Marco Tol jest piłkarzem występującym obecnie w Roda JC Kerkrade. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Marco Tol
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
Heracles Almelo
5
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong AZ
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
De Graafschap
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Marco Tol w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marco Tol wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.03, a skuteczność strzałów to 18,2%. Marco Tol oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marco Tol w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marco Tol rozegrał w barwach Rody JC Kerkrade w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 350 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Czy Marco Tol ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Marco Tol nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marco Tol to złamanie nosa z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 98 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Marco Tol?
Marco Tol najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Marco Tol?
Wycena 28-letniego Marco Tol według stanu na maj 2026 wynosi 325 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 555 tysięcy euro, a najniższa 75 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marco Tol?
Marco Tol urodził się 25 kwietnia 1998 w Purmerend w Holandii. Obecnie piłkarz ma 28 lat.
Marco Tol - statystyki
Szczegółowe statystyki Marco Tol w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Roda JC Kerkrade. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Marco Tol
Marco Tol vs. inni
Atak
Obrona
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Podania Marco Tol
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Marco Tol w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Marco Tol wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.03, a skuteczność strzałów to 18,2%. Marco Tol oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Marco Tol - transfery
W trakcie kariery Marco Tol zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Roda JC Kerkrade 2025 – obecnie
-
Vizela 2024 – 2025
-
Cambuur 2021 – 2024
-
FC Volendam 2018 – 2021
-
Volendam Reserves 2016 – 2018

-
FC Volendam U19 2015 – 2016

-
FC Volendam U17 do 2015

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Marco Tol
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 30.06.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 08.09.2024 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.06.2024 | — | Rozwiązanie kontraktu | |
| 2021/22 | 30.06.2021 |
|
— | Wolny transfer |
| 2018/19 | 30.06.2018 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 30.06.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Marco Tol - forma
W ostatnich 5 meczach Marco Tol zanotował bilans 4 zwycięstwa, 0 remisów i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,75. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
Występy Marco Tol i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
Heracles Almelo
5
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
30 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong AZ
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie, 13. kolejka | |||||||
|
27 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
De Graafschap
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
23 Paź
20:00
|
Almere City
2
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
|
19 Paź
20:00
|
Jong Utrecht
1
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie, 11. kolejka | |||||||
|
09 Paź
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
Jong PSV
1
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie, 10. kolejka | |||||||
|
04 Paź
14:30
|
VVV Venlo
2
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
RKC Waalwijk
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Eerste Divisie, 8. kolejka | |||||||
|
18 Wrz
20:00
|
Jong Ajax
0
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eerste Divisie, 7. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
16:30
|
Roda JC Kerkrade
1
Vitesse
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.9 | ||
| Eerste Divisie, 6. kolejka | |||||||
|
06 Wrz
16:45
|
MVV Maastricht
1
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie, 5. kolejka | |||||||
|
28 Sie
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
NAC Breda
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie, 4. kolejka | |||||||
|
21 Sie
20:00
|
Dordrecht
0
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.5 | ||
| Eerste Divisie, 3. kolejka | |||||||
|
14 Sie
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
Helmond Sport
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | ||
| Eerste Divisie, 2. kolejka | |||||||
|
07 Sie
20:00
|
Emmen
1
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie, 1. kolejka | |||||||
|
01 Maj
20:00
|
RKC Waalwijk
(3)
1
Roda JC Kerkrade
(1)
1
|
120' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
28 Kwi
18:45
|
Roda JC Kerkrade
1
RKC Waalwijk
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1/16 finału | |||||||
|
17 Kwi
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
Emmen
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 37. kolejka | |||||||
|
10 Kwi
20:00
|
FC Eindhoven
1
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 36. kolejka | |||||||
|
06 Kwi
16:45
|
Roda JC Kerkrade
0
Willem II Tilburg
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 35. kolejka | |||||||
|
03 Kwi
20:00
|
Dordrecht
0
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 34. kolejka | |||||||
|
20 Mar
20:00
|
Roda JC Kerkrade
1
Helmond Sport
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 33. kolejka | |||||||
|
13 Mar
20:00
|
Cambuur
1
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 31. kolejka | |||||||
|
06 Mar
20:00
|
Roda JC Kerkrade
0
Jong PSV
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 30. kolejka | |||||||
|
27 Lut
20:00
|
Den Bosch
2
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 29. kolejka | |||||||
|
22 Lut
12:15
|
Roda JC Kerkrade
2
MVV Maastricht
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 28. kolejka | |||||||
|
13 Lut
20:00
|
RKC Waalwijk
1
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 27. kolejka | |||||||
|
06 Lut
20:20
|
Roda JC Kerkrade
0
ADO Den Haag
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 26. kolejka | |||||||
|
30 Sty
20:00
|
Almere City
1
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 25. kolejka | |||||||
|
26 Sty
20:00
|
Roda JC Kerkrade
2
VVV Venlo
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 22. kolejka | |||||||
|
19 Sty
20:00
|
Jong Ajax
2
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 23. kolejka | |||||||
|
22 Gru
2025
|
Jong Utrecht
1
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 21. kolejka | |||||||
|
17 Gru
2025
|
Roda JC Kerkrade
(1)
1
Go Ahead Eagles
(3)
1
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Puchar Holandii 2025/2026, 1/32 finału | |||||||
|
12 Gru
2025
|
De Graafschap
2
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 20. kolejka | |||||||
|
05 Gru
2025
|
Roda JC Kerkrade
2
Jong AZ
3
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 19. kolejka | |||||||
|
30 Lis
2025
|
MVV Maastricht
0
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 18. kolejka | |||||||
|
25 Lis
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
Dordrecht
2
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 17. kolejka | |||||||
|
22 Lis
2025
|
Emmen
1
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 16. kolejka | |||||||
|
07 Lis
2025
|
ADO Den Haag
4
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 15. kolejka | |||||||
|
01 Lis
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
Jong Utrecht
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 14. kolejka | |||||||
|
20 Paź
2025
|
Roda JC Kerkrade
2
Almere City
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 12. kolejka | |||||||
|
17 Paź
2025
|
Roda JC Kerkrade
6
Den Bosch
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.4 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 11. kolejka | |||||||
|
03 Paź
2025
|
Willem II Tilburg
1
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 10. kolejka | |||||||
|
29 Wrz
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
Cambuur
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 9. kolejka | |||||||
|
26 Wrz
2025
|
FC OSS
1
Roda JC Kerkrade
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 8. kolejka | |||||||
|
19 Wrz
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
RKC Waalwijk
4
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 7. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2025
|
Jong PSV
0
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 6. kolejka | |||||||
|
12 Wrz
2025
|
Roda JC Kerkrade
3
Jong Ajax
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 5. kolejka | |||||||
|
29 Sie
2025
|
Roda JC Kerkrade
0
FC Eindhoven
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 4. kolejka | |||||||
|
24 Sie
2025
|
VVV Venlo
3
Roda JC Kerkrade
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 3. kolejka | |||||||
|
15 Sie
2025
|
Roda JC Kerkrade
1
De Graafschap
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.6 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 2. kolejka | |||||||
|
10 Sie
2025
|
Helmond Sport
1
Roda JC Kerkrade
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Eerste Divisie 2025/2026, 1. kolejka | |||||||
|
26 Kwi
2025
|
Vizela
1
Felgueiras 1932
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 31. kolejka | |||||||
|
13 Kwi
2025
|
Vizela
1
Alverca
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 29. kolejka | |||||||
|
09 Mar
2025
|
Oliveirense
0
Vizela
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 25. kolejka | |||||||
|
02 Mar
2025
|
Vizela
5
Feirense
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 24. kolejka | |||||||
|
10 Lut
2025
|
Torreense
2
Vizela
4
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 21. kolejka | |||||||
|
01 Lut
2025
|
Vizela
1
Benfica B
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 20. kolejka | |||||||
|
26 Sty
2025
|
Penafiel
1
Vizela
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 19. kolejka | |||||||
|
19 Sty
2025
|
Vizela
1
UD Leiria
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 18. kolejka | |||||||
|
21 Gru
2024
|
Vizela
2
FC Porto B
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 15. kolejka | |||||||
|
08 Gru
2024
|
Vizela
1
CD Tondela
1
|
68' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 13. kolejka | |||||||
|
08 Lis
2024
|
Vizela
0
Chaves
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 11. kolejka | |||||||
|
02 Lis
2024
|
Portimonense
1
Vizela
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 10. kolejka | |||||||
|
15 Wrz
2024
|
Leixões
0
Vizela
1
|
1' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Liga Portugal 2 (Portugalia) 2024/2025, 5. kolejka | |||||||
|
20 Kwi
2024
|
Groningen
3
Cambuur
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
05 Kwi
2024
|
Cambuur
0
ADO Den Haag
2
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
29 Mar
2024
|
FC Eindhoven
0
Cambuur
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
27 Lut
2024
|
Cambuur
1
NEC Nijmegen
2
|
120' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2023/2024 | |||||||
|
19 Lut
2024
|
NAC Breda
1
Cambuur
2
|
25' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
29 Sty
2024
|
Cambuur
1
FC OSS
2
|
90' |
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
15 Gru
2023
|
Cambuur
1
Jong AZ
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
08 Gru
2023
|
De Graafschap
2
Cambuur
3
|
90' |
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
01 Gru
2023
|
Cambuur
2
FC Eindhoven
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
24 Lis
2023
|
VVV Venlo
1
Cambuur
2
|
21' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
19 Lis
2023
|
Cambuur
1
Roda JC Kerkrade
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
06 Lis
2023
|
FC OSS
1
Cambuur
8
|
62' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
02 Lis
2023
|
Cambuur
4
MVV Maastricht
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2023/2024 | |||||||
|
29 Paź
2023
|
Cambuur
2
Groningen
1
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
15 Paź
2023
|
Cambuur
2
NAC Breda
3
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
06 Paź
2023
|
Dordrecht
5
Cambuur
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.5 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
22 Wrz
2023
|
Jong Utrecht
3
Cambuur
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
17 Wrz
2023
|
Cambuur
1
Willem II Tilburg
0
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
01 Wrz
2023
|
Helmond Sport
2
Cambuur
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
18 Sie
2023
|
Telstar
2
Cambuur
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
11 Sie
2023
|
Cambuur
2
Emmen
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | ||
| Eerste Divisie 2023/2024 | |||||||
|
28 Maj
2023
|
Cambuur
4
RKC Waalwijk
0
|
73' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.5 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
21 Maj
2023
|
Sparta Rotterdam
4
Cambuur
1
|
90' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.8 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
14 Maj
2023
|
Vitesse
2
Cambuur
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
06 Maj
2023
|
Cambuur
0
Utrecht
3
|
29' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
16 Kwi
2023
|
Cambuur
0
Feyenoord Rotterdam
3
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
01 Kwi
2023
|
Cambuur
1
Emmen
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
19 Mar
2023
|
Excelsior Rotterdam
4
Cambuur
1
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
15 Sty
2023
|
Emmen
0
Cambuur
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
10 Lis
2022
|
Feyenoord Rotterdam
1
Cambuur
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
04 Lis
2022
|
Cambuur
0
NEC Nijmegen
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
23 Paź
2022
|
Cambuur
0
Twente
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Istotny | 7.6 | ||
| Eredivisie 2022/2023 | |||||||
|
19 Paź
2022
|
Rhine bird
0
Cambuur
3
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2022/2023 | |||||||
|
23 Kwi
2022
|
Cambuur
1
PSV Eindhoven
2
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
10 Kwi
2022
|
Vitesse
1
Cambuur
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
03 Kwi
2022
|
Cambuur
1
NEC Nijmegen
2
|
3' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
20 Lut
2022
|
Feyenoord Rotterdam
3
Cambuur
1
|
27' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
22 Sty
2022
|
AZ Alkmaar
0
Cambuur
0
|
16' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
19 Gru
2021
|
Cambuur
1
Heerenveen
2
|
10' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
04 Gru
2021
|
Cambuur
1
Vitesse
6
|
56' |
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.3 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
31 Paź
2021
|
RKC Waalwijk
0
Cambuur
1
|
7' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
28 Paź
2021
|
Ajax Amateurs
0
Cambuur
5
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2021/2022 | |||||||
|
24 Paź
2021
|
Cambuur
2
Feyenoord Rotterdam
3
|
29' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
16 Paź
2021
|
Fortuna Sittard
1
Cambuur
0
|
– |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
03 Paź
2021
|
Cambuur
1
AZ Alkmaar
3
|
28' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
26 Wrz
2021
|
Sparta Rotterdam
0
Cambuur
4
|
77' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
11 Wrz
2021
|
Cambuur
5
Go Ahead Eagles
2
|
79' |
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 6.4 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
21 Sie
2021
|
PSV Eindhoven
4
Cambuur
1
|
45' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
15 Sie
2021
|
Cambuur
1
Groningen
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eredivisie 2021/2022 | |||||||
|
15 Maj
2021
|
NAC Breda
4
FC Volendam
1
|
66' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
12 Maj
2021
|
FC Volendam
2
Jong AZ
1
|
68' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
30 Kwi
2021
|
MVV Maastricht
2
FC Volendam
2
|
45' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
25 Kwi
2021
|
FC Volendam
2
Telstar
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
09 Kwi
2021
|
FC Volendam
5
Helmond Sport
1
|
84' |
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
02 Kwi
2021
|
FC Volendam
0
Cambuur
3
|
90' |
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
12 Mar
2021
|
Den Bosch
1
FC Volendam
5
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.0 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
23 Lut
2021
|
FC Volendam
3
Jong Ajax
2
|
24' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
19 Sty
2021
|
FC Volendam
0
PSV Eindhoven
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | ||
| Puchar Holandii 2020/2021 | |||||||
|
15 Sty
2021
|
Dordrecht
0
FC Volendam
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
03 Sty
2021
|
FC Volendam
0
MVV Maastricht
1
|
90' |
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
11 Gru
2020
|
FC Volendam
6
Den Bosch
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
23 Lis
2020
|
Jong Ajax
1
FC Volendam
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
01 Lis
2020
|
FC Volendam
2
FC Eindhoven
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
23 Paź
2020
|
FC Volendam
7
Dordrecht
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
04 Paź
2020
|
Roda JC Kerkrade
1
FC Volendam
1
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
18 Wrz
2020
|
Helmond Sport
0
FC Volendam
1
|
90' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
30 Sie
2020
|
Telstar
2
FC Volendam
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | ||
| Eerste Divisie 2020/2021 | |||||||
|
24 Sty
2020
|
Roda JC Kerkrade
2
FC Volendam
3
|
11' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | ||
| Eerste Divisie 2019/2020 | |||||||
|
30 Paź
2019
|
Sparta Rotterdam
1
FC Volendam
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | ||
| Puchar Holandii 2019/2020 | |||||||
|
16 Sie
2019
|
FC Volendam
4
Roda JC Kerkrade
0
|
90' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.0 | ||
| Eerste Divisie 2019/2020 | |||||||
W ostatnich 5 meczach Marco Tol 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.13, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.75 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W ostatnich 10 meczach Marco Tol 6 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.92, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.92 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W jakiej formie jest Marco Tol?
Marco Tol jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.75 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.03). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Marco Tol w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Marco Tol rozegrał w barwach Rody JC Kerkrade w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 14 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 350 minut. Średnio dawało to 90 minut gry na spotkanie.
Marco Tol - zarobki
Marco Tol gra w Roda JC Kerkrade na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 68 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Marco Tol w Roda JC Kerkrade (2022/23)
| Rocznie | 68 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 6 tys. € |
| Tygodniowo | 1 tys. € |
| Dziennie | 186 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Marco Tol w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2022/23 |
|
68 tys. € |
| 2021/22 |
|
66 tys. € |
Marco Tol - kontuzje
W trakcie kariery Marco Tol zanotował 6 kontuzji, przez które opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marco Tol
-
Uraz głowy
26.01.23 – 31.01.23 (46 dni)
Cambuur opuszczone: 1 mecz
-
Uraz o nieznanym charakterze
17.11.21 – 29.11.21 (13 dni)
Cambuur opuszczone: 2 mecze
-
Uraz o nieznanym charakterze
21.09.21 – 23.09.21 (3 dni)
Cambuur opuszczone: 1 mecz
-
Koronawirus
22.01.21 – 03.02.21 (13 dni)
FC Volendam opuszczone: 2 mecze
-
Złamanie nosa
11.07.19 – 16.10.19 (98 dni)
FC Volendam opuszczone: 2 mecze
-
Stłuczenie
06.01.19 – 25.01.19 (20 dni)
FC Volendam opuszczone: 2 mecze
Czy Marco Tol ma kontuzję?
Według stanu na 9 listopada 2026 Marco Tol nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marco Tol to złamanie nosa z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 98 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marco Tol - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marco Tol wynosi obecnie 325 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marco Tol na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Marco Tol
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 20.05.2026 | 28 |
|
325 tys. € |
| 15.12.2025 | 27 |
|
325 tys. € |
| 15.10.2025 | 27 |
|
275 tys. € |
| 22.06.2025 | 27 |
|
175 tys. € |
| 15.12.2024 | 26 |
|
300 tys. € |
| 09.06.2024 | 26 |
|
450 tys. € |
| 07.01.2024 | 25 |
|
450 tys. € |
| 22.06.2023 | 25 |
|
500 tys. € |
| 10.11.2022 | 24 |
|
550 tys. € |
| 13.09.2022 | 24 |
|
555 tys. € |
| 07.06.2022 | 24 |
|
450 tys. € |
| 04.01.2022 | 23 |
|
500 tys. € |
| 03.10.2021 | 23 |
|
500 tys. € |
| 30.12.2020 | 22 |
|
475 tys. € |
| 23.10.2020 | 22 |
|
450 tys. € |
| 28.06.2020 | 22 |
|
375 tys. € |
| 02.07.2019 | 21 |
|
250 tys. € |
| 20.01.2019 | 20 |
|
150 tys. € |
| 28.06.2018 | 20 | 75 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Marco Tol?
Wycena Marco Tol wynosi obecnie 325 tys. €. W szczycie kariery Marco Tol wyceniano na 555 tys. €, a najniżej na 75 tys. €.