Forma w lidze
Universidad de Chile w tabeli
2. miejsce / 45 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 9 punktów
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
27 pkt
27:9 bramki
2,25 gola/mecz
18 pkt
14:10 bramki
1,17 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Universidad de Chile
Wartość drużyny: 11,6 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 10 bramek | Chile | 36 | napastnik | 22 | 175 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 6 asyst | Chile | 23 | obrońca | 19 | 1,5 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,09 średnia ocena | Chile | 33 | bramkarz | 24 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 2160 minut | Chile | 33 | bramkarz | 24 | 500 tys. € |
Przewidywany skład Universidad de Chile 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Universidad de Chile w tabeli Primera Division (Chile)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Colo Colo
|
24 | 17 | 3 | 4 | 50:27 | 54 |
2
|
Universidad de Chile
|
24 | 13 | 6 | 5 | 41:19 | 45 |
3
|
U. Catolica
|
23 | 13 | 3 | 7 | 50:33 | 42 |
4
|
Everton de Vina
|
24 | 11 | 6 | 7 | 40:27 | 39 |
5
|
Palestino
|
24 | 11 | 4 | 9 | 38:35 | 37 |
Wyniki Universidad de Chile
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Universidad de Chile
6
Nublense
0
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
|
|
08 Paź Koniec
|
Antofagasta
2
Universidad de Chile
0
Copa Chile, 1/4 finału
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Universidad de Chile
1
Everton de Vina
1
Copa Chile, 1/8 finału
|
Terminarz Universidad de Chile
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
22 Paź 01:00
|
Universidad de Chile
Antofagasta
Copa Chile, 1/4 finału
|
|
|
27 Paź 00:00
|
Universidad de Chile
Everton de Vina
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
|
|
01 Lis 22:00
|
U. Catolica
Universidad de Chile
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
Ostatnie transfery Universidad de Chile
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Chile |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chile |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chile |
|
koniec wypożyczenia |
Universidad de Chile to klub piłkarski z Chile występujący w Primera Division (Chile). Swoim domowym obiektem jest Estadio Santa Laura-Universidad SEK, który może pomieścić 28 500 widzów. Zespół prowadzi Fernando Gago. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 11,6 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Copa Chile.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Universidad de Chile?
Klub piłkarski Universidad de Chile zdobył w swojej historii 27 trofeów — 26 w kraju i 1 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Chile oraz Puchar Chile. Ponadto triumfował w Superpuchar Chile, Copa Sudamericana oraz Mistrzostwo 2. ligi Chile.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Universidad de Chile w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Universidad de Chile trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 1,2 mln €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 3,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Tobias Reinhart z Reggiany za 700 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Lucas Assadi do AIK-u Stockholm za 2 mln €.
Które miejsce zajmuje Universidad de Chile w tabeli Primera Division (Chile)?
Universidad de Chile zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Primera Division (Chile) z dorobkiem 45 punktów po 24 kolejkach. Strata do prowadzącego Colo Colo wynosi 9 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Jak wygląda skład Universidad de Chile?
W wyjściowym ustawieniu Universidad de Chile między słupkami staje G. Castellón, a linię obrony najczęściej tworzą F. Hormazabal, M. Zaldivia, N. Ramirez oraz N. Fernandez. W środku pola grają M. Guerrero, C. Aranguiz, T. Reinhart, J. Altamirano oraz A. Arce, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Vargas. Trener Fernando Gago ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Chile) i pucharach.
Kiedy Universidad de Chile gra następny mecz?
Najbliższy mecz Universidad de Chile to spotkanie z Antofagasta, które odbędzie się 22 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estadio Santa Laura-Universidad SEK w ramach Copa Chile (1/4 finału).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Universidad de Chile?
Ostatni mecz Universidad de Chile to wygrana z Nublense 6:0 w Primera Division (Chile), 12 października 2026. Bramki zdobyli Guerrero, Guerrero, Arce, , Vargas oraz Hormazabal. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Universidad de Chile w tym sezonie?
Bilans Universidad de Chile w tym sezonie to 24 mecze i wynik 13-6-5 przy 41 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Universidad de Chile w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Universidad de Chile w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Universidad de Chile
Universidad de Chile terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
22 Paź 01:00
|
Copa Chile, 1/4 finału
|
Estadio Santa Laura-Universidad SEK U siebie | – | |
|
27 Paź 00:00
|
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
Estadio Santa Laura-Universidad SEK U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
Estadio Santa Laura-Universidad SEK Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
Estadio Santa Laura-Universidad SEK U siebie | Łatwy | |
|
22 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 28. kolejka
|
Estadio El Teniente Wyjazd | Łatwy | |
|
29 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo Wyjazd | Umiarkowany | |
|
06 Gru 22:00
|
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
Estadio Santa Laura-Universidad SEK U siebie | Łatwy |
Kiedy Universidad de Chile gra następny mecz?
Najbliższy mecz Universidad de Chile to spotkanie z Antofagasta, które odbędzie się 22 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estadio Santa Laura-Universidad SEK w ramach Copa Chile (1/4 finału).
Wyniki Universidad de Chile w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Universidad de Chile w sezonie 2026.
Forma i bramki Universidad de Chile w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Universidad de Chile wyniki
Universidad de Chile ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 25 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 8 z 24 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Universidad de Chile zdobywa 1,81 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Universidad de Chile?
Ostatni mecz Universidad de Chile to wygrana z Nublense 6:0 w Primera Division (Chile), 12 października 2026. Bramki zdobyli Guerrero, Guerrero, Arce, , Vargas oraz Hormazabal. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Universidad de Chile – tabela Primera Division (Chile)
Jakie miejsce w tabeli Primera Division (Chile) zajmuje Universidad de Chile w sezonie 2026.
Miejsce Universidad de Chile w tabeli Primera Division (Chile)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Colo Colo
|
24 | 17 | 3 | 4 | 50:27 | 23 | 54 | |
2
|
Universidad de Chile
|
24 | 13 | 6 | 5 | 41:19 | 22 | 45 | |
3
|
U. Catolica
|
23 | 13 | 3 | 7 | 50:33 | 17 | 42 | |
4
|
Everton de Vina
|
24 | 11 | 6 | 7 | 40:27 | 13 | 39 | |
5
|
Palestino
|
24 | 11 | 4 | 9 | 38:35 | 3 | 37 | |
6
|
Deportes Limache
|
24 | 10 | 4 | 10 | 45:37 | 8 | 34 | |
7
|
Coquimbo Unido
|
23 | 9 | 5 | 9 | 36:33 | 3 | 32 | |
8
|
Concepción
|
24 | 9 | 5 | 10 | 26:27 | -1 | 32 | |
9
|
Nublense
|
24 | 8 | 8 | 8 | 28:37 | -9 | 32 | |
10
|
Huachipato
|
23 | 9 | 4 | 10 | 33:39 | -6 | 31 | |
11
|
D. La Serena
|
24 | 7 | 9 | 8 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
A. Italiano
|
23 | 7 | 7 | 9 | 26:31 | -5 | 28 | |
13
|
O'Higgins
|
24 | 8 | 3 | 13 | 28:38 | -10 | 27 | |
14
|
Cobresal
|
24 | 7 | 4 | 13 | 35:45 | -10 | 25 | |
15
|
Universidad de Concepcion
|
24 | 6 | 5 | 13 | 18:40 | -22 | 23 | |
16
|
Union La Calera
|
24 | 4 | 6 | 14 | 20:41 | -21 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Colo Colo
|
24 | 17 | 3 | 4 | 50:27 | 23 | 54 | |
2
|
Universidad de Chile
|
24 | 13 | 6 | 5 | 41:19 | 22 | 45 | |
3
|
U. Catolica
|
23 | 13 | 3 | 7 | 50:33 | 17 | 42 | |
4
|
Everton de Vina
|
24 | 11 | 6 | 7 | 40:27 | 13 | 39 | |
5
|
Palestino
|
24 | 11 | 4 | 9 | 38:35 | 3 | 37 | |
6
|
Deportes Limache
|
24 | 10 | 4 | 10 | 45:37 | 8 | 34 | |
7
|
Coquimbo Unido
|
23 | 9 | 5 | 9 | 36:33 | 3 | 32 | |
8
|
Concepción
|
24 | 9 | 5 | 10 | 26:27 | -1 | 32 | |
9
|
Nublense
|
24 | 8 | 8 | 8 | 28:37 | -9 | 32 | |
10
|
Huachipato
|
23 | 9 | 4 | 10 | 33:39 | -6 | 31 | |
11
|
D. La Serena
|
24 | 7 | 9 | 8 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
A. Italiano
|
23 | 7 | 7 | 9 | 26:31 | -5 | 28 | |
13
|
O'Higgins
|
24 | 8 | 3 | 13 | 28:38 | -10 | 27 | |
14
|
Cobresal
|
24 | 7 | 4 | 13 | 35:45 | -10 | 25 | |
15
|
Universidad de Concepcion
|
24 | 6 | 5 | 13 | 18:40 | -22 | 23 | |
16
|
Union La Calera
|
24 | 4 | 6 | 14 | 20:41 | -21 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Universidad de Chile
|
12 | 8 | 3 | 1 | 27:9 | 18 | 27 | |
| 2 |
Colo Colo
|
12 | 8 | 2 | 2 | 28:10 | 18 | 26 | |
| 3 |
Palestino
|
12 | 7 | 3 | 2 | 26:13 | 13 | 24 | |
| 4 |
Deportes Limache
|
12 | 7 | 1 | 4 | 25:15 | 10 | 22 | |
| 5 |
U. Catolica
|
11 | 6 | 2 | 3 | 29:16 | 13 | 20 | |
| 6 |
Huachipato
|
12 | 6 | 2 | 4 | 23:22 | 1 | 20 | |
| 7 |
Everton de Vina
|
13 | 5 | 4 | 4 | 19:16 | 3 | 19 | |
| 8 |
Concepción
|
13 | 5 | 4 | 4 | 17:14 | 3 | 19 | |
| 9 |
A. Italiano
|
12 | 5 | 4 | 3 | 19:13 | 6 | 19 | |
| 10 |
Cobresal
|
12 | 6 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 19 | |
| 11 |
Coquimbo Unido
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:11 | 7 | 18 | |
| 12 |
Nublense
|
12 | 4 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 16 | |
| 13 |
D. La Serena
|
12 | 4 | 4 | 4 | 19:18 | 1 | 16 | |
| 14 |
Universidad de Concepcion
|
11 | 5 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 16 | |
| 15 |
O'Higgins
|
11 | 5 | 0 | 6 | 11:14 | -3 | 15 | |
| 16 |
Union La Calera
|
12 | 3 | 3 | 6 | 14:17 | -3 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Colo Colo
|
12 | 9 | 1 | 2 | 22:17 | 5 | 28 | |
| 2 |
U. Catolica
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:17 | 4 | 22 | |
| 3 |
Everton de Vina
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:11 | 10 | 20 | |
| 4 |
Universidad de Chile
|
12 | 5 | 3 | 4 | 14:10 | 4 | 18 | |
| 5 |
Nublense
|
12 | 4 | 4 | 4 | 13:21 | -8 | 16 | |
| 6 |
Coquimbo Unido
|
12 | 4 | 2 | 6 | 18:22 | -4 | 14 | |
| 7 |
D. La Serena
|
12 | 3 | 5 | 4 | 17:23 | -6 | 14 | |
| 8 |
Palestino
|
12 | 4 | 1 | 7 | 12:22 | -10 | 13 | |
| 9 |
Concepción
|
11 | 4 | 1 | 6 | 9:13 | -4 | 13 | |
| 10 |
Deportes Limache
|
12 | 3 | 3 | 6 | 20:22 | -2 | 12 | |
| 11 |
O'Higgins
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
| 12 |
Huachipato
|
11 | 3 | 2 | 6 | 10:17 | -7 | 11 | |
| 13 |
A. Italiano
|
11 | 2 | 3 | 6 | 7:18 | -11 | 9 | |
| 14 |
Universidad de Concepcion
|
13 | 1 | 4 | 8 | 10:28 | -18 | 7 | |
| 15 |
Cobresal
|
12 | 1 | 3 | 8 | 16:28 | -12 | 6 | |
| 16 |
Union La Calera
|
12 | 1 | 3 | 8 | 6:24 | -18 | 6 |
Które miejsce zajmuje Universidad de Chile w tabeli Primera Division (Chile)?
Universidad de Chile zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli Primera Division (Chile) z dorobkiem 45 punktów po 24 kolejkach. Strata do prowadzącego Colo Colo wynosi 9 punktów, a przewaga nad 3. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 41:19, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 9 punktów.
Statystyki Universidad de Chile w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Universidad de Chile na tle ligi w sezonie 2026.
Universidad de Chile na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,0
- Strzały celne / mecz 5,4
- Asysty / mecz 1,29
- Udane dryblingi / mecz 8,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,79
- Czyste konta 46%
- Odbiory / mecz 16,8
- Przechwyty / mecz 9,0
- Wybicia / mecz 25,9
- Zablokowane strzały / mecz 4,3
Strzelcy Universidad de Chile
-
Eduardo Vargas 10
-
Agustin Arce 6
-
Maximiliano Guerrero 4
-
Fabian Hormazabal 4
-
Juan Martin Lucero 3
-
Javier Altamirano 2
Rozkład bramek w czasie
Bramki Universidad de Chile i rywali według minuty w ostatnich 24 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Universidad de Chile to 76–90+ minuta, w której padło 13 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 8 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Universidad de Chile - Antofagasta Po przerwie pada 66% bramek Universidad de Chile.Przebieg meczu Universidad de Chile i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 14 | 12-1-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 1-2-4 |
| Prowadził do przerwy | 7 | 6-1-0 |
| Remis do przerwy | 15 | 7-4-4 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Universidad de Chile otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 12 razy na 14 takich meczów.
Jak padają bramki dla Universidad de Chile
93% bramek Universidad de Chile pada z gry. Z karnych odpowiadają za 7% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Universidad de Chile zdobywa w sezonie średnio 1,88 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 2,40.
Aktualne serie Universidad de Chile
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 10 meczów
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 7 meczów
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Universidad de Chile, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Universidad de Chile wygra mecz Universidad de Chile - Antofagasta Universidad de Chile nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Universidad de Chile
- Powyżej 0,5 88%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 54%
- Powyżej 3,5 25%
- Powyżej 4,5 8%
- Powyżej 5,5 8%
W 54% meczów Universidad de Chile padają co najmniej trzy bramki, a w 46% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Universidad de Chile - Antofagasta Powyżej 2,5 bramki padło w 54% meczów Universidad de Chile.Universidad de Chile – faule i karne
- Faule / mecz 9,7
- Faule rywali / mecz 9,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Universidad de Chile fauluje średnio 9,7 razy na mecz, a wymusza 9,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Universidad de Chile, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Universidad de Chile zdobywa 2,25 punktu na mecz wobec 1,50 na wyjeździe.
Universidad de Chile wygra mecz Universidad de Chile - Antofagasta Universidad de Chile zdobywa u siebie 75% możliwych punktów, na wyjeździe 50%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 24 meczach Universidad de Chile ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 66% goli Universidad de Chile, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 24 meczów.
Universidad de Chile wygra drugą połowę meczu Universidad de Chile - Antofagasta Drugą połowę Universidad de Chile wygrywał w 11 z 24 meczów.Universidad de Chile – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 5,5
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,4
Universidad de Chile oddaje 11,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Universidad de Chile - Antofagasta Universidad de Chile oddaje 11,0 strzałów na mecz.Universidad de Chile – posiadanie piłki
- U siebie 58,1%
- Na wyjeździe 57,6%
- Mecze z posiadaniem > 60% 12 z 24
- Mecze z posiadaniem > 55% 14 z 24
- Najniższe w sezonie 39%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 14 z 24 meczów. Średnio Universidad de Chile utrzymuje przy piłce 57,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 39%.
Universidad de Chile wygra mecz Universidad de Chile - Antofagasta Universidad de Chile utrzymuje średnio 57,8% posiadania piłki.Universidad de Chile – podania
- Kluczowe / mecz 11,3
- Dośrodkowania / mecz 23,5
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 54
- Celność długich podań 46%
Universidad de Chile wymienia średnio 479 podań na mecz przy celności 82%, z czego 11,3 to podania kluczowe.
Universidad de Chile – czyste konta
- U siebie 6 z 12
- Na wyjeździe 5 z 12
- Stracone / mecz 0,79
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 25%
Czyste konto Universidad de Chile to 46% meczów sezonu (11 z 24), z czego 6 w 12 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Universidad de Chile - Antofagasta Czyste konto Universidad de Chile zachowuje w 46% meczów.Universidad de Chile – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 88%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 42%
- Rożne u siebie / mecz 6,9
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,6
Universidad de Chile wykonuje średnio 6,3 rzutów rożnych na mecz wobec 3,9 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Universidad de Chile – kartki
- Żółte kartki 51
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 42%
- Kartki rywali / mecz 2,5
- Mecze bez kartki 8%
Universidad de Chile ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Universidad de Chile – 2,5. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Universidad de Chile według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 6 | 3-2-1 | 1,83 | 0,83 | 0,50 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 8-1-2 | 2,27 | 2,55 | 0,82 |
| Dołu tabeli (12–16) | 7 | 2-3-2 | 1,29 | 1,14 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Universidad de Chile zdobywa z drużynami z środka tabeli (6–11), najmniej z drużynami z dołu tabeli (12–16).
Universidad de Chile na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
2,17 2,33 | 2,33 1,83 | 0,83 1,42 |
|
2.
|
2,25 1,50 | 2,25 1,17 | 0,75 0,83 |
|
3.
|
1,82 1,83 | 2,64 1,75 | 1,45 1,42 |
|
4.
|
1,46 1,82 | 1,46 1,91 | 1,23 1,00 |
|
5.
|
2,00 1,08 | 2,17 1,00 | 1,08 1,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Universidad de Chile
Skrajne wyniki i osiągnięcia Universidad de Chile w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Universidad de Chile - Nublense 6:0 Primera Division (Chile), 12.10.2026
- Najwyższa porażka Huachipato - Universidad de Chile 2:1 Primera Division (Chile), 8.02.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Universidad de Chile - Coquimbo Unido 4:2, Primera Division (Chile), 6.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 6. minuta Ramirez, Union La Calera - Universidad de Chile 2:2, Primera Division (Chile), 14.06.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Rivero, Universidad de Chile - Coquimbo Unido 4:2, Primera Division (Chile), 6.09.2026
Jakie statystyki ma Universidad de Chile w tym sezonie?
Bilans Universidad de Chile w tym sezonie to 24 mecze i wynik 13-6-5 przy 41 zdobytych bramkach i 19 straconych. Czyste konto padło w 11 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 58%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Universidad de Chile – zawodnicy
Jak wygląda kadra Universidad de Chile w sezonie 2026.
Przewidywany skład Universidad de Chile 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kontuzje w kadrze Universidad de Chile
-
Igor Lichnovsky Obrońca Skręcenie kostki pauzuje od 51 dniopuszczone: 2 mecze
Kadra Universidad de Chile
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
36 | Chile | 175 tys. € | 2,3 mln € | 22 | 92% | 10 | 3 | 1 748' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
|
26 | Chile | 1 mln € | – | 24 | 100% | 4 | 5 | 1 700' | 4 | 0 | |||||||
| 23 |
|
20 | Chile | 700 tys. € | – | 23 | 96% | 1 | 2 | 809' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
34 | Argentyna | 500 tys. € | 676 tys. € | 21 | 88% | 3 | 0 | 753' | 3 | 1 | |||||||
| 9 |
|
34 | Urugwaj | 350 tys. € | 302 tys. € | 4 | 17% | 1 | 0 | 100' | 1 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
37 | Chile | 300 tys. € | 1,4 mln € | 17 | 71% | 1 | 1 | 1 210' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
26 | Argentyna | 1 mln € | 170 tys. € | 7 | 29% | 0 | 0 | 503' | 2 | 0 | |||||||
| 28 |
|
21 | Chile | 1 mln € | – | 21 | 88% | 6 | 3 | 1 205' | 3 | 0 | |||||||
| 8 |
|
31 | Chile | 750 tys. € | – | 20 | 83% | 0 | 2 | 1 152' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Chile | 2 mln € | – | 24 | 100% | 2 | 0 | 925' | 3 | 0 | |||||||
| 21 |
|
39 | Chile | 25 tys. € | 2 mln € | 17 | 71% | 0 | 0 | 130' | 0 | 1 | |||||||
| 29 |
![]() |
20 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
32 | Chile | 800 tys. € | – | 3 | 13% | 1 | 0 | 151' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
29 | Chile | 1 mln € | – | 22 | 92% | 2 | 0 | 1 778' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
36 | Chile | 350 tys. € | – | 18 | 75% | 2 | 1 | 1 546' | 4 | 0 | |||||||
| 17 |
|
30 | Chile | 1,8 mln € | – | 24 | 100% | 4 | 2 | 1 985' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
|
23 | Chile | 1,5 mln € | 267 tys. € | 19 | 79% | 1 | 6 | 1 498' | 8 | 0 | |||||||
| 31 |
|
21 | Wenezuela | 375 tys. € | – | 19 | 79% | 1 | 0 | 515' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
– | 200 tys. € | – | 9 | 38% | 0 | 0 | 275' | 0 | 0 | ||||||||
| 6 |
|
27 | Chile | 400 tys. € | – | 22 | 92% | 0 | 0 | 196' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 25 |
|
33 | Chile | 500 tys. € | – | 24 | 100% | 0 | 0 | 2 160' | 4 | 0 | |||||||
| 1 |
|
38 | Chile | 50 tys. € | 62 tys. € | 24 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Universidad de Chile
14,8 mln €
śr. 672 tys. € / zawodnika
Ile Universidad de Chile wydaje na pensje
7,1 mln € rocznie
śr. 323 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Chile (16 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Universidad de Chile w sezonie 2026
Universidad de Chile wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Universidad de Chile
Jak wygląda skład Universidad de Chile?
W wyjściowym ustawieniu Universidad de Chile między słupkami staje G. Castellón, a linię obrony najczęściej tworzą F. Hormazabal, M. Zaldivia, N. Ramirez oraz N. Fernandez. W środku pola grają M. Guerrero, C. Aranguiz, T. Reinhart, J. Altamirano oraz A. Arce, a za skuteczność w ataku odpowiadają E. Vargas. Trener Fernando Gago ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Chile) i pucharach.
Universidad de Chile – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Universidad de Chile w sezonie 2026.
Universidad de Chile transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Chile | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Urugwaj | 31 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chile | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chile | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chile | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 26 Sie 2026 |
|
Chile | 22 |
|
2 mln € | |
| 12 Sie 2026 |
|
Chile | 32 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
700 tys. € | |
| 12 Lip 2026 |
|
Chile | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 29 Cze 2026 |
![]() |
Argentyna | 23 |
|
koniec wypożyczenia |
Kluczowe transfery Universidad de Chile
Universidad de Chile bilans transferowy
- +2,2 mln € 2026
- -1,3 mln € 2025
- -1,4 mln € 2024
- +5,1 mln € 2023
- -2,6 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Universidad de Chile
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Universidad de Chile w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Universidad de Chile trafiło 7 zawodników za łączną kwotę 1,2 mln €, a klub opuściło 19 piłkarzy, co przyniosło 3,4 mln € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Tobias Reinhart z Reggiany za 700 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Lucas Assadi do AIK-u Stockholm za 2 mln €.
Universidad de Chile – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Universidad de Chile? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Universidad de Chile?
Klub piłkarski Universidad de Chile zdobył w swojej historii 27 trofeów — 26 w kraju i 1 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Chile oraz Puchar Chile. Ponadto triumfował w Superpuchar Chile, Copa Sudamericana oraz Mistrzostwo 2. ligi Chile.
