Ante Erceg jest piłkarzem występującym obecnie w HNK Gorica. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Ante Erceg
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ante Erceg w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ante Erceg wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.19, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ante Erceg oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ante Erceg w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ante Erceg rozegrał w barwach HNK Goricy w Prva HNL 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 260 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Ante Erceg
Pierwszy transfer Ante Erceg w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Balıkesirspor do Hajduka Split za 375 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ante Erceg było przejście z Hajduka Split do Shabab Al Ahli Dubai w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,5 miliona euro.
Czy Ante Erceg ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ante Erceg nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ante Erceg to zerwanie więzadeł kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 244 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Ante Erceg?
Ante Erceg najczęściej występuje jako Napastnik (9). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Ante Erceg?
Wycena 36-letniego Ante Erceg według stanu na maj 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,8 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ante Erceg?
Ante Erceg urodził się 12 grudnia 1989 w Split w Chorwacji. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Ante Erceg – statystyki
Szczegółowe statystyki Ante Erceg w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział HNK Gorica. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Ante Erceg w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ante Erceg wyglądają następująco: 6 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.19, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ante Erceg oddaje średnio 1,0 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ante Erceg – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ante Erceg w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 12. kolejka
|
5:0 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 11. kolejka
|
0:0 | 80' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 10. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Maj
Koniec
|
Prva HNL, 36. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
16 Maj
Koniec
|
Prva HNL, 35. kolejka
|
2:0 | 89' | 1 | 0 | – | |||
|
10 Maj
Koniec
|
Prva HNL, 34. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
02 Maj
Koniec
|
Prva HNL, 33. kolejka
|
1:2 | 78' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Ante Erceg w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ante Erceg rozegrał w barwach HNK Goricy w Prva HNL 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 260 minut. Średnio dawało to 43 minuty gry na spotkanie.
Ante Erceg – transfery
W trakcie kariery Ante Erceg zmieniał klub 18 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,9 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
HNK Gorica 2025 – obecnie
-
Fortuna Sittard 2024 – 2025
-
Free Player 2024 – 2024

-
Istra 1961 2022 – 2024
-
Debreceni VSC 2022 – 2022
-
Brøndby 2022 – 2022
-
Osijek 2020 – 2022
-
Brøndby 2020 – 2020
-
Esbjerg 2020 – 2020
-
Brøndby 2018 – 2020
-
Shabab Al Ahli Dubai 2018 – 2018
-
Hajduk Split 2016 – 2018
-
Balıkesirspor 2016 – 2016
-
RNK Split 2010 – 2016

-
NK Junak 2010 – 2010

-
RNK Split 2008 – 2010

-
NK Split U19 2006 – 2008

-
RNK Split U17 2004 – 2006

-
RNK Split Youth do 2004

Historia transferów Ante Erceg
Pierwszy transfer Ante Erceg w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Balıkesirspor do Hajduka Split za 375 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ante Erceg było przejście z Hajduka Split do Shabab Al Ahli Dubai w 2018 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,5 miliona euro.
Ante Erceg – forma
W ostatnich 5 meczach Ante Erceg zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,29. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Ante Erceg ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.29.
W ostatnich 10 meczach Ante Erceg 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.53.
W jakiej formie jest Ante Erceg?
Ante Erceg jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.29 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.19). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ante Erceg – zarobki
Ante Erceg gra w HNK Gorica na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 150 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ante Erceg w HNK Gorica (2024/25)
| Rocznie | 150 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 13 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 411 € |
Ante Erceg – kontuzje
W trakcie kariery Ante Erceg zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 31 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ante Erceg
-
Zerwanie więzadeł kolana
03.05.21 – 01.01.22 (244 dni)
Osijek opuszczone: 31 meczów
Czy Ante Erceg ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ante Erceg nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ante Erceg to zerwanie więzadeł kolana z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 244 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ante Erceg – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ante Erceg wynosi obecnie 50 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ante Erceg na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Ante Erceg?
Wycena Ante Erceg wynosi obecnie 50 tys. €. W szczycie kariery Ante Erceg wyceniano na 1,8 mln €, a najniżej na 50 tys. €.