Forma w lidze
Universidad de Concepcion w tabeli
15. miejsce / 23 punkty Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 31 punktów
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
10 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
16 pkt
8:12 bramki
0,73 gola/mecz
7 pkt
10:28 bramki
0,77 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Universidad de Concepcion
Wartość drużyny: 2,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 5 bramek | Panama | 35 | napastnik | 20 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Chile | 26 | obrońca | 24 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,91 średnia ocena | Chile | 24 | pomocnik | 12 | 350 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1864 minut | Chile | 23 | pomocnik | 23 | 700 tys. € |
Przewidywany skład Universidad de Concepcion 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Universidad de Concepcion w tabeli Primera Division (Chile)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Colo Colo
|
24 | 17 | 3 | 4 | 50:27 | 54 |
2
|
Universidad de Chile
|
24 | 13 | 6 | 5 | 41:19 | 45 |
| ··· | |||||||
14
|
Cobresal
|
24 | 7 | 4 | 13 | 35:45 | 25 |
15
|
Universidad de Concepcion
|
24 | 6 | 5 | 13 | 18:40 | 23 |
16
|
Union La Calera
|
24 | 4 | 6 | 14 | 20:41 | 18 |
Wyniki Universidad de Concepcion
Terminarz Universidad de Concepcion
Ostatnie transfery Universidad de Concepcion
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Chile |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Syria |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chile |
|
koniec wypożyczenia |
Universidad de Concepcion to klub piłkarski z Chile występujący w Primera Division (Chile). Swoim domowym obiektem jest Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo, który może pomieścić 33 000 widzów. Zespół prowadzi Cristian Munoz. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 2,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Universidad de Concepcion?
Klub piłkarski Universidad de Concepcion zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Chile oraz Puchar Chile.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Universidad de Concepcion w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Universidad de Concepcion trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Universidad de Concepcion w tabeli Primera Division (Chile)?
Universidad de Concepcion zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Primera Division (Chile) z dorobkiem 23 punktów po 24 kolejkach. Strata do prowadzącego Colo Colo wynosi 31 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Jak wygląda skład Universidad de Concepcion?
W wyjściowym ustawieniu Universidad de Concepcion między słupkami staje J. Broun, a linię obrony najczęściej tworzą O. Gonzalez, M. Gonzalez, M. Barbieri oraz Y. Oyanedel. W środku pola grają F. Mater, L. Rojas, B. Ogaz, Jeison Joaquin Fuentealba Vergara oraz P. Parra, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Waterman. Trener Cristian Munoz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Chile) i pucharach.
Kiedy Universidad de Concepcion gra następny mecz?
Najbliższy mecz Universidad de Concepcion to spotkanie z Deportes Limache, które odbędzie się 26 października 2026 o godzinie 00:00 na obiekcie Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo w ramach Primera Division (Chile) (25. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Universidad de Concepcion?
Ostatni mecz Universidad de Concepcion to remis z Cobresal 1:1 w Primera Division (Chile), 10 października 2026. Bramki zdobyli Rojas, Pacheco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Universidad de Concepcion w tym sezonie?
Bilans Universidad de Concepcion w tym sezonie to 24 mecze i wynik 6-5-13 przy 18 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Universidad de Concepcion w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Universidad de Concepcion w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Universidad de Concepcion
Universidad de Concepcion terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
26 Paź 00:00
|
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo U siebie | Trudny | |
|
01 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
Estadio Monumental David Arellano Wyjazd | Trudny | |
|
08 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo U siebie | Łatwy | |
|
22 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 28. kolejka
|
Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
Estadio Municipal Nicolás Chahuán Nazar Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Gru 22:00
|
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo U siebie | Trudny |
Kiedy Universidad de Concepcion gra następny mecz?
Najbliższy mecz Universidad de Concepcion to spotkanie z Deportes Limache, które odbędzie się 26 października 2026 o godzinie 00:00 na obiekcie Estadio Municipal Alcaldesa Ester Roa Rebolledo w ramach Primera Division (Chile) (25. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Universidad de Concepcion w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Universidad de Concepcion w sezonie 2026.
Forma i bramki Universidad de Concepcion w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Universidad de Concepcion wyniki
Universidad de Concepcion ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-1-4-1 32 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-1-4-1 – w 7 z 24 meczów, ze średnią 0,14 punktu. W pozostałych ustawieniach Universidad de Concepcion zdobywa 1,29 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Universidad de Concepcion?
Ostatni mecz Universidad de Concepcion to remis z Cobresal 1:1 w Primera Division (Chile), 10 października 2026. Bramki zdobyli Rojas, Pacheco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Universidad de Concepcion – tabela Primera Division (Chile)
Jakie miejsce w tabeli Primera Division (Chile) zajmuje Universidad de Concepcion w sezonie 2026.
Miejsce Universidad de Concepcion w tabeli Primera Division (Chile)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Colo Colo
|
24 | 17 | 3 | 4 | 50:27 | 23 | 54 | |
2
|
Universidad de Chile
|
24 | 13 | 6 | 5 | 41:19 | 22 | 45 | |
3
|
U. Catolica
|
23 | 13 | 3 | 7 | 50:33 | 17 | 42 | |
4
|
Everton de Vina
|
24 | 11 | 6 | 7 | 40:27 | 13 | 39 | |
5
|
Palestino
|
24 | 11 | 4 | 9 | 38:35 | 3 | 37 | |
6
|
Deportes Limache
|
24 | 10 | 4 | 10 | 45:37 | 8 | 34 | |
7
|
Coquimbo Unido
|
23 | 9 | 5 | 9 | 36:33 | 3 | 32 | |
8
|
Concepción
|
24 | 9 | 5 | 10 | 26:27 | -1 | 32 | |
9
|
Nublense
|
24 | 8 | 8 | 8 | 28:37 | -9 | 32 | |
10
|
Huachipato
|
23 | 9 | 4 | 10 | 33:39 | -6 | 31 | |
11
|
D. La Serena
|
24 | 7 | 9 | 8 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
A. Italiano
|
23 | 7 | 7 | 9 | 26:31 | -5 | 28 | |
13
|
O'Higgins
|
24 | 8 | 3 | 13 | 28:38 | -10 | 27 | |
14
|
Cobresal
|
24 | 7 | 4 | 13 | 35:45 | -10 | 25 | |
15
|
Universidad de Concepcion
|
24 | 6 | 5 | 13 | 18:40 | -22 | 23 | |
16
|
Union La Calera
|
24 | 4 | 6 | 14 | 20:41 | -21 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Colo Colo
|
24 | 17 | 3 | 4 | 50:27 | 23 | 54 | |
2
|
Universidad de Chile
|
24 | 13 | 6 | 5 | 41:19 | 22 | 45 | |
3
|
U. Catolica
|
23 | 13 | 3 | 7 | 50:33 | 17 | 42 | |
4
|
Everton de Vina
|
24 | 11 | 6 | 7 | 40:27 | 13 | 39 | |
5
|
Palestino
|
24 | 11 | 4 | 9 | 38:35 | 3 | 37 | |
6
|
Deportes Limache
|
24 | 10 | 4 | 10 | 45:37 | 8 | 34 | |
7
|
Coquimbo Unido
|
23 | 9 | 5 | 9 | 36:33 | 3 | 32 | |
8
|
Concepción
|
24 | 9 | 5 | 10 | 26:27 | -1 | 32 | |
9
|
Nublense
|
24 | 8 | 8 | 8 | 28:37 | -9 | 32 | |
10
|
Huachipato
|
23 | 9 | 4 | 10 | 33:39 | -6 | 31 | |
11
|
D. La Serena
|
24 | 7 | 9 | 8 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
A. Italiano
|
23 | 7 | 7 | 9 | 26:31 | -5 | 28 | |
13
|
O'Higgins
|
24 | 8 | 3 | 13 | 28:38 | -10 | 27 | |
14
|
Cobresal
|
24 | 7 | 4 | 13 | 35:45 | -10 | 25 | |
15
|
Universidad de Concepcion
|
24 | 6 | 5 | 13 | 18:40 | -22 | 23 | |
16
|
Union La Calera
|
24 | 4 | 6 | 14 | 20:41 | -21 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Universidad de Chile
|
12 | 8 | 3 | 1 | 27:9 | 18 | 27 | |
| 2 |
Colo Colo
|
12 | 8 | 2 | 2 | 28:10 | 18 | 26 | |
| 3 |
Palestino
|
12 | 7 | 3 | 2 | 26:13 | 13 | 24 | |
| 4 |
Deportes Limache
|
12 | 7 | 1 | 4 | 25:15 | 10 | 22 | |
| 5 |
U. Catolica
|
11 | 6 | 2 | 3 | 29:16 | 13 | 20 | |
| 6 |
Huachipato
|
12 | 6 | 2 | 4 | 23:22 | 1 | 20 | |
| 7 |
Everton de Vina
|
13 | 5 | 4 | 4 | 19:16 | 3 | 19 | |
| 8 |
Concepción
|
13 | 5 | 4 | 4 | 17:14 | 3 | 19 | |
| 9 |
A. Italiano
|
12 | 5 | 4 | 3 | 19:13 | 6 | 19 | |
| 10 |
Cobresal
|
12 | 6 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 19 | |
| 11 |
Coquimbo Unido
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:11 | 7 | 18 | |
| 12 |
Nublense
|
12 | 4 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 16 | |
| 13 |
D. La Serena
|
12 | 4 | 4 | 4 | 19:18 | 1 | 16 | |
| 14 |
Universidad de Concepcion
|
11 | 5 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 16 | |
| 15 |
O'Higgins
|
11 | 5 | 0 | 6 | 11:14 | -3 | 15 | |
| 16 |
Union La Calera
|
12 | 3 | 3 | 6 | 14:17 | -3 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Colo Colo
|
12 | 9 | 1 | 2 | 22:17 | 5 | 28 | |
| 2 |
U. Catolica
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:17 | 4 | 22 | |
| 3 |
Everton de Vina
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:11 | 10 | 20 | |
| 4 |
Universidad de Chile
|
12 | 5 | 3 | 4 | 14:10 | 4 | 18 | |
| 5 |
Nublense
|
12 | 4 | 4 | 4 | 13:21 | -8 | 16 | |
| 6 |
Coquimbo Unido
|
12 | 4 | 2 | 6 | 18:22 | -4 | 14 | |
| 7 |
D. La Serena
|
12 | 3 | 5 | 4 | 17:23 | -6 | 14 | |
| 8 |
Palestino
|
12 | 4 | 1 | 7 | 12:22 | -10 | 13 | |
| 9 |
Concepción
|
11 | 4 | 1 | 6 | 9:13 | -4 | 13 | |
| 10 |
Deportes Limache
|
12 | 3 | 3 | 6 | 20:22 | -2 | 12 | |
| 11 |
O'Higgins
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
| 12 |
Huachipato
|
11 | 3 | 2 | 6 | 10:17 | -7 | 11 | |
| 13 |
A. Italiano
|
11 | 2 | 3 | 6 | 7:18 | -11 | 9 | |
| 14 |
Universidad de Concepcion
|
13 | 1 | 4 | 8 | 10:28 | -18 | 7 | |
| 15 |
Cobresal
|
12 | 1 | 3 | 8 | 16:28 | -12 | 6 | |
| 16 |
Union La Calera
|
12 | 1 | 3 | 8 | 6:24 | -18 | 6 |
Które miejsce zajmuje Universidad de Concepcion w tabeli Primera Division (Chile)?
Universidad de Concepcion zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Primera Division (Chile) z dorobkiem 23 punktów po 24 kolejkach. Strata do prowadzącego Colo Colo wynosi 31 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 5 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 18:40, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 4 punkty.
Statystyki Universidad de Concepcion w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Universidad de Concepcion na tle ligi w sezonie 2026.
Universidad de Concepcion na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,2
- Strzały celne / mecz 3,8
- Asysty / mecz 0,50
- Udane dryblingi / mecz 8,3
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 21%
- Odbiory / mecz 14,2
- Przechwyty / mecz 9,0
- Wybicia / mecz 28,7
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Universidad de Concepcion
-
Cecilio Waterman 5
-
Luis Rojas 4
-
Jeison Joaquin Fuentealba Vergara 3
-
Osvaldo Gonzalez 1
-
Cristopher Mesias Sepulveda 1
-
Antonio Diaz 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Universidad de Concepcion i rywali według minuty w ostatnich 24 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Universidad de Concepcion to 31–45+ minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 3 trafieniami.
Przebieg meczu Universidad de Concepcion i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 9 | 5-2-2 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 1-2-11 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 3-1-1 |
| Remis do przerwy | 7 | 2-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 1-1-10 |
Gdy Universidad de Concepcion otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 9 takich meczów.
Jak padają bramki dla Universidad de Concepcion
83% bramek Universidad de Concepcion pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Universidad de Concepcion zdobywa w sezonie średnio 0,96 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 0,40.
Aktualne serie Universidad de Concepcion
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 10 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Universidad de Concepcion, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Universidad de Concepcion
- Powyżej 0,5 96%
- Powyżej 1,5 67%
- Powyżej 2,5 46%
- Powyżej 3,5 17%
- Powyżej 4,5 8%
- Powyżej 5,5 8%
W 46% meczów Universidad de Concepcion padają co najmniej trzy bramki, a w 46% spotkań trafiają obie drużyny.
Universidad de Concepcion – faule i karne
- Faule / mecz 11,1
- Faule rywali / mecz 10,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Universidad de Concepcion fauluje średnio 11,1 razy na mecz, a wymusza 10,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Universidad de Concepcion, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Universidad de Concepcion zdobywa 1,45 punktu na mecz wobec 0,54 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 24 meczach Universidad de Concepcion ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 44% goli Universidad de Concepcion, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 24 meczów.
Universidad de Concepcion – strzały
- Celne / mecz 3,8
- Niecelne / mecz 5,4
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 8%
- Strzałów na gola 12,3
Universidad de Concepcion oddaje 9,2 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 12,3 strzału.
Universidad de Concepcion – posiadanie piłki
- U siebie 50,0%
- Na wyjeździe 48,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 4 z 24
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 24
- Najniższe w sezonie 26%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 24 meczów. Średnio Universidad de Concepcion utrzymuje przy piłce 48,9% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 26%.
Universidad de Concepcion – podania
- Kluczowe / mecz 9,4
- Dośrodkowania / mecz 20,1
- Celność dośrodkowań 27%
- Podania długie / mecz 56
- Celność długich podań 44%
Universidad de Concepcion wymienia średnio 388 podań na mecz przy celności 79%, z czego 9,4 to podania kluczowe.
Universidad de Concepcion – czyste konta
- U siebie 4 z 11
- Na wyjeździe 1 z 13
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 42%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 46%
Czyste konto Universidad de Concepcion to 21% meczów sezonu (5 z 24), z czego 4 w 11 meczach u siebie.
Universidad de Concepcion – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 96%
- Pow. 8,5 w meczu 79%
- Pow. 10,5 w meczu 42%
- Rożne u siebie / mecz 5,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Universidad de Concepcion wykonuje średnio 5,0 rzutów rożnych na mecz wobec 6,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 79% spotkań.
Universidad de Concepcion – kartki
- Żółte kartki 81
- Pow. 3,5 kartki w meczu 88%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 75%
- Kartki rywali / mecz 2,1
- Mecze bez kartki 0%
Universidad de Concepcion ogląda średnio 3,4 żółtej kartki na mecz, a rywale Universidad de Concepcion – 2,1. W sezonie zespół otrzymał 6 czerwonych kartek.
Universidad de Concepcion według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 8 | 2-1-5 | 0,88 | 1,00 | 2,13 |
| Środka tabeli (6–11) | 10 | 2-2-6 | 0,80 | 0,70 | 1,80 |
| Dołu tabeli (12–16) | 6 | 2-2-2 | 1,33 | 0,50 | 0,83 |
Najwięcej punktów na mecz Universidad de Concepcion zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Universidad de Concepcion na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,58 0,82 | 1,58 0,64 | 1,08 1,64 |
|
13.
|
1,36 0,92 | 1,00 1,31 | 1,27 1,85 |
|
14.
|
1,58 0,50 | 1,58 1,33 | 1,42 2,33 |
|
15.
|
1,45 0,54 | 0,73 0,77 | 1,09 2,15 |
|
16.
|
1,00 0,50 | 1,17 0,50 | 1,42 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Universidad de Concepcion
Skrajne wyniki i osiągnięcia Universidad de Concepcion w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Universidad de Concepcion - Coquimbo Unido 1:0 Primera Division (Chile), 31.01.2026
- Najwyższa porażka Huachipato - Universidad de Concepcion 5:1 Primera Division (Chile), 7.04.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Huachipato - Universidad de Concepcion 5:1, Primera Division (Chile), 7.04.2026
- Najszybsza bramka 4. minuta Fuentealba Vergara, Universidad de Concepcion - Universidad de Chile 2:1, Primera Division (Chile), 30.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Diaz, Universidad de Concepcion - Palestino 1:0, Primera Division (Chile), 15.03.2026
Jakie statystyki ma Universidad de Concepcion w tym sezonie?
Bilans Universidad de Concepcion w tym sezonie to 24 mecze i wynik 6-5-13 przy 18 zdobytych bramkach i 40 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 49%, a oddaje 9,2 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Universidad de Concepcion – zawodnicy
Jak wygląda kadra Universidad de Concepcion w sezonie 2026.
Przewidywany skład Universidad de Concepcion 4-1-4-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Universidad de Concepcion
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 9 |
|
25 | Argentyna | 500 tys. € | 80 tys. € | 2 | 8% | 1 | 0 | 96' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
|
35 | Panama | 250 tys. € | – | 20 | 83% | 5 | 1 | 1 761' | 3 | 1 | |||||||
| 22 |
|
35 | Meksyk | 400 tys. € | 818 tys. € | 6 | 25% | 0 | 1 | 330' | 0 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | Chile | 350 tys. € | – | 9 | 38% | 0 | 1 | 233' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
26 | Chile | 250 tys. € | – | 20 | 83% | 0 | 0 | 430' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
21 | Chile | – | – | 9 | 38% | 0 | 0 | 144' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
|
21 | Paragwaj | – | – | 4 | 17% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Chile | 175 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
24 | Chile | 350 tys. € | 260 tys. € | 12 | 50% | 4 | 1 | 722' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Chile | 700 tys. € | – | 23 | 96% | 3 | 0 | 1 864' | 5 | 0 | |||||||
| 8 |
|
28 | Syria | 700 tys. € | 205 tys. € | 20 | 83% | 0 | 1 | 1 691' | 4 | 0 | |||||||
| 19 |
|
28 | Chile | 500 tys. € | – | 21 | 88% | 1 | 0 | 1 174' | 9 | 1 | |||||||
| 16 |
|
26 | Chile | 350 tys. € | – | 23 | 96% | 0 | 1 | 1 303' | 7 | 0 | |||||||
| 14 |
|
32 | Chile | 250 tys. € | 196 tys. € | 18 | 75% | 0 | 1 | 480' | 3 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
– | 50 tys. € | – | 11 | 46% | 0 | 0 | 66' | 1 | 0 | ||||||||
| 0 |
![]() |
20 | Chile | 0 € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 15 |
|
26 | Chile | 400 tys. € | – | 24 | 100% | 0 | 2 | 1 714' | 3 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Chile | 600 tys. € | – | 13 | 54% | 0 | 0 | 757' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
42 | Chile | 10 tys. € | 347 tys. € | 22 | 92% | 1 | 0 | 1 767' | 6 | 1 | |||||||
| 21 |
|
26 | Chile | 600 tys. € | – | 22 | 92% | 0 | 0 | 1 251' | 7 | 0 | |||||||
| 11 |
|
26 | Chile | 400 tys. € | – | 20 | 83% | 1 | 1 | 703' | 4 | 0 | |||||||
| 3 |
|
33 | Argentyna | 350 tys. € | 480 tys. € | 9 | 38% | 0 | 0 | 512' | 2 | 0 | |||||||
| 5 |
|
23 | Chile | 350 tys. € | – | 17 | 71% | 0 | 0 | 967' | 5 | 1 | |||||||
| 32 |
|
21 | Chile | – | – | 12 | 50% | 0 | 0 | 437' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
24 | Chile | 350 tys. € | – | 15 | 63% | 0 | 0 | 531' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
17 | Chile | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
21 | Chile | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
40 | Argentyna | 100 tys. € | 276 tys. € | 8 | 33% | 0 | 0 | 630' | 2 | 2 | |||||||
| 13 |
![]() |
25 | Chile | 225 tys. € | – | 24 | 100% | 0 | 0 | 810' | 1 | 0 | |||||||
| 12 |
|
24 | Chile | – | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Universidad de Concepcion
8,5 mln €
śr. 282 tys. € / zawodnika
Ile Universidad de Concepcion wydaje na pensje
2,7 mln € rocznie
śr. 89 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Chile (22 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Universidad de Concepcion w sezonie 2026
Universidad de Concepcion wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Universidad de Concepcion
Jak wygląda skład Universidad de Concepcion?
W wyjściowym ustawieniu Universidad de Concepcion między słupkami staje J. Broun, a linię obrony najczęściej tworzą O. Gonzalez, M. Gonzalez, M. Barbieri oraz Y. Oyanedel. W środku pola grają F. Mater, L. Rojas, B. Ogaz, Jeison Joaquin Fuentealba Vergara oraz P. Parra, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Waterman. Trener Cristian Munoz ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Chile) i pucharach.
Universidad de Concepcion – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Universidad de Concepcion w sezonie 2026.
Universidad de Concepcion transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 Gru 2026 |
|
Chile | 26 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Syria | 28 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Argentyna | 25 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chile | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
|
Chile | 23 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 30 Gru 2026 |
![]() |
Chile | 21 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 27 Wrz 2026 |
![]() |
Chile | 18 |
|
wypożyczenie | |
| 12 Sie 2026 |
|
Meksyk | 35 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Argentyna | 33 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Argentyna | 40 |
|
za darmo |
Rekordy transferowe w historii Universidad de Concepcion
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Universidad de Concepcion w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Universidad de Concepcion trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 15 piłkarzy.
Universidad de Concepcion – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Universidad de Concepcion? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Universidad de Concepcion?
Klub piłkarski Universidad de Concepcion zdobył w swojej historii 4 trofea — 4 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Chile oraz Puchar Chile.
