Marcelino Moreno jest piłkarzem występującym obecnie w Lanus. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Marcelino Moreno
Ocena4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Marcelino Moreno w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Marcelino Moreno wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 10,3%. Marcelino Moreno oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Marcelino Moreno w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Marcelino Moreno rozegrał w barwach Lanus w CONMEBOL Copa Libertadores 4 mecze, w Liga Profesional (Argentyna) 14 meczów oraz w Pucharze Argentyny 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 1 102 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Marcelino Moreno
Pierwszy transfer Marcelino Moreno w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Lanus do Atlanta United za 6,4 miliona euro.
Ile zarabia Marcelino Moreno?
Na podstawie kontraktu z Lanus, Marcelino Moreno otrzymuje 436,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 36,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Moreno w listopadzie 2026 to 8,4 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Czy Marcelino Moreno ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marcelino Moreno nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marcelino Moreno to stłuczenie mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 123 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Marcelino Moreno?
Marcelino Moreno ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Lanus — 4 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Marcelino Moreno?
Marcelino Moreno najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10).
Jaka jest wartość rynkowa Marcelino Moreno?
Wycena 31-letniego Marcelino Moreno według stanu na wrzesień 2026 wynosi 4 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 8 milionów euro, a najniższa 500 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Marcelino Moreno?
Marcelino Moreno urodził się 25 czerwca 1995 w Palmira w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Marcelino Moreno – statystyki
Szczegółowe statystyki Marcelino Moreno w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Lanus. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Marcelino Moreno vs. inni
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Marcelino Moreno w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Marcelino Moreno wyglądają następująco: 14 meczów, w których zdobył 3 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 6.50, a skuteczność strzałów to 10,3%. Marcelino Moreno oddaje średnio 2,1 strzału na mecz, z czego 1,1 to strzały celne.
Marcelino Moreno – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Marcelino Moreno w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
1:1 | 11' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
17 Paź
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Paź
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
2:0 | 81' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
03 Paź
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
0:0 | 26' | 0 | 0 | – | 6.7 | ||
|
22 Wrz
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
2:1 | 10' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
21 Maj
Koniec
|
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
10 Maj
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 1/8 finału
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | 6.9 | |||
|
06 Maj
Koniec
|
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
4:0 | 63' | 0 | 0 | – | 6.2 | ||
|
02 Maj
Koniec
|
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
0:0 | 31' | 0 | 0 | – | 6.8 | ||
|
29 Kwi
Koniec
|
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
1:0 | 85' | 0 | 1 | – | 7.7 |
Ile meczów rozegrał Marcelino Moreno w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Marcelino Moreno rozegrał w barwach Lanus w CONMEBOL Copa Libertadores 4 mecze, w Liga Profesional (Argentyna) 14 meczów oraz w Pucharze Argentyny 1 mecz. Wyszedł w pierwszym składzie 11 razy i spędził na boisku łącznie 1 102 minuty. Średnio dawało to 58 minut gry na spotkanie.
Marcelino Moreno – transfery
W trakcie kariery Marcelino Moreno zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 10,6 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Lanus 2024 – obecnie
-
Coritiba 2023 – 2024
-
Atlanta United 2023 – 2023
-
Coritiba 2023 – 2023
-
Atlanta United 2020 – 2023
-
Lanus 2016 – 2020
-
Club Atlético Lanús II do 2016

4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Marcelino Moreno
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2023/24 | 18.01.2024 |
|
2,7 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 02.07.2023 |
|
1,5 mln € | Transfer definitywny |
| 2023/24 | 30.06.2023 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2022/23 | 09.01.2023 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 21.09.2020 |
|
6,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Marcelino Moreno
Pierwszy transfer Marcelino Moreno w seniorskiej karierze miał miejsce w 2020 roku, gdy przeniósł się z Lanus do Atlanta United za 6,4 miliona euro.
Marcelino Moreno – forma
W ostatnich 5 meczach Marcelino Moreno zanotował bilans 3 zwycięstwa, 2 remisy i 0 porażek. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,41. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Marcelino Moreno i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
02 Lis
Koniec
|
Lanus
1
Gimnasia M.
1
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Platense
0
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Paź
Koniec
|
Lanus
2
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
81'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Newell's
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
26'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Lanus
2
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Maj
Koniec
|
LDU de Quito
2
Lanus
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Argentinos JRS
2
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Always Ready
4
Lanus
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
63'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Lanus
0
Deportivo Riestra
0
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
31'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
LDU de Quito
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
85'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Lanus
0
Central Cordoba de Santiago
0
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
79'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Gimnasia M.
1
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
Always Ready
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
32'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
33'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Lanus
1
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Instituto Cordoba
2
Lanus
2
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Lanus
2
Union Santa Fe
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
23 Sty
Koniec
|
San Lorenzo
2
Lanus
3
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 9.0 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Lanus
4
Sarmiento de La Banda
1
Puchar Argentyny, 1/32 finału
|
86'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Lanus
0
Tigre
1
Liga Profesional (Argentyna), 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lis
Karne
|
Lanus
(5)
0
Atletico-MG
(4)
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, finał
|
103'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Lanus
3
Atletico Tucuman
1
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
79'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
09 Lis
Koniec
|
San Martin S.J.
1
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Banfield
2
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lanus
1
Universidad de Chile
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
86'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Lanus
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Lanus
2
Godoy Cruz
0
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Independiente
0
Lanus
2
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Lanus
2
San Lorenzo
1
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Instituto Cordoba
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Fluminense
1
Lanus
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Lanus
2
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Lanus
1
Fluminense
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lanus
1
Independ. Rivadavia
0
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Argentinos JRS
1
Lanus
0
Puchar Argentyny, 1/4 finału
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Lanus
1
River Plate
1
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
87'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
22 Sie
Karne
|
Lanus
(4)
1
Central Cordoba de Santiago
(2)
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
45'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
Lanus
2
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
Lanus
0
Rosario Central
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Deportivo Riestra
1
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
84'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Lanus
2
Puerto Cabello
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.9 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Lanus
2
Velez Sarsfield
0
Puchar Argentyny, 1/16 finału
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Lanus
1
Vasco da Gama
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda
|
89'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Maj
Karne
|
Boca Juniors
(4)
0
Lanus
(2)
0
Liga Profesional (Argentyna), 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
0
Lanus
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda
|
80'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Atletico Tucuman
1
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
San Martin S.J.
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
88'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Vasco da Gama
0
Lanus
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 3. runda
|
88'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
Banfield
1
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Godoy Cruz
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Lanus
3
FBC Melgar
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.1 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
Independiente
1
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Puerto Cabello
2
Lanus
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Mar
Koniec
|
San Lorenzo
1
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Lanus
4
Instituto Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 8.1 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Platense
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Independ. Rivadavia
1
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Lanus
0
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Lut
Koniec
|
River Plate
1
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Lanus
0
Gimnasia L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
7 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
87'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Lanus
4
General Lamadrid
0
Puchar Argentyny, 1. runda
|
59'
|
2 gole
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Lanus
2
Sarmiento Junin
0
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 9.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Rosario Central
2
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Lanus
0
Deportivo Riestra
2
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Lanus
2
Instituto Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Banfield
0
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.0 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lanus
0
Cruzeiro
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Atletico Tucuman
1
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
1
Lanus
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Lanus
0
Gimnasia L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Wrz
Karne
|
Independiente Medellin
(5)
1
Lanus
(6)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Lanus
0
Independiente Medellin
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
3 strzały
8 kluczowych podań
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lanus
1
Union Santa Fe
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
29'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sarmiento Junin
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Lanus
1
Godoy Cruz
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.9 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Lanus
3
LDU de Quito
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Lanus
1
Central Cordoba de Santiago
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Lanus
3
Belgrano Cordoba
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Lanus
2
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
89'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
21 Maj
Koniec
|
San Lorenzo
1
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
86'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Lanus
5
Metropolitanos FC
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
![]()
Deportivo Garcilaso
0
Lanus
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Metropolitanos FC
0
Lanus
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
65'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
Estudiantes L.P.
2
Copa de la Liga Profesional, 14. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Lanus
2
![]()
Deportivo Garcilaso
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
74'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
9 kluczowych podań
|
Decydujący | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Cuiaba
1
Lanus
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Tigre
2
Lanus
3
Copa de la Liga Profesional, 10. runda
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Lanus
2
Boca Juniors
1
Copa de la Liga Profesional, 6. runda
|
61'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Lanus
0
Newell's
2
Copa de la Liga Profesional, 2. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Coritiba
0
Corinthians
2
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Coritiba
1
Botafogo
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
6 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Coritiba
1
Cruzeiro
0
Serie A (Brazylia)
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Lis
Koniec
|
América Mineiro
0
Coritiba
3
Serie A (Brazylia)
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.0 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Coritiba
0
Goias
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Coritiba
1
Gremio
2
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Santos
2
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Coritiba
0
Cuiaba
3
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Coritiba
2
Atletico Paranaense
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Vasco da Gama
5
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.1 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Fortaleza EC
3
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Corinthians
3
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Coritiba
0
RB Bragantino
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Botafogo
4
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Coritiba
2
Fluminense
0
Serie A (Brazylia)
|
66'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Lip
Koniec
|
Cruzeiro
0
Coritiba
0
Serie A (Brazylia)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Cze
Koniec
|
Gremio
5
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
76'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.8 | |
|
04 Cze
Koniec
|
Palmeiras
3
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Coritiba
1
Atletico-MG
2
Serie A (Brazylia)
|
75'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Atletico Paranaense
3
Coritiba
2
Serie A (Brazylia)
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Coritiba
1
Vasco da Gama
1
Serie A (Brazylia)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Maj
Koniec
|
Bahia
3
Coritiba
1
Serie A (Brazylia)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Flamengo
3
Coritiba
0
Serie A (Brazylia)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Atlanta United
1
New York City FC
2
MLS
|
45'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
01 Paź
Koniec
|
New England Revolution
2
Atlanta United
1
MLS
|
14'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Atlanta United
4
Toronto FC
2
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Wrz
Koniec
|
Portland Timbers
2
Atlanta United
1
MLS
|
3'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Columbus Crew
2
Atlanta United
2
MLS
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
FC Cincinnati
2
Atlanta United
2
MLS
|
69'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Atlanta United
2
Seattle Sounders
1
MLS
|
45'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.4 | |
|
03 Lip
Koniec
|
New York City FC
2
Atlanta United
2
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Lip
Koniec
|
New York Red Bulls
2
Atlanta United
1
MLS
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Atlanta United
2
Inter Miami
0
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Nashville SC
2
Atlanta United
2
MLS
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.1 | |
|
12 Maj
Dogryw.
|
Nashville SC
3
Atlanta United
2
Puchar USA
|
69'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Atlanta United
6
Chattanooga
0
Puchar USA
|
62'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Charlotte
1
Atlanta United
0
MLS
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
DC United
0
Atlanta United
1
MLS
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Atlanta United
3
CF Montreal
3
MLS
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Atlanta United
2
Charlotte
1
MLS
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Colorado Rapids
3
Atlanta United
0
MLS
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Lis
Koniec
|
New York Red Bulls
0
Atlanta United
0
MLS
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Atlanta United
1
Toronto FC
1
MLS
|
77'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Atlanta United
1
Inter Miami
0
MLS
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Atlanta United
1
Toronto FC
0
MLS
|
89'
|
0 goli
7 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Sie
Koniec
|
CF Montreal
2
Atlanta United
2
MLS
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.3 | |
|
24 Lip
Koniec
|
Atlanta United
0
Columbus Crew
1
MLS
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
22 Lip
Koniec
|
FC Cincinnati
1
Atlanta United
1
MLS
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.3 | |
|
17 Lip
Koniec
|
Atlanta United
0
New England Revolution
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Nashville SC
2
Atlanta United
2
MLS
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.1 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Atlanta United
2
Nashville SC
2
MLS
|
69'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
23 Maj
Koniec
|
Seattle Sounders
1
Atlanta United
1
MLS
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Atlanta United
3
Chicago Fire
1
MLS
|
67'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Columbus Crew
2
Atlanta United
1
MLS
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Atlanta United
1
DC United
2
MLS
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Atlanta United
0
New York Red Bulls
1
MLS
|
61'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
San Lorenzo
4
Lanus
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
77'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.3 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Lanus
1
Racing Club
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
91'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.7 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Central Cordoba de Santiago
1
Lanus
0
Puchar Argentyny
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Lanus
2
Boca Juniors
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
86'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Independiente
0
Lanus
2
Puchar Argentyny
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Patronato
1
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Lanus
3
Colon Santa Fe
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
86'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
04 Sie
Koniec
|
River Plate
3
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Lanus
1
Independ. Rivadavia
0
Puchar Argentyny
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Velez Sarsfield
4
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Union Santa Fe
3
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
San Martin Tucuman
1
Lanus
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
85'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Lanus
1
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sty
Koniec
|
Godoy Cruz
0
Lanus
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Lis
Koniec
|
Banfield
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Lanus
0
Huracan
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
76'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Newell's
2
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
56'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Lanus
0
Racing Club
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Lanus
1
Atletico Rafaela
2
Puchar Argentyny
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Lanus
2
Defensa Y Justicia
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
San Martin S.J.
1
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Temperley
2
Lanus
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
64'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Arsenal Sarandi
2
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Lanus
1
Rosario Central
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
04 Gru
Koniec
|
Lanus
0
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Defensa Y Justicia
3
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Huracan
4
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Independiente
0
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
W ostatnich 5 meczach Marcelino Moreno ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.21, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.41.
W ostatnich 10 meczach Marcelino Moreno 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.09, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.59.
W jakiej formie jest Marcelino Moreno?
Marcelino Moreno jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.41 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.50). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Marcelino Moreno – zarobki
Marcelino Moreno gra w Lanus na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 437 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Marcelino Moreno w Lanus (2026)
| Rocznie | 437 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 36 tys. € |
| Tygodniowo | 8 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Marcelino Moreno w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
437 tys. € |
| 2025 |
|
437 tys. € |
| 2024 |
|
437 tys. € |
| 2023 |
|
410 tys. € |
| 2022 |
|
410 tys. € |
| 2021 |
|
357 tys. € |
| 2019/20 |
|
464 tys. € |
Ile zarabia Marcelino Moreno?
Na podstawie kontraktu z Lanus, Marcelino Moreno otrzymuje 436,8 tysiąca euro rocznej pensji, co daje około 36,4 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Moreno w listopadzie 2026 to 8,4 tysiąca euro, a dziennie około 1,2 tysiąca euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 30 grudnia 2027.
Marcelino Moreno – kontuzje
W trakcie kariery Marcelino Moreno zanotował 7 kontuzji, przez które opuścił łącznie 37 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Marcelino Moreno
-
Operacja stopy
29.06.26 – 30.08.26 (63 dni)
Lanus opuszczone: 9 meczów
-
Stłuczenie mięśnia
21.05.26 – 22.09.26 (123 dni)
Lanus opuszczone: 13 meczów
-
Stan zapalny
09.02.26 – 10.04.26 (61 dni)
Lanus opuszczone: 9 meczów
-
Uraz mięśnia
25.08.25 – 04.09.25 (11 dni)
Lanus opuszczone: 1 mecz
-
Uraz pleców
23.07.25 – 15.08.25 (24 dni)
Lanus opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
10.05.24 – 13.05.24 (4 dni)
Lanus opuszczone: 1 mecz
- Uraz stopy 20.02.22 – 24.02.22 (5 dni)
Czy Marcelino Moreno ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Marcelino Moreno nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Marcelino Moreno to stłuczenie mięśnia z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 123 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Marcelino Moreno – trofea
W trakcie kariery Marcelino Moreno zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Marcelino Moreno
Jakie trofea zdobył Marcelino Moreno?
Marcelino Moreno zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Lanus — 4 trofea. Najczęściej zdobywał Recopa Sudamericana — 1 raz.
Marcelino Moreno – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Marcelino Moreno wynosi obecnie 4 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Marcelino Moreno na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Marcelino Moreno
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 16.09.2026 | 31 |
|
4 mln € |
| 21.05.2026 | 30 |
|
4,5 mln € |
| 16.12.2025 | 30 |
|
5 mln € |
| 01.06.2025 | 29 |
|
5 mln € |
| 12.12.2024 | 29 |
|
4,5 mln € |
| 11.06.2024 | 28 |
|
4 mln € |
| 10.12.2023 | 28 |
|
4 mln € |
| 24.07.2023 | 28 |
|
5 mln € |
| 06.04.2023 | 27 |
|
5 mln € |
| 07.11.2022 | 27 |
|
5 mln € |
| 17.08.2022 | 27 |
|
6 mln € |
| 08.11.2021 | 26 |
|
8 mln € |
| 08.07.2021 | 26 |
|
6 mln € |
| 17.12.2020 | 25 |
|
6,5 mln € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
4 mln € |
| 04.12.2019 | 24 |
|
5 mln € |
| 05.08.2019 | 24 |
|
1,3 mln € |
| 17.12.2018 | 23 |
|
900 tys. € |
| 07.05.2018 | 22 |
|
1 mln € |
| 08.10.2017 | 22 |
|
750 tys. € |
| 12.02.2017 | 21 |
|
500 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Marcelino Moreno?
Wycena Marcelino Moreno wynosi obecnie 4 mln €. W szczycie kariery Marcelino Moreno wyceniano na 8 mln €, a najniżej na 500 tys. €.