Forma w lidze
Zulte Waregem w tabeli
8. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 3. miejsca: 10 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 porażki z rzędu
3 mecze bez strzelonej bramki
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
6:4 bramki
1,50 gola/mecz
5 pkt
4:5 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Zulte Waregem
Wartość drużyny: 9 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 3 bramek | Węgry | 20 | pomocnik | 8 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 4 asyst | Dania | 24 | napastnik | 8 | 5 mln € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,07 średnia ocena | Austria | 23 | napastnik | 8 | 1 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 720 minut | Dania | 26 | obrońca | 8 | 2 mln € |
Przewidywany skład Zulte Waregem 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Zulte Waregem w tabeli Jupiler Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KAA Gent
|
8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | 22 |
2
|
Club Brugge
|
8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | 21 |
| ··· | |||||||
7
|
KRC Genk
|
8 | 3 | 3 | 2 | 16:12 | 12 |
8
|
Zulte Waregem
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:9 | 11 |
9
|
Standard Liege
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 11 |
Wyniki Zulte Waregem
Terminarz Zulte Waregem
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 20:45
|
Zulte Waregem
Seraing United
Puchar Belgii, 1/16 finału
|
|
|
24 Paź 20:45
|
RAAL La Louvière
Zulte Waregem
Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka
|
|
|
30 Paź 20:45
|
Zulte Waregem
Club Brugge
Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka
|
Ostatnie transfery Zulte Waregem
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Belgia | – | za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Senegal |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Turcja |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Filipiny |
|
za darmo |
Zulte Waregem to klub piłkarski z Belgii występujący w Jupiler Pro League (Belgia). Swoim domowym obiektem jest Elindus Arena, który może pomieścić 12 300 widzów. Zespół prowadzi Michael Beale. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 9 milionów euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Belgii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Zulte Waregem?
Klub piłkarski Zulte Waregem zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Belgii oraz Puchar Belgii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zulte Waregem w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Zulte Waregem trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 6,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Joseph Opoku do Swansea City za 6,5 mln €.
Które miejsce zajmuje Zulte Waregem w tabeli Jupiler Pro League?
Zulte Waregem zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Jupiler Pro League z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego KAA Gent wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Zulte Waregem?
W wyjściowym ustawieniu Zulte Waregem między słupkami staje L. Bostyn, a linię obrony najczęściej tworzą S. Diakite, L. Lemoine, J. Kiilerich oraz Y. Cappelle. W środku pola grają T. Claes, E. Lofolomo oraz M. Ake, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Hedl, A. Ementa oraz M. Mbaye. Trener Michael Beale ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Jupiler Pro League (Belgia) i pucharach.
Kiedy Zulte Waregem gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zulte Waregem to spotkanie z Seraing United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Elindus Arena w ramach Pucharu Belgii (1/16 finału).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zulte Waregem?
Ostatni mecz Zulte Waregem to porażka z KAA Gent 0:2 w Jupiler Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Cisse, Balikwisha. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Zulte Waregem w tym sezonie?
Bilans Zulte Waregem w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 10 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Zulte Waregem w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Zulte Waregem w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Zulte Waregem
Zulte Waregem terminarz
Kiedy Zulte Waregem gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zulte Waregem to spotkanie z Seraing United, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 20:45 na obiekcie Elindus Arena w ramach Pucharu Belgii (1/16 finału).
Wyniki Zulte Waregem w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Zulte Waregem w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Zulte Waregem w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Zulte Waregem wyniki
Zulte Waregem ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 17 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 5 z 8 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Zulte Waregem zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zulte Waregem?
Ostatni mecz Zulte Waregem to porażka z KAA Gent 0:2 w Jupiler Pro League, 10 października 2026. Bramki zdobyli Cisse, Balikwisha. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Zulte Waregem – tabela Jupiler Pro League (Belgia)
Jakie miejsce w tabeli Jupiler Pro League (Belgia) zajmuje Zulte Waregem w sezonie 2026/2027.
Miejsce Zulte Waregem w tabeli Jupiler Pro League
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KAA Gent
|
8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | 11 | 22 | |
2
|
Club Brugge
|
8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | 15 | 21 | |
3
|
Royal Charleroi
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:7 | 9 | 21 | |
4
|
Royale Union SG
|
8 | 6 | 2 | 0 | 22:4 | 18 | 20 | |
5
|
RSC Anderlecht
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 3 | 16 | |
6
|
KVC Westerlo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 13 | |
7
|
KRC Genk
|
8 | 3 | 3 | 2 | 16:12 | 4 | 12 | |
8
|
Zulte Waregem
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 11 | |
9
|
Standard Liege
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
10
|
Lommel SK
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 11 | |
11
|
Waasland-Beveren
|
8 | 3 | 0 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
12
|
Sint-Truidense VV
|
8 | 2 | 2 | 4 | 15:16 | -1 | 8 | |
13
|
Antwerp
|
8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 | -8 | 7 | |
14
|
KV Mechelen
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | -8 | 6 | |
15
|
OH Leuven
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 5 | |
16
|
RAAL La Louvière
|
8 | 1 | 1 | 6 | 8:18 | -10 | 4 | |
17
|
KV Kortrijk
|
8 | 1 | 0 | 7 | 2:18 | -16 | 3 | |
18
|
Cercle Brugge
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:16 | -7 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KAA Gent
|
8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | 11 | 22 | |
2
|
Club Brugge
|
8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | 15 | 21 | |
3
|
Royal Charleroi
|
8 | 7 | 0 | 1 | 16:7 | 9 | 21 | |
4
|
Royale Union SG
|
8 | 6 | 2 | 0 | 22:4 | 18 | 20 | |
5
|
RSC Anderlecht
|
8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | 3 | 16 | |
6
|
KVC Westerlo
|
8 | 4 | 1 | 3 | 20:17 | 3 | 13 | |
7
|
KRC Genk
|
8 | 3 | 3 | 2 | 16:12 | 4 | 12 | |
8
|
Zulte Waregem
|
8 | 3 | 2 | 3 | 10:9 | 1 | 11 | |
9
|
Standard Liege
|
8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | |
10
|
Lommel SK
|
8 | 3 | 2 | 3 | 9:9 | 0 | 11 | |
11
|
Waasland-Beveren
|
8 | 3 | 0 | 5 | 8:14 | -6 | 9 | |
12
|
Sint-Truidense VV
|
8 | 2 | 2 | 4 | 15:16 | -1 | 8 | |
13
|
Antwerp
|
8 | 2 | 1 | 5 | 12:20 | -8 | 7 | |
14
|
KV Mechelen
|
8 | 1 | 3 | 4 | 9:17 | -8 | 6 | |
15
|
OH Leuven
|
8 | 1 | 2 | 5 | 6:14 | -8 | 5 | |
16
|
RAAL La Louvière
|
8 | 1 | 1 | 6 | 8:18 | -10 | 4 | |
17
|
KV Kortrijk
|
8 | 1 | 0 | 7 | 2:18 | -16 | 3 | |
18
|
Cercle Brugge
|
8 | 0 | 3 | 5 | 9:16 | -7 | 3 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
KAA Gent
|
4 | 4 | 0 | 0 | 7:2 | 5 | 12 | |
| 2 |
Club Brugge
|
4 | 4 | 0 | 0 | 10:1 | 9 | 12 | |
| 3 |
RSC Anderlecht
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 4 |
KRC Genk
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11:3 | 8 | 10 | |
| 5 |
Royal Charleroi
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | 4 | 9 | |
| 6 |
Waasland-Beveren
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 9 | |
| 7 |
Royale Union SG
|
4 | 2 | 2 | 0 | 9:1 | 8 | 8 | |
| 8 |
KVC Westerlo
|
4 | 2 | 1 | 1 | 12:10 | 2 | 7 | |
| 9 |
Standard Liege
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 10 |
Zulte Waregem
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:4 | 2 | 6 | |
| 11 |
Lommel SK
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:2 | 2 | 4 | |
| 12 |
Sint-Truidense VV
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | -1 | 4 | |
| 13 |
Antwerp
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 14 |
KV Mechelen
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | -4 | 4 | |
| 15 |
OH Leuven
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | -2 | 4 | |
| 16 |
RAAL La Louvière
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:8 | -1 | 4 | |
| 17 |
KV Kortrijk
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2:8 | -6 | 3 | |
| 18 |
Cercle Brugge
|
4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | -5 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Royal Charleroi
|
4 | 4 | 0 | 0 | 6:1 | 5 | 12 | |
| 2 |
Royale Union SG
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 12 | |
| 3 |
KAA Gent
|
4 | 3 | 1 | 0 | 8:2 | 6 | 10 | |
| 4 |
Club Brugge
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:3 | 6 | 9 | |
| 5 |
Lommel SK
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:7 | -2 | 7 | |
| 6 |
RSC Anderlecht
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 6 | |
| 7 |
KVC Westerlo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 1 | 6 | |
| 8 |
Zulte Waregem
|
4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | -1 | 5 | |
| 9 |
Standard Liege
|
4 | 1 | 1 | 2 | 8:10 | -2 | 4 | |
| 10 |
Sint-Truidense VV
|
4 | 1 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 4 | |
| 11 |
Antwerp
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | -4 | 3 | |
| 12 |
KRC Genk
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:9 | -4 | 2 | |
| 13 |
KV Mechelen
|
4 | 0 | 2 | 2 | 2:6 | -4 | 2 | |
| 14 |
Cercle Brugge
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | -2 | 2 | |
| 15 |
OH Leuven
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | -6 | 1 | |
| 16 |
Waasland-Beveren
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:11 | -10 | 0 | |
| 17 |
RAAL La Louvière
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 0 | |
| 18 |
KV Kortrijk
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0:10 | -10 | 0 |
Które miejsce zajmuje Zulte Waregem w tabeli Jupiler Pro League?
Zulte Waregem zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Jupiler Pro League z dorobkiem 11 punktów po 8 kolejkach. Strata do prowadzącego KAA Gent wynosi 11 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 10:9, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Zulte Waregem w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Zulte Waregem na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Zulte Waregem na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,4
- Strzały celne / mecz 4,4
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 6,6
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 38%
- Odbiory / mecz 16,9
- Przechwyty / mecz 9,9
- Wybicia / mecz 23,3
- Zablokowane strzały / mecz 4,4
Strzelcy Zulte Waregem
Rozkład bramek w czasie
Bramki Zulte Waregem i rywali według minuty w ostatnich 8 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Zulte Waregem to 76–90+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zulte Waregem - Seraing United Po przerwie pada 70% bramek Zulte Waregem.Przebieg meczu Zulte Waregem i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 2-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 1-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 1-0-3 |
Gdy Zulte Waregem otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Zulte Waregem
100% bramek Zulte Waregem pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Zulte Waregem zdobywa w sezonie średnio 1,38 punktu na mecz. W ostatnich 8 meczach średnia wynosi 1,38.
Aktualne serie Zulte Waregem
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 3 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 4 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 8 meczów Zulte Waregem, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Zulte Waregem wygra mecz Zulte Waregem - Seraing United Zulte Waregem przegrał 3 ostatnie mecze, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Zulte Waregem
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 50%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 50% meczów Zulte Waregem padają co najmniej trzy bramki, a w 25% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zulte Waregem - Seraing United Powyżej 2,5 bramki padło w 50% meczów Zulte Waregem.Zulte Waregem – faule i karne
- Faule / mecz 11,5
- Faule rywali / mecz 12,3
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Zulte Waregem fauluje średnio 11,5 razy na mecz, a wymusza 12,3 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Zulte Waregem, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Zulte Waregem zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 1,25 na wyjeździe.
Zulte Waregem wygra mecz Zulte Waregem - Seraing United Zulte Waregem zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 42%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 8 meczach Zulte Waregem ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 70% goli Zulte Waregem, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 8 meczów.
Zulte Waregem wygra drugą połowę meczu Zulte Waregem - Seraing United Drugą połowę Zulte Waregem wygrywał w 3 z 8 meczów.Zulte Waregem – strzały
- Celne / mecz 4,4
- Niecelne / mecz 4,0
- Celność strzałów 52%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,7
Zulte Waregem oddaje 8,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 52% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,7 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zulte Waregem - Seraing United Zulte Waregem oddaje 8,4 strzałów na mecz.Zulte Waregem – posiadanie piłki
- U siebie 42,5%
- Na wyjeździe 43,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 8
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 8
- Najniższe w sezonie 33%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 8 meczów. Średnio Zulte Waregem utrzymuje przy piłce 43,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 33%.
Zulte Waregem wygra mecz Zulte Waregem - Seraing United Zulte Waregem utrzymuje średnio 43,1% posiadania piłki.Zulte Waregem – podania
- Kluczowe / mecz 8,5
- Dośrodkowania / mecz 17,4
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 42
- Celność długich podań 48%
Zulte Waregem wymienia średnio 378 podań na mecz przy celności 81%, z czego 8,5 to podania kluczowe.
Zulte Waregem – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 38%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 38%
Czyste konto Zulte Waregem to 38% meczów sezonu (3 z 8), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Zulte Waregem - Seraing United Czyste konto Zulte Waregem zachowuje w 38% meczów.Zulte Waregem – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 75%
- Pow. 10,5 w meczu 50%
- Rożne u siebie / mecz 4,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Zulte Waregem wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 75% spotkań.
Zulte Waregem – kartki
- Żółte kartki 8
- Pow. 3,5 kartki w meczu 38%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 25%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 50%
Zulte Waregem ogląda średnio 1,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Zulte Waregem – 2,3. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Zulte Waregem według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 5 | 0-2-3 | 0,40 | 0,40 | 1,60 |
| Środka tabeli (7–12) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 3,00 | 0,50 |
| Dołu tabeli (13–18) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,00 |
Najwięcej punktów na mecz Zulte Waregem zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–12), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Zulte Waregem na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
1,75 1,50 | 3,00 2,00 | 2,50 1,75 |
|
7.
|
2,50 0,50 | 2,75 1,25 | 0,75 2,25 |
|
8.
|
1,50 1,25 | 1,50 1,00 | 1,00 1,25 |
|
9.
|
1,75 1,00 | 1,25 2,00 | 0,75 2,50 |
|
10.
|
1,00 1,75 | 1,00 1,25 | 0,50 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Zulte Waregem
Skrajne wyniki i osiągnięcia Zulte Waregem w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Zulte Waregem - Waasland-Beveren 4:0 Jupiler Pro League (Belgia), 22.08.2026
- Najwyższa porażka RSC Anderlecht - Zulte Waregem 3:0 Jupiler Pro League (Belgia), 19.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Zulte Waregem - Waasland-Beveren 4:0, Jupiler Pro League (Belgia), 22.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 21. minuta Claes, Zulte Waregem - Waasland-Beveren 4:0, Jupiler Pro League (Belgia), 22.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Zalan, KV Kortrijk - Zulte Waregem 0:2, Jupiler Pro League (Belgia), 6.09.2026
Jakie statystyki ma Zulte Waregem w tym sezonie?
Bilans Zulte Waregem w tym sezonie to 8 meczów i wynik 3-2-3 przy 10 zdobytych bramkach i 9 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 8,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Zulte Waregem – zawodnicy
Jak wygląda kadra Zulte Waregem w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Zulte Waregem 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kontuzje w kadrze Zulte Waregem
-
Wilguens Paugain Obrońca Rana pauzuje od 62 dniopuszczone: 7 meczów
Kadra Zulte Waregem
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
23 | Austria | 1 mln € | 200 tys. € | 8 | 100% | 2 | 2 | 456' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
24 | Dania | 5 mln € | 700 tys. € | 8 | 100% | 1 | 4 | 706' | 2 | 0 | |||||||
| 11 |
|
25 | Francja | 2,5 mln € | 500 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 674' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
|
22 | Senegal | 400 tys. € | 270 tys. € | 6 | 75% | 0 | 1 | 193' | 0 | 1 | |||||||
| 23 |
|
26 | Mali | 1,5 mln € | 370 tys. € | 4 | 50% | 0 | 0 | 182' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
23 | Serbia | 400 tys. € | 300 tys. € | 7 | 88% | 0 | 0 | 69' | 0 | 0 | |||||||
| 90 |
|
21 | Belgia | 650 tys. € | 106 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| 53 |
![]() |
21 | Holandia | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 1' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
![]() |
20 | Węgry | 500 tys. € | – | 8 | 100% | 3 | 0 | 407' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
22 | Belgia | 1,5 mln € | 200 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 708' | 0 | 0 | |||||||
| 36 |
|
28 | Albania | 325 tys. € | 350 tys. € | 8 | 100% | 1 | 0 | 210' | 0 | 0 | |||||||
| 49 |
![]() |
21 | Belgia | – | – | 7 | 88% | 0 | 0 | 338' | 1 | 0 | |||||||
| 22 |
|
25 | Senegal | 4 mln € | 250 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 158' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
18 | Dania | – | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 6' | 0 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
22 | Belgia | 1 mln € | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 52 |
|
31 | Belgia | 100 tys. € | 135 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
26 | Dania | 2 mln € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 0 | 0 | |||||||
| 55 |
|
23 | Belgia | 800 tys. € | 200 tys. € | 8 | 100% | 0 | 1 | 703' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
28 | Belgia | 1 mln € | 300 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 720' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
26 | Niemcy | 1,5 mln € | 500 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 708' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
25 | Haiti | 800 tys. € | 250 tys. € | 2 | 25% | 0 | 0 | 160' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
22 | Senegal | – | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 17' | 0 | 0 | |||||||
| 45 |
![]() |
22 | Belgia | 500 tys. € | – | 5 | 63% | 0 | 0 | 24' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
33 | Belgia | 300 tys. € | 100 tys. € | 8 | 100% | 0 | 0 | 585' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
27 | Belgia | 1 mln € | 400 tys. € | 3 | 38% | 0 | 0 | 135' | 0 | 0 | |||||||
| 42 |
|
21 | Belgia | 50 tys. € | 60 tys. € | 5 | 63% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Zulte Waregem
26,8 mln €
śr. 1 mln € / zawodnika
Ile Zulte Waregem wydaje na pensje
5,7 mln € rocznie
śr. 219 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
12
najliczniej: Belgia (11 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Zulte Waregem w sezonie 2026/2027
Zulte Waregem wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Zulte Waregem
Jak wygląda skład Zulte Waregem?
W wyjściowym ustawieniu Zulte Waregem między słupkami staje L. Bostyn, a linię obrony najczęściej tworzą S. Diakite, L. Lemoine, J. Kiilerich oraz Y. Cappelle. W środku pola grają T. Claes, E. Lofolomo oraz M. Ake, a za skuteczność w ataku odpowiadają T. Hedl, A. Ementa oraz M. Mbaye. Trener Michael Beale ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Jupiler Pro League (Belgia) i pucharach.
Zulte Waregem – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Zulte Waregem w sezonie 2026/2027.
Zulte Waregem transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
|
Belgia | 27 | – | za darmo | |
| 02 Wrz 2026 |
|
Senegal | 25 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Turcja | 23 |
|
wypożyczenie | |
| 26 Sie 2026 |
|
Filipiny | 22 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Mali | 26 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
|
Senegal | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Sie 2026 |
|
Holandia | 21 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
![]() |
Belgia | 23 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Ghana | 22 |
|
6,5 mln € | |
| 20 Lip 2026 |
![]() |
Belgia | 21 |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Zulte Waregem
Zulte Waregem bilans transferowy
- +16,7 mln € 2026
- +7,1 mln € 2025
- -3 mln € 2024
- +2,3 mln € 2023
- +50 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Zulte Waregem
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zulte Waregem w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Zulte Waregem trafiło 3 zawodników, a klub opuściło 9 piłkarzy, co przyniosło 6,5 mln € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Joseph Opoku do Swansea City za 6,5 mln €.
Zulte Waregem – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Zulte Waregem? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Zulte Waregem?
Klub piłkarski Zulte Waregem zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Belgii oraz Puchar Belgii.