Forma w lidze
Dubrava Zagrzeb w tabeli
13. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 1. miejsca: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
3 pkt
3:4 bramki
1,00 gola/mecz
5 pkt
4:5 bramki
0,80 gola/mecz
Równy bilans
Zawodnicy Dubrava Zagrzeb
Wartość drużyny: 2,1 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Chorwacja | 29 | pomocnik | 8 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 720 minut | Chorwacja | 25 | obrońca | 8 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Dubrava Zagrzeb 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Dubrava Zagrzeb w tabeli First NL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 16 |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 15 |
| ··· | |||||||
12
|
Dugopolje
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | 9 |
13
|
Dubrava Zagrzeb
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | 8 |
14
|
NK Opatija
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | 8 |
Wyniki Dubrava Zagrzeb
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
NK Orijent
2
Dubrava Zagrzeb
1
First NL (Chorwacja), 8. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Dubrava Zagrzeb
0
NK BSK Bijelo Brdo
1
First NL (Chorwacja), 7. kolejka
|
|
|
20 Wrz Koniec
|
Karlovac 1919
0
Dubrava Zagrzeb
1
First NL (Chorwacja), 6. kolejka
|
Terminarz Dubrava Zagrzeb
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 15:30
|
Vukovar
Dubrava Zagrzeb
First NL (Chorwacja), 9. kolejka
|
|
|
23 Paź 15:00
|
Kustosija
Dubrava Zagrzeb
First NL (Chorwacja), 10. kolejka
|
|
|
30 Paź 14:00
|
Dubrava Zagrzeb
NK Sesvete
First NL (Chorwacja), 11. kolejka
|
Ostatnie transfery Dubrava Zagrzeb
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Palestyna |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja |
![]() |
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Chorwacja |
![]() |
za darmo |
Dubrava Zagrzeb to klub piłkarski z Chorwacji występujący w First NL (Chorwacja). Swoim domowym obiektem jest Stadion NŠC Stjepan Spajić, który może pomieścić 4 500 widzów. Zespół prowadzi Davor Mladina. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,1 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dubrava Zagrzeb w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dubrava Zagrzeb trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 100 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ante Matic do Dukla Praga za 100 tys. €.
Które miejsce zajmuje Dubrava Zagrzeb w tabeli First NL?
Dubrava Zagrzeb zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli First NL z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego NK Croatia Zmijavci wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Kiedy Dubrava Zagrzeb gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dubrava Zagrzeb to spotkanie z Vukovarem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion Cibalia w ramach First NL (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dubrava Zagrzeb?
Ostatni mecz Dubrava Zagrzeb to porażka z NK Orijent 2:1 w First NL, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Dubrava Zagrzeb w tym sezonie?
Bilans Dubrava Zagrzeb w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Dubrava Zagrzeb w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Dubrava Zagrzeb w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Dubrava Zagrzeb

Dubrava Zagrzeb terminarz
Kiedy Dubrava Zagrzeb gra następny mecz?
Najbliższy mecz Dubrava Zagrzeb to spotkanie z Vukovarem, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion Cibalia w ramach First NL (9. kolejka).
Wyniki Dubrava Zagrzeb w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Dubrava Zagrzeb w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Dubrava Zagrzeb w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Dubrava Zagrzeb wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
First NL (Chorwacja), 8. kolejka
|
2:1 | – | 5/8 | 1/5 | |
|
26 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 7. kolejka
|
0:1 | – | 4/7 | 3/8 | |
|
20 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 6. kolejka
|
0:1 | – | 3/10 | 3/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 5. kolejka
|
0:0 | – | 1/6 | 5/8 | |
|
06 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 4. kolejka
|
2:1 | – | 2/5 | 2/4 | |
|
02 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 3. kolejka
|
1:1 | – | 7/19 | 5/7 | |
|
28 Sie Koniec
|
First NL (Chorwacja), 2. kolejka
|
1:2 | 4-2-3-1 | 3/8 | 2/3 | |
|
22 Sie Koniec
|
First NL (Chorwacja), 1. kolejka
|
2:1 | – | 4/10 | 2/6 | |
|
30 Maj Koniec
|
First NL (Chorwacja), 33. kolejka
|
1:2 | – | 4/9 | 0/0 | |
|
23 Maj Koniec
|
First NL (Chorwacja), 32. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 6/13 | 2/2 |
Dubrava Zagrzeb ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 0,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Dubrava Zagrzeb?
Ostatni mecz Dubrava Zagrzeb to porażka z NK Orijent 2:1 w First NL, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Dubrava Zagrzeb – tabela First NL (Chorwacja)
Jakie miejsce w tabeli First NL (Chorwacja) zajmuje Dubrava Zagrzeb w sezonie 2026/2027.
Miejsce Dubrava Zagrzeb w tabeli First NL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 6 | 16 | |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 15 | |
3
|
Mladost Ždralovi
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 14 | |
4
|
HNK Cibalia
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
5
|
NK BSK Bijelo Brdo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
6
|
Dinamo Zagreb II
|
8 | 4 | 0 | 4 | 14:12 | 2 | 12 | |
7
|
Karlovac 1919
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 11 | |
8
|
Segesta Sisak
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
9
|
NK Orijent
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 11 | |
10
|
Vukovar
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
11
|
NK Sesvete
|
8 | 3 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 10 | |
12
|
Dugopolje
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
13
|
Dubrava Zagrzeb
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
14
|
NK Opatija
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Kustosija
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
16
|
Hrvace
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:13 | -6 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 6 | 16 | |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 15 | |
3
|
Mladost Ždralovi
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 14 | |
4
|
HNK Cibalia
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
5
|
NK BSK Bijelo Brdo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
6
|
Dinamo Zagreb II
|
8 | 4 | 0 | 4 | 14:12 | 2 | 12 | |
7
|
Karlovac 1919
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 11 | |
8
|
Segesta Sisak
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
9
|
NK Orijent
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 11 | |
10
|
Vukovar
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
11
|
NK Sesvete
|
8 | 3 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 10 | |
12
|
Dugopolje
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
13
|
Dubrava Zagrzeb
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
14
|
NK Opatija
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Kustosija
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
16
|
Hrvace
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:13 | -6 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mladost Ždralovi
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 2 |
NK Orijent
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 3 |
NK Croatia Zmijavci
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 4 |
Karlovac 1919
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Jadran Poreč
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 6 |
HNK Cibalia
|
4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 2 | 8 | |
| 7 |
Segesta Sisak
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 8 |
NK BSK Bijelo Brdo
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 9 |
Vukovar
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 10 |
NK Sesvete
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 11 |
NK Opatija
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 12 |
Dugopolje
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 13 |
Hrvace
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 14 |
Dinamo Zagreb II
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 15 |
Dubrava Zagrzeb
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 16 |
Kustosija
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Zagreb II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 2 |
NK Croatia Zmijavci
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 3 |
Jadran Poreč
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 4 |
NK BSK Bijelo Brdo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 5 |
HNK Cibalia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 6 |
Dubrava Zagrzeb
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 7 |
Mladost Ždralovi
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 8 |
Vukovar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 9 |
Kustosija
|
5 | 0 | 4 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
Segesta Sisak
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 11 |
NK Sesvete
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 12 |
Dugopolje
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 13 |
Hrvace
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 14 |
Karlovac 1919
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 15 |
NK Orijent
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 16 |
NK Opatija
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje Dubrava Zagrzeb w tabeli First NL?
Dubrava Zagrzeb zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli First NL z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego NK Croatia Zmijavci wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 7:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Dubrava Zagrzeb w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Dubrava Zagrzeb na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Dubrava Zagrzeb na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,6
- Strzały celne / mecz 3,3
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 25%
Strzelcy Dubrava Zagrzeb
-
Matija Fintić 1
-
Marko Novak Stanko 1
-
Mislav Cutuk 1
-
Gabrijel Sivalec 1

-
Luka Vracar 1

-
Lovre Kulusic 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Dubrava Zagrzeb i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Dubrava Zagrzeb to 16–30 minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vukovar - Dubrava Zagrzeb Po przerwie pada 43% bramek Dubrava Zagrzeb.Przebieg meczu Dubrava Zagrzeb i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-1-2 |
Gdy Dubrava Zagrzeb otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Dubrava Zagrzeb
100% bramek Dubrava Zagrzeb pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Dubrava Zagrzeb zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie Dubrava Zagrzeb
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Dubrava Zagrzeb, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Dubrava Zagrzeb wygra mecz Vukovar - Dubrava Zagrzeb Dubrava Zagrzeb przegrał 2 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Dubrava Zagrzeb
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Dubrava Zagrzeb padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vukovar - Dubrava Zagrzeb Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Dubrava Zagrzeb.Dubrava Zagrzeb – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Dubrava Zagrzeb, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Dubrava Zagrzeb zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Dubrava Zagrzeb wygra mecz Vukovar - Dubrava Zagrzeb Dubrava Zagrzeb zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Dubrava Zagrzeb ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 43% goli Dubrava Zagrzeb, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 8 meczów.
Dubrava Zagrzeb wygra drugą połowę meczu Vukovar - Dubrava Zagrzeb Drugą połowę Dubrava Zagrzeb wygrywał w 2 z 8 meczów.Dubrava Zagrzeb – strzały
- Celne / mecz 3,3
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,7
Dubrava Zagrzeb oddaje 7,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Vukovar - Dubrava Zagrzeb Dubrava Zagrzeb oddaje 7,6 strzałów na mecz.Dubrava Zagrzeb – posiadanie piłki
- U siebie 45,0%
- Na wyjeździe 46,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 8
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 8 meczów. Średnio Dubrava Zagrzeb utrzymuje przy piłce 46,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Dubrava Zagrzeb wygra mecz Vukovar - Dubrava Zagrzeb Dubrava Zagrzeb utrzymuje średnio 46,0% posiadania piłki.Dubrava Zagrzeb – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 2 z 5
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Dubrava Zagrzeb to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Vukovar - Dubrava Zagrzeb Czyste konto Dubrava Zagrzeb zachowuje w 25% meczów.Dubrava Zagrzeb – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 75%
- Pow. 8,5 w meczu 38%
- Pow. 10,5 w meczu 13%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Dubrava Zagrzeb wykonuje średnio 3,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 38% spotkań.
Dubrava Zagrzeb – kartki
- Żółte kartki 22
- Pow. 3,5 kartki w meczu 88%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 0%
Dubrava Zagrzeb ogląda średnio 2,8 żółtej kartki na mecz, a rywale Dubrava Zagrzeb – 2,6. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Dubrava Zagrzeb według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 4 | 0-1-3 | 0,25 | 0,75 | 1,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Dubrava Zagrzeb zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Dubrava Zagrzeb na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
11.
|
1,40 1,00 | 1,60 0,67 | 1,00 1,33 |
|
12.
|
1,20 1,00 | 1,20 1,00 | 1,20 1,33 |
|
13.
|
1,00 1,00 | 1,00 0,80 | 1,33 1,00 |
|
14.
|
1,75 0,25 | 1,25 1,00 | 1,00 1,75 |
|
15.
|
1,00 0,80 | 0,67 0,40 | 1,00 0,60 |
Ciekawe rekordy w meczach Dubrava Zagrzeb
Skrajne wyniki i osiągnięcia Dubrava Zagrzeb w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Dubrava Zagrzeb - NK Opatija 2:1 First NL (Chorwacja), 6.09.2026
- Najwyższa porażka HNK Cibalia - Dubrava Zagrzeb 2:1 First NL (Chorwacja), 22.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek HNK Cibalia - Dubrava Zagrzeb 2:1, First NL (Chorwacja), 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Dubrava Zagrzeb - NK Croatia Zmijavci 1:2, First NL (Chorwacja), 28.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 84. minuta Jadran Poreč - Dubrava Zagrzeb 1:1, First NL (Chorwacja), 2.09.2026
Jakie statystyki ma Dubrava Zagrzeb w tym sezonie?
Bilans Dubrava Zagrzeb w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 7 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 7,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Dubrava Zagrzeb – zawodnicy
Jak wygląda kadra Dubrava Zagrzeb w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Dubrava Zagrzeb 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.








Kadra Dubrava Zagrzeb
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
26 | Szwecja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
20 | Chorwacja | 150 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 606' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
![]() |
24 | Palestyna | 200 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 90' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
21 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
24 | Chorwacja | 10 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
21 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
32 | Chorwacja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Chorwacja | – | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 438' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
31 | Chorwacja | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
|
29 | Chorwacja | – | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 21 |
|
25 | Chorwacja | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
26 | Chorwacja | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
– | Słowenia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
22 | Bośnia | – | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Chorwacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
25 | Chorwacja | 200 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
22 | Chorwacja | 100 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 465' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
24 | Chorwacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
26 | Chorwacja | 100 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 198' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
28 | Chorwacja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
23 | Chorwacja | 300 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
22 | USA | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
– | Turcja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
30 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Chorwacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
24 | Chorwacja | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Dubrava Zagrzeb
1,9 mln €
śr. 66 tys. € / zawodnika
Ile Dubrava Zagrzeb wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Chorwacja (23 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Dubrava Zagrzeb w sezonie 2026/2027
Dubrava Zagrzeb wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Dubrava Zagrzeb
Dubrava Zagrzeb – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Dubrava Zagrzeb w sezonie 2026/2027.
Dubrava Zagrzeb transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 Sie 2026 |
![]() |
Palestyna | 24 |
|
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 20 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 29 |
![]() |
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 22 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Bośnia | 22 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | – |
![]() |
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | – |
![]() |
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 23 |
|
100 tys. € |
Kluczowe transfery Dubrava Zagrzeb

Dubrava Zagrzeb bilans transferowy
- -400 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +100 tys. € 2024
- +100 tys. € 2023
- +750 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Dubrava Zagrzeb
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Dubrava Zagrzeb w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Dubrava Zagrzeb trafiło 9 zawodników, a klub opuściło 7 piłkarzy, co przyniosło 100 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ante Matic do Dukla Praga za 100 tys. €.