Luka Mamić jest piłkarzem występującym obecnie w Varazdin. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Luka Mamić
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Luka Mamić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luka Mamić wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.97, a skuteczność strzałów to 14,3%. Luka Mamić oddaje średnio 2,9 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Luka Mamić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luka Mamić rozegrał w barwach Varazdinu w Pucharze Chorwacji 1 mecz, w Prva HNL 12 meczów oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 314 minut. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Luka Mamić?
Luka Mamić najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Luka Mamić?
Wycena 24-letniego Luka Mamić według stanu na wrzesień 2026 wynosi 1 milion euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Luka Mamić?
Luka Mamić urodził się 2 sierpnia 2002 w Split w Chorwacji. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Luka Mamić – statystyki
Szczegółowe statystyki Luka Mamić w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Varazdin. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Luka Mamić vs. inni
Jakie statystyki ma Luka Mamić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Luka Mamić wyglądają następująco: 12 meczów, w których zdobył 5 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.97, a skuteczność strzałów to 14,3%. Luka Mamić oddaje średnio 2,9 strzału na mecz, z czego 0,9 to strzały celne.
Luka Mamić – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Luka Mamić w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Prva HNL, 12. kolejka
|
1:1 | 88' | 1 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 11. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 10. kolejka
|
1:0 | 76' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Paź
Koniec
|
Prva HNL, 9. kolejka
|
0:1 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 8. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
14 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 7. kolejka
|
2:2 | 88' | 1 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Prva HNL, 6. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 5. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 4. kolejka
|
3:1 | 72' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
Prva HNL, 3. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Luka Mamić w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Luka Mamić rozegrał w barwach Varazdinu w Pucharze Chorwacji 1 mecz, w Prva HNL 12 meczów oraz w Lidze Konferencji UEFA 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 314 minut. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Luka Mamić – transfery
W trakcie kariery Luka Mamić zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Varazdin 2024 – obecnie
-
Siroki Brijeg 2023 – 2024
-
NK Solin 2021 – 2023

-
Hajduk Split U19 2019 – 2021

-
HNK Hajduk Split U17 2017 – 2019

-
HNK Hajduk Split Youth do 2017

Luka Mamić – forma
W ostatnich 5 meczach Luka Mamić zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 2 bramki, wpisując się na listę strzelców w 2 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,77. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Luka Mamić 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.91, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.77 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Luka Mamić 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 2 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.69, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.76 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Luka Mamić?
Luka Mamić jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 2 bramki, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.77 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.97). Trafiał na listę strzelców w 2 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Luka Mamić – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Luka Mamić wynosi obecnie 1 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Luka Mamić na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Luka Mamić?
Wycena Luka Mamić wynosi obecnie 1 mln €. W szczycie kariery Luka Mamić wyceniano na 1 mln €, a najniżej na 100 tys. €.