Forma w lidze
NK Opatija w tabeli
14. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 1. miejsca: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
5:4 bramki
1,25 gola/mecz
1 pkt
4:7 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy NK Opatiji
Wartość drużyny: 1,8 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Chorwacja | 26 | pomocnik | 3 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 720 minut | Chorwacja | 23 | obrońca | 8 | 400 tys. € |
Przewidywany skład NK Opatiji 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






NK Opatija w tabeli First NL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 16 |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 15 |
| ··· | |||||||
13
|
Dubrava Zagrzeb
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | 8 |
14
|
NK Opatija
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | 8 |
15
|
Kustosija
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:6 | 7 |
Wyniki NK Opatiji
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
NK Opatija
1
Kustosija
1
First NL (Chorwacja), 23. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
NK Opatija
1
Vukovar
0
First NL (Chorwacja), 7. kolejka
|
|
|
19 Wrz Koniec
|
NK Orijent
1
NK Opatija
0
First NL (Chorwacja), 6. kolejka
|
Terminarz NK Opatiji
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
16 Paź 15:30
|
NK Opatija
NK Sesvete
First NL (Chorwacja), 9. kolejka
|
|
|
24 Paź 15:00
|
Dugopolje
NK Opatija
First NL (Chorwacja), 10. kolejka
|
|
|
30 Paź 14:00
|
NK Opatija
Mladost Ždralovi
First NL (Chorwacja), 11. kolejka
|
Ostatnie transfery NK Opatiji
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Chorwacja |
![]() |
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Chorwacja |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Chorwacja |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja |
![]() |
za darmo |
NK Opatija to klub piłkarski z Chorwacji występujący w First NL (Chorwacja). Swoim domowym obiektem jest Stadion NK Opatija, który może pomieścić 2 000 widzów. Zespół prowadzi Zoran Bogolin. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,8 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski NK Opatija w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do NK Opatiji trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje NK Opatija w tabeli First NL?
NK Opatija zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli First NL z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego NK Croatia Zmijavci wynosi 8 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Kiedy NK Opatija gra następny mecz?
Najbliższy mecz NK Opatiji to spotkanie z NK Sesvete, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion NK Opatija w ramach First NL (9. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz NK Opatiji?
Ostatni mecz NK Opatiji to remis z Kustosija 1:1 w First NL, 9 października 2026. Bramkę zdobył Zalazar. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma NK Opatija w tym sezonie?
Bilans NK Opatiji w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 9 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz NK Opatiji w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra NK Opatija w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań NK Opatiji
NK Opatija terminarz
Kiedy NK Opatija gra następny mecz?
Najbliższy mecz NK Opatiji to spotkanie z NK Sesvete, które odbędzie się 16 października 2026 o godzinie 15:30 na obiekcie Stadion NK Opatija w ramach First NL (9. kolejka).
Wyniki NK Opatiji w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub NK Opatija w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki NK Opatiji w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
NK Opatija wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
09 Paź Koniec
|
First NL (Chorwacja), 23. kolejka
|
1:1 | – | 7/7 | 4/7 | |
|
27 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 7. kolejka
|
1:0 | – | 8/11 | 3/5 | |
|
19 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 6. kolejka
|
1:0 | – | 2/8 | 4/5 | |
|
11 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 5. kolejka
|
2:3 | – | 3/6 | 3/5 | |
|
06 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 4. kolejka
|
2:1 | – | 3/5 | 2/4 | |
|
02 Wrz Koniec
|
First NL (Chorwacja), 3. kolejka
|
1:0 | – | 3/16 | 2/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
First NL (Chorwacja), 2. kolejka
|
2:1 | 4-2-3-1 | 5/7 | 4/5 | |
|
22 Sie Koniec
|
First NL (Chorwacja), 1. kolejka
|
2:2 | – | 1/6 | 5/7 | |
|
29 Maj Koniec
|
First NL (Chorwacja), 33. kolejka
|
3:1 | – | 4/8 | 2/4 | |
|
23 Maj Koniec
|
First NL (Chorwacja), 32. kolejka
|
3:2 | 4-3-2-1 | 7/13 | 0/2 |
NK Opatija ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 13 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 1 z 1 meczu, ze średnią 0,00 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz NK Opatiji?
Ostatni mecz NK Opatiji to remis z Kustosija 1:1 w First NL, 9 października 2026. Bramkę zdobył Zalazar. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
NK Opatija – tabela First NL (Chorwacja)
Jakie miejsce w tabeli First NL (Chorwacja) zajmuje NK Opatija w sezonie 2026/2027.
Miejsce NK Opatiji w tabeli First NL
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 6 | 16 | |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 15 | |
3
|
Mladost Ždralovi
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 14 | |
4
|
HNK Cibalia
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
5
|
NK BSK Bijelo Brdo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
6
|
Dinamo Zagreb II
|
8 | 4 | 0 | 4 | 14:12 | 2 | 12 | |
7
|
Karlovac 1919
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 11 | |
8
|
Segesta Sisak
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
9
|
NK Orijent
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 11 | |
10
|
Vukovar
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
11
|
NK Sesvete
|
8 | 3 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 10 | |
12
|
Dugopolje
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
13
|
Dubrava Zagrzeb
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
14
|
NK Opatija
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Kustosija
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
16
|
Hrvace
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:13 | -6 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Croatia Zmijavci
|
8 | 5 | 1 | 2 | 12:6 | 6 | 16 | |
2
|
Jadran Poreč
|
8 | 4 | 3 | 1 | 13:8 | 5 | 15 | |
3
|
Mladost Ždralovi
|
8 | 4 | 2 | 2 | 8:7 | 1 | 14 | |
4
|
HNK Cibalia
|
8 | 3 | 4 | 1 | 8:6 | 2 | 13 | |
5
|
NK BSK Bijelo Brdo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 10:9 | 1 | 13 | |
6
|
Dinamo Zagreb II
|
8 | 4 | 0 | 4 | 14:12 | 2 | 12 | |
7
|
Karlovac 1919
|
8 | 3 | 2 | 3 | 11:12 | -1 | 11 | |
8
|
Segesta Sisak
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 11 | |
9
|
NK Orijent
|
8 | 3 | 2 | 3 | 8:9 | -1 | 11 | |
10
|
Vukovar
|
8 | 3 | 2 | 3 | 12:14 | -2 | 11 | |
11
|
NK Sesvete
|
8 | 3 | 1 | 4 | 10:9 | 1 | 10 | |
12
|
Dugopolje
|
8 | 2 | 3 | 3 | 9:10 | -1 | 9 | |
13
|
Dubrava Zagrzeb
|
8 | 2 | 2 | 4 | 7:9 | -2 | 8 | |
14
|
NK Opatija
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | |
15
|
Kustosija
|
8 | 1 | 4 | 3 | 4:6 | -2 | 7 | |
16
|
Hrvace
|
8 | 2 | 1 | 5 | 7:13 | -6 | 7 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mladost Ždralovi
|
5 | 3 | 1 | 1 | 6:5 | 1 | 10 | |
| 2 |
NK Orijent
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 10 | |
| 3 |
NK Croatia Zmijavci
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 5 | 9 | |
| 4 |
Karlovac 1919
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 5 |
Jadran Poreč
|
4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 6 |
HNK Cibalia
|
4 | 2 | 2 | 0 | 3:1 | 2 | 8 | |
| 7 |
Segesta Sisak
|
5 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 8 | |
| 8 |
NK BSK Bijelo Brdo
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 9 |
Vukovar
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 7 | |
| 10 |
NK Sesvete
|
5 | 2 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 11 |
NK Opatija
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 7 | |
| 12 |
Dugopolje
|
5 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 13 |
Hrvace
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 14 |
Dinamo Zagreb II
|
2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | |
| 15 |
Dubrava Zagrzeb
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 16 |
Kustosija
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dinamo Zagreb II
|
6 | 3 | 0 | 3 | 12:10 | 2 | 9 | |
| 2 |
NK Croatia Zmijavci
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 1 | 7 | |
| 3 |
Jadran Poreč
|
4 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | 3 | 7 | |
| 4 |
NK BSK Bijelo Brdo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 0 | 6 | |
| 5 |
HNK Cibalia
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 6 |
Dubrava Zagrzeb
|
5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 7 |
Mladost Ždralovi
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 4 | |
| 8 |
Vukovar
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 0 | 4 | |
| 9 |
Kustosija
|
5 | 0 | 4 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 10 |
Segesta Sisak
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 3 | |
| 11 |
NK Sesvete
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | -2 | 3 | |
| 12 |
Dugopolje
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | -1 | 3 | |
| 13 |
Hrvace
|
5 | 1 | 0 | 4 | 3:9 | -6 | 3 | |
| 14 |
Karlovac 1919
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | -4 | 2 | |
| 15 |
NK Orijent
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | -6 | 1 | |
| 16 |
NK Opatija
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:7 | -3 | 1 |
Które miejsce zajmuje NK Opatija w tabeli First NL?
NK Opatija zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli First NL z dorobkiem 8 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego NK Croatia Zmijavci wynosi 8 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:11, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki NK Opatiji w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki NK Opatiji na tle ligi w sezonie 2026/2027.
NK Opatija na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,9
- Strzały celne / mecz 3,6
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,38
- Czyste konta 25%
Strzelcy NK Opatiji
-
Robert Miskovic 2
-
Duje Usalj 1

-
Baltazar Anton Bogolin 1

-
Nikola Macolić 1

-
Gabriel Groznica 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki NK Opatiji i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres NK Opatiji to 16–30 minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu NK Opatija - NK Sesvete Po przerwie pada 56% bramek NK Opatiji.Przebieg meczu NK Opatiji i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-0-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-0-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-0-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-2-1 |
Gdy NK Opatija otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla NK Opatiji
78% bramek NK Opatiji pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
NK Opatija zdobywa w sezonie średnio 1,00 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,00.
Aktualne serie NK Opatiji
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów NK Opatiji, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
NK Opatija wygra mecz NK Opatija - NK Sesvete NK Opatija nie przegrywa od 2 meczów.Bramki w meczach NK Opatiji
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 63%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 13%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów NK Opatiji padają co najmniej trzy bramki, a w 63% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu NK Opatija - NK Sesvete Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów NK Opatiji.NK Opatija – faule i karne
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla NK Opatiji, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie NK Opatija zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
NK Opatija wygra mecz NK Opatija - NK Sesvete NK Opatija zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 8%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach NK Opatiji ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli NK Opatiji, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
NK Opatija wygra drugą połowę meczu NK Opatija - NK Sesvete Drugą połowę NK Opatija wygrywał w 3 z 8 meczów.NK Opatija – strzały
- Celne / mecz 3,6
- Niecelne / mecz 5,3
- Celność strzałów 41%
- Skuteczność (gole / strzały) 13%
- Strzałów na gola 7,9
NK Opatija oddaje 8,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 41% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,9 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu NK Opatija - NK Sesvete NK Opatija oddaje 8,9 strzałów na mecz.NK Opatija – posiadanie piłki
- U siebie 48,5%
- Na wyjeździe 48,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 8
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 8 meczów. Średnio NK Opatija utrzymuje przy piłce 48,3% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
NK Opatija wygra mecz NK Opatija - NK Sesvete NK Opatija utrzymuje średnio 48,3% posiadania piłki.NK Opatija – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 1,38
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 50%
Czyste konto NK Opatiji to 25% meczów sezonu (2 z 8), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu NK Opatija - NK Sesvete Czyste konto NK Opatija zachowuje w 25% meczów.NK Opatija – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 63%
- Pow. 8,5 w meczu 25%
- Pow. 10,5 w meczu 25%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,8
NK Opatija wykonuje średnio 4,0 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 25% spotkań.
NK Opatija – kartki
- Żółte kartki 27
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 75%
- Kartki rywali / mecz 1,8
- Mecze bez kartki 0%
NK Opatija ogląda średnio 3,4 żółtej kartki na mecz, a rywale NK Opatiji – 1,8.
NK Opatija według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 2,00 | 2,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 0,67 | 1,00 |
| Dołu tabeli (12–16) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz NK Opatija zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
NK Opatija na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,20 1,00 | 1,20 1,00 | 1,20 1,33 |
|
13.
|
1,00 1,00 | 1,00 0,80 | 1,33 1,00 |
|
14.
|
1,75 0,25 | 1,25 1,00 | 1,00 1,75 |
|
15.
|
1,00 0,80 | 0,67 0,40 | 1,00 0,60 |
|
16.
|
1,33 0,60 | 1,33 0,60 | 1,33 1,80 |
Ciekawe rekordy w meczach NK Opatiji
Skrajne wyniki i osiągnięcia NK Opatiji w tym sezonie
- Najwyższa wygrana NK Opatija - Hrvace 1:0 First NL (Chorwacja), 2.09.2026
- Najwyższa porażka Karlovac 1919 - NK Opatija 2:1 First NL (Chorwacja), 29.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek NK Opatija - NK BSK Bijelo Brdo 2:3, First NL (Chorwacja), 11.09.2026
- Najszybsza bramka 16. minuta Macolić, Dubrava Zagrzeb - NK Opatija 2:1, First NL (Chorwacja), 6.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 87. minuta NK Opatija - Vukovar 1:0, First NL (Chorwacja), 27.09.2026
Jakie statystyki ma NK Opatija w tym sezonie?
Bilans NK Opatiji w tym sezonie to 8 meczów i wynik 2-2-4 przy 9 zdobytych bramkach i 11 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
NK Opatija – zawodnicy
Jak wygląda kadra NK Opatiji w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład NK Opatiji 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.






Kadra NK Opatiji
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
35 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
27 | Chorwacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
22 | Rosja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
![]() |
35 | Chorwacja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
25 | Chorwacja | 150 tys. € | – | 2 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
– | Chorwacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
26 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
22 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
|
36 | Chorwacja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
![]() |
24 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 45 |
![]() |
26 | Chorwacja | 75 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 498' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 0 |
![]() |
– | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
20 | Niemcy | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Bośnia | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
30 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
25 | Słowenia | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
28 | Chorwacja | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
30 | Chorwacja | 25 tys. € | – | 3 | 38% | 0 | 0 | 12' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
24 | Chorwacja | 100 tys. € | – | 7 | 88% | 1 | 0 | 450' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
38 | Chorwacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
32 | Chorwacja | 50 tys. € | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 360' | 1 | 0 | |||||||
| 16 |
![]() |
21 | Chorwacja | 10 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
27 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
36 | Nigeria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
31 | Chorwacja | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
23 | Chorwacja | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Chorwacja | 400 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 701' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
36 | Chorwacja | 125 tys. € | 452 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
40 | Chorwacja | 10 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 98' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
![]() |
18 | Chorwacja | – | – | 6 | 75% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
31 | Chorwacja | 125 tys. € | 37 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 305' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
23 | Chorwacja | 150 tys. € | – | 8 | 100% | 1 | 0 | 582' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
39 | Chorwacja | 10 tys. € | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 55' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
23 | Chorwacja | 25 tys. € | – | 8 | 100% | 0 | 0 | 368' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
38 | Chorwacja | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 33 |
|
36 | Chorwacja | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
21 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
24 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
|
25 | Chorwacja | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry NK Opatiji
2,1 mln €
śr. 49 tys. € / zawodnika
Ile NK Opatija wydaje na pensje
489 tys. € rocznie
śr. 11 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Chorwacja (37 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy NK Opatiji w sezonie 2026/2027
NK Opatija wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry NK Opatiji
NK Opatija – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub NK Opatija w sezonie 2026/2027.
NK Opatija transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 Wrz 2026 |
|
Chorwacja | 25 |
![]() |
za darmo | |
| 15 Wrz 2026 |
|
Chorwacja | 36 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Wrz 2026 |
|
Chorwacja | 26 |
|
za darmo | |
| 27 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 20 |
![]() |
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 18 |
![]() |
za darmo | |
| 09 Sie 2026 |
|
Bośnia | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Sie 2026 |
|
Chorwacja | 27 |
|
za darmo | |
| 02 Sie 2026 |
![]() |
Chorwacja | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
![]() |
Chorwacja | 38 |
![]() |
za darmo | |
| 26 Lip 2026 |
![]() |
Chorwacja | 23 |
![]() |
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski NK Opatija w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do NK Opatiji trafiło 4 zawodników, a klub opuściło 8 piłkarzy.