Bryan Carvallo jest piłkarzem występującym obecnie w Cobresal. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Bryan Carvallo
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Bryan Carvallo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Bryan Carvallo wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.28, a skuteczność strzałów to 4,8%. Bryan Carvallo oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Bryan Carvallo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Bryan Carvallo rozegrał w barwach Cobresal w Primera Division (Chile) 23 mecze, w Copa Chile 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 531 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Bryan Carvallo
Pierwszy transfer Bryan Carvallo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Colo Colo do Necaxy za 515 tysięcy euro.
Jakie trofea zdobył Bryan Carvallo?
Bryan Carvallo ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2016 roku.
Na jakiej pozycji gra Bryan Carvallo?
Bryan Carvallo najczęściej występuje jako Ofensywny pomocnik (10). W zależności od ustawienia pełni również rolę Środkowy pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Bryan Carvallo?
Wycena 30-letniego Bryan Carvallo według stanu na czerwiec 2026 wynosi 375 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 550 tysięcy euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Bryan Carvallo?
Bryan Carvallo urodził się 15 września 1996 w Santiago w Chile. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Bryan Carvallo – statystyki
Szczegółowe statystyki Bryan Carvallo w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cobresal. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Bryan Carvallo vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Jakie statystyki ma Bryan Carvallo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Bryan Carvallo wyglądają następująco: 23 mecze, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 5 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.28, a skuteczność strzałów to 4,8%. Bryan Carvallo oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Bryan Carvallo – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Bryan Carvallo w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
2:2 | 34' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
25 Paź
Koniec
|
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | – | ||
|
12 Wrz
Koniec
|
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
3:2 | 1' | 0 | 0 | – | 6.0 | ||
|
23 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
3:3 | 14' | 0 | 0 | – | 5.8 | ||
|
16 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
0:2 | 28' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
08 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
2:0 | 5' | 0 | 0 | – | 6.1 | ||
|
01 Sie
Koniec
|
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
4:0 | 13' | 0 | 0 | – | 7.0 | ||
|
25 Lip
Koniec
|
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
3:3 | 7' | 0 | 0 | – | 5.9 | ||
|
05 Lip
Koniec
|
Copa Chile, 5. runda
|
2:2 | 71' | 0 | 0 | 6.3 | |||
|
02 Lip
Koniec
|
Copa Chile, 2. runda
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | – | 6.5 |
Ile meczów rozegrał Bryan Carvallo w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Bryan Carvallo rozegrał w barwach Cobresal w Primera Division (Chile) 23 mecze, w Copa Chile 5 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 16 razy i spędził na boisku łącznie 1 531 minut. Średnio dawało to 55 minut gry na spotkanie.
Bryan Carvallo – transfery
W trakcie kariery Bryan Carvallo zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 515 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cobresal 2025 – obecnie
-
Union Espanola 2024 – 2025
-
Deportes Iquique 2024 – 2024
-
Union Espanola 2022 – 2024
-
Everton de Vina 2022 – 2022
-
Union La Calera 2022 – 2022
-
Necaxa 2021 – 2022
-
Universidad de Concepcion 2020 – 2021
-
Necaxa 2019 – 2020
-
Everton de Vina 2019 – 2019
-
Necaxa 2018 – 2019
-
Colo Colo 2017 – 2018
-
Antofagasta 2017 – 2017
-
Colo Colo 2013 – 2017
-
CSD Colo Colo B do 2013

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Transfery Bryan Carvallo
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 31.12.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 30.12.2024 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 19.07.2024 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2022/23 | 31.12.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 28.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 10.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2020/21 | 17.02.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 04.02.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2019/20 | 30.12.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2019/20 | 11.07.2019 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 04.09.2018 |
|
515 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 30.12.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 09.01.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Bryan Carvallo
Pierwszy transfer Bryan Carvallo w seniorskiej karierze miał miejsce w 2018 roku, gdy przeniósł się z Colo Colo do Necaxy za 515 tysięcy euro.
Bryan Carvallo – forma
W ostatnich 5 meczach Bryan Carvallo zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 5,93. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Forma Bryan Carvallo i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Cobresal
2
Everton de Vina
2
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
25 Paź
Koniec
|
O'Higgins
1
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Wrz
Koniec
|
Cobresal
3
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
D. La Serena
3
Cobresal
3
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Cobresal
0
Concepción
2
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Sie
Koniec
|
U. Catolica
2
Cobresal
0
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Sie
Koniec
|
Cobresal
4
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
13'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Huachipato
3
Cobresal
3
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
7'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Cobresal
2
Cobreloa
2
Copa Chile, 5. runda
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Cobresal
0
D. La Serena
1
Copa Chile, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Cobresal
0
Antofagasta
1
Copa Chile, 4. runda
|
75'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
24 Cze
Koniec
|
D. La Serena
0
Cobresal
0
Copa Chile, 1. runda
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Cze
Koniec
|
Cobreloa
2
Cobresal
0
Copa Chile, 3. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Cze
Koniec
|
Colo Colo
3
Cobresal
0
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Cobresal
0
Nublense
1
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Maj
Koniec
|
A. Italiano
2
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Cobresal
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Everton de Vina
3
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Cobresal
2
O'Higgins
3
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Universidad de Concepcion
1
Cobresal
0
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Coquimbo Unido
3
Cobresal
2
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
6 kluczowych podań
|
Istotny | 7.2 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Cobresal
2
Deportes Limache
5
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Mar
Karne
|
Cobresal
(2)
1
A. Italiano
(3)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Cobresal
0
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Concepción
1
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Lut
Koniec
|
Cobresal
3
U. Catolica
2
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.2 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Union La Calera
0
Cobresal
3
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Cobresal
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
80'
|
0 goli
3 strzały (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Union Espanola
4
Huachipato
2
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Union Espanola
3
A. Italiano
4
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
4'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Nublense
1
Union Espanola
2
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Sie
Koniec
|
U. Catolica
2
Union Espanola
0
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Union Espanola
2
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
4
Union Espanola
1
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
5'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Lip
Koniec
|
Palestino
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Union Espanola
3
Union La Calera
1
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
9'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Union Espanola
0
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Union Espanola
0
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
15 Cze
Koniec
|
O'Higgins
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Cze
Koniec
|
Concepción
1
Union Espanola
0
Copa Chile, 1. runda
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Cze
Koniec
|
Union Espanola
2
Deportes Limache
2
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Union Espanola
4
Gualberto Villarroel SJ
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 6. runda
|
9'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Colo Colo
4
Union Espanola
1
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Fluminense
2
Union Espanola
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Union Espanola
5
Concepción
1
Copa Chile, 6. runda
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Once Caldas
1
Union Espanola
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 4. runda
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Union Espanola
0
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Huachipato
2
Union Espanola
1
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Union Espanola
1
Fluminense
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
2
Union Espanola
0
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Union Espanola
3
Nublense
0
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Union Espanola
0
Once Caldas
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 2. runda
|
62'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Union Espanola
3
Palestino
0
Copa Chile, 5. runda
|
70'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Gualberto Villarroel SJ
1
Union Espanola
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
72'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Union Espanola
1
U. Catolica
2
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
21 Mar
Koniec
|
Union Espanola
0
A. Italiano
0
Copa Chile, 4. runda
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Mar
Koniec
|
Deportes Iquique
0
Union Espanola
4
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Karne
|
Union Espanola
(3)
2
Everton de Vina
(1)
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Mar
Koniec
|
D. La Serena
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Union Espanola
0
Palestino
3
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
07 Lut
Koniec
|
A. Italiano
3
Union Espanola
1
Copa Chile, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Union Espanola
1
Palestino
2
Copa Chile, 2. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Lis
Koniec
|
Colo Colo
3
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Palestino
2
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Deportes Iquique
3
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
74'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
31 Sie
Koniec
|
U. Catolica
2
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile)
|
79'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
28 Sie
Koniec
|
Deportes Iquique
2
Deportes Copiapo
1
Primera Division (Chile)
|
69'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Deportes Iquique
1
Union La Calera
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Union Espanola
3
Real San Joaquín
0
Copa Chile
|
53'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Maj
Koniec
|
Palestino
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Huachipato
2
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Union Espanola
1
U. Catolica
2
Primera Division (Chile)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Union Espanola
1
Coquimbo Unido
0
Primera Division (Chile)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Cobresal
2
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Gru
Koniec
|
Union Espanola
1
Cobresal
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Colo Colo
0
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
25 Lis
Koniec
|
Union La Calera
4
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
29'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
13 Lis
Koniec
|
Union Espanola
3
O'Higgins
3
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Deportes Copiapo
4
Union Espanola
3
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.8 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Union Espanola
0
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Union Espanola
3
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lip
Koniec
|
Everton de Vina
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
84'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
21 Maj
Koniec
|
Cobresal
0
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Union Espanola
3
Union La Calera
2
Primera Division (Chile)
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
01 Maj
Koniec
|
O'Higgins
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Curico Unido
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Huachipato
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
10'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Union Espanola
2
Palestino
0
Primera Division (Chile)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Union Espanola
3
Deportes Copiapo
0
Primera Division (Chile)
|
21'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
A. Italiano
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Union Espanola
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
73'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Lis
Koniec
|
O'Higgins
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
87'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Everton de Vina
3
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Huachipato
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
13 Sie
Koniec
|
A. Italiano
1
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
66'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
10 Lip
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Union La Calera
3
Universidad Catolica
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
Union La Calera
1
D. La Serena
1
Primera Division (Chile)
|
26'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Banfield
0
Union La Calera
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
0
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Union La Calera
2
Nublense
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Mar
Koniec
|
Union La Calera
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Mar
Koniec
|
Nublense
0
Union La Calera
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
34'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
20 Lut
Koniec
|
Union La Calera
0
Cobresal
2
Primera Division (Chile)
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Club América
2
Necaxa
1
Liga MX (Meksyk)
|
17'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Necaxa
2
CF Pachuca
2
Liga MX (Meksyk)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Lut
Koniec
|
Puebla
1
Necaxa
0
Liga MX (Meksyk)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Colo Colo
1
Universidad de Concepcion
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Universidad de Concepcion
2
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Gru
Koniec
|
Universidad de Concepcion
0
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Gru
Koniec
|
Cobresal
3
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
21 Paź
Koniec
|
Coquimbo Unido
0
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Universidad de Concepcion
2
Union La Calera
1
Primera Division (Chile)
|
80'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Universidad de Concepcion
2
Cobresal
2
Primera Division (Chile)
|
82'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
29 Lut
Koniec
|
Colo Colo
2
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Antofagasta
1
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Universidad de Concepcion
1
Curico Unido
2
Primera Division (Chile)
|
28'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Everton de Vina
1
Colo Colo
2
Copa Chile
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Cobresal
2
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
95'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.3 | |
|
17 Sie
Koniec
|
U. Catolica
1
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Everton de Vina
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
97'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | 7.8 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Antofagasta
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Colo Colo
0
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Deportes Temuco
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
29 Maj
Koniec
|
Colo Colo
0
Union La Calera
2
Primera Division (Chile)
|
83'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
San Luis
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Gru
Koniec
|
Antofagasta
2
U. Catolica
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
6 kluczowych podań
|
Istotny | 9.0 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Antofagasta
0
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile)
|
72'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Sie
Koniec
|
Antofagasta
0
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
6 kluczowych podań
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Huachipato
0
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Antofagasta
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Mar
Koniec
|
San Luis
0
Antofagasta
5
Primera Division (Chile)
|
77'
|
2 gole
· 40% goli drużyny
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.9 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Cobresal
3
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
30'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Antofagasta
0
Everton de Vina
2
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
2
Santiago Wanderers
1
Primera Division (Chile)
|
86'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
1
Palestino
3
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Colo Colo
2
San Luis
0
Primera Division (Chile)
|
62'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Union La Calera
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
8'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Santiago Wanderers
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
62'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
A. Italiano
2
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
17'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Paź
Koniec
|
U. Catolica
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
23'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
San Luis
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 |
W ostatnich 5 meczach Bryan Carvallo ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 5.93 — wynik zbliżony do średniej ligowej (5.83).
W ostatnich 10 meczach Bryan Carvallo ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.80, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.16 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W jakiej formie jest Bryan Carvallo?
Bryan Carvallo jest obecnie w słabej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 5.93 — to wynik poniżej jego średniej sezonowej (6.28). Jego dyspozycja utrzymuje się na stabilnym poziomie.
Bryan Carvallo – zarobki
Bryan Carvallo gra w Cobresal na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 116 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Bryan Carvallo w Cobresal (2021/22)
| Rocznie | 116 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 318 € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Zarobki Bryan Carvallo w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2021/22 |
|
116 tys. € |
| 2020/21 |
|
116 tys. € |
| 2019/20 |
|
143 tys. € |
| 2018/19 |
|
179 tys. € |
Bryan Carvallo – trofea
W trakcie kariery Bryan Carvallo zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
4 436 zł łącznie w bonusach Zagraj ›
Trofea Bryan Carvallo
Jakie trofea zdobył Bryan Carvallo?
Bryan Carvallo zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Colo Colo — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chile — 1 raz.
Bryan Carvallo – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Bryan Carvallo wynosi obecnie 375 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Bryan Carvallo na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Bryan Carvallo
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 29 |
|
375 tys. € |
| 09.12.2025 | 29 |
|
200 tys. € |
| 16.09.2025 | 29 |
|
250 tys. € |
| 29.06.2025 | 28 |
|
400 tys. € |
| 11.11.2024 | 28 |
|
400 tys. € |
| 12.06.2024 | 27 |
|
400 tys. € |
| 12.12.2023 | 27 |
|
400 tys. € |
| 19.07.2023 | 26 |
|
400 tys. € |
| 03.04.2023 | 26 |
|
400 tys. € |
| 14.11.2022 | 26 |
|
400 tys. € |
| 15.06.2022 | 25 |
|
350 tys. € |
| 27.03.2022 | 25 |
|
400 tys. € |
| 14.10.2021 | 25 |
|
400 tys. € |
| 20.04.2021 | 24 |
|
500 tys. € |
| 09.11.2020 | 24 |
|
550 tys. € |
| 07.04.2020 | 23 |
|
400 tys. € |
| 09.01.2020 | 23 |
|
500 tys. € |
| 06.12.2019 | 23 |
|
500 tys. € |
| 07.02.2019 | 22 |
|
500 tys. € |
| 02.06.2018 | 21 |
|
500 tys. € |
| 18.10.2017 | 21 |
|
500 tys. € |
| 10.01.2016 | 19 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Bryan Carvallo?
Wycena Bryan Carvallo wynosi obecnie 375 tys. €. W szczycie kariery Bryan Carvallo wyceniano na 550 tys. €, a najniżej na 200 tys. €.