Anosike Ementa jest piłkarzem występującym obecnie w Zulte Waregem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Anosike Ementa
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Anosike Ementa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anosike Ementa wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.86, a skuteczność strzałów to 9,1%. Anosike Ementa oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Anosike Ementa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Anosike Ementa rozegrał w barwach Zulte Waregem w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 964 minuty. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Anosike Ementa
Pierwszy transfer Anosike Ementa w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Aalborga do Viborga za 134 tysiące euro.
Najdroższym transferem w karierze Anosike Ementa było przejście z Viborga do Zulte Waregem w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 750 tysięcy euro.
Ile zarabia Anosike Ementa?
Na podstawie kontraktu z Zulte Waregem, Anosike Ementa otrzymuje 700 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 58,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ementa w listopadzie 2026 to 13,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Anosike Ementa ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Anosike Ementa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anosike Ementa to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 122 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Anosike Ementa?
Anosike Ementa ma na koncie 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Anosike Ementa?
Anosike Ementa najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Anosike Ementa?
Wycena 24-letniego Anosike Ementa według stanu na październik 2026 wynosi 5 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Anosike Ementa?
Anosike Ementa urodził się 3 maja 2002 w Annisse w Danii. Obecnie piłkarz ma 24 lata.
Anosike Ementa – statystyki
Szczegółowe statystyki Anosike Ementa w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Zulte Waregem. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Anosike Ementa vs. inni
Jakie statystyki ma Anosike Ementa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Anosike Ementa wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.86, a skuteczność strzałów to 9,1%. Anosike Ementa oddaje średnio 1,1 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Anosike Ementa – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Anosike Ementa w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Ile meczów rozegrał Anosike Ementa w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Anosike Ementa rozegrał w barwach Zulte Waregem w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 964 minuty. Średnio dawało to 88 minut gry na spotkanie.
Anosike Ementa – transfery
W trakcie kariery Anosike Ementa zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 884 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Zulte Waregem 2025 – obecnie
-
Viborg 2023 – 2025
-
Aalborg 2021 – 2023
-
Aalborg BK U19 2021 – 2021

-
Helsingor U19 2019 – 2021

-
FC Helsingör Youth do 2019

Historia transferów Anosike Ementa
Pierwszy transfer Anosike Ementa w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Aalborga do Viborga za 134 tysiące euro.
Najdroższym transferem w karierze Anosike Ementa było przejście z Viborga do Zulte Waregem w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 750 tysięcy euro.
Anosike Ementa – forma
W ostatnich 5 meczach Anosike Ementa zanotował bilans 0 zwycięstw, 0 remisów i 5 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,63. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Anosike Ementa 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.40, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.63 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Anosike Ementa 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.31, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.86 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Anosike Ementa?
Anosike Ementa jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.63 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.86). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Anosike Ementa – zarobki
Anosike Ementa gra w Zulte Waregem na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 700 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Anosike Ementa w Zulte Waregem (2025/26)
| Rocznie | 700 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 58 tys. € |
| Tygodniowo | 13 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Anosike Ementa?
Na podstawie kontraktu z Zulte Waregem, Anosike Ementa otrzymuje 700 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 58,3 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Ementa w listopadzie 2026 to 13,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,9 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Anosike Ementa – kontuzje
W trakcie kariery Anosike Ementa zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 14 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Anosike Ementa
- Uraz o nieznanym charakterze 28.02.21 – 29.06.21 (122 dni) opuszczone: 14 meczów
Czy Anosike Ementa ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Anosike Ementa nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Anosike Ementa to uraz o nieznanym charakterze z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 122 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Anosike Ementa – trofea
W trakcie kariery Anosike Ementa zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Anosike Ementa?
Anosike Ementa zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w FC Helsingor — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo ligi rezerw Danii — 1 raz.
Anosike Ementa – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Anosike Ementa wynosi obecnie 5 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Anosike Ementa na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Anosike Ementa?
Wycena Anosike Ementa wynosi obecnie 5 mln €. W szczycie kariery Anosike Ementa wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 50 tys. €.