Charles Herrmann

napastnik #11
Narodowość Niemcy Aktualny klub Cercle Brugge
Wiek / data ur.20 lat (21.01.2006)
Wzrost1,80 m
Waga73 kg
Pozycjanapastnik
Preferowana nogalewa
Zarobki300 tys. €
Dołączył31.01.2026
Kontrakt do29.06.2029
Wartość rynkowa800 tys. €

Charles Herrmann jest piłkarzem występującym obecnie w Cercle Brugge. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnik.

Forma w ostatnich meczach Charles Herrmann

Ocena
11.04 Cercle Brugge RAAL La Louvière 3:0 6.9
01.03 Cercle Brugge Dender FC 0:0 6.5
20.02 KAA Gent Cercle Brugge 0:1 6.8
15.02 Cercle Brugge Club Brugge 1:2 6.1
07.02 Royal Charleroi Cercle Brugge 3:4 0.0
Najbliższy hitowy mecz
Motor Lublin Jagiellonia Białystok
31.07.2026·20:30
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Zarobki

300 tys. €
roczna pensja
miesięcznie: 25 tys. €
tygodniowo: 6 tys. €
Zobacz zarobki

Transfery

ostatni transfer31.01.2026
kwota transferu800 tys. €
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

800 tys. €
-200 tys. € (-20,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Prawoskrzydłowy (7)
Preferowana noga Lewa
Wzrost 1,80 m
Waga 73 kg
Mapa pozycji

Historia transferów Charles Herrmann

Pierwszy transfer Charles Herrmann w seniorskiej karierze miał miejsce w 2026 roku, gdy przeniósł się z Borussii Mönchengladbach do Cercle Brugge za 800 tysięcy euro.

Ile zarabia Charles Herrmann?

Na podstawie kontraktu z Cercle Brugge, Charles Herrmann otrzymuje 300 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 25 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Herrmann w lipcu 2026 to 5,8 tysiąca euro, a dziennie około 822 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.

Na jakiej pozycji gra Charles Herrmann?

Charles Herrmann najczęściej występuje jako Prawoskrzydłowy (7).

Jaka jest wartość rynkowa Charles Herrmann?

Wycena 20-letniego Charles Herrmann według stanu na czerwiec 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1 milion euro, a najniższa 300 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Charles Herrmann?

Charles Herrmann urodził się 21 stycznia 2006 (Niemcy). Obecnie piłkarz ma 20 lat.