Walter Bou jest piłkarzem występującym obecnie w O'Higgins. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Walter Bou
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Walter Bou w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Walter Bou wyglądają następująco: 17 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.62, a skuteczność strzałów to 16,7%. Walter Bou oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Walter Bou w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Walter Bou rozegrał w barwach O'Higgins w Primera Division (Chile) 8 meczów, w Copa Chile 4 mecze, a w barwach Lanus w CONMEBOL Copa Libertadores 5 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 17 meczów oraz w Pucharze Argentyny 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 590 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Walter Bou
Pierwszy transfer Walter Bou w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Gimnasia L.P. do Boca Juniors za 450 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Walter Bou było przejście z Defensa Y Justicia do Velez Sarsfield w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2 miliony euro.
Czy Walter Bou ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Walter Bou nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Walter Bou to uraz kolana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 26 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Walter Bou?
Walter Bou ma na koncie 7 trofeów. Najczęściej sięgał po Recopa Sudamericana — 2 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Boca Juniors — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2026 roku.
Na jakiej pozycji gra Walter Bou?
Walter Bou najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Walter Bou?
Wycena 33-letniego Walter Bou według stanu na maj 2026 wynosi 750 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 5 milionów euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Walter Bou?
Walter Bou urodził się 25 sierpnia 1993 w Concordia w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 33 lata.
Walter Bou – statystyki
Szczegółowe statystyki Walter Bou w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział O'Higgins. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Walter Bou vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Walter Bou w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Walter Bou wyglądają następująco: 17 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 4.62, a skuteczność strzałów to 16,7%. Walter Bou oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Walter Bou – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Walter Bou w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
1:0 | 68' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
1:1 | 89' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
10 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
2:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.4 | ||
|
04 Paź
Koniec
|
Copa Chile, 1/4 finału
|
2:0 | 81' | 0 | 0 | – | – | ||
|
28 Wrz
Koniec
|
Copa Chile, 1/8 finału
|
1:3 | 22' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
24 Wrz
Koniec
|
Copa Chile, 1/8 finału
|
2:1 | 76' | 0 | 2 | – | 7.8 | ||
|
14 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | 6.6 | ||
|
06 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
2:1 | 79' | 0 | 0 | – | 6.3 | ||
|
01 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
3:2 | 90' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
27 Sie
Koniec
|
Copa Chile, 6. runda
|
1:3 | 31' | 0 | 0 | – | 7.2 |
Ile meczów rozegrał Walter Bou w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Walter Bou rozegrał w barwach O'Higgins w Primera Division (Chile) 8 meczów, w Copa Chile 4 mecze, a w barwach Lanus w CONMEBOL Copa Libertadores 5 meczów, w Liga Profesional (Argentyna) 17 meczów oraz w Pucharze Argentyny 2 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 19 razy i spędził na boisku łącznie 1 590 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Walter Bou – transfery
W trakcie kariery Walter Bou zmieniał klub 15 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 5,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
O'Higgins 2026 – obecnie
-
Lanus 2024 – 2026
-
Velez Sarsfield 2022 – 2024
-
Defensa Y Justicia 2022 – 2022
-
Boca Juniors 2021 – 2022
-
Defensa Y Justicia 2020 – 2021
-
Boca Juniors 2020 – 2020
-
Union Santa Fe 2019 – 2020
-
Boca Juniors 2019 – 2019
-
Union La Calera 2019 – 2019
-
Boca Juniors 2019 – 2019
-
Vitoria 2018 – 2019
-
Boca Juniors 2016 – 2018
-
Gimnasia L.P. 2014 – 2016
-
Gimnasia y Esgrima de Jujuy II 2013 – 2014

-
Boca Juniors Reserves do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Walter Bou
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 12.08.2026 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 18.01.2024 |
|
1,4 mln € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 24.06.2022 |
|
2 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 21.01.2022 |
|
1,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2021/22 | 30.12.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 04.12.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 29.06.2020 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 22.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 21.07.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 28.01.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 27.01.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 15.07.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
450 tys. € | Transfer definitywny |
| 2014/15 | 30.06.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Walter Bou
Pierwszy transfer Walter Bou w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Gimnasia L.P. do Boca Juniors za 450 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Walter Bou było przejście z Defensa Y Justicia do Velez Sarsfield w 2022 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 2 miliony euro.
Walter Bou – forma
W ostatnich 5 meczach Walter Bou zanotował bilans 3 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,35. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Walter Bou i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
31 Paź
Koniec
|
O'Higgins
1
Nublense
0
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
68'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Paź
Koniec
|
O'Higgins
1
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
89'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Paź
Koniec
|
Huachipato
2
O'Higgins
0
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Paź
Koniec
|
O'Higgins
2
Concepción
0
Copa Chile, 1/4 finału
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Deportes Santa Cruz
1
O'Higgins
3
Copa Chile, 1/8 finału
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
2
Deportes Santa Cruz
1
Copa Chile, 1/8 finału
|
76'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
A. Italiano
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
2
Union La Calera
1
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
79'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
U. Catolica
3
O'Higgins
2
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Recoleta
1
O'Higgins
3
Copa Chile, 6. runda
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
24 Sie
Koniec
|
O'Higgins
0
Palestino
1
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Colo Colo
2
O'Higgins
2
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Lanus
3
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Union Santa Fe
2
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
19'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Sie
Koniec
|
Lanus
0
Instituto Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Instituto Cordoba
2
Lanus
1
Puchar Argentyny, 1/16 finału
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Lanus
1
Mirassol
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
81'
|
0 goli
7 strzałów (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.6 | |
|
21 Maj
Koniec
|
LDU de Quito
2
Lanus
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 5. runda
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Argentinos JRS
2
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 1/8 finału
|
5'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Always Ready
4
Lanus
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Maj
Koniec
|
Lanus
0
Deportivo Riestra
0
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
59'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
LDU de Quito
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Lanus
0
Central Cordoba de Santiago
0
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Mirassol
1
Lanus
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Argentinos JRS
2
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
67'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Lanus
5
Newell's
0
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
77'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.6 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Estudiantes L.P.
0
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Lanus
0
Boca Juniors
3
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
72'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Independiente
2
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
09 Lut
Koniec
|
Lanus
1
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Instituto Cordoba
2
Lanus
2
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sty
Koniec
|
Lanus
2
Union Santa Fe
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
22'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Sty
Koniec
|
San Lorenzo
2
Lanus
3
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Sty
Koniec
|
Lanus
4
Sarmiento de La Banda
1
Puchar Argentyny, 1/32 finału
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Lanus
0
Tigre
1
Liga Profesional (Argentyna), 1/16 finału
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Lis
Karne
|
Lanus
(5)
0
Atletico-MG
(4)
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, finał
|
26'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Lanus
3
Atletico Tucuman
1
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Banfield
2
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 14. kolejka
|
77'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lanus
1
Universidad de Chile
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Lanus
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Lanus
2
Godoy Cruz
0
Liga Profesional (Argentyna), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Independiente
0
Lanus
2
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
64'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.0 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Lanus
2
San Lorenzo
1
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
70'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.5 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
Instituto Cordoba
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Fluminense
1
Lanus
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
34'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Lanus
2
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Lanus
1
Fluminense
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
26'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lanus
1
Independ. Rivadavia
0
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
75'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.5 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Argentinos JRS
1
Lanus
0
Puchar Argentyny, 1/4 finału
|
18'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Lanus
1
River Plate
1
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
3'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.9 | |
|
22 Sie
Karne
|
Lanus
(4)
1
Central Cordoba de Santiago
(2)
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Sarmiento Junin
0
Lanus
2
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
Lanus
0
Rosario Central
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Deportivo Riestra
1
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
74'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Lanus
2
Puerto Cabello
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
85'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Maj
Koniec
|
Lanus
2
Velez Sarsfield
0
Puchar Argentyny, 1/16 finału
|
85'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Lanus
1
Vasco da Gama
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda
|
73'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Karne
|
Boca Juniors
(4)
0
Lanus
(2)
0
Liga Profesional (Argentyna), 1/8 finału
|
72'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
07 Maj
Koniec
|
FBC Melgar
0
Lanus
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Atletico Tucuman
1
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 16. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
San Martin S.J.
0
Liga Profesional (Argentyna), 15. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
Independiente
1
Liga Profesional (Argentyna), 12. kolejka
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Puerto Cabello
2
Lanus
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Mar
Koniec
|
San Lorenzo
1
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 11. kolejka
|
75'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Lanus
4
Instituto Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna), 10. kolejka
|
77'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Platense
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Independ. Rivadavia
1
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 8. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.5 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Lanus
0
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna), 7. kolejka
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
16 Lut
Koniec
|
River Plate
1
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna), 6. kolejka
|
65'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Lanus
0
Gimnasia L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Talleres Cordoba
0
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 4. kolejka
|
80'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.7 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Lanus
4
General Lamadrid
0
Puchar Argentyny, 1. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lut
Koniec
|
Lanus
2
Sarmiento Junin
0
Liga Profesional (Argentyna), 3. kolejka
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Rosario Central
2
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna), 2. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.2 | |
|
24 Sty
Koniec
|
Lanus
0
Deportivo Riestra
2
Liga Profesional (Argentyna), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Lanus
2
Instituto Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.6 | |
|
20 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lanus
0
Cruzeiro
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
28 Paź
Koniec
|
Atletico Tucuman
1
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cruzeiro
1
Lanus
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
87'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
Lanus
0
Gimnasia L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
26 Wrz
Karne
|
Independiente Medellin
(5)
1
Lanus
(6)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Lanus
0
Independiente Medellin
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
7 strzałów (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Lanus
1
Union Santa Fe
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.2 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Sarmiento Junin
0
Lanus
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Lanus
1
Godoy Cruz
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
83'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.7 | |
|
22 Sie
Koniec
|
Lanus
3
LDU de Quito
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
Lanus
1
Central Cordoba de Santiago
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
35'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Lanus
2
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
88'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
21 Maj
Koniec
|
San Lorenzo
1
Lanus
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
86'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 6.3 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Lanus
5
Metropolitanos FC
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
62'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
|
Istotny | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
Lanus
0
Independ. Rivadavia
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
10 Maj
Koniec
|
![]()
Deportivo Garcilaso
0
Lanus
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
81'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Metropolitanos FC
0
Lanus
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
2 gole
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Lanus
1
Estudiantes L.P.
2
Copa de la Liga Profesional, 14. runda
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Lanus
2
![]()
Deportivo Garcilaso
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Cuiaba
1
Lanus
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
11 Mar
Koniec
|
Tigre
2
Lanus
3
Copa de la Liga Profesional, 10. runda
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.1 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Lanus
2
Boca Juniors
1
Copa de la Liga Profesional, 6. runda
|
78'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 8.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Lanus
0
Newell's
2
Copa de la Liga Profesional, 2. runda
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Colon Santa Fe
1
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lis
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Talleres Cordoba
1
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Paź
Koniec
|
Instituto Cordoba
0
Velez Sarsfield
1
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Huracan
3
Velez Sarsfield
0
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Gimnasia L.P.
2
Velez Sarsfield
1
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
Sarmiento Junin
1
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
69'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Godoy Cruz
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
83'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.6 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Lanus
0
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
65'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.1 | |
|
01 Lip
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Arsenal Sarandi
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
22 Cze
Koniec
|
Tigre
2
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Argentinos JRS
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
River Plate
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Rosario Central
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Maj
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
San Lorenzo
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
67'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Velez Sarsfield
4
Central Cordoba de Santiago
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.7 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Atletico Tucuman
1
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Argentinos JRS
2
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Paź
Koniec
|
Velez Sarsfield
4
Estudiantes L.P.
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
Talleres Cordoba
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Banfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
26'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Boca Juniors
1
Velez Sarsfield
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Independiente
2
Puchar Argentyny
|
32'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Flamengo
4
CONMEBOL Copa Libertadores
|
65'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Sarmiento Junin
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
80'
|
0 goli
5 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Velez Sarsfield
3
Talleres Cordoba
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
Velez Sarsfield
1
Huracan
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.1 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Lanus
2
Velez Sarsfield
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Velez Sarsfield
2
River Plate
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
75'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.7 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Colon Santa Fe
2
Velez Sarsfield
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
72'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
07 Lip
Koniec
|
River Plate
0
Velez Sarsfield
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
85'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Atletico Tucuman
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
33'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Huracan
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
88'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Lanus
1
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
River Plate
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Boca Juniors
2
Defensa Y Justicia
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Patronato
0
Copa de la Liga Profesional
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
LDU de Quito
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
70'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Platense
1
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Sarmiento Junin
2
Defensa Y Justicia
1
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Arsenal Sarandi
1
Copa de la Liga Profesional
|
79'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Argentinos JRS
0
Defensa Y Justicia
1
Copa de la Liga Profesional
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Banfield
2
Defensa Y Justicia
3
Copa de la Liga Profesional
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Defensa Y Justicia
2
Racing Club
2
Copa de la Liga Profesional
|
89'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
24 Lis
Koniec
|
Atletico Tucuman
0
Defensa Y Justicia
4
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Defensa Y Justicia
2
Estudiantes L.P.
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.9 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Argentinos JRS
0
Defensa Y Justicia
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
87'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
Defensa Y Justicia
3
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.0 | |
|
09 Wrz
Karne
|
Defensa Y Justicia
(4)
0
Tigre
(5)
0
Puchar Argentyny
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Arsenal Sarandi
0
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Defensa Y Justicia
2
Newell's
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
70'
|
0 goli
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
21 Sie
Koniec
|
Independiente
0
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Defensa Y Justicia
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
89'
|
0 goli
5 strzałów (1 celny)
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lip
Koniec
|
Flamengo
4
Defensa Y Justicia
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
15 Lip
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Flamengo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Universitario
1
Defensa Y Justicia
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Palmeiras
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Defensa Y Justicia
0
Union Santa Fe
1
Copa de la Liga Profesional
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Mar
Koniec
|
San Lorenzo
0
Defensa Y Justicia
2
Puchar Argentyny
|
81'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Gimnasia L.P.
1
Defensa Y Justicia
1
Copa de la Liga Profesional
|
57'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
CA Estudiantes
0
Puchar Argentyny
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lut
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Patronato
0
Copa de la Liga Profesional
|
68'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Defensa Y Justicia
3
Huracan
2
Copa de la Liga Profesional
|
75'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.7 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Lanus
0
Defensa Y Justicia
3
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
61'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | – | |
|
17 Sty
Koniec
|
Defensa Y Justicia
4
Coquimbo Unido
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Coquimbo Unido
0
Defensa Y Justicia
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
16 Gru
Koniec
|
Defensa Y Justicia
1
Bahia
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
19'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Boca Juniors
0
Libertad Asuncion
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
28'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Libertad Asuncion
0
Boca Juniors
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Atletico-MG
2
Union Santa Fe
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Patronato
1
Union Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Union Santa Fe
1
River Plate
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
78'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Union Santa Fe
3
Atletico-MG
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
72'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.0 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Banfield
3
Union Santa Fe
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
95'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Union Santa Fe
2
Independiente
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
96'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Union Santa Fe
1
Colon Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
93'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Aldosivi
1
Union Santa Fe
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
89'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.8 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Union Santa Fe
0
Rosario Central
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Arsenal Sarandi
4
Union Santa Fe
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (3 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Union Santa Fe
1
Lanus
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
95'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Union Santa Fe
2
Defensa Y Justicia
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.5 | |
|
29 Maj
Karne
|
Atletico-MG
(3)
1
Union La Calera
(0)
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
96'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
2
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
83'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.0 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Union La Calera
2
Cobresal
1
Primera Division (Chile)
|
79'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Chapecoense-SC
1
Union La Calera
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
63'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Union La Calera
2
Palestino
0
Primera Division (Chile)
|
66'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.7 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Chapecoense-SC
0
Vitoria
1
Serie A (Brazylia)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Vitoria
0
Palmeiras
3
Serie A (Brazylia)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Gremio
4
Vitoria
0
Serie A (Brazylia)
|
83'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Huracan
3
Boca Juniors
3
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Atletico Tucuman
1
Boca Juniors
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
8'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Boca Juniors
1
Temperley
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
04 Lut
Koniec
|
San Lorenzo
1
Boca Juniors
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Boca Juniors
1
Racing Club
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Paź
Koniec
|
Boca Juniors
4
Belgrano Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Velez Sarsfield
0
Boca Juniors
4
Liga Profesional (Argentyna)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Boca Juniors
4
Godoy Cruz
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Lanus
0
Boca Juniors
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – |
W ostatnich 5 meczach Walter Bou ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.35 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W ostatnich 10 meczach Walter Bou 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.01, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.61 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W jakiej formie jest Walter Bou?
Walter Bou jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.35 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (4.62). Jego dyspozycja słabnie.
Walter Bou – zarobki
Walter Bou gra w O'Higgins na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 686 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Walter Bou w O'Higgins (2026)
| Rocznie | 686 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 57 tys. € |
| Tygodniowo | 13 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Walter Bou w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2026 |
|
686 tys. € |
| 2025 |
|
686 tys. € |
| 2024 |
|
686 tys. € |
| 2023 |
|
633 tys. € |
| 2022 |
|
633 tys. € |
| 2021 |
|
410 tys. € |
| 2019/20 |
|
357 tys. € |
Walter Bou – kontuzje
W trakcie kariery Walter Bou zanotował 10 kontuzji, przez które opuścił łącznie 26 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Walter Bou
-
Uraz
28.09.26 – 02.10.26 (5 dni)
O'Higgins opuszczone: 1 mecz
-
Naderwanie mięśnia
18.07.26 – 30.07.26 (13 dni)
Lanus opuszczone: 3 mecze
-
Uraz kolana
27.03.26 – 21.04.26 (26 dni)
Lanus opuszczone: 4 mecze
-
Stłuczenie
04.11.25 – 10.11.25 (7 dni)
Lanus opuszczone: 1 mecz
-
Uraz mięśnia
29.07.25 – 18.08.25 (21 dni)
Lanus opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
06.04.25 – 24.04.25 (19 dni)
Lanus opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
20.11.24 – 02.12.24 (13 dni)
Lanus opuszczone: 2 mecze
-
Uraz mięśnia
12.07.24 – 31.07.24 (20 dni)
Lanus opuszczone: 3 mecze
-
Uraz przywodziciela
09.04.23 – 24.04.23 (16 dni)
Velez Sarsfield opuszczone: 3 mecze
-
Problemy z udem
10.03.19 – 19.03.19 (10 dni)
Union La Calera opuszczone: 1 mecz
Czy Walter Bou ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Walter Bou nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Walter Bou to uraz kolana z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 26 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Walter Bou – trofea
W trakcie kariery Walter Bou zdobył 7 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Walter Bou
Jakie trofea zdobył Walter Bou?
Walter Bou zdobył w karierze 7 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Boca Juniors — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Recopa Sudamericana — 2 razy.
Walter Bou – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Walter Bou wynosi obecnie 750 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Walter Bou na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Walter Bou
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.05.2026 | 32 |
|
750 tys. € |
| 17.03.2026 | 32 |
|
1 mln € |
| 16.12.2025 | 32 |
|
1,3 mln € |
| 01.06.2025 | 31 |
|
1,5 mln € |
| 12.12.2024 | 31 |
|
1,7 mln € |
| 11.06.2024 | 30 |
|
1,7 mln € |
| 18.12.2023 | 30 |
|
1,5 mln € |
| 03.10.2023 | 30 |
|
2 mln € |
| 03.07.2023 | 29 |
|
2,5 mln € |
| 25.10.2022 | 29 |
|
3,8 mln € |
| 23.05.2022 | 28 |
|
4 mln € |
| 19.10.2021 | 28 |
|
4 mln € |
| 10.06.2021 | 27 |
|
4 mln € |
| 07.02.2021 | 27 |
|
1,8 mln € |
| 07.04.2020 | 26 |
|
1,6 mln € |
| 04.12.2019 | 26 |
|
2 mln € |
| 05.08.2019 | 25 |
|
2 mln € |
| 21.05.2019 | 25 |
|
3,5 mln € |
| 07.05.2018 | 24 |
|
3,5 mln € |
| 08.10.2017 | 24 |
|
4 mln € |
| 12.02.2017 | 23 |
|
5 mln € |
| 07.08.2016 | 22 |
|
2 mln € |
| 05.02.2016 | 22 |
|
200 tys. € |
| 13.07.2015 | 21 |
|
200 tys. € |
| 10.01.2015 | 21 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Walter Bou?
Wycena Walter Bou wynosi obecnie 750 tys. €. W szczycie kariery Walter Bou wyceniano na 5 mln €, a najniżej na 200 tys. €.