Romeo Vermant jest piłkarzem występującym obecnie w Club Brugge. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Romeo Vermant
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
21:00
|
PSV Eindhoven
1
Club Brugge
2
|
9' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Liga Mistrzów, 4. runda | |||||||
|
30 Paź
20:45
|
Zulte Waregem
2
Club Brugge
4
|
12' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka | |||||||
|
25 Paź
16:00
|
Club Brugge
3
Sint-Truidense VV
2
|
4' |
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | |||
| Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Romeo Vermant w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Romeo Vermant wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Romeo Vermant oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Romeo Vermant w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Romeo Vermant rozegrał w barwach Club Brugge w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Belgii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 753 minuty. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Romeo Vermant?
Na podstawie kontraktu z Club Brugge, Romeo Vermant otrzymuje 600 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 50 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Vermant w listopadzie 2026 to 11,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Czy Romeo Vermant ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Romeo Vermant nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Romeo Vermant to uraz mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 35 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Romeo Vermant?
Romeo Vermant ma na koncie 4 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Belgii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Club Brugge — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Romeo Vermant?
Romeo Vermant najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Romeo Vermant?
Wycena 22-letniego Romeo Vermant według stanu na październik 2026 wynosi 12 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 12 milionów euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Romeo Vermant?
Romeo Vermant urodził się 24 stycznia 2004 w Gelsenkirchen w Belgii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Romeo Vermant - statystyki
Szczegółowe statystyki Romeo Vermant w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Club Brugge oraz reprezentacja Belgii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Romeo Vermant
Romeo Vermant vs. inni
Atak
Obrona
Podania Romeo Vermant
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Romeo Vermant w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Romeo Vermant wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.59, a skuteczność strzałów to 0,0%. Romeo Vermant oddaje średnio 1,2 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Romeo Vermant - transfery
W trakcie kariery Romeo Vermant zmieniał klub 5 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Club Brugge 2024 – obecnie
-
KVC Westerlo 2024 – 2024
-
Club Brugge 2023 – 2024
-
Club Brugge II 2020 – 2023
-
Club Brugge U18 2019 – 2020

-
Club Brugge Youth do 2019

Romeo Vermant - forma
W ostatnich 5 meczach Romeo Vermant zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,76. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Romeo Vermant 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.42, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.76 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Romeo Vermant 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.98, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.62 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Romeo Vermant?
Romeo Vermant jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.76 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.59). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Ile meczów rozegrał Romeo Vermant w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Romeo Vermant rozegrał w barwach Club Brugge w Pucharze Belgii 1 mecz, w Jupiler Pro League 10 meczów oraz w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 6 występów w reprezentacji Belgii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 753 minuty. Średnio dawało to 36 minut gry na spotkanie.
Romeo Vermant - zarobki
Romeo Vermant gra w Club Brugge na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 600 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Romeo Vermant w Club Brugge (2025/26)
| Rocznie | 600 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 50 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Romeo Vermant?
Na podstawie kontraktu z Club Brugge, Romeo Vermant otrzymuje 600 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 50 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Vermant w listopadzie 2026 to 11,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Romeo Vermant - kontuzje
W trakcie kariery Romeo Vermant zanotował 8 kontuzji, przez które opuścił łącznie 23 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Romeo Vermant
-
Choroba
06.02.26 – 10.02.26 (5 dni)
Club Brugge opuszczone: 1 mecz
-
Wstrząśnienie mózgu
02.12.25 – 09.12.25 (8 dni)
Club Brugge opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
18.08.25 – 21.09.25 (35 dni)
Club Brugge opuszczone: 6 meczów
-
Stłuczenie
19.12.24 – 08.01.25 (21 dni)
Club Brugge opuszczone: 3 mecze
-
Odpoczynek
23.05.24 – 26.05.24 (4 dni)
KVC Westerlo opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie więzozrostu
20.02.24 – 05.03.24 (15 dni)
KVC Westerlo opuszczone: 2 mecze
-
Uraz kostki
27.09.23 – 18.10.23 (22 dni)
Club Brugge opuszczone: 8 meczów
-
Stłuczenie
30.05.23 – 07.06.23 (9 dni)
Club Brugge opuszczone: 1 mecz
Czy Romeo Vermant ma kontuzję?
Według stanu na 7 listopada 2026 Romeo Vermant nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Romeo Vermant to uraz mięśnia z 2025 roku, który wykluczył go z gry na 35 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Romeo Vermant - trofea
W trakcie kariery Romeo Vermant zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Romeo Vermant?
Romeo Vermant zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Club Brugge — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Belgii — 2 razy.
Romeo Vermant - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Romeo Vermant wynosi obecnie 12 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Romeo Vermant na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Romeo Vermant?
Wycena Romeo Vermant wynosi obecnie 12 mln €. W szczycie kariery Romeo Vermant wyceniano na 12 mln €, a najniżej na 50 tys. €.