Jakov Pranjić jest piłkarzem występującym obecnie w HNK Gorica. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Jakov Pranjić
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jakov Pranjić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jakov Pranjić wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.90, a skuteczność strzałów to 18,2%. Jakov Pranjić oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jakov Pranjić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jakov Pranjić rozegrał w barwach HNK Goricy w Prva HNL 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 575 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Jakov Pranjić?
Jakov Pranjić ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Zrinjski — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Jakov Pranjić?
Jakov Pranjić najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik lub Lewoskrzydłowy.
Jaka jest wartość rynkowa Jakov Pranjić?
Wycena 25-letniego Jakov Pranjić według stanu na maj 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 400 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jakov Pranjić?
Jakov Pranjić urodził się 13 stycznia 2001 w Chorwacji. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Jakov Pranjić – statystyki
Szczegółowe statystyki Jakov Pranjić w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział HNK Gorica. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakov Pranjić vs. inni
Jakie statystyki ma Jakov Pranjić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jakov Pranjić wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.90, a skuteczność strzałów to 18,2%. Jakov Pranjić oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Jakov Pranjić – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jakov Pranjić w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 12. kolejka
|
5:0 | 59' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 11. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 10. kolejka
|
1:1 | 68' | 1 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
1:2 | 65' | 0 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
0:1 | 26' | 1 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 6. kolejka
|
1:0 | 71' | 0 | 0 | – | |||
|
31 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 5. kolejka
|
0:0 | 67' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 4. kolejka
|
2:0 | 84' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 3. kolejka
|
1:2 | 45' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jakov Pranjić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jakov Pranjić rozegrał w barwach HNK Goricy w Prva HNL 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 575 minut. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Jakov Pranjić – transfery
W trakcie kariery Jakov Pranjić zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
HNK Gorica 2026 – obecnie
-
NK Celje 2026 – 2026
-
Zrinjski 2025 – 2026
-
NK Jarun 2023 – 2025
-
NK Bjelovar 2020 – 2023

-
NK Bjelovar U19 2018 – 2020

-
NK Bjelovar U17 2016 – 2018

-
NK Bjelovar Youth do 2016

Jakov Pranjić – forma
W ostatnich 5 meczach Jakov Pranjić zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,85. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jakov Pranjić 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.85 — wynik powyżej średniej ligowej (5.98).
W ostatnich 10 meczach Jakov Pranjić 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.86, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.56 — wynik powyżej średniej ligowej (5.98).
W jakiej formie jest Jakov Pranjić?
Jakov Pranjić jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.85 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.90). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jakov Pranjić – trofea
W trakcie kariery Jakov Pranjić zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jakov Pranjić?
Jakov Pranjić zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Zrinjski — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Słowenii — 1 raz.
Jakov Pranjić – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jakov Pranjić wynosi obecnie 400 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jakov Pranjić na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jakov Pranjić?
Wycena Jakov Pranjić wynosi obecnie 400 tys. €. W szczycie kariery Jakov Pranjić wyceniano na 400 tys. €, a najniżej na 150 tys. €.