Mohamed Nasraoui jest piłkarzem występującym obecnie w Istra 1961. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Mohamed Nasraoui
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Mohamed Nasraoui w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mohamed Nasraoui wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.10, a skuteczność strzałów to 20,0%. Mohamed Nasraoui oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Mohamed Nasraoui w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mohamed Nasraoui rozegrał w barwach Istry 1961 w Prva HNL 12 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Tunezji. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 898 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Mohamed Nasraoui
Pierwszy transfer Mohamed Nasraoui w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z CS Sfaxien do Istry 1961 za 340 tysięcy euro.
Jakie trofea zdobył Mohamed Nasraoui?
Mohamed Nasraoui ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2022 roku.
Na jakiej pozycji gra Mohamed Nasraoui?
Mohamed Nasraoui najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Mohamed Nasraoui?
Wycena 24-letniego Mohamed Nasraoui według stanu na maj 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Mohamed Nasraoui?
Mohamed Nasraoui urodził się 18 sierpnia 2002 w Tunezji. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Mohamed Nasraoui – statystyki
Szczegółowe statystyki Mohamed Nasraoui w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Istra 1961 oraz reprezentacja Tunezji. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Mohamed Nasraoui vs. inni
Jakie statystyki ma Mohamed Nasraoui w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Mohamed Nasraoui wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.10, a skuteczność strzałów to 20,0%. Mohamed Nasraoui oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Mohamed Nasraoui – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Mohamed Nasraoui w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 12. kolejka
|
0:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
26 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 11. kolejka
|
2:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 10. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
28 Wrz
Koniec
|
![]() Puchar Narodów Afryki, 2. runda
|
2:2 | 83' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
0:1 | 6' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 6. kolejka
|
0:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 5. kolejka
|
2:2 | 89' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 4. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Mohamed Nasraoui w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Mohamed Nasraoui rozegrał w barwach Istry 1961 w Prva HNL 12 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Tunezji. Wyszedł w pierwszym składzie 10 razy i spędził na boisku łącznie 898 minut. Średnio dawało to 64 minuty gry na spotkanie.
Mohamed Nasraoui – transfery
W trakcie kariery Mohamed Nasraoui zmieniał klub 2 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 340 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Istra 1961 2025 – obecnie
-
CS Sfaxien 2021 – 2025
-
Club Sportif Sfaxien U21 do 2021

Historia transferów Mohamed Nasraoui
Pierwszy transfer Mohamed Nasraoui w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z CS Sfaxien do Istry 1961 za 340 tysięcy euro.
Mohamed Nasraoui – forma
W ostatnich 5 meczach Mohamed Nasraoui zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,96. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Mohamed Nasraoui 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.56, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.96 — wynik powyżej średniej ligowej (5.98).
W ostatnich 10 meczach Mohamed Nasraoui 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.38, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.69 — wynik powyżej średniej ligowej (5.98).
W jakiej formie jest Mohamed Nasraoui?
Mohamed Nasraoui jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.96 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.10). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Mohamed Nasraoui – trofea
W trakcie kariery Mohamed Nasraoui zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Mohamed Nasraoui?
Mohamed Nasraoui zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w CS Sfaxien — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Puchar Tunezji — 1 raz.
Mohamed Nasraoui – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Mohamed Nasraoui wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Mohamed Nasraoui na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Mohamed Nasraoui?
Wycena Mohamed Nasraoui wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Mohamed Nasraoui wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.