Kyriani Sabbe jest piłkarzem występującym obecnie w Club Brugge. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Kyriani Sabbe
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
04 Lis
21:00
|
PSV Eindhoven
1
Club Brugge
2
|
90' |
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | |||
| Liga Mistrzów, 4. runda | |||||||
|
30 Paź
20:45
|
Zulte Waregem
2
Club Brugge
4
|
78' |
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | |||
| Jupiler Pro League (Belgia), 10. kolejka | |||||||
|
25 Paź
16:00
|
Club Brugge
3
Sint-Truidense VV
2
|
79' |
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | |||
| Jupiler Pro League (Belgia), 9. kolejka | |||||||
Transfery
Profil gry
Jakie statystyki ma Kyriani Sabbe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kyriani Sabbe wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.16, a skuteczność strzałów to 0,0%. Kyriani Sabbe oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Kyriani Sabbe w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kyriani Sabbe rozegrał w barwach Club Brugge w Jupiler Pro League 9 meczów, w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 369 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Ile zarabia Kyriani Sabbe?
Na podstawie kontraktu z Club Brugge, Kyriani Sabbe otrzymuje 600 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 50 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sabbe w listopadzie 2026 to 11,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Czy Kyriani Sabbe ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Kyriani Sabbe nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kyriani Sabbe to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 95 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Kyriani Sabbe?
Kyriani Sabbe ma na koncie 3 trofea. Najczęściej sięgał po Mistrzostwo Belgii — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Club Brugge — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Kyriani Sabbe?
Kyriani Sabbe najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Kyriani Sabbe?
Wycena 21-letniego Kyriani Sabbe według stanu na październik 2026 wynosi 13 milionów euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 13 milionów euro, a najniższa 300 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Kyriani Sabbe?
Kyriani Sabbe urodził się 26 stycznia 2005 w Gent w Belgii. Obecnie piłkarz ma 21 lat.
Kyriani Sabbe - statystyki
Szczegółowe statystyki Kyriani Sabbe w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Club Brugge oraz reprezentacja Belgii. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Statystyki meczowe
Ważne statystyki Kyriani Sabbe
Kyriani Sabbe vs. inni
Atak
Obrona
Podania Kyriani Sabbe
Drybling i posiadanie
Dyscyplina
Jakie statystyki ma Kyriani Sabbe w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Kyriani Sabbe wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.16, a skuteczność strzałów to 0,0%. Kyriani Sabbe oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Kyriani Sabbe - transfery
W trakcie kariery Kyriani Sabbe zmieniał klub 3 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Club Brugge 2022 – obecnie
-
Club Brugge II 2020 – 2022
-
Club Brugge U18 2019 – 2020

-
Club Brugge Youth do 2019

Kyriani Sabbe - forma
W ostatnich 5 meczach Kyriani Sabbe zanotował bilans 5 zwycięstw, 0 remisów i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,50. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Kyriani Sabbe ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.50 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W ostatnich 10 meczach Kyriani Sabbe 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.03, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.71 — wynik powyżej średniej ligowej (6.29).
W jakiej formie jest Kyriani Sabbe?
Kyriani Sabbe jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.50 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (7.16). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Ile meczów rozegrał Kyriani Sabbe w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Kyriani Sabbe rozegrał w barwach Club Brugge w Jupiler Pro League 9 meczów, w Lidze Mistrzów 4 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 5 występów w reprezentacji Belgii. Wyszedł w pierwszym składzie 17 razy i spędził na boisku łącznie 1 369 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Kyriani Sabbe - zarobki
Kyriani Sabbe gra w Club Brugge na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 600 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Kyriani Sabbe w Club Brugge (2025/26)
| Rocznie | 600 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 50 tys. € |
| Tygodniowo | 12 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
Ile zarabia Kyriani Sabbe?
Na podstawie kontraktu z Club Brugge, Kyriani Sabbe otrzymuje 600 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 50 tysięcy euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Sabbe w listopadzie 2026 to 11,5 tysiąca euro, a dziennie około 1,6 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2030.
Kyriani Sabbe - kontuzje
W trakcie kariery Kyriani Sabbe zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 53 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Kyriani Sabbe
-
Uraz pachwiny
07.09.26 – 02.10.26 (11 dni)
Belgia opuszczone: 3 mecze
-
Uraz
10.04.26 – 17.05.26 (38 dni)
Club Brugge opuszczone: 6 meczów
-
Uraz pachwiny
08.11.25 – 03.12.25 (26 dni)
Club Brugge opuszczone: 5 meczów
-
Stłuczenie
17.07.25 – 06.08.25 (21 dni)
Club Brugge opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
30.04.25 – 30.05.25 (31 dni)
Club Brugge opuszczone: 4 mecze
-
Uraz mięśnia
24.06.24 – 10.09.24 (79 dni)
Club Brugge opuszczone: 7 meczów
-
Uraz
27.09.23 – 30.12.23 (95 dni)
Club Brugge opuszczone: 24 mecze
Czy Kyriani Sabbe ma kontuzję?
Według stanu na 6 listopada 2026 Kyriani Sabbe nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Kyriani Sabbe to uraz z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 95 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Kyriani Sabbe - trofea
W trakcie kariery Kyriani Sabbe zdobył 3 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Kyriani Sabbe?
Kyriani Sabbe zdobył w karierze 3 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Club Brugge — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Belgii — 2 razy.
Kyriani Sabbe - wartość rynkowa
Wartość rynkowa Kyriani Sabbe wynosi obecnie 13 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Kyriani Sabbe na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Kyriani Sabbe?
Wycena Kyriani Sabbe wynosi obecnie 13 mln €. W szczycie kariery Kyriani Sabbe wyceniano na 13 mln €, a najniżej na 300 tys. €.