Forma w lidze
NK Orijent w tabeli
9. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 5 punktów
Strata do 1. miejsca: 5 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
10 pkt
7:2 bramki
1,75 gola/mecz
1 pkt
1:7 bramki
0,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy NK Orijent
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | Chorwacja | 26 | obrońca | 8 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Chorwacja | 22 | obrońca | 8 | 150 tys. € |
NK Orijent w tabeli First NL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 16 |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 15 |
| ··· | |||||||
8
|
Segesta Sisak
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | 11 |
9
|
NK Orijent
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:9 | 11 |
10
|
Vukovar
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | 11 |
Wyniki NK Orijent
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
NK Orijent
2
Dubrava Zagrzeb
1
First NL (Chorwacja), 8. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Hrvace
3
NK Orijent
0
First NL (Chorwacja), 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
NK Orijent
1
NK Opatija
0
First NL (Chorwacja), 6. kolejka
|
Terminarz NK Orijent
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
NK BSK Bijelo Brdo
NK Orijent
First NL (Chorwacja), 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 18:00
|
Karlovac 1919
NK Orijent
First NL (Chorwacja), 10. kolejka
|
|
|
31 Paź 14:00
|
NK Orijent
Vukovar
First NL (Chorwacja), 11. kolejka
|
Ostatnie transfery NK Orijent
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
![]() |
Chorwacja | – | za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Bośnia |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
![]() |
za darmo |
NK Orijent to klub piłkarski z Chorwacji występujący w First NL (Chorwacja). Swoim domowym obiektem jest Stadion Krimeja, który może pomieścić 5 300 widzów. Zespół prowadzi Dario Basić. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski NK Orijent w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do NK Orijent trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje NK Orijent w tabeli First NL?
NK Orijent zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli First NL z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego NK Croatia Zmijavci wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład NK Orijent?
W wyjściowym ustawieniu NK Orijent między słupkami staje N. Vucetić, a linię obrony najczęściej tworzą D. Prpić, V. Sare, P. Majdandzic oraz M. Tadejević. W środku pola grają F. Andrijasević, E. Biber oraz F. Pecek, a za skuteczność w ataku odpowiadają Charles Adah Agada, M. Ilicić oraz J. Bilajac. Trener Dario Basić ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w First NL (Chorwacja) i pucharach.
Kiedy NK Orijent gra następny mecz?
Najbliższy mecz NK Orijent to spotkanie zNK BSK Bijelog Brdą, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion BSK w ramach First NL (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz NK Orijent?
Ostatni mecz NK Orijent to wygrana z Dubrava Zagrzeb 2:1 w First NL, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma NK Orijent w tym sezonie?
Bilans NK Orijent w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 8 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz NK Orijent w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra NK Orijent w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań NK Orijent
NK Orijent terminarz
Kiedy NK Orijent gra następny mecz?
Najbliższy mecz NK Orijent to spotkanie zNK BSK Bijelog Brdą, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion BSK w ramach First NL (9. kolejka).
Wyniki NK Orijent w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub NK Orijent w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki NK Orijent w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
NK Orijent wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
First NL (Chorwacja), 8. kolejka
|
2:1 | – | 3/8 | 4/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 7. kolejka
|
3:0 | – | 4/14 | 1/3 | |
|
19 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 6. kolejka
|
1:0 | – | 6/8 | 1/5 | |
|
12 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 5. kolejka
|
1:0 | – | – | – | |
|
09 Wrz Karne
|
Puchar Chorwacji, 1/16 finału
|
2:2 | – | 7/12 | 6/9 | |
|
06 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 4. kolejka
|
1:1 | – | 6/10 | 3/4 | |
|
02 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 3. kolejka
|
0:0 | – | 5/12 | 1/3 | |
|
29 Sie Koniec
|
![]() First NL (Chorwacja), 2. kolejka
|
3:0 | – | 3/7 | 1/1 | |
|
26 Sie Koniec
|
Puchar Chorwacji, 1/32 finału
|
3:1 | – | 7/12 | 4/7 | |
|
22 Sie Koniec
|
First NL (Chorwacja), 1. kolejka
|
3:1 | – | 4/11 | 2/3 |
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz NK Orijent?
Ostatni mecz NK Orijent to wygrana z Dubrava Zagrzeb 2:1 w First NL, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
NK Orijent – tabela First NL (Chorwacja)
Jakie miejsce w tabeli First NL (Chorwacja) zajmuje NK Orijent w sezonie 2026/2027.
Miejsce NK Orijent w tabeli First NL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 6 | 16 | |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 15 | |
3
|
Mladost Ždralovi
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 14 | |
4
|
HNK Cibalia
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
5
|
NK BSK Bijelo Brdo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
6
|
Dinamo Zagreb II
|
8 | 4 | 0 | 4 | 14:12 | 2 | 12 | |
7
|
Karlovac 1919
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 11 | |
8
|
Segesta Sisak
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
9
|
NK Orijent
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 11 | |
10
|
Vukovar
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
11
|
NK Sesvete
|
8 | 3 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 10 | |
12
|
Dugopolje
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
13
|
Dubrava Zagrzeb
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
14
|
NK Opatija
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Kustosija
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
16
|
Hrvace
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:13 | -6 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 6 | 16 | |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 15 | |
3
|
Mladost Ždralovi
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 14 | |
4
|
HNK Cibalia
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
5
|
NK BSK Bijelo Brdo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
6
|
Dinamo Zagreb II
|
8 | 4 | 0 | 4 | 14:12 | 2 | 12 | |
7
|
Karlovac 1919
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 11 | |
8
|
Segesta Sisak
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
9
|
NK Orijent
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 11 | |
10
|
Vukovar
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
11
|
NK Sesvete
|
8 | 3 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 10 | |
12
|
Dugopolje
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
13
|
Dubrava Zagrzeb
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
14
|
NK Opatija
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Kustosija
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
16
|
Hrvace
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:13 | -6 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mladost Ždralovi
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 2 |
NK Orijent
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 3 |
NK Croatia Zmijavci
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 4 |
Karlovac 1919
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Jadran Poreč
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 6 |
HNK Cibalia
|
4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 2 | 8 | |
| 7 |
Segesta Sisak
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 8 |
NK BSK Bijelo Brdo
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 9 |
Vukovar
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 10 |
NK Sesvete
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 11 |
NK Opatija
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 12 |
Dugopolje
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 13 |
Hrvace
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 14 |
Dinamo Zagreb II
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 15 |
Dubrava Zagrzeb
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 16 |
Kustosija
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Zagreb II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 2 |
NK Croatia Zmijavci
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 3 |
Jadran Poreč
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 4 |
NK BSK Bijelo Brdo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 5 |
HNK Cibalia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 6 |
Dubrava Zagrzeb
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 7 |
Mladost Ždralovi
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 8 |
Vukovar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 9 |
Kustosija
|
5 | 0 | 4 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
Segesta Sisak
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 11 |
NK Sesvete
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 12 |
Dugopolje
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 13 |
Hrvace
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 14 |
Karlovac 1919
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 15 |
NK Orijent
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 16 |
NK Opatija
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje NK Orijent w tabeli First NL?
NK Orijent zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli First NL z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego NK Croatia Zmijavci wynosi 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki NK Orijent w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki NK Orijent na tle ligi w sezonie 2026/2027.
NK Orijent na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,3
- Strzały celne / mecz 3,9
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 38%
Strzelcy NK Orijent
-
Domagoj Prpic 1

-
Miroslav Ilicić 1
-
Franko Andrijasević 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki NK Orijent i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres NK Orijent to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu NK BSK Bijelo Brdo - NK Orijent Po przerwie pada 75% bramek NK Orijent.Przebieg meczu NK Orijent i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 2-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy NK Orijent otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla NK Orijent
100% bramek NK Orijent pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
NK Orijent zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,38.
Aktualne serie NK Orijent
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów NK Orijent, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
NK Orijent wygra mecz NK BSK Bijelo Brdo - NK Orijent NK Orijent nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach NK Orijent
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 13%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów NK Orijent padają co najmniej trzy bramki, a w 38% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu NK BSK Bijelo Brdo - NK Orijent Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów NK Orijent.NK Orijent – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla NK Orijent, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie NK Orijent zdobywa 2,50 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
NK Orijent wygra mecz NK BSK Bijelo Brdo - NK Orijent NK Orijent zdobywa u siebie 83% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach NK Orijent ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 75% goli NK Orijent, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 8 meczów.
NK Orijent wygra drugą połowę meczu NK BSK Bijelo Brdo - NK Orijent Drugą połowę NK Orijent wygrywał w 4 z 8 meczów.NK Orijent – strzały
- Celne / mecz 3,9
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,1
NK Orijent oddaje 9,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu NK BSK Bijelo Brdo - NK Orijent NK Orijent oddaje 9,3 strzałów na mecz.NK Orijent – posiadanie piłki
- U siebie 49,8%
- Na wyjeździe 46,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio NK Orijent utrzymuje przy piłce 48,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
NK Orijent wygra mecz NK BSK Bijelo Brdo - NK Orijent NK Orijent utrzymuje średnio 48,1% posiadania piłki.NK Orijent – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto NK Orijent to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu NK BSK Bijelo Brdo - NK Orijent Czyste konto NK Orijent zachowuje w 38% meczów.NK Orijent – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 57%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 4,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
NK Orijent wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 57% spotkań.
NK Orijent – kartki
- Żółte kartki 11
- Pow. 3,5 kartki w meczu 43%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 14%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 14%
NK Orijent ogląda średnio 1,6 żółtej kartki na mecz, a rywale NK Orijent – 1,6. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
NK Orijent według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 3 | 0-2-1 | 0,67 | 0,33 | 0,67 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 2,00 | 1,50 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 2-0-1 | 2,00 | 1,00 | 1,33 |
Najwięcej punktów na mecz NK Orijent zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
NK Orijent na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
2,25 0,50 | 2,00 0,75 | 1,25 1,75 |
|
8.
|
1,60 1,00 | 1,40 1,00 | 1,20 1,67 |
|
9.
|
2,50 0,25 | 1,75 0,25 | 0,50 1,75 |
|
10.
|
1,40 1,33 | 1,60 1,33 | 2,00 1,33 |
|
11.
|
1,40 1,00 | 1,60 0,67 | 1,00 1,33 |
Ciekawe rekordy w meczach NK Orijent
Skrajne wyniki i osiągnięcia NK Orijent w tym sezonie
- Najwyższa wygrana NK Orijent - Dinamo Zagreb II 3:0 First NL (Chorwacja), 29.08.2026
- Najwyższa porażka Hrvace - NK Orijent 3:0 First NL (Chorwacja), 26.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Segesta Sisak - NK Orijent 3:1, First NL (Chorwacja), 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 27. minuta NK Orijent - Dinamo Zagreb II 3:0, First NL (Chorwacja), 29.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 84. minuta Segesta Sisak - NK Orijent 3:1, First NL (Chorwacja), 22.08.2026
Jakie statystyki ma NK Orijent w tym sezonie?
Bilans NK Orijent w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 8 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 9,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
NK Orijent – zawodnicy
Jak wygląda kadra NK Orijent w sezonie 2026/2027.
Kadra NK Orijent
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
28 | Chorwacja | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 605' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
26 | Chorwacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
20 | Chorwacja | – | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Chorwacja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
20 | Nigeria | 150 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 670' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
|
20 | Chorwacja | 175 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 319' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 10 |
|
35 | Chorwacja | 300 tys. € | 972 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 699' | 0 | 0 | |||||||
| 14 |
|
35 | Chorwacja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
26 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 21 |
|
25 | Chorwacja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
19 | Chorwacja | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 505' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
27 | Bośnia | 150 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
![]() |
23 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 2 |
|
22 | Chorwacja | 150 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
|
21 | Chorwacja | – | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 339' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
26 | Chorwacja | 150 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
21 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
24 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
24 | Chorwacja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
|
25 | Chorwacja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
|
37 | Chorwacja | 25 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
25 | Chorwacja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
20 | Chorwacja | 25 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 30 |
|
26 | Chorwacja | 125 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
![]() |
24 | Chorwacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
![]() |
21 | Chorwacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry NK Orijent
2,2 mln €
śr. 79 tys. € / zawodnika
Ile NK Orijent wydaje na pensje
972 tys. € rocznie
śr. 35 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Chorwacja (24 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy NK Orijent w sezonie 2026/2027
NK Orijent wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry NK Orijent
Jak wygląda skład NK Orijent?
W wyjściowym ustawieniu NK Orijent między słupkami staje N. Vucetić, a linię obrony najczęściej tworzą D. Prpić, V. Sare, P. Majdandzic oraz M. Tadejević. W środku pola grają F. Andrijasević, E. Biber oraz F. Pecek, a za skuteczność w ataku odpowiadają Charles Adah Agada, M. Ilicić oraz J. Bilajac. Trener Dario Basić ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w First NL (Chorwacja) i pucharach.
NK Orijent – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub NK Orijent w sezonie 2026/2027.
NK Orijent transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09 Wrz 2026 |
![]() |
Chorwacja | 20 | – | za darmo | |
| 18 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 22 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Bośnia | 27 |
![]() |
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Nigeria | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Lip 2026 |
![]() |
Chorwacja | 20 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
|
USA | 26 |
|
za darmo | |
| 08 Lip 2026 |
|
Chorwacja | 24 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery NK Orijent
NK Orijent bilans transferowy
- 0 € 2026
- +50 tys. € 2025
- 0 € 2024
- 0 € 2023
- +100 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii NK Orijent
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski NK Orijent w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do NK Orijent trafiło 8 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.