Anthony Edsel Johannes Van den Hurk jest piłkarzem występującym obecnie w Roda JC Kerkrade. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Anthony van den Hurk
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
Heracles Almelo
5
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | ||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong AZ
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
De Graafschap
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Anthony van den Hurk w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anthony van den Hurk wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.93, a skuteczność strzałów to 24,1%. Anthony van den Hurk oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 1,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Anthony van den Hurk w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Anthony van den Hurk rozegrał w barwach Rody JC Kerkrade w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 204 minuty. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Czy Anthony van den Hurk ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Anthony van den Hurk nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anthony van den Hurk to uraz nogi z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 49 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Anthony van den Hurk?
Anthony van den Hurk najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Anthony van den Hurk?
Wycena 33-letniego Anthony van den Hurk według stanu na październik 2026 wynosi 175 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Anthony van den Hurk?
Anthony van den Hurk urodził się 9 stycznia 1993 w Veghel w Holandii (narodowość: Curacao). Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Anthony van den Hurk - statystyki
Szczegółowe statystyki Anthony van den Hurk w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Roda JC Kerkrade oraz reprezentacja Curaçao. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Anthony van den Hurk
Anthony Edsel Johannes Van den Hurk vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Anthony van den Hurk
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Anthony van den Hurk w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anthony van den Hurk wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 7 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.93, a skuteczność strzałów to 24,1%. Anthony van den Hurk oddaje średnio 2,2 strzału na mecz, z czego 1,2 to strzały celne.
Anthony van den Hurk - transfery
W trakcie kariery Anthony van den Hurk zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Roda JC Kerkrade 2025 – obecnie
-
Helmond Sport 2023 – 2025
-
Çaykur Rizespor 2023 – 2023
-
Górnik Zabrze 2023 – 2023
-
Çaykur Rizespor 2022 – 2023
-
Helsingborg 2020 – 2022
-
MVV Maastricht 2018 – 2020
-
De Graafschap 2016 – 2018
-
FC Eindhoven 2013 – 2016
-
Den Bosch 2012 – 2013
-
PSV U19 2010 – 2012
-
PSV Eindhoven U17 2008 – 2010

-
PSV Eindhoven Youth 2006 – 2008

-
FC Den Bosch Youth do 2006

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Anthony van den Hurk
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 30.08.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 29.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 21.02.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 17.08.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 04.03.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 27.08.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 23.08.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 11.01.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
| 2008/09 | 30.06.2008 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2006/07 | 30.06.2006 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Anthony van den Hurk - forma
W ostatnich 5 meczach Anthony van den Hurk zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Zdobył przy tym 6 bramek, wpisując się na listę strzelców w 4 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,85. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Anthony van den Hurk i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
Heracles Almelo
5
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | ||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong AZ
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
De Graafschap
0
|
69' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
23 Paź
20:00
|
Almere City
2
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
3 gole
· 100% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 9.6 | ||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
|
19 Paź
20:00
|
Jong Utrecht
1
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||||||
|
09 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
Jong PSV
1
|
90' |
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||||||
|
04 Paź
14:30
|
VVV Venlo
2
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
RKC Waalwijk
0
|
77' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:30
|
Roda JC Kerkrade
1
Vitesse
0
|
74' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
16:45
|
MVV Maastricht
1
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||||||
|
28 Sie
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
NAC Breda
2
|
84' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie, 4. kolejka | |||||||
|
21 Sie
20:00
|
Dordrecht
0
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie, 3. kolejka | |||||||
|
14 Sie
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
Helmond Sport
1
|
90' |
0 goli
5 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie, 2. kolejka | |||||||
|
07 Sie
20:00
|
Emmen
1
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie, 1. kolejka | |||||||
|
01 Maj
20:00
|
RKC Waalwijk
(3)
1
Roda JC Kerkrade
(1)
1
|
67' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
28 Kwi
18:45
|
Roda JC Kerkrade
1
RKC Waalwijk
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
17 Kwi
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
Emmen
2
|
90' |
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
10 Kwi
20:00
|
FC Eindhoven
1
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:45
|
Roda JC Kerkrade
0
Willem II Tilburg
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
20:00
|
Dordrecht
0
Roda JC Kerkrade
3
|
66' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 9.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
20 Mar
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
Helmond Sport
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
13 Mar
20:00
|
Cambuur
1
Roda JC Kerkrade
1
|
66' |
0 goli
4 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
06 Mar
20:00
|
Roda JC Kerkrade
0
Jong PSV
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
27 Lut
20:00
|
Den Bosch
2
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
22 Lut
12:15
|
Roda JC Kerkrade
2
MVV Maastricht
0
|
86' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
13 Lut
20:00
|
RKC Waalwijk
1
Roda JC Kerkrade
2
|
61' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
30 Sty
20:00
|
Almere City
1
Roda JC Kerkrade
2
|
89' |
0 goli
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
26 Sty
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
VVV Venlo
2
|
82' |
0 goli
5 strzałów (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
23 Sty
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
FC OSS
2
|
73' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 24. kolejka | |||||||
|
19 Sty
20:00
|
Jong Ajax
2
Roda JC Kerkrade
2
|
66' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
22 Gru
2025
|
Jong Utrecht
1
Roda JC Kerkrade
3
|
66' |
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
17 Gru
2025
|
Roda JC Kerkrade
(1)
1
Go Ahead Eagles
(3)
1
|
120' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Puchar Holandii 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
12 Gru
2025
|
De Graafschap
2
Roda JC Kerkrade
3
|
89' |
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
05 Gru
2025
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong AZ
3
|
69' |
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2025
|
MVV Maastricht
0
Roda JC Kerkrade
0
|
71' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Emmen
1
Roda JC Kerkrade
1
|
6' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
07 Lis
2025
|
ADO Den Haag
4
Roda JC Kerkrade
0
|
63' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
Jong Utrecht
1
|
90' |
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
20 Paź
2025
|
Roda JC Kerkrade
2
Almere City
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
2025
|
Roda JC Kerkrade
6
Den Bosch
0
|
62' |
1 gol
· 17% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
03 Paź
2025
|
Willem II Tilburg
1
Roda JC Kerkrade
2
|
67' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
Cambuur
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
FC OSS
1
Roda JC Kerkrade
2
|
64' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
RKC Waalwijk
4
|
61' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2025
|
Jong PSV
0
Roda JC Kerkrade
1
|
68' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
2025
|
Roda JC Kerkrade
3
Jong Ajax
3
|
79' |
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
29 Sie
2025
|
Roda JC Kerkrade
0
FC Eindhoven
0
|
79' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
VVV Venlo
3
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
15 Sie
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
De Graafschap
0
|
74' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Helmond Sport
1
Roda JC Kerkrade
3
|
77' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
09 Maj
2025
|
Helmond Sport
1
De Graafschap
4
|
89' |
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 38. kolejka | |||||||
|
05 Kwi
2025
|
Helmond Sport
2
Telstar
2
|
62' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 33. kolejka | |||||||
|
28 Mar
2025
|
FC Eindhoven
2
Helmond Sport
2
|
61' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 32. kolejka | |||||||
|
14 Mar
2025
|
Helmond Sport
1
Jong PSV
1
|
62' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 30. kolejka | |||||||
|
11 Mar
2025
|
Roda JC Kerkrade
3
Helmond Sport
2
|
90' |
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
07 Mar
2025
|
Helmond Sport
4
MVV Maastricht
0
|
69' |
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.4 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
28 Lut
2025
|
FC Volendam
3
Helmond Sport
1
|
63' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 28. kolejka | |||||||
|
24 Lut
2025
|
Helmond Sport
1
Emmen
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
21 Lut
2025
|
Helmond Sport
3
Vitesse
0
|
86' |
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (4 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 27. kolejka | |||||||
|
08 Lut
2025
|
Helmond Sport
0
Dordrecht
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
20 Gru
2024
|
Jong Utrecht
3
Helmond Sport
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
13 Gru
2024
|
Telstar
3
Helmond Sport
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
25 Lis
2024
|
Helmond Sport
2
ADO Den Haag
1
|
89' |
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Istotny | 5.9 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2024
|
Helmond Sport
3
FC Eindhoven
4
|
90' |
2 gole
· 67% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 16. kolejka | |||||||
|
10 Lis
2024
|
Dordrecht
4
Helmond Sport
0
|
32' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 14. kolejka | |||||||
|
21 Paź
2024
|
Helmond Sport
2
Roda JC Kerkrade
1
|
61' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
18 Paź
2024
|
Jong AZ
2
Helmond Sport
3
|
9' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
30 Wrz
2024
|
Jong PSV
1
Helmond Sport
3
|
64' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 8. kolejka | |||||||
|
20 Wrz
2024
|
Helmond Sport
2
FC Volendam
3
|
24' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 7. kolejka | |||||||
|
16 Wrz
2024
|
Helmond Sport
1
FC OSS
0
|
20' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
23 Sie
2024
|
Emmen
0
Helmond Sport
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 3. kolejka | |||||||
|
18 Sie
2024
|
Cambuur
0
Helmond Sport
1
|
59' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 2. kolejka | |||||||
|
09 Sie
2024
|
Helmond Sport
1
Jong Utrecht
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eerste Divisie 2024/2025, 1. kolejka | |||||||
|
29 Kwi
2024
|
Emmen
3
Helmond Sport
0
|
76' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
19 Kwi
2024
|
Helmond Sport
3
Jong Ajax
1
|
45' |
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 9.0 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
12 Kwi
2024
|
ADO Den Haag
0
Helmond Sport
1
|
25' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
11 Mar
2024
|
Helmond Sport
3
Jong AZ
1
|
22' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
08 Mar
2024
|
Jong Utrecht
0
Helmond Sport
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
16 Lut
2024
|
Helmond Sport
3
De Graafschap
1
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
09 Lut
2024
|
Telstar
3
Helmond Sport
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
19 Sty
2024
|
Helmond Sport
2
Jong PSV
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
12 Sty
2024
|
Dordrecht
2
Helmond Sport
0
|
78' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
23 Gru
2023
|
Helmond Sport
3
Roda JC Kerkrade
3
|
89' |
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
27 Lis
2023
|
Jong Ajax
4
Helmond Sport
1
|
27' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
10 Lis
2023
|
Jong AZ
2
Helmond Sport
1
|
32' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
03 Lis
2023
|
Helmond Sport
1
Telstar
0
|
31' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
31 Paź
2023
|
Spakenburg
3
Helmond Sport
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2023/2024 | |||||||
|
05 Maj
2023
|
Górnik Zabrze
2
Warta Poznań
0
|
24' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2022/2023 | |||||||
|
30 Kwi
2023
|
Lech Poznań
0
Górnik Zabrze
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2022/2023 | |||||||
|
14 Kwi
2023
|
Zagłębie Lubin
0
Górnik Zabrze
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2022/2023 | |||||||
|
26 Lut
2023
|
Stal Mielec
0
Górnik Zabrze
1
|
29' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.2 | ||
| PKO BP Ekstraklasa 2022/2023 | |||||||
|
05 Gru
2022
|
Çaykur Rizespor
1
Pendikspor
1
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| 1. Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
26 Lis
2022
|
Gençlerbirliği
1
Çaykur Rizespor
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| 1. Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
29 Paź
2022
|
Bandırmaspor
1
Çaykur Rizespor
1
|
15' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| 1. Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
15 Paź
2022
|
Çaykur Rizespor
0
Eyüpspor
0
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| 1. Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
10 Paź
2022
|
Altay
0
Çaykur Rizespor
2
|
13' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| 1. Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
03 Wrz
2022
|
Yeni Malatyaspor
0
Çaykur Rizespor
4
|
72' |
2 gole
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | ||
| 1. Lig (Turcja) 2022/2023 | |||||||
|
18 Lip
2022
|
Varbergs BoIS FC
0
Helsingborg
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
27 Cze
2022
|
Malmo
2
Helsingborg
1
|
78' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
29 Maj
2022
|
Helsingborg
1
AIK Stockholm
2
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
|
Istotny | 5.6 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
21 Maj
2022
|
Helsingborg
1
IFK Varnamo
4
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
15 Maj
2022
|
Degerfors IF
2
Helsingborg
1
|
90' |
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 5.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
09 Maj
2022
|
Helsingborg
0
IFK Norrkoping
1
|
67' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
05 Maj
2022
|
Djurgardens IF
2
Helsingborg
2
|
89' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 5.6 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
01 Maj
2022
|
Mjallby AIF
2
Helsingborg
1
|
80' |
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
24 Kwi
2022
|
Helsingborg
1
BK Hacken
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
21 Kwi
2022
|
Helsingborg
1
Elfsborg
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
02 Kwi
2022
|
Hammarby FF
2
Helsingborg
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2022 | |||||||
|
11 Gru
2021
|
Helsingborg
0
Halmstads BK
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
20 Lis
2021
|
Orgryte IS
1
Helsingborg
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
06 Lis
2021
|
IFK Varnamo
3
Helsingborg
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
31 Paź
2021
|
Helsingborg
3
IK Brage
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
26 Paź
2021
|
Helsingborg
0
GAIS
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
19 Paź
2021
|
Falkenbergs FF
1
Helsingborg
4
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
26 Wrz
2021
|
Osters IF
2
Helsingborg
1
|
86' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
11 Wrz
2021
|
AFC Eskilstuna
2
Helsingborg
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
23 Sie
2021
|
Helsingborg
0
Vasalund
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
18 Sie
2021
|
Eskilsminne
3
Helsingborg
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szwecji 2021/2022 | |||||||
|
04 Sie
2021
|
Vasalund
0
Helsingborg
1
|
93' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
31 Lip
2021
|
Trelleborgs FF
2
Helsingborg
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
27 Lip
2021
|
Helsingborg
4
Falkenbergs FF
0
|
84' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
11 Lip
2021
|
Helsingborg
1
Akropolis IF
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
16 Cze
2021
|
Curaçao
0
Panama
0
|
27' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF 2021/2022 | |||||||
|
13 Cze
2021
|
Panama
2
Curaçao
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF 2021/2022 | |||||||
|
09 Cze
2021
|
Curaçao
0
Gwatemala
0
|
72' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje CONCACAF 2021/2022 | |||||||
|
13 Kwi
2021
|
GIF Sundsvall
2
Helsingborg
2
|
79' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Superettan (Szwecja) 2021 | |||||||
|
07 Mar
2021
|
BK Hacken
1
Helsingborg
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Szwecji 2020/2021 | |||||||
|
06 Gru
2020
|
IFK Norrkoping
3
Helsingborg
4
|
87' |
2 gole
· 50% goli drużyny
6 strzałów (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
29 Lis
2020
|
Helsingborg
0
Falkenbergs FF
0
|
87' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
22 Lis
2020
|
Elfsborg
2
Helsingborg
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
04 Paź
2020
|
Mjallby AIF
3
Helsingborg
2
|
85' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.8 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
09 Wrz
2020
|
Helsingborg
1
Kalmar FF
1
|
78' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.6 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
23 Sie
2020
|
AIK Stockholm
2
Helsingborg
0
|
82' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
17 Sie
2020
|
Helsingborg
1
IK Sirius Fotboll
2
|
89' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
05 Sie
2020
|
Malmo
4
Helsingborg
1
|
76' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.2 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
02 Sie
2020
|
Helsingborg
1
Hammarby FF
1
|
89' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
27 Lip
2020
|
Ostersunds FK
0
Helsingborg
0
|
83' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 5.1 | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
15 Lip
2020
|
IFK Goteborg
1
Helsingborg
1
|
86' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
06 Lip
2020
|
Djurgardens IF
2
Helsingborg
2
|
61' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
02 Lip
2020
|
Helsingborg
0
Mjallby AIF
1
|
45' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Allsvenskan (Szwecja) 2020 | |||||||
|
20 Maj
2018
|
De Graafschap
2
Almere City
1
|
34' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2017/2018 | |||||||
|
13 Maj
2018
|
De Graafschap
4
Telstar
2
|
13' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2017/2018 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Anthony van den Hurk 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.37, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.85 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W ostatnich 10 meczach Anthony van den Hurk 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 3 razy co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.29, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.10 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W jakiej formie jest Anthony van den Hurk?
Anthony van den Hurk jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 6 bramek, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.85 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.93). Trafiał na listę strzelców w 4 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Anthony van den Hurk w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Anthony van den Hurk rozegrał w barwach Rody JC Kerkrade w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 14 razy i spędził na boisku łącznie 1 204 minuty. Średnio dawało to 86 minut gry na spotkanie.
Anthony van den Hurk - kontuzje
W trakcie kariery Anthony van den Hurk zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Anthony van den Hurk
-
Uraz nogi
23.12.22 – 09.02.23 (49 dni)
Çaykur Rizespor opuszczone: 5 meczów
-
Stłuczenie
06.01.20 – 14.01.20 (9 dni)
MVV Maastricht opuszczone: 1 mecz
Czy Anthony van den Hurk ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Anthony van den Hurk nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anthony van den Hurk to uraz nogi z 2022 roku, który wykluczył go z gry na 49 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Anthony van den Hurk - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Anthony van den Hurk wynosi obecnie 175 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Anthony van den Hurk na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Anthony van den Hurk
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | 33 |
|
175 tys. € |
| 20.05.2026 | 33 |
|
225 tys. € |
| 15.12.2025 | 32 |
|
250 tys. € |
| 08.06.2025 | 32 |
|
250 tys. € |
| 09.12.2024 | 31 |
|
250 tys. € |
| 09.06.2024 | 31 |
|
250 tys. € |
| 07.01.2024 | 30 |
|
275 tys. € |
| 08.06.2023 | 30 |
|
400 tys. € |
| 14.11.2022 | 29 |
|
500 tys. € |
| 23.06.2022 | 29 |
|
700 tys. € |
| 28.12.2021 | 28 |
|
700 tys. € |
| 04.07.2021 | 28 |
|
500 tys. € |
| 09.12.2020 | 27 |
|
700 tys. € |
| 04.08.2020 | 27 |
|
500 tys. € |
| 02.07.2019 | 26 |
|
300 tys. € |
| 20.01.2019 | 26 |
|
250 tys. € |
| 28.06.2018 | 25 |
|
200 tys. € |
| 28.02.2018 | 25 |
|
200 tys. € |
| 20.06.2017 | 24 |
|
175 tys. € |
| 01.02.2017 | 24 |
|
125 tys. € |
| 30.06.2016 | 23 |
|
150 tys. € |
| 04.02.2016 | 23 |
|
100 tys. € |
| 30.06.2015 | 22 |
|
100 tys. € |
| 20.02.2015 | 22 |
|
100 tys. € |
| 15.08.2014 | 21 |
|
100 tys. € |
| 09.02.2014 | 21 |
|
100 tys. € |
| 02.06.2013 | 20 |
|
75 tys. € |
| 01.08.2012 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Anthony van den Hurk?
Wycena Anthony van den Hurk wynosi obecnie 175 tys. €. W szczycie kariery Anthony van den Hurk wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.