Amir Absalem jest piłkarzem występującym obecnie w Helmond Sport. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Amir Absalem
OcenaTransfery


Profil gry
Jakie statystyki ma Amir Absalem w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Amir Absalem wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Amir Absalem oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Amir Absalem w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Amir Absalem rozegrał w barwach Helmond Sport w Eerste Divisie 33 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 599 minut. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Czy Amir Absalem ma kontuzję?
Według stanu na 13 października 2026 Amir Absalem nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Amir Absalem to operacja z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 49 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Amir Absalem?
Amir Absalem ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2014 roku.
Na jakiej pozycji gra Amir Absalem?
Amir Absalem najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3).
Jaka jest wartość rynkowa Amir Absalem?
Wycena 29-letniego Amir Absalem według stanu na maj 2026 wynosi 300 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Amir Absalem?
Amir Absalem urodził się 19 czerwca 1997 w Capelle aan den IJssel w Holandii. Obecnie piłkarz ma 29 lat.
Amir Absalem – statystyki
Szczegółowe statystyki Amir Absalem w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Helmond Sport. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Amir Absalem
Amir Absalem vs. inni
Atak
Obrona
Podania Amir Absalem
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Amir Absalem w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Amir Absalem wyglądają następująco: 33 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 5.02, a skuteczność strzałów to 0,0%. Amir Absalem oddaje średnio 0,4 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Amir Absalem – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Amir Absalem w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Amir Absalem
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04 2026 |
Eerste Divisie, 38. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 17.04 2026 |
Eerste Divisie, 37. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | ||||
| 10.04 2026 |
Eerste Divisie, 36. kolejka
|
0:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
| 03.04 2026 |
Eerste Divisie, 34. kolejka
|
2:0 | 85' | 0 | 0 | ||||
| 20.03 2026 |
Eerste Divisie, 33. kolejka
|
1:1 | 90' | 0 | 1 | – | |||
| 16.03 2026 |
Eerste Divisie, 32. kolejka
|
0:1 | 55' | 0 | 0 | ||||
| 13.03 2026 |
Eerste Divisie, 31. kolejka
|
1:0 | 77' | 0 | 0 | – | |||
| 06.03 2026 |
Eerste Divisie, 30. kolejka
|
1:1 | 33' | 0 | 0 | – | |||
| 27.02 2026 |
Eerste Divisie, 29. kolejka
|
5:1 | 45' | 0 | 0 | – | |||
| 20.02 2026 |
Eerste Divisie, 28. kolejka
|
1:3 | 90' | 0 | 0 |
Ile meczów rozegrał Amir Absalem w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie Amir Absalem rozegrał w barwach Helmond Sport w Eerste Divisie 33 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 20 razy i spędził na boisku łącznie 1 599 minut. Średnio dawało to 48 minut gry na spotkanie.
Amir Absalem – transfery
W trakcie kariery Amir Absalem zmieniał klub 13 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
VV PKC '83 Groningen 2026 – obecnie

-
Free Player 2026 – 2026

-
Helmond Sport 2024 – 2026
-
ADO Den Haag 2022 – 2024
-
Roda JC Kerkrade 2020 – 2022
-
Groningen 2020 – 2020
-
Almere City 2020 – 2020
-
Groningen 2017 – 2020
-
FC Groningen Reserves 2016 – 2017

-
Feyenoord U19 2015 – 2016
-
Feyenoord U18 2014 – 2015

-
Feyenoord U17 2013 – 2014

-
Jong Feyenoord Youth 2005 – 2013

-
Excelsior Jeugd do 2005

Amir Absalem – forma
W ostatnich 5 meczach Amir Absalem zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,69. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Amir Absalem 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.33, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.69 — wynik powyżej średniej ligowej (5.52).
W ostatnich 10 meczach Amir Absalem 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.01, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.36 — wynik powyżej średniej ligowej (5.52).
W jakiej formie jest Amir Absalem?
Amir Absalem jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.69 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.02). Jego dyspozycja rośnie.
Amir Absalem – zarobki
Amir Absalem gra w Helmond Sport na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 60 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Amir Absalem – kontuzje
W trakcie kariery Amir Absalem zanotował 3 kontuzje, przez które opuścił łącznie 10 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Amir Absalem
-
Operacja
11.12.20 – 28.01.21 (49 dni)
Roda JC Kerkrade opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
23.02.18 – 18.03.18 (24 dni)
Groningen opuszczone: 3 mecze
-
Choroba
16.11.17 – 23.11.17 (8 dni)
Groningen opuszczone: 1 mecz
Czy Amir Absalem ma kontuzję?
Według stanu na 13 października 2026 Amir Absalem nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Amir Absalem to operacja z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 49 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Amir Absalem – trofea
W trakcie kariery Amir Absalem zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Amir Absalem?
Amir Absalem zdobył w karierze 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Holandii U17 — 1 raz.
Amir Absalem – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Amir Absalem wynosi obecnie 300 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Amir Absalem na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Amir Absalem?
Wycena Amir Absalem wynosi obecnie 300 tys. €. W szczycie kariery Amir Absalem wyceniano na 500 tys. €, a najniżej na 50 tys. €.