Jordy De Wijs jest piłkarzem występującym obecnie w RKC Waalwijk. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Jordy de Wijs
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Jordy de Wijs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jordy de Wijs wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.91, a skuteczność strzałów to 18,2%. Jordy de Wijs oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Jordy de Wijs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jordy de Wijs rozegrał w barwach RKC Waalwijk w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 122 minuty. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Jordy de Wijs
Pierwszy transfer Jordy de Wijs w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z PSV Eindhoven do Hull City za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Jordy de Wijs było przejście z Queens Park Rangers do Fortuny Düsseldorf w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 900 tysięcy euro.
Czy Jordy de Wijs ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jordy de Wijs nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jordy de Wijs to uraz łydki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 64 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Jordy de Wijs?
Jordy de Wijs ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Holandii — 3 razy. Najwięcej sukcesów świętował z PSV Eindhoven — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2021 roku.
Na jakiej pozycji gra Jordy de Wijs?
Jordy de Wijs najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Jordy de Wijs?
Wycena 31-letniego Jordy de Wijs według stanu na październik 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2 miliony euro, a najniższa 25 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Jordy de Wijs?
Jordy de Wijs urodził się 8 stycznia 1995 w Kortrijk w Belgii, ma narodowość holenderską. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Jordy de Wijs – statystyki
Szczegółowe statystyki Jordy de Wijs w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział RKC Waalwijk. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jordy De Wijs vs. inni
Jakie statystyki ma Jordy de Wijs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Jordy de Wijs wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.91, a skuteczność strzałów to 18,2%. Jordy de Wijs oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Jordy de Wijs – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Jordy de Wijs w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 13. kolejka
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Paź
Karne
|
Puchar Holandii, 1/32 finału
|
2:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 12. kolejka
|
1:1 | 77' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 11. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
09 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 10. kolejka
|
3:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Paź
Koniec
|
Eerste Divisie, 9. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 8. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
18 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 7. kolejka
|
6:1 | 74' | 1 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 6. kolejka
|
0:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Wrz
Koniec
|
Eerste Divisie, 5. kolejka
|
4:2 | 90' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Jordy de Wijs w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Jordy de Wijs rozegrał w barwach RKC Waalwijk w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 13 razy i spędził na boisku łącznie 1 122 minuty. Średnio dawało to 80 minut gry na spotkanie.
Jordy de Wijs – transfery
W trakcie kariery Jordy de Wijs zmieniał klub 19 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
RKC Waalwijk 2026 – obecnie
-
Fortuna Düsseldorf 2025 – 2026
-
Heerenveen 2025 – 2025
-
Fortuna Düsseldorf 2022 – 2025
-
Queens Park Rangers 2022 – 2022
-
Fortuna Düsseldorf 2022 – 2022
-
Queens Park Rangers 2021 – 2022
-
Hull City 2021 – 2021
-
Queens Park Rangers 2021 – 2021
-
Hull City 2018 – 2021
-
PSV Eindhoven 2018 – 2018
-
Excelsior Rotterdam 2017 – 2018
-
PSV Eindhoven 2017 – 2017
-
Excelsior Rotterdam 2017 – 2017
-
PSV Eindhoven 2015 – 2017
-
PSV Eindhoven U21 2013 – 2015

-
PSV U19 2012 – 2013
-
PSV Eindhoven U17 2010 – 2012

-
Jong PSV 2005 – 2010
-
RKC Waalwijk (Youth) do 2005

Historia transferów Jordy de Wijs
Pierwszy transfer Jordy de Wijs w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z PSV Eindhoven do Hull City za 400 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Jordy de Wijs było przejście z Queens Park Rangers do Fortuny Düsseldorf w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 900 tysięcy euro.
Jordy de Wijs – forma
W ostatnich 5 meczach Jordy de Wijs zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,64. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Jordy de Wijs ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.37, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.64.
W ostatnich 10 meczach Jordy de Wijs 4 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.37, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.05.
W jakiej formie jest Jordy de Wijs?
Jordy de Wijs jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.64 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.91). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Jordy de Wijs – zarobki
Jordy de Wijs gra w RKC Waalwijk na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 470 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Jordy de Wijs w RKC Waalwijk (2025/26)
| Rocznie | 470 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 39 tys. € |
| Tygodniowo | 9 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
Jordy de Wijs – kontuzje
W trakcie kariery Jordy de Wijs zanotował 13 kontuzji, przez które opuścił łącznie 45 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Jordy de Wijs
-
Uraz
06.04.26 – 17.05.26 (42 dni)
Fortuna Düsseldorf opuszczone: 6 meczów
-
Braki w przygotowaniu
19.03.26 – 24.03.26 (6 dni)
Fortuna Düsseldorf opuszczone: 1 mecz
-
Uraz przywodziciela
21.02.26 – 18.03.26 (26 dni)
Fortuna Düsseldorf opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie mięśnia
01.03.24 – 24.03.24 (24 dni)
Fortuna Düsseldorf opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
20.11.23 – 27.11.23 (8 dni)
Fortuna Düsseldorf opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
29.10.23 – 31.10.23 (3 dni)
Fortuna Düsseldorf opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
01.10.22 – 15.11.22 (46 dni)
Fortuna Düsseldorf opuszczone: 8 meczów
-
Uraz przywodziciela
02.09.22 – 28.09.22 (27 dni)
Fortuna Düsseldorf opuszczone: 2 mecze
- Uraz łydki 28.06.22 – 03.07.22 (6 dni)
-
Uraz
22.04.22 – 10.06.22 (50 dni)
Fortuna Düsseldorf opuszczone: 3 mecze
-
Koronawirus
08.03.22 – 16.03.22 (9 dni)
Fortuna Düsseldorf opuszczone: 1 mecz
-
Uraz łydki
31.10.21 – 02.01.22 (64 dni)
Queens Park Rangers opuszczone: 9 meczów
-
Uraz łąkotki
03.02.18 – 30.03.18 (56 dni)
Excelsior Rotterdam opuszczone: 8 meczów
Czy Jordy de Wijs ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Jordy de Wijs nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Jordy de Wijs to uraz łydki z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 64 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jordy de Wijs – trofea
W trakcie kariery Jordy de Wijs zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Jordy de Wijs?
Jordy de Wijs zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w PSV Eindhoven — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Holandii — 3 razy.
Jordy de Wijs – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Jordy de Wijs wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Jordy de Wijs na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Jordy de Wijs?
Wycena Jordy de Wijs wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Jordy de Wijs wyceniano na 2 mln €, a najniżej na 25 tys. €.