Beni Mpanzu jest piłkarzem występującym obecnie w Dordrecht. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Beni Christophe Mpanzu
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
06 Lis
20:00
|
Dordrecht
0
NAC Breda
0
|
90' |
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 14. kolejka | |||||||
|
28 Paź
20:00
|
SC Genemuiden
3
Dordrecht
2
|
90' |
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| Puchar Holandii, 1/32 finału | |||||||
|
24 Paź
16:30
|
Dordrecht
2
VVV Venlo
4
|
61' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Eerste Divisie, 12. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Beni Christophe Mpanzu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Beni Christophe Mpanzu wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.54, a skuteczność strzałów to 5,0%. Beni Christophe Mpanzu oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Beni Christophe Mpanzu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Beni Christophe Mpanzu rozegrał w barwach Dordrecht w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 067 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Beni Christophe Mpanzu
Pierwszy transfer Beni Christophe Mpanzu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Lierse Kempenzonen do Cercle Brugge za 100 tysięcy euro.
Na jakiej pozycji gra Beni Christophe Mpanzu?
Beni Christophe Mpanzu najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Beni Christophe Mpanzu?
Wycena 22-letniego Beni Christophe Mpanzu według stanu na październik 2026 wynosi 250 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Beni Christophe Mpanzu?
Beni Christophe Mpanzu urodził się 15 maja 2004 w Brussel w Belgii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Beni Christophe Mpanzu - statystyki
Szczegółowe statystyki Beni Christophe Mpanzu w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Dordrecht. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Beni Christophe Mpanzu
Beni Mpanzu vs. inni
Atak
Obrona
Podania Beni Christophe Mpanzu
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Beni Christophe Mpanzu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Beni Christophe Mpanzu wyglądają następująco: 13 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.54, a skuteczność strzałów to 5,0%. Beni Christophe Mpanzu oddaje średnio 1,5 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Beni Christophe Mpanzu - transfery
W trakcie kariery Beni Christophe Mpanzu zmieniał klub 10 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 100 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Dordrecht 2026 – obecnie
-
Cercle Brugge 2026 – 2026
-
Sporting Hasselt 2026 – 2026
-
Cercle Brugge 2025 – 2026
-
Lierse Kempenzonen 2024 – 2025
-
Diegem Sport 2022 – 2024
-
Diegem Sport U21 2021 – 2022

-
Diegem Sport U17 2020 – 2021

-
Diegem Sport Youth 2019 – 2020

-
Oud-Heverlee Leuven Youth 2015 – 2019

-
Diegem Sport Youth do 2015

Historia transferów Beni Christophe Mpanzu
Pierwszy transfer Beni Christophe Mpanzu w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Lierse Kempenzonen do Cercle Brugge za 100 tysięcy euro.
Beni Christophe Mpanzu - forma
W ostatnich 5 meczach Beni Christophe Mpanzu zanotował bilans 1 zwycięstwo, 1 remis i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,53. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Beni Christophe Mpanzu 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.53 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W ostatnich 10 meczach Beni Christophe Mpanzu 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.55, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50 — wynik powyżej średniej ligowej (2.80).
W jakiej formie jest Beni Christophe Mpanzu?
Beni Christophe Mpanzu jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.53 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.54). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Beni Christophe Mpanzu w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Beni Christophe Mpanzu rozegrał w barwach Dordrecht w KNVB Beker 1 mecz, w Eerste Divisie 13 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 12 razy i spędził na boisku łącznie 1 067 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Beni Christophe Mpanzu - zarobki
Beni Christophe Mpanzu gra w Dordrecht na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 91 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Beni Christophe Mpanzu w Dordrecht (2024/25)
| Rocznie | 91 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 8 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 250 € |
Beni Christophe Mpanzu - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Beni Christophe Mpanzu wynosi obecnie 250 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Beni Christophe Mpanzu na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Beni Christophe Mpanzu?
Wycena Beni Christophe Mpanzu wynosi obecnie 250 tys. €. W szczycie kariery Beni Christophe Mpanzu wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.