Forma w lidze
Cobresal w tabeli
14. miejsce / 25 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 29 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
19 pkt
19:17 bramki
1,58 gola/mecz
6 pkt
16:28 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Cobresal
Wartość drużyny: 1,2 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 7 bramek | Chile | 32 | napastnik | 23 | 400 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 5 asyst | Chile | 30 | pomocnik | 21 | 375 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,07 średnia ocena | Portugalia | 29 | pomocnik | 9 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 1845 minut | Chile | 32 | obrońca | 21 | 350 tys. € |
Przewidywany skład Cobresal 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Cobresal w tabeli Primera Division (Chile)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Colo Colo
|
24 | 17 | 3 | 4 | 50:27 | 54 |
2
|
Universidad de Chile
|
24 | 13 | 6 | 5 | 41:19 | 45 |
| ··· | |||||||
13
|
O'Higgins
|
24 | 8 | 3 | 13 | 28:38 | 27 |
14
|
Cobresal
|
24 | 7 | 4 | 13 | 35:45 | 25 |
15
|
Universidad de Concepcion
|
24 | 6 | 5 | 13 | 18:40 | 23 |
Wyniki Cobresal
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Cobresal
1
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
|
|
12 Wrz Koniec
|
Cobresal
3
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
|
|
08 Wrz Koniec
|
Deportes Limache
3
Cobresal
0
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
Terminarz Cobresal
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
25 Paź 01:00
|
O'Higgins
Cobresal
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
|
|
01 Lis 22:00
|
Cobresal
Everton de Vina
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
|
|
08 Lis 22:00
|
Universidad de Chile
Cobresal
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
Ostatnie transfery Cobresal
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27 Sie 2026 |
|
Chile |
![]() |
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Urugwaj |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Chile |
![]() |
wypożyczenie | |
| 25 Lip 2026 |
|
Ekwador |
|
za darmo |
Cobresal to klub piłkarski z Chile występujący w Primera Division (Chile). Swoim domowym obiektem jest Estadio El Cobre, który może pomieścić 20 752 widzów. Zespół prowadzi Gustavo Huerta. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,2 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cobresal?
Klub piłkarski Cobresal zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Chile oraz Puchar Chile.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cobresal w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Cobresal trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 52 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Franco Garcia do Newell's za 52 tys. €.
Które miejsce zajmuje Cobresal w tabeli Primera Division (Chile)?
Cobresal zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Primera Division (Chile) z dorobkiem 25 punktów po 24 kolejkach. Strata do prowadzącego Colo Colo wynosi 29 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 35:45, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Jak wygląda skład Cobresal?
W wyjściowym ustawieniu Cobresal między słupkami staje A. Santander, a linię obrony najczęściej tworzą G. Pacheco, J. Tiznado, C. Moreno oraz A. Castillo. W środku pola grają C. Yanis, J. Fuentes, J. Brea, F. Villagran oraz B. Valenzuela, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Pino. Trener Gustavo Huerta ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Chile) i pucharach.
Kiedy Cobresal gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cobresal to spotkanie z O'Higgins, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estadio El Teniente w ramach Primera Division (Chile) (25. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cobresal?
Ostatni mecz Cobresal to remis z Universidad de Concepcion 1:1 w Primera Division (Chile), 10 października 2026. Bramki zdobyli Rojas, Pacheco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cobresal w tym sezonie?
Bilans Cobresal w tym sezonie to 24 mecze i wynik 7-4-13 przy 35 zdobytych bramkach i 45 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Cobresal w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Cobresal w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Cobresal
Cobresal terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
25 Paź 01:00
|
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
Estadio El Teniente Wyjazd | Łatwy | |
|
01 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
Estadio El Cobre U siebie | Trudny | |
|
08 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
Estadio Santa Laura-Universidad SEK Wyjazd | Trudny | |
|
22 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 28. kolejka
|
Estadio El Cobre U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
Estadio Bicentenario Municipal Nelson Oyarzún Wyjazd | Umiarkowany | |
|
06 Gru 22:00
|
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
Estadio El Cobre U siebie | Trudny |
Kiedy Cobresal gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cobresal to spotkanie z O'Higgins, które odbędzie się 25 października 2026 o godzinie 01:00 na obiekcie Estadio El Teniente w ramach Primera Division (Chile) (25. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Cobresal w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Cobresal w sezonie 2026.
Forma i bramki Cobresal w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Cobresal wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
1:1 | 4-2-3-1 | 10/15 | 4/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
3:2 | 4-2-3-1 | 8/17 | 1/4 | |
|
08 Wrz Koniec
|
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
3:0 | 4-2-3-1 | 1/7 | 2/6 | |
|
29 Sie Koniec
|
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 3/13 | 4/5 | |
|
23 Sie Koniec
|
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
3:3 | 4-1-4-1 | 7/12 | 3/5 | |
|
16 Sie Koniec
|
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
0:2 | 4-1-4-1 | 5/7 | 3/5 | |
|
08 Sie Koniec
|
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
2:0 | 4-4-2 | 2/12 | 3/4 | |
|
01 Sie Koniec
|
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
4:0 | 4-2-3-1 | 5/10 | 1/2 | |
|
25 Lip Koniec
|
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
3:3 | 4-3-3 | 1/5 | 1/2 | |
|
12 Lip Koniec
|
Copa Chile, 6. runda
|
1:0 | 4-3-2-1 | 3/10 | 0/1 |
Cobresal ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 27 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 6 z 24 meczów, ze średnią 1,17 punktu. W pozostałych ustawieniach Cobresal zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cobresal?
Ostatni mecz Cobresal to remis z Universidad de Concepcion 1:1 w Primera Division (Chile), 10 października 2026. Bramki zdobyli Rojas, Pacheco. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cobresal – tabela Primera Division (Chile)
Jakie miejsce w tabeli Primera Division (Chile) zajmuje Cobresal w sezonie 2026.
Miejsce Cobresal w tabeli Primera Division (Chile)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Colo Colo
|
24 | 17 | 3 | 4 | 50:27 | 23 | 54 | |
2
|
Universidad de Chile
|
24 | 13 | 6 | 5 | 41:19 | 22 | 45 | |
3
|
U. Catolica
|
23 | 13 | 3 | 7 | 50:33 | 17 | 42 | |
4
|
Everton de Vina
|
24 | 11 | 6 | 7 | 40:27 | 13 | 39 | |
5
|
Palestino
|
24 | 11 | 4 | 9 | 38:35 | 3 | 37 | |
6
|
Deportes Limache
|
24 | 10 | 4 | 10 | 45:37 | 8 | 34 | |
7
|
Coquimbo Unido
|
23 | 9 | 5 | 9 | 36:33 | 3 | 32 | |
8
|
Concepción
|
24 | 9 | 5 | 10 | 26:27 | -1 | 32 | |
9
|
Nublense
|
24 | 8 | 8 | 8 | 28:37 | -9 | 32 | |
10
|
Huachipato
|
23 | 9 | 4 | 10 | 33:39 | -6 | 31 | |
11
|
D. La Serena
|
24 | 7 | 9 | 8 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
A. Italiano
|
23 | 7 | 7 | 9 | 26:31 | -5 | 28 | |
13
|
O'Higgins
|
24 | 8 | 3 | 13 | 28:38 | -10 | 27 | |
14
|
Cobresal
|
24 | 7 | 4 | 13 | 35:45 | -10 | 25 | |
15
|
Universidad de Concepcion
|
24 | 6 | 5 | 13 | 18:40 | -22 | 23 | |
16
|
Union La Calera
|
24 | 4 | 6 | 14 | 20:41 | -21 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Colo Colo
|
24 | 17 | 3 | 4 | 50:27 | 23 | 54 | |
2
|
Universidad de Chile
|
24 | 13 | 6 | 5 | 41:19 | 22 | 45 | |
3
|
U. Catolica
|
23 | 13 | 3 | 7 | 50:33 | 17 | 42 | |
4
|
Everton de Vina
|
24 | 11 | 6 | 7 | 40:27 | 13 | 39 | |
5
|
Palestino
|
24 | 11 | 4 | 9 | 38:35 | 3 | 37 | |
6
|
Deportes Limache
|
24 | 10 | 4 | 10 | 45:37 | 8 | 34 | |
7
|
Coquimbo Unido
|
23 | 9 | 5 | 9 | 36:33 | 3 | 32 | |
8
|
Concepción
|
24 | 9 | 5 | 10 | 26:27 | -1 | 32 | |
9
|
Nublense
|
24 | 8 | 8 | 8 | 28:37 | -9 | 32 | |
10
|
Huachipato
|
23 | 9 | 4 | 10 | 33:39 | -6 | 31 | |
11
|
D. La Serena
|
24 | 7 | 9 | 8 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
A. Italiano
|
23 | 7 | 7 | 9 | 26:31 | -5 | 28 | |
13
|
O'Higgins
|
24 | 8 | 3 | 13 | 28:38 | -10 | 27 | |
14
|
Cobresal
|
24 | 7 | 4 | 13 | 35:45 | -10 | 25 | |
15
|
Universidad de Concepcion
|
24 | 6 | 5 | 13 | 18:40 | -22 | 23 | |
16
|
Union La Calera
|
24 | 4 | 6 | 14 | 20:41 | -21 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Universidad de Chile
|
12 | 8 | 3 | 1 | 27:9 | 18 | 27 | |
| 2 |
Colo Colo
|
12 | 8 | 2 | 2 | 28:10 | 18 | 26 | |
| 3 |
Palestino
|
12 | 7 | 3 | 2 | 26:13 | 13 | 24 | |
| 4 |
Deportes Limache
|
12 | 7 | 1 | 4 | 25:15 | 10 | 22 | |
| 5 |
U. Catolica
|
11 | 6 | 2 | 3 | 29:16 | 13 | 20 | |
| 6 |
Huachipato
|
12 | 6 | 2 | 4 | 23:22 | 1 | 20 | |
| 7 |
Everton de Vina
|
13 | 5 | 4 | 4 | 19:16 | 3 | 19 | |
| 8 |
Concepción
|
13 | 5 | 4 | 4 | 17:14 | 3 | 19 | |
| 9 |
A. Italiano
|
12 | 5 | 4 | 3 | 19:13 | 6 | 19 | |
| 10 |
Cobresal
|
12 | 6 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 19 | |
| 11 |
Coquimbo Unido
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:11 | 7 | 18 | |
| 12 |
Nublense
|
12 | 4 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 16 | |
| 13 |
D. La Serena
|
12 | 4 | 4 | 4 | 19:18 | 1 | 16 | |
| 14 |
Universidad de Concepcion
|
11 | 5 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 16 | |
| 15 |
O'Higgins
|
11 | 5 | 0 | 6 | 11:14 | -3 | 15 | |
| 16 |
Union La Calera
|
12 | 3 | 3 | 6 | 14:17 | -3 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Colo Colo
|
12 | 9 | 1 | 2 | 22:17 | 5 | 28 | |
| 2 |
U. Catolica
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:17 | 4 | 22 | |
| 3 |
Everton de Vina
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:11 | 10 | 20 | |
| 4 |
Universidad de Chile
|
12 | 5 | 3 | 4 | 14:10 | 4 | 18 | |
| 5 |
Nublense
|
12 | 4 | 4 | 4 | 13:21 | -8 | 16 | |
| 6 |
Coquimbo Unido
|
12 | 4 | 2 | 6 | 18:22 | -4 | 14 | |
| 7 |
D. La Serena
|
12 | 3 | 5 | 4 | 17:23 | -6 | 14 | |
| 8 |
Palestino
|
12 | 4 | 1 | 7 | 12:22 | -10 | 13 | |
| 9 |
Concepción
|
11 | 4 | 1 | 6 | 9:13 | -4 | 13 | |
| 10 |
Deportes Limache
|
12 | 3 | 3 | 6 | 20:22 | -2 | 12 | |
| 11 |
O'Higgins
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
| 12 |
Huachipato
|
11 | 3 | 2 | 6 | 10:17 | -7 | 11 | |
| 13 |
A. Italiano
|
11 | 2 | 3 | 6 | 7:18 | -11 | 9 | |
| 14 |
Universidad de Concepcion
|
13 | 1 | 4 | 8 | 10:28 | -18 | 7 | |
| 15 |
Cobresal
|
12 | 1 | 3 | 8 | 16:28 | -12 | 6 | |
| 16 |
Union La Calera
|
12 | 1 | 3 | 8 | 6:24 | -18 | 6 |
Które miejsce zajmuje Cobresal w tabeli Primera Division (Chile)?
Cobresal zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli Primera Division (Chile) z dorobkiem 25 punktów po 24 kolejkach. Strata do prowadzącego Colo Colo wynosi 29 punktów, a przewaga nad 15. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 35:45, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 8 punktów.
Statystyki Cobresal w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Cobresal na tle ligi w sezonie 2026.
Cobresal na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,8
- Strzały celne / mecz 4,9
- Asysty / mecz 0,83
- Udane dryblingi / mecz 6,5
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,88
- Czyste konta 21%
- Odbiory / mecz 15,8
- Przechwyty / mecz 9,2
- Wybicia / mecz 30,0
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Cobresal
Rozkład bramek w czasie
Bramki Cobresal i rywali według minuty w ostatnich 24 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Cobresal to 76–90+ minuta, w której padło 10 bramek. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 7 trafieniami.
Przebieg meczu Cobresal i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 10 | 6-1-3 |
| Stracił pierwszą bramkę | 14 | 1-3-10 |
| Prowadził do przerwy | 5 | 4-0-1 |
| Remis do przerwy | 7 | 2-3-2 |
| Przegrywał do przerwy | 12 | 1-1-10 |
Gdy Cobresal otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 6 razy na 10 takich meczów.
Jak padają bramki dla Cobresal
91% bramek Cobresal pada z gry. Z karnych odpowiadają za 3% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 6% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cobresal zdobywa w sezonie średnio 1,04 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,20.
Aktualne serie Cobresal
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Cobresal, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Cobresal
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 79%
- Powyżej 2,5 58%
- Powyżej 3,5 42%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 17%
W 58% meczów Cobresal padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Cobresal – faule i karne
- Faule / mecz 10,4
- Faule rywali / mecz 9,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Cobresal fauluje średnio 10,4 razy na mecz, a wymusza 9,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Cobresal, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cobresal zdobywa 1,58 punktu na mecz wobec 0,50 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 24 meczach Cobresal ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli Cobresal, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 6 z 24 meczów.
Cobresal – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 14%
- Strzałów na gola 7,4
Cobresal oddaje 10,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 7,4 strzału.
Cobresal – posiadanie piłki
- U siebie 48,1%
- Na wyjeździe 40,1%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 24
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 24
- Najniższe w sezonie 26%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 24 meczów. Średnio Cobresal utrzymuje przy piłce 44,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 26%.
Cobresal – podania
- Kluczowe / mecz 10,5
- Dośrodkowania / mecz 18,8
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 62
- Celność długich podań 51%
Cobresal wymienia średnio 370 podań na mecz przy celności 80%, z czego 10,5 to podania kluczowe.
Cobresal – czyste konta
- U siebie 4 z 12
- Na wyjeździe 1 z 12
- Stracone / mecz 1,88
- Bez straty do przerwy 33%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 58%
Czyste konto Cobresal to 21% meczów sezonu (5 z 24), z czego 4 w 12 meczach u siebie.
Cobresal – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 92%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 54%
- Rożne u siebie / mecz 6,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Cobresal wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,5 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Cobresal – kartki
- Żółte kartki 51
- Pow. 3,5 kartki w meczu 63%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 50%
- Kartki rywali / mecz 1,5
- Mecze bez kartki 4%
Cobresal ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Cobresal – 1,5. W sezonie zespół otrzymał 4 czerwone kartki.
Cobresal według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 7 | 3-0-4 | 1,29 | 1,29 | 2,00 |
| Środka tabeli (6–11) | 11 | 2-3-6 | 0,82 | 1,36 | 2,18 |
| Dołu tabeli (12–16) | 6 | 2-1-3 | 1,17 | 1,83 | 1,17 |
Najwięcej punktów na mecz Cobresal zdobywa z drużynami z top 5 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (6–11).
Cobresal na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
12.
|
1,58 0,82 | 1,58 0,64 | 1,08 1,64 |
|
13.
|
1,36 0,92 | 1,00 1,31 | 1,27 1,85 |
|
14.
|
1,58 0,50 | 1,58 1,33 | 1,42 2,33 |
|
15.
|
1,45 0,54 | 0,73 0,77 | 1,09 2,15 |
|
16.
|
1,00 0,50 | 1,17 0,50 | 1,42 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Cobresal
Skrajne wyniki i osiągnięcia Cobresal w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Cobresal - Union La Calera 4:0 Primera Division (Chile), 1.08.2026
- Najwyższa porażka Cobresal - Deportes Limache 2:5 Primera Division (Chile), 15.03.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Cobresal - Deportes Limache 2:5, Primera Division (Chile), 15.03.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Nadruz, Cobresal - U. Catolica 3:2, Primera Division (Chile), 15.02.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+5 minuta Huerta, Cobresal - Palestino 2:0, Primera Division (Chile), 29.08.2026
Jakie statystyki ma Cobresal w tym sezonie?
Bilans Cobresal w tym sezonie to 24 mecze i wynik 7-4-13 przy 35 zdobytych bramkach i 45 straconych. Czyste konto padło w 5 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 44%, a oddaje 10,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cobresal – zawodnicy
Jak wygląda kadra Cobresal w sezonie 2026.
Przewidywany skład Cobresal 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kadra Cobresal
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
27 | Argentyna | 600 tys. € | 63 tys. € | 22 | 92% | 6 | 1 | 1 832' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
30 | Panama | 400 tys. € | 200 tys. € | 20 | 83% | 1 | 2 | 1 353' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
32 | Chile | 400 tys. € | – | 23 | 96% | 7 | 1 | 1 698' | 7 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Chile | 75 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 10' | 0 | 0 | |||||||
| 32 |
![]() |
24 | Argentyna | 400 tys. € | – | 20 | 83% | 4 | 0 | 550' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
22 | Chile | 200 tys. € | – | 16 | 67% | 1 | 0 | 248' | 1 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
20 | Chile | – | – | 3 | 13% | 0 | 0 | 44' | 0 | 1 | |||||||
| 31 |
![]() |
21 | Argentyna | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 38 |
|
29 | Portugalia | 200 tys. € | – | 9 | 38% | 0 | 3 | 660' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
30 | Chile | 375 tys. € | 116 tys. € | 21 | 88% | 1 | 5 | 1 195' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
31 | Chile | 300 tys. € | 89 tys. € | 18 | 75% | 1 | 0 | 1 141' | 6 | 0 | |||||||
| 13 |
![]() |
21 | Chile | 150 tys. € | – | 24 | 100% | 1 | 1 | 682' | 2 | 0 | |||||||
| 6 |
|
27 | Chile | 300 tys. € | – | 24 | 100% | 0 | 1 | 324' | 2 | 0 | |||||||
| 27 |
|
18 | Chile | 25 tys. € | – | 6 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 29 |
|
20 | Chile | 25 tys. € | – | 6 | 25% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 35 |
![]() |
21 | Chile | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
32 | Chile | 350 tys. € | – | 21 | 88% | 1 | 0 | 1 845' | 3 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Chile | 550 tys. € | – | 18 | 75% | 0 | 1 | 1 299' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
26 | Wenezuela | 300 tys. € | – | 21 | 88% | 0 | 0 | 1 174' | 4 | 0 | |||||||
| 18 |
|
30 | Argentyna | 250 tys. € | – | 22 | 92% | 1 | 0 | 1 465' | 5 | 0 | |||||||
| 16 |
|
33 | Argentyna | 175 tys. € | – | 20 | 83% | 0 | 0 | 1 336' | 5 | 1 | |||||||
| 23 |
|
37 | Chile | 75 tys. € | – | 24 | 100% | 3 | 2 | 1 396' | 4 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
25 | Chile | 225 tys. € | – | 15 | 63% | 0 | 0 | 638' | 2 | 1 | |||||||
| 43 |
|
20 | Chile | 50 tys. € | – | 7 | 29% | 0 | 0 | 285' | 1 | 0 | |||||||
| 34 |
![]() |
21 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 12 |
![]() |
23 | Chile | – | – | 20 | 83% | 0 | 0 | 936' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
30 | Chile | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Cobresal
5,7 mln €
śr. 210 tys. € / zawodnika
Ile Cobresal wydaje na pensje
468 tys. € rocznie
śr. 17 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
5
najliczniej: Chile (18 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Cobresal w sezonie 2026
Cobresal wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Cobresal
Jak wygląda skład Cobresal?
W wyjściowym ustawieniu Cobresal między słupkami staje A. Santander, a linię obrony najczęściej tworzą G. Pacheco, J. Tiznado, C. Moreno oraz A. Castillo. W środku pola grają C. Yanis, J. Fuentes, J. Brea, F. Villagran oraz B. Valenzuela, a za skuteczność w ataku odpowiadają S. Pino. Trener Gustavo Huerta ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Chile) i pucharach.
Cobresal – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Cobresal w sezonie 2026.
Cobresal transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27 Sie 2026 |
|
Chile | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Urugwaj | 30 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Chile | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 25 Lip 2026 |
|
Ekwador | 37 |
|
za darmo | |
| 10 Lip 2026 |
![]() |
Chile | 20 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 04 Lip 2026 |
|
Portugalia | 29 |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Panama | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Chile | 30 |
|
za darmo | |
| 27 Lut 2026 |
![]() |
Chile | 22 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 19 Lut 2026 |
![]() |
Argentyna | 24 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Cobresal
Cobresal bilans transferowy
- +52 tys. € 2026
Rekordy transferowe w historii Cobresal
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cobresal w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Cobresal trafiło 13 zawodników, a klub opuściło 13 piłkarzy, co przyniosło 52 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Franco Garcia do Newell's za 52 tys. €.
Cobresal – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Cobresal? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cobresal?
Klub piłkarski Cobresal zdobył w swojej historii 2 trofea — 2 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Chile oraz Puchar Chile.