Malick Mbaye

napastnik #30
Narodowość Senegal Aktualny klub Zulte Waregem
Wiek / data ur.22 lat (06.04.2004)
Wzrost1,73 m
Waga71 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogaprawa
Zarobki270 tys. €
Dołączył01.02.2026
Kontrakt do29.06.2029
Wartość rynkowa400 tys. €

Malick Mbaye jest piłkarzem występującym obecnie w Zulte Waregem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.

Forma w ostatnich meczach Malick Mbaye

Ocena
12.04 Dender FC Zulte Waregem 1:2 7.1
04.04 Zulte Waregem Cercle Brugge 2:2 8.1
22.03 Zulte Waregem Royal Charleroi 1:0 6.5
13.03 KAA Gent Zulte Waregem 2:0 6.3
08.03 Zulte Waregem Standard Liege 0:1 6.3
Najbliższy hitowy mecz
Hwaseong Daegu FC
01.08.2026·12:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Zarobki

270 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 23 tys. €
tygodniowo: 5 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer1.02.2026
kwota transferu200 tys. €
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

400 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawoskrzydłowy (7)
Preferowana noga Prawa
Wzrost 1,73 m
Waga 71 kg
Mapa pozycji

Historia transferów Malick Mbaye

Pierwszy transfer Malick Mbaye w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Metz do Zulte Waregem za 200 tysięcy euro.

Ile zarabia Malick Mbaye?

Na podstawie kontraktu z Zulte Waregem, Malick Mbaye otrzymuje 270 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 22,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Mbaye w sierpniu 2026 to 5,2 tysiąca euro, a dziennie około 740 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.

Na jakiej pozycji gra Malick Mbaye?

Malick Mbaye najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).

Jaka jest wartość rynkowa Malick Mbaye?

Wycena 22-letniego Malick Mbaye według stanu na czerwiec 2026 wynosi 400 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 500 tysięcy euro, a najniższa 150 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Malick Mbaye?

Malick Mbaye urodził się 6 kwietnia 2004 w Dakar (Senegal). Obecnie piłkarz ma 22 lata.