Lucas Woudenberg jest piłkarzem występującym obecnie w Dordrecht. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Lucas Woudenberg
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Lucas Woudenberg w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas Woudenberg wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.41, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas Woudenberg oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Lucas Woudenberg w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucas Woudenberg rozegrał w barwach Dordrecht w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 254 minuty. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Lucas Woudenberg
Pierwszy transfer Lucas Woudenberg w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Feyenoordu do Heerenveen za 700 tysięcy euro.
Czy Lucas Woudenberg ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lucas Woudenberg nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Woudenberg to uraz kostki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 47 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Lucas Woudenberg?
Lucas Woudenberg ma na koncie 5 trofeów. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Eredivisie U21 — 2 razy. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Lucas Woudenberg?
Lucas Woudenberg najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Woudenberg?
Wycena 32-letniego Lucas Woudenberg według stanu na październik 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,5 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Lucas Woudenberg?
Lucas Woudenberg urodził się 25 kwietnia 1994 w Woerden w Holandii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Lucas Woudenberg – statystyki
Szczegółowe statystyki Lucas Woudenberg w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dordrecht. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Lucas Woudenberg w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Lucas Woudenberg wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 2.41, a skuteczność strzałów to 0,0%. Lucas Woudenberg oddaje średnio 0,2 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Lucas Woudenberg – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Lucas Woudenberg w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Eerste Divisie, 13. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
28 Paź
Koniec
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
24 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 12. kolejka
|
2:4 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
19 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
09 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
0:3 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
25 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
3:2 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
18 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
3:0 | 45' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
11 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
2:1 | 81' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
05 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 5. kolejka
|
3:6 | 0' | 0 | 0 | – | – |
Ile meczów rozegrał Lucas Woudenberg w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Lucas Woudenberg rozegrał w barwach Dordrecht w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 3 razy i spędził na boisku łącznie 254 minuty. Średnio dawało to 18 minut gry na spotkanie.
Lucas Woudenberg – transfery
W trakcie kariery Lucas Woudenberg zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 700 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dordrecht 2025 – obecnie
-
Valenciennes 2023 – 2025
-
Willem II Tilburg 2022 – 2023
-
Heerenveen 2017 – 2022
-
Feyenoord Rotterdam 2016 – 2017
-
NEC Nijmegen 2015 – 2016
-
Feyenoord Rotterdam 2014 – 2015
-
Excelsior Rotterdam 2013 – 2014
-
Feyenoord Rotterdam 2013 – 2013
-
Feyenoord U19 2011 – 2013

-
Feyenoord U17 2009 – 2011

-
Feyenoord Youth do 2009

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Lucas Woudenberg
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 01.09.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 04.08.2023 |
|
— | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 30.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2017/18 | 31.07.2017 |
|
700 tys. € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 29.06.2016 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2015/16 | 24.08.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 29.06.2014 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2013/14 | 01.09.2013 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2011/12 | 30.06.2011 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2009/10 | 30.06.2009 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Lucas Woudenberg
Pierwszy transfer Lucas Woudenberg w seniorskiej karierze miał miejsce w 2017 roku, gdy przeniósł się z Feyenoordu do Heerenveen za 700 tysięcy euro.
Lucas Woudenberg – forma
W ostatnich 5 meczach Lucas Woudenberg zanotował bilans 1 zwycięstwo, 0 remisów i 4 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,22. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Lucas Woudenberg i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Jong Utrecht
3
Dordrecht
2
Eerste Divisie, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
SC Genemuiden
3
Dordrecht
2
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Dordrecht
2
VVV Venlo
4
Eerste Divisie, 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Paź
Koniec
|
Jong PSV
0
Dordrecht
1
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Dordrecht
0
Emmen
3
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Den Bosch
1
Dordrecht
1
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Dordrecht
3
Almere City
2
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
FC OSS
3
Dordrecht
0
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
FC Eindhoven
2
Dordrecht
1
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Dordrecht
3
Jong AZ
6
Eerste Divisie, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Sie
Koniec
|
FC Volendam
6
Dordrecht
1
Eerste Divisie, 4. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Dordrecht
0
Roda JC Kerkrade
1
Eerste Divisie, 3. kolejka
|
25'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Sie
Koniec
|
RKC Waalwijk
2
Dordrecht
2
Eerste Divisie, 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Dordrecht
2
Jong Ajax
1
Eerste Divisie, 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Dordrecht
1
Willem II Tilburg
2
Eerste Divisie, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Almere City
4
Dordrecht
1
Eerste Divisie, 37. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Dordrecht
1
ADO Den Haag
0
Eerste Divisie, 36. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Cambuur
1
Dordrecht
1
Eerste Divisie, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Dordrecht
0
Roda JC Kerkrade
3
Eerste Divisie, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Jong Utrecht
3
Dordrecht
1
Eerste Divisie, 33. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
De Graafschap
2
Dordrecht
1
Eerste Divisie, 31. kolejka
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Dordrecht
1
MVV Maastricht
1
Eerste Divisie, 30. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Jong PSV
1
Dordrecht
1
Eerste Divisie, 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Dordrecht
0
Jong Ajax
1
Eerste Divisie, 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Dordrecht
1
Emmen
0
Eerste Divisie, 27. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Lut
Koniec
|
Jong AZ
1
Dordrecht
2
Eerste Divisie, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
VVV Venlo
3
Dordrecht
1
Eerste Divisie, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Dordrecht
3
FC Eindhoven
4
Eerste Divisie, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
Dordrecht
0
Eerste Divisie, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Lis
Koniec
|
Dordrecht
1
Jong Utrecht
2
Eerste Divisie, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
1
Dordrecht
2
Eerste Divisie, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Jong Ajax
0
Dordrecht
0
Eerste Divisie, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Dordrecht
0
Almere City
1
Eerste Divisie, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Willem II Tilburg
7
Dordrecht
0
Puchar Holandii, 2. runda wstepna
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Helmond Sport
1
Dordrecht
2
Eerste Divisie, 13. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Dordrecht
1
RKC Waalwijk
2
Eerste Divisie, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
ADO Den Haag
3
Dordrecht
0
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Dordrecht
2
VVV Venlo
0
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.4 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
FC Eindhoven
2
Dordrecht
2
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Dordrecht
1
De Graafschap
1
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Emmen
2
Dordrecht
0
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Dordrecht
1
Jong AZ
1
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Den Bosch
3
Dordrecht
3
Eerste Divisie, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
02 Maj
Koniec
|
FC Gobelins
1
Valenciennes
1
Championnat National (Francja), 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
11 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
0
Quevilly Rouen
0
Championnat National (Francja), 29. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Bourg-en-Bresse 01
1
Valenciennes
0
Championnat National (Francja), 28. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Valenciennes
2
US Boulogne
3
Championnat National (Francja), 27. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Mar
Koniec
|
Dijon FCO
2
Valenciennes
1
Championnat National (Francja), 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Concarneau
1
Valenciennes
1
Championnat National (Francja), 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Valenciennes
0
FC Rouen
0
Championnat National (Francja), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Nimes
0
Valenciennes
0
Championnat National (Francja), 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sty
Koniec
|
Valenciennes
1
US Orléans
0
Championnat National (Francja), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Nancy
1
Valenciennes
2
Championnat National (Francja), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Gru
Karne
|
Thionville Lusitanos
(4)
2
Valenciennes
(5)
2
Puchar Francji, 1/32 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
22 Lis
Koniec
|
Quevilly Rouen
2
Valenciennes
0
Championnat National (Francja), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Valenciennes
1
Bourg-en-Bresse 01
2
Championnat National (Francja), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Valenciennes
2
Dijon FCO
0
Championnat National (Francja), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Sochaux-Montbéliard
2
Valenciennes
0
Championnat National (Francja), 9. kolejka
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Paź
Koniec
|
US Orléans
4
Valenciennes
1
Championnat National (Francja), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Valenciennes
2
FC Villefranche Beaujolais
2
Championnat National (Francja), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Valenciennes
3
Concarneau
3
Championnat National (Francja), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Valenciennes
2
Nimes
0
Championnat National (Francja), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
2
Grenoble
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
1
Ajaccio
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Valenciennes
1
Pau
4
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Guingamp
3
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Valenciennes
0
Angers
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Lut
Karne
|
FC Rouen
(2)
1
Valenciennes
(4)
1
Puchar Francji
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lut
Koniec
|
Concarneau
1
Valenciennes
0
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Sty
Koniec
|
Valenciennes
0
Amiens SC
1
Ligue 2
|
81'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
19 Gru
Koniec
|
Ajaccio
2
Valenciennes
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Valenciennes
0
Paris FC
1
Ligue 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Gru
Koniec
|
Pau
3
Valenciennes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Valenciennes
0
Annecy FC
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Quevilly Rouen
0
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Haguenau
0
Valenciennes
2
Puchar Francji
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Valenciennes
2
Caen
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Valenciennes
1
Troyes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Lavallouis
1
Valenciennes
0
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Valenciennes
1
Bordeaux
2
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Rodez Aveyron
0
Valenciennes
1
Ligue 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Maj
Koniec
|
VVV Venlo
3
Willem II Tilburg
2
Eerste Divisie
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
19 Maj
Koniec
|
Roda JC Kerkrade
2
Willem II Tilburg
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Willem II Tilburg
3
De Graafschap
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
NAC Breda
1
Willem II Tilburg
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
VVV Venlo
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Mar
Koniec
|
ADO Den Haag
1
Willem II Tilburg
3
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Willem II Tilburg
2
PEC Zwolle
3
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Willem II Tilburg
1
Eerste Divisie
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Dordrecht
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
11 Lis
Koniec
|
VVV Venlo
0
Willem II Tilburg
0
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Almere City
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
Den Bosch
2
Eerste Divisie
|
60'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
MVV Maastricht
3
Willem II Tilburg
2
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
PEC Zwolle
2
Willem II Tilburg
2
Eerste Divisie
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.7 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Willem II Tilburg
1
ADO Den Haag
0
Eerste Divisie
|
74'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Jong Utrecht
0
Willem II Tilburg
0
Eerste Divisie
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
12 Sie
Koniec
|
FC Eindhoven
2
Willem II Tilburg
1
Eerste Divisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Heerenveen
3
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Heerenveen
3
Go Ahead Eagles
1
Eredivisie
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Vitesse
1
Heerenveen
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Sparta Rotterdam
1
Heerenveen
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Willem II Tilburg
0
Heerenveen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Heerenveen
1
Utrecht
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
3
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Heerenveen
0
NEC Nijmegen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Fortuna Sittard
2
Heerenveen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Heerenveen
0
Go Ahead Eagles
1
Puchar Holandii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Gru
Koniec
|
Heerenveen
0
Sparta Rotterdam
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Gru
Koniec
|
Heracles Almelo
0
Heerenveen
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Heerenveen
1
Fortuna Sittard
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Groningen
1
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Heerenveen
1
Sparta Rotterdam
2
Eredivisie
|
88'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Emmen
3
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Heerenveen
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Heerenveen
0
PEC Zwolle
2
Eredivisie
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Heerenveen
0
Twente
0
Eredivisie
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Willem II Tilburg
3
Heerenveen
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Lut
Koniec
|
Heerenveen
1
Groningen
1
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sty
Koniec
|
Twente
0
Heerenveen
0
Eredivisie
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Sty
Koniec
|
Heerenveen
3
Feyenoord Rotterdam
0
Eredivisie
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Heerenveen
1
Fortuna Sittard
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Heerenveen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Heerenveen
1
Heracles Almelo
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Vitesse
1
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Heerenveen
2
PSV Eindhoven
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Heerenveen
0
AZ Alkmaar
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Utrecht
1
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Fortuna Sittard
1
Heerenveen
3
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Heerenveen
2
Willem II Tilburg
0
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Vitesse
4
Heerenveen
2
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
3
Heerenveen
1
Eredivisie
|
94'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Paź
Koniec
|
AZ Alkmaar
2
Heerenveen
4
Eredivisie
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
VVV Venlo
0
Heerenveen
3
Eredivisie
|
91'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Ajax
4
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Heerenveen
1
Fortuna Sittard
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
8 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
24 Sie
Koniec
|
Heerenveen
0
Twente
0
Eredivisie
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Heerenveen
1
Feyenoord Rotterdam
1
Eredivisie
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Emmen
2
Heerenveen
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Heerenveen
1
Excelsior Rotterdam
0
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Heerenveen
0
AZ Alkmaar
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Heerenveen
2
Utrecht
3
Eredivisie
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Heerenveen
1
ADO Den Haag
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Heerenveen
1
Groningen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Heracles Almelo
1
Heerenveen
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Heerenveen
2
Utrecht
2
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Ajax
4
Heerenveen
1
Eredivisie
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Heerenveen
2
Willem II Tilburg
0
Eredivisie
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 7.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
PSV Eindhoven
2
Heerenveen
2
Eredivisie
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Heerenveen
1
Roda JC Kerkrade
1
Eredivisie
|
36'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
23 Gru
Koniec
|
AZ Alkmaar
3
Heerenveen
1
Eredivisie
|
11'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Feyenoord Rotterdam
1
Heerenveen
1
Eredivisie
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Lucas Woudenberg ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.22, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.22.
W ostatnich 10 meczach Lucas Woudenberg ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.04, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.30.
W jakiej formie jest Lucas Woudenberg?
Lucas Woudenberg jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.22 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (2.41).
Lucas Woudenberg – zarobki
Lucas Woudenberg gra w Dordrecht na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 521 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Lucas Woudenberg w Dordrecht (2023/24)
| Rocznie | 521 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 43 tys. € |
| Tygodniowo | 10 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Lucas Woudenberg w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2023/24 |
|
521 tys. € |
| 2021/22 |
|
348 tys. € |
| 2020/21 |
|
390 tys. € |
| 2019/20 |
|
214 tys. € |
| 2018/19 |
|
210 tys. € |
| 2017/18 |
|
221 tys. € |
| 2016/17 |
|
191 tys. € |
| 2015/16 |
|
148 tys. € |
| 2014/15 |
|
109 tys. € |
Lucas Woudenberg – kontuzje
W trakcie kariery Lucas Woudenberg zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 6 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Lucas Woudenberg
-
Uraz kostki
13.10.21 – 27.10.21 (15 dni)
Heerenveen opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kostki
02.07.21 – 17.08.21 (47 dni)
Heerenveen opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
14.01.15 – 24.01.15 (11 dni)
Feyenoord Rotterdam opuszczone: 2 mecze
Czy Lucas Woudenberg ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Lucas Woudenberg nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Lucas Woudenberg to uraz kostki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 47 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Lucas Woudenberg – trofea
W trakcie kariery Lucas Woudenberg zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Lucas Woudenberg
Jakie trofea zdobył Lucas Woudenberg?
Lucas Woudenberg zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Feyenoordzie Rotterdam — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Eredivisie U21 — 2 razy.
Lucas Woudenberg – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Lucas Woudenberg wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Lucas Woudenberg na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Lucas Woudenberg
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | 32 |
|
150 tys. € |
| 20.05.2026 | 32 |
|
200 tys. € |
| 17.03.2026 | 31 |
|
200 tys. € |
| 15.12.2025 | 31 |
|
250 tys. € |
| 15.10.2025 | 31 |
|
250 tys. € |
| 25.05.2025 | 31 |
|
200 tys. € |
| 01.12.2024 | 30 |
|
300 tys. € |
| 10.06.2024 | 30 |
|
350 tys. € |
| 25.03.2024 | 29 |
|
400 tys. € |
| 12.12.2023 | 29 |
|
500 tys. € |
| 03.07.2023 | 29 |
|
450 tys. € |
| 02.04.2023 | 28 |
|
500 tys. € |
| 07.06.2022 | 28 |
|
650 tys. € |
| 04.01.2022 | 27 |
|
750 tys. € |
| 18.05.2021 | 27 |
|
750 tys. € |
| 13.10.2020 | 26 |
|
650 tys. € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
650 tys. € |
| 17.12.2019 | 25 |
|
800 tys. € |
| 18.09.2019 | 25 |
|
800 tys. € |
| 11.06.2019 | 25 |
|
900 tys. € |
| 27.12.2018 | 24 |
|
650 tys. € |
| 11.06.2018 | 24 |
|
650 tys. € |
| 16.01.2018 | 23 |
|
800 tys. € |
| 06.06.2017 | 23 |
|
1 mln € |
| 17.01.2017 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 14.07.2016 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 04.02.2016 | 21 |
|
1 mln € |
| 09.11.2015 | 21 |
|
600 tys. € |
| 30.06.2015 | 21 |
|
500 tys. € |
| 15.02.2015 | 20 |
|
300 tys. € |
| 10.08.2014 | 20 |
|
300 tys. € |
| 09.02.2014 | 19 |
|
150 tys. € |
| 04.07.2013 | 19 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Lucas Woudenberg?
Wycena Lucas Woudenberg wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Lucas Woudenberg wyceniano na 1,5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.