Mathis Servais jest piłkarzem występującym obecnie w KV Mechelen. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach M. Servais
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
19 Wrz
13:30
|
Millwall
2
West Ham United
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Championship, 8. kolejka | |||||||
|
24 Maj
18:30
|
Sint-Truidense VV
3
KV Mechelen
0
|
63' |
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | |||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, play offy | |||||||
|
21 Maj
20:30
|
KV Mechelen
2
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | |||
| Jupiler Pro League (Belgia) 2025/2026, play offy | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma M. Servais w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki M. Servais wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.11. M. Servais oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał M. Servais w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie M. Servais rozegrał w barwach Millwall w Championship 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Belgii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 112 minut. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów M. Servais
Pierwszy transfer M. Servais w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Waasland-Beveren do KV Mechelen za 1,2 miliona euro.
Ile zarabia M. Servais?
Na podstawie kontraktu z KV Mechelen, M. Servais otrzymuje 250 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Servais w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 685 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy M. Servais ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 M. Servais nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze M. Servais to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 38 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra M. Servais?
M. Servais najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8).
Jaka jest wartość rynkowa M. Servais?
Wycena 21-letniego M. Servais według stanu na kwiecień 2025 wynosi 900 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się M. Servais?
M. Servais urodził się 23 listopada 2004 w Belgii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
M. Servais - statystyki
Szczegółowe statystyki M. Servais w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział KV Mechelen oraz reprezentacja Belgii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki M. Servais
Mathis Servais vs. inni
Atak
Obrona
Podania M. Servais
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma M. Servais w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki M. Servais wyglądają następująco: 1 mecz, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.11. M. Servais oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
M. Servais - transfery
W trakcie kariery M. Servais zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
KV Mechelen 2025 – obecnie
-
Waasland-Beveren 2023 – 2025
-
Club Brugge II 2020 – 2023
-
FC Brügge U18 2020 – 2020

-
Club Brugge Youth 2017 – 2020

-
R Charleroi SC Youth do 2017

Historia transferów M. Servais
Pierwszy transfer M. Servais w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Waasland-Beveren do KV Mechelen za 1,2 miliona euro.
M. Servais - forma
W ostatnich 5 meczach M. Servais zanotował bilans 0 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,15. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach M. Servais ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.83, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.15.
W ostatnich 10 meczach M. Servais ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.64, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.15.
W jakiej formie jest M. Servais?
M. Servais jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.15 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.11). Jego dyspozycja rośnie.
Ile meczów rozegrał M. Servais w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie M. Servais rozegrał w barwach Millwall w Championship 1 mecz. W tym samym sezonie zanotował również 4 występy w reprezentacji Belgii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 1 raz i spędził na boisku łącznie 112 minut. Średnio dawało to 22 minuty gry na spotkanie.
M. Servais - zarobki
M. Servais gra w KV Mechelen na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 250 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki M. Servais w KV Mechelen (2025/26)
| Rocznie | 250 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 21 tys. € |
| Tygodniowo | 5 tys. € |
| Dziennie | 685 € |
Ile zarabia M. Servais?
Na podstawie kontraktu z KV Mechelen, M. Servais otrzymuje 250 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 20,8 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Servais w listopadzie 2026 to 4,8 tysiąca euro, a dziennie około 685 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
M. Servais - kontuzje
W trakcie kariery M. Servais zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 9 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji M. Servais
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
11.08.26 – 19.09.26 (38 dni)
Millwall opuszczone: 9 meczów
Czy M. Servais ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 M. Servais nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze M. Servais to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 38 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
M. Servais - wartość rynkowa
Wartość rynkowa M. Servais wynosi obecnie 900 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa M. Servais na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa M. Servais?
Wycena M. Servais wynosi obecnie 900 tys. €. W szczycie kariery M. Servais wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.