Antonio Maurić jest piłkarzem występującym obecnie w Istra 1961. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Antonio Mauric
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Antonio Mauric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Antonio Mauric wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 25,0%. Antonio Mauric oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Antonio Mauric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Antonio Mauric rozegrał w barwach Istry 1961 w Prva HNL 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 392 minuty. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Czy Antonio Mauric ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Antonio Mauric nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Antonio Mauric to zerwanie więzadła krzyżowego z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 183 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Antonio Mauric?
Antonio Mauric najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa Antonio Mauric?
Wycena 22-letniego Antonio Mauric według stanu na maj 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 800 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Antonio Mauric?
Antonio Mauric urodził się 4 listopada 2003 w Chorwacji. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Antonio Mauric – statystyki
Szczegółowe statystyki Antonio Mauric w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Istra 1961 oraz reprezentacja Chorwacji U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Antonio Maurić vs. inni
Jakie statystyki ma Antonio Mauric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Antonio Mauric wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.46, a skuteczność strzałów to 25,0%. Antonio Mauric oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Antonio Mauric – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Antonio Mauric w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
1:3 | 45' | 1 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
0:1 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 6. kolejka
|
0:0 | 5' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 5. kolejka
|
2:2 | 14' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 4. kolejka
|
3:2 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
15 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 3. kolejka
|
3:0 | 45' | 0 | 0 | ||||
|
09 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 2. kolejka
|
2:2 | 34' | 0 | 0 | – | |||
|
01 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 1. kolejka
|
2:3 | 13' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Maj
Koniec
|
Prva HNL, 36. kolejka
|
2:0 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Antonio Mauric w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Antonio Mauric rozegrał w barwach Istry 1961 w Prva HNL 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 5 razy i spędził na boisku łącznie 392 minuty. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Antonio Mauric – transfery
W trakcie kariery Antonio Mauric zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Istra 1961 2022 – obecnie
-
NK Istra 1961 U19 2020 – 2022

-
NK Istra 1961 U17 2019 – 2020

-
Rudar Labin U19 2018 – 2019

-
NK Istra 1961 Youth do 2018

Antonio Mauric – forma
W ostatnich 5 meczach Antonio Mauric zanotował bilans 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażka. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,56. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Antonio Mauric 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.56 — wynik powyżej średniej ligowej (5.98).
W ostatnich 10 meczach Antonio Mauric 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.75, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.48 — wynik powyżej średniej ligowej (5.98).
W jakiej formie jest Antonio Mauric?
Antonio Mauric jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.56 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.46). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja rośnie.
Antonio Mauric – kontuzje
W trakcie kariery Antonio Mauric zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 21 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Antonio Mauric
-
Zerwanie więzadła krzyżowego
10.10.26 – 10.04.27 (183 dni)
Istra 1961 opuszczone: 21 meczów
Czy Antonio Mauric ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Antonio Mauric nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Antonio Mauric to zerwanie więzadła krzyżowego z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 183 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Antonio Mauric – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Antonio Mauric wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Antonio Mauric na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Antonio Mauric?
Wycena Antonio Mauric wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Antonio Mauric wyceniano na 800 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.