Joaquin Seys jest piłkarzem występującym obecnie w Club Brugge. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Joaquin Seys
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
21:00
|
PSV Eindhoven
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Liga Mistrzów, 4. runda | |||||||
|
30 Paź
20:45
|
Zulte Waregem
2
Club Brugge
4
|
90' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | |||
| Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka | |||||||
|
25 Paź
16:00
|
Club Brugge
3
Sint-Truidense VV
2
|
89' |
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | |||
| Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Joaquin Seys w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joaquin Seys wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.30, a skuteczność strzałów to 0,0%. Joaquin Seys oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Joaquin Seys w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Joaquin Seys rozegrał w barwach Club Brugge w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 574 minuty. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Joaquin Seys?
Na podstawie kontraktu z Club Brugge, Joaquin Seys otrzymuje 800 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 66,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Seys w listopadzie 2026 to 15,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Czy Joaquin Seys ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Joaquin Seys nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joaquin Seys to zerwanie mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 76 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Joaquin Seys?
Joaquin Seys ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Belgii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Club Brugge — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Joaquin Seys?
Joaquin Seys najczęściej występuje jako Lewy obrońca (3). W zależności od ustawienia pełni również rolę Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Joaquin Seys?
Wycena 21-letniego Joaquin Seys według stanu na październik 2026 wynosi 27 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 27 milionów euro, a najniższa 250 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Joaquin Seys?
Joaquin Seys urodził się 28 marca 2005 w Oostende w Belgii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Joaquin Seys - statystyki
Szczegółowe statystyki Joaquin Seys w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Club Brugge oraz reprezentacja Belgii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Joaquin Seys
Joaquin Seys vs. inni
Atak
Obrona
Podania Joaquin Seys
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Joaquin Seys w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Joaquin Seys wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 4 asysty. Jego średnia ocena wynosi 7.30, a skuteczność strzałów to 0,0%. Joaquin Seys oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Joaquin Seys - transfery
W trakcie kariery Joaquin Seys zmieniał klub 4 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Club Brugge 2024 – obecnie
-
Club Brugge II 2022 – 2024
-
Club Brugge U18 2021 – 2022

-
Club Brugge Youth 2012 – 2021

-
KV Oostende Youth do 2012

Joaquin Seys - forma
W ostatnich 5 meczach Joaquin Seys zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 7,31. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Joaquin Seys 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.31 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Joaquin Seys 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.50, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.91 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Joaquin Seys?
Joaquin Seys jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę i zaliczył 3 asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.31 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.30). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Joaquin Seys w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Joaquin Seys rozegrał w barwach Club Brugge w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 8 występów w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 574 minuty. Średnio dawało to 68 minut gry na spotkanie.
Joaquin Seys - zarobki
Joaquin Seys gra w Club Brugge na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 800 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Joaquin Seys w Club Brugge (2025/26)
| Rocznie | 800 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 67 tys. € |
| Tygodniowo | 15 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Joaquin Seys?
Na podstawie kontraktu z Club Brugge, Joaquin Seys otrzymuje 800 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 66,7 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Seys w listopadzie 2026 to 15,4 tysiąca euro, a dziennie około 2,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2029.
Joaquin Seys - kontuzje
W trakcie kariery Joaquin Seys zanotował 4 kontuzje, przez które opuścił łącznie 20 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Joaquin Seys
-
Stłuczenie
02.09.25 – 14.09.25 (13 dni)
Club Brugge opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie mięśnia
28.02.25 – 14.05.25 (76 dni)
Club Brugge opuszczone: 13 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
21.12.24 – 15.01.25 (26 dni)
Club Brugge opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
26.10.24 – 03.11.24 (9 dni)
Club Brugge opuszczone: 2 mecze
Czy Joaquin Seys ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Joaquin Seys nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Joaquin Seys to zerwanie mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 76 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Joaquin Seys - trofea
W trakcie kariery Joaquin Seys zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Joaquin Seys?
Joaquin Seys zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Club Brugge — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Belgii — 2 razy.
Joaquin Seys - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Joaquin Seys wynosi obecnie 27 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Joaquin Seys na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Joaquin Seys?
Wycena Joaquin Seys wynosi obecnie 27 mln €. W szczycie kariery Joaquin Seys wyceniano na 27 mln €, a najniżej na 250 tys. €.