Forma w lidze
Everton de Vina w tabeli
4. miejsce / 39 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 15 punktów
Serie w ostatnich meczach
2 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
5 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
19 pkt
19:16 bramki
1,46 gola/mecz
20 pkt
21:11 bramki
1,91 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Everton de Vina
Wartość drużyny: 5,3 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 12 bramek | Urugwaj | 28 | napastnik | 24 | 1,3 mln € | ||
|
|
Najwięcej asyst 3 asyst | Urugwaj | 28 | napastnik | 24 | 1,3 mln € | ||
|
|
Najwyższa ocena 7,13 średnia ocena | Urugwaj | 28 | napastnik | 24 | 1,3 mln € | ||
|
|
Najwięcej minut 2114 minut | Urugwaj | 28 | napastnik | 24 | 1,3 mln € |
Przewidywany skład Everton de Vina 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Everton de Vina w tabeli Primera Division (Chile)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Colo Colo
|
24 | 17 | 3 | 4 | 50:27 | 54 |
2
|
Universidad de Chile
|
24 | 13 | 6 | 5 | 41:19 | 45 |
3
|
U. Catolica
|
23 | 13 | 3 | 7 | 50:33 | 42 |
4
|
Everton de Vina
|
24 | 11 | 6 | 7 | 40:27 | 39 |
5
|
Palestino
|
24 | 11 | 4 | 9 | 38:35 | 37 |
Wyniki Everton de Vina
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Everton de Vina
3
D. La Serena
2
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Universidad de Chile
1
Everton de Vina
1
Copa Chile, 1/8 finału
|
|
|
25 Wrz Koniec
|
Everton de Vina
0
Universidad de Chile
1
Copa Chile, 1/8 finału
|
Terminarz Everton de Vina
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
27 Paź 00:00
|
Universidad de Chile
Everton de Vina
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
|
|
01 Lis 22:00
|
Cobresal
Everton de Vina
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
|
|
08 Lis 22:00
|
Everton de Vina
Concepción
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
Ostatnie transfery Everton de Vina
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Kolumbia |
|
koniec wypożyczenia | |
| 26 Lip 2026 |
|
Chile |
![]() |
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia |
|
wypożyczenie |
Everton de Vina to klub piłkarski z Chile występujący w Primera Division (Chile). Swoim domowym obiektem jest Estadio Sausalito, który może pomieścić 23 360 widzów. Zespół prowadzi Walter Ribonetto. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 5,3 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Everton de Vina?
Klub piłkarski Everton de Vina zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Chile oraz Mistrzostwo 2. ligi Chile. Ponadto triumfował w Puchar Chile.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Everton de Vina w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Everton de Vina trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 84 tys. €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Braian Aaron Martinez z Independiente za 84 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Alvaro Madrid do Colo Colo za 200 tys. €.
Które miejsce zajmuje Everton de Vina w tabeli Primera Division (Chile)?
Everton de Vina zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Primera Division (Chile) z dorobkiem 39 punktów po 24 kolejkach. Strata do prowadzącego Colo Colo wynosi 15 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 40:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Jak wygląda skład Everton de Vina?
W wyjściowym ustawieniu Everton de Vina między słupkami staje I. Gonzalez, a linię obrony najczęściej tworzą L. Soto, V. Vidal, D. Oyarzun oraz N. Baeza. W środku pola grają J. Alfaro, J. Moya, A. Medina, B. Berrios oraz E. Ramos, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Montiel. Trener Walter Ribonetto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Chile) i pucharach.
Kiedy Everton de Vina gra następny mecz?
Najbliższy mecz Everton de Vina to spotkanie z Universidad de Chile, które odbędzie się 27 października 2026 o godzinie 00:00 na obiekcie Estadio Santa Laura-Universidad SEK w ramach Primera Division (Chile) (25. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Everton de Vina?
Ostatni mecz Everton de Vina to wygrana z D. La Serena 3:2 w Primera Division (Chile), 11 października 2026. Bramki zdobyli Chamorro, Alfaro, Marin, Martinez oraz Medina. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Everton de Vina w tym sezonie?
Bilans Everton de Vina w tym sezonie to 24 mecze i wynik 11-6-7 przy 40 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Everton de Vina w sezonie 2026
Jakie mecze rozegra Everton de Vina w sezonie 2026.
Podgląd nadchodzących spotkań Everton de Vina
Everton de Vina terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
27 Paź 00:00
|
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
Estadio Santa Laura-Universidad SEK Wyjazd | Trudny | |
|
01 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
Estadio El Cobre Wyjazd | Łatwy | |
|
08 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
Estadio Sausalito U siebie | Umiarkowany | |
|
22 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 28. kolejka
|
Estadio Bicentenario Francisco Sánchez Rumoroso Wyjazd | Umiarkowany | |
|
29 Lis 22:00
|
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
Estadio Sausalito U siebie | Łatwy | |
|
06 Gru 22:00
|
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
Estadio Municipal de La Cisterna Wyjazd | Trudny |
Kiedy Everton de Vina gra następny mecz?
Najbliższy mecz Everton de Vina to spotkanie z Universidad de Chile, które odbędzie się 27 października 2026 o godzinie 00:00 na obiekcie Estadio Santa Laura-Universidad SEK w ramach Primera Division (Chile) (25. kolejka). Transmisję pokaże Betclic TV.
Wyniki Everton de Vina w sezonie 2026
Jakie wyniki osiągnął klub Everton de Vina w sezonie 2026.
Forma i bramki Everton de Vina w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Everton de Vina wyniki
Everton de Vina ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 23 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 24 meczów, ze średnią 2,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Everton de Vina zdobywa 1,47 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Everton de Vina?
Ostatni mecz Everton de Vina to wygrana z D. La Serena 3:2 w Primera Division (Chile), 11 października 2026. Bramki zdobyli Chamorro, Alfaro, Marin, Martinez oraz Medina. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Everton de Vina – tabela Primera Division (Chile)
Jakie miejsce w tabeli Primera Division (Chile) zajmuje Everton de Vina w sezonie 2026.
Miejsce Everton de Vina w tabeli Primera Division (Chile)
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Colo Colo
|
24 | 17 | 3 | 4 | 50:27 | 23 | 54 | |
2
|
Universidad de Chile
|
24 | 13 | 6 | 5 | 41:19 | 22 | 45 | |
3
|
U. Catolica
|
23 | 13 | 3 | 7 | 50:33 | 17 | 42 | |
4
|
Everton de Vina
|
24 | 11 | 6 | 7 | 40:27 | 13 | 39 | |
5
|
Palestino
|
24 | 11 | 4 | 9 | 38:35 | 3 | 37 | |
6
|
Deportes Limache
|
24 | 10 | 4 | 10 | 45:37 | 8 | 34 | |
7
|
Coquimbo Unido
|
23 | 9 | 5 | 9 | 36:33 | 3 | 32 | |
8
|
Concepción
|
24 | 9 | 5 | 10 | 26:27 | -1 | 32 | |
9
|
Nublense
|
24 | 8 | 8 | 8 | 28:37 | -9 | 32 | |
10
|
Huachipato
|
23 | 9 | 4 | 10 | 33:39 | -6 | 31 | |
11
|
D. La Serena
|
24 | 7 | 9 | 8 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
A. Italiano
|
23 | 7 | 7 | 9 | 26:31 | -5 | 28 | |
13
|
O'Higgins
|
24 | 8 | 3 | 13 | 28:38 | -10 | 27 | |
14
|
Cobresal
|
24 | 7 | 4 | 13 | 35:45 | -10 | 25 | |
15
|
Universidad de Concepcion
|
24 | 6 | 5 | 13 | 18:40 | -22 | 23 | |
16
|
Union La Calera
|
24 | 4 | 6 | 14 | 20:41 | -21 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Colo Colo
|
24 | 17 | 3 | 4 | 50:27 | 23 | 54 | |
2
|
Universidad de Chile
|
24 | 13 | 6 | 5 | 41:19 | 22 | 45 | |
3
|
U. Catolica
|
23 | 13 | 3 | 7 | 50:33 | 17 | 42 | |
4
|
Everton de Vina
|
24 | 11 | 6 | 7 | 40:27 | 13 | 39 | |
5
|
Palestino
|
24 | 11 | 4 | 9 | 38:35 | 3 | 37 | |
6
|
Deportes Limache
|
24 | 10 | 4 | 10 | 45:37 | 8 | 34 | |
7
|
Coquimbo Unido
|
23 | 9 | 5 | 9 | 36:33 | 3 | 32 | |
8
|
Concepción
|
24 | 9 | 5 | 10 | 26:27 | -1 | 32 | |
9
|
Nublense
|
24 | 8 | 8 | 8 | 28:37 | -9 | 32 | |
10
|
Huachipato
|
23 | 9 | 4 | 10 | 33:39 | -6 | 31 | |
11
|
D. La Serena
|
24 | 7 | 9 | 8 | 36:41 | -5 | 30 | |
12
|
A. Italiano
|
23 | 7 | 7 | 9 | 26:31 | -5 | 28 | |
13
|
O'Higgins
|
24 | 8 | 3 | 13 | 28:38 | -10 | 27 | |
14
|
Cobresal
|
24 | 7 | 4 | 13 | 35:45 | -10 | 25 | |
15
|
Universidad de Concepcion
|
24 | 6 | 5 | 13 | 18:40 | -22 | 23 | |
16
|
Union La Calera
|
24 | 4 | 6 | 14 | 20:41 | -21 | 18 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Universidad de Chile
|
12 | 8 | 3 | 1 | 27:9 | 18 | 27 | |
| 2 |
Colo Colo
|
12 | 8 | 2 | 2 | 28:10 | 18 | 26 | |
| 3 |
Palestino
|
12 | 7 | 3 | 2 | 26:13 | 13 | 24 | |
| 4 |
Deportes Limache
|
12 | 7 | 1 | 4 | 25:15 | 10 | 22 | |
| 5 |
U. Catolica
|
11 | 6 | 2 | 3 | 29:16 | 13 | 20 | |
| 6 |
Huachipato
|
12 | 6 | 2 | 4 | 23:22 | 1 | 20 | |
| 7 |
Everton de Vina
|
13 | 5 | 4 | 4 | 19:16 | 3 | 19 | |
| 8 |
Concepción
|
13 | 5 | 4 | 4 | 17:14 | 3 | 19 | |
| 9 |
A. Italiano
|
12 | 5 | 4 | 3 | 19:13 | 6 | 19 | |
| 10 |
Cobresal
|
12 | 6 | 1 | 5 | 19:17 | 2 | 19 | |
| 11 |
Coquimbo Unido
|
11 | 5 | 3 | 3 | 18:11 | 7 | 18 | |
| 12 |
Nublense
|
12 | 4 | 4 | 4 | 15:16 | -1 | 16 | |
| 13 |
D. La Serena
|
12 | 4 | 4 | 4 | 19:18 | 1 | 16 | |
| 14 |
Universidad de Concepcion
|
11 | 5 | 1 | 5 | 8:12 | -4 | 16 | |
| 15 |
O'Higgins
|
11 | 5 | 0 | 6 | 11:14 | -3 | 15 | |
| 16 |
Union La Calera
|
12 | 3 | 3 | 6 | 14:17 | -3 | 12 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Colo Colo
|
12 | 9 | 1 | 2 | 22:17 | 5 | 28 | |
| 2 |
U. Catolica
|
12 | 7 | 1 | 4 | 21:17 | 4 | 22 | |
| 3 |
Everton de Vina
|
11 | 6 | 2 | 3 | 21:11 | 10 | 20 | |
| 4 |
Universidad de Chile
|
12 | 5 | 3 | 4 | 14:10 | 4 | 18 | |
| 5 |
Nublense
|
12 | 4 | 4 | 4 | 13:21 | -8 | 16 | |
| 6 |
Coquimbo Unido
|
12 | 4 | 2 | 6 | 18:22 | -4 | 14 | |
| 7 |
D. La Serena
|
12 | 3 | 5 | 4 | 17:23 | -6 | 14 | |
| 8 |
Palestino
|
12 | 4 | 1 | 7 | 12:22 | -10 | 13 | |
| 9 |
Concepción
|
11 | 4 | 1 | 6 | 9:13 | -4 | 13 | |
| 10 |
Deportes Limache
|
12 | 3 | 3 | 6 | 20:22 | -2 | 12 | |
| 11 |
O'Higgins
|
13 | 3 | 3 | 7 | 17:24 | -7 | 12 | |
| 12 |
Huachipato
|
11 | 3 | 2 | 6 | 10:17 | -7 | 11 | |
| 13 |
A. Italiano
|
11 | 2 | 3 | 6 | 7:18 | -11 | 9 | |
| 14 |
Universidad de Concepcion
|
13 | 1 | 4 | 8 | 10:28 | -18 | 7 | |
| 15 |
Cobresal
|
12 | 1 | 3 | 8 | 16:28 | -12 | 6 | |
| 16 |
Union La Calera
|
12 | 1 | 3 | 8 | 6:24 | -18 | 6 |
Które miejsce zajmuje Everton de Vina w tabeli Primera Division (Chile)?
Everton de Vina zajmuje obecnie 4. miejsce w tabeli Primera Division (Chile) z dorobkiem 39 punktów po 24 kolejkach. Strata do prowadzącego Colo Colo wynosi 15 punktów, a przewaga nad 5. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 40:27, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 12 punktów.
Statystyki Everton de Vina w sezonie 2026
Kompleksowe statystyki Everton de Vina na tle ligi w sezonie 2026.
Everton de Vina na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,0
- Strzały celne / mecz 5,4
- Asysty / mecz 0,83
- Udane dryblingi / mecz 8,2
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,13
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 15,5
- Przechwyty / mecz 8,9
- Wybicia / mecz 28,8
- Zablokowane strzały / mecz 3,6
Strzelcy Everton de Vina
Rozkład bramek w czasie
Bramki Everton de Vina i rywali według minuty w ostatnich 24 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Everton de Vina to 76–90+ minuta, w której padło 9 bramek. Drugi najlepszy okres to 31–45+ minuta z 8 trafieniami.
Przebieg meczu Everton de Vina i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 11 | 8-2-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 11 | 3-2-6 |
| Prowadził do przerwy | 8 | 7-1-0 |
| Remis do przerwy | 11 | 3-4-4 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 1-1-3 |
Gdy Everton de Vina otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 8 razy na 11 takich meczów.
Jak padają bramki dla Everton de Vina
78% bramek Everton de Vina pada z gry. Z karnych odpowiadają za 19% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 3% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Everton de Vina zdobywa w sezonie średnio 1,63 punktu na mecz. W ostatnich 10 meczach średnia wynosi 1,70.
Aktualne serie Everton de Vina
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 10 meczów Everton de Vina, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Everton de Vina
- Powyżej 0,5 92%
- Powyżej 1,5 75%
- Powyżej 2,5 54%
- Powyżej 3,5 33%
- Powyżej 4,5 17%
- Powyżej 5,5 4%
W 54% meczów Everton de Vina padają co najmniej trzy bramki, a w 50% spotkań trafiają obie drużyny.
Everton de Vina – faule i karne
- Faule / mecz 11,1
- Faule rywali / mecz 11,5
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Everton de Vina fauluje średnio 11,1 razy na mecz, a wymusza 11,5 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Everton de Vina, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Everton de Vina zdobywa 1,46 punktu na mecz wobec 1,82 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 24 meczach Everton de Vina ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Everton de Vina, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 11 z 24 meczów.
Everton de Vina – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 49%
- Skuteczność (gole / strzały) 15%
- Strzałów na gola 6,6
Everton de Vina oddaje 11,0 strzału na mecz. Do bramki trafia 49% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,6 strzału.
Everton de Vina – posiadanie piłki
- U siebie 50,3%
- Na wyjeździe 45,5%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 24
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 24
- Najniższe w sezonie 34%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 24 meczów. Średnio Everton de Vina utrzymuje przy piłce 48,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 34%.
Everton de Vina – podania
- Kluczowe / mecz 10,5
- Dośrodkowania / mecz 21,9
- Celność dośrodkowań 23%
- Podania długie / mecz 59
- Celność długich podań 47%
Everton de Vina wymienia średnio 373 podań na mecz przy celności 79%, z czego 10,5 to podania kluczowe.
Everton de Vina – czyste konta
- U siebie 4 z 13
- Na wyjeździe 3 z 11
- Stracone / mecz 1,13
- Bez straty do przerwy 50%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Everton de Vina to 29% meczów sezonu (7 z 24), z czego 4 w 13 meczach u siebie.
Everton de Vina – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 79%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 38%
- Rożne u siebie / mecz 6,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,5
Everton de Vina wykonuje średnio 5,3 rzutów rożnych na mecz wobec 4,7 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Everton de Vina – kartki
- Żółte kartki 53
- Pow. 3,5 kartki w meczu 88%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 88%
- Kartki rywali / mecz 3,3
- Mecze bez kartki 13%
Everton de Vina ogląda średnio 2,2 żółtej kartki na mecz, a rywale Everton de Vina – 3,3. W sezonie zespół otrzymał 5 czerwonych kartek.
Everton de Vina według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 5 tabeli | 6 | 0-2-4 | 0,33 | 1,00 | 1,83 |
| Środka tabeli (6–11) | 10 | 6-2-2 | 2,00 | 1,70 | 0,90 |
| Dołu tabeli (12–16) | 8 | 5-2-1 | 2,13 | 2,13 | 0,88 |
Najwięcej punktów na mecz Everton de Vina zdobywa z drużynami z dołu tabeli (12–16), najmniej z drużynami z top 5 tabeli.
Everton de Vina na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
2.
|
2,25 1,50 | 2,25 1,17 | 0,75 0,83 |
|
3.
|
1,82 1,83 | 2,64 1,75 | 1,45 1,42 |
|
4.
|
1,46 1,82 | 1,46 1,91 | 1,23 1,00 |
|
5.
|
2,00 1,08 | 2,17 1,00 | 1,08 1,83 |
|
6.
|
1,83 1,00 | 2,08 1,67 | 1,25 1,83 |
Ciekawe rekordy w meczach Everton de Vina
Skrajne wyniki i osiągnięcia Everton de Vina w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Everton de Vina - Union La Calera 3:0 Primera Division (Chile), 2.02.2026
- Najwyższa porażka Everton de Vina - Huachipato 0:3 Primera Division (Chile), 13.02.2026
- Najwięcej bramek w meczu 7 bramek Everton de Vina - Colo Colo 3:4, Primera Division (Chile), 1.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 3. minuta Medina, Everton de Vina - Universidad de Concepcion 3:1, Primera Division (Chile), 25.08.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Medina, Nublense - Everton de Vina 1:3, Primera Division (Chile), 12.09.2026
Jakie statystyki ma Everton de Vina w tym sezonie?
Bilans Everton de Vina w tym sezonie to 24 mecze i wynik 11-6-7 przy 40 zdobytych bramkach i 27 straconych. Czyste konto padło w 7 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 11,0 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Everton de Vina – zawodnicy
Jak wygląda kadra Everton de Vina w sezonie 2026.
Przewidywany skład Everton de Vina 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Everton de Vina
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
28 | Urugwaj | 1,3 mln € | 224 tys. € | 24 | 100% | 12 | 3 | 2 114' | 4 | 0 | |||||||
| 40 |
![]() |
21 | Argentyna | 500 tys. € | – | 17 | 71% | 7 | 1 | 972' | 4 | 0 | |||||||
| 11 |
|
21 | Chile | 450 tys. € | – | 24 | 100% | 1 | 3 | 1 309' | 2 | 0 | |||||||
| 29 |
|
27 | Argentyna | 450 tys. € | 411 tys. € | 23 | 96% | 2 | 3 | 783' | 2 | 0 | |||||||
| 13 |
|
22 | Chile | 125 tys. € | – | 3 | 13% | 0 | 0 | 58' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
25 | Chile | 350 tys. € | – | 22 | 92% | 4 | 2 | 1 192' | 7 | 0 | |||||||
| 30 |
|
36 | Urugwaj | 100 tys. € | – | 19 | 79% | 3 | 0 | 754' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
24 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 21 |
|
28 | Chile | 600 tys. € | – | 20 | 83% | 0 | 2 | 1 780' | 2 | 0 | |||||||
| 8 |
|
23 | Chile | 800 tys. € | – | 20 | 83% | 3 | 2 | 1 429' | 7 | 0 | |||||||
| 7 |
|
32 | Chile | 300 tys. € | – | 23 | 96% | 0 | 0 | 2 012' | 5 | 0 | |||||||
| 20 |
|
26 | Chile | 1,5 mln € | – | 9 | 38% | 1 | 0 | 390' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
![]() |
22 | Kolumbia | 550 tys. € | 98 tys. € | 9 | 38% | 0 | 0 | 137' | 0 | 0 | |||||||
| 28 |
![]() |
19 | 25 tys. € | – | 11 | 46% | 0 | 0 | 45' | 1 | 0 | ||||||||
| 4 |
|
22 | Chile | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 24 |
|
33 | Chile | 225 tys. € | – | 24 | 100% | 0 | 1 | 1 979' | 2 | 0 | |||||||
| 15 |
|
27 | Chile | 400 tys. € | 322 tys. € | 20 | 83% | 0 | 1 | 967' | 2 | 1 | |||||||
| 14 |
|
29 | Chile | 250 tys. € | – | 24 | 100% | 2 | 2 | 1 198' | 3 | 0 | |||||||
| 4 |
|
29 | Urugwaj | 400 tys. € | 36 tys. € | 18 | 75% | 0 | 0 | 1 121' | 7 | 4 | |||||||
| 37 |
|
22 | Chile | 400 tys. € | – | 23 | 96% | 0 | 0 | 1 309' | 3 | 0 | |||||||
| 2 |
|
35 | Chile | 75 tys. € | 465 tys. € | 10 | 42% | 0 | 0 | 293' | 1 | 0 | |||||||
| 36 |
|
22 | Chile | 75 tys. € | – | 7 | 29% | 0 | 0 | 87' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
28 | Chile | 200 tys. € | – | 12 | 50% | 0 | 0 | 204' | 0 | 1 | |||||||
| 19 |
|
22 | Chile | 125 tys. € | – | 11 | 46% | 0 | 0 | 293' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
22 | Chile | 125 tys. € | – | 3 | 13% | 0 | 0 | 15' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
35 | Argentyna | 100 tys. € | 188 tys. € | 20 | 83% | 0 | 0 | 299' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
36 | Chile | 100 tys. € | – | 23 | 96% | 0 | 0 | 1 800' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
24 | Chile | 125 tys. € | – | 24 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
![]() |
22 | Chile | 25 tys. € | – | 1 | 4% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Everton de Vina
9,7 mln €
śr. 334 tys. € / zawodnika
Ile Everton de Vina wydaje na pensje
1,7 mln € rocznie
śr. 60 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
4
najliczniej: Chile (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Everton de Vina w sezonie 2026
Everton de Vina wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Everton de Vina
Jak wygląda skład Everton de Vina?
W wyjściowym ustawieniu Everton de Vina między słupkami staje I. Gonzalez, a linię obrony najczęściej tworzą L. Soto, V. Vidal, D. Oyarzun oraz N. Baeza. W środku pola grają J. Alfaro, J. Moya, A. Medina, B. Berrios oraz E. Ramos, a za skuteczność w ataku odpowiadają N. Montiel. Trener Walter Ribonetto ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division (Chile) i pucharach.
Everton de Vina – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Everton de Vina w sezonie 2026.
Everton de Vina transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Kolumbia | 24 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 19 Sie 2026 |
![]() |
Kolumbia | 18 |
|
koniec wypożyczenia | |
| 26 Lip 2026 |
|
Chile | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
![]() |
Kolumbia | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 13 Lip 2026 |
|
Urugwaj | 32 | – | za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Chile | 26 |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Portugalia | 29 |
|
za darmo | |
| 30 Cze 2026 |
|
Kolumbia | 24 |
|
wypożyczenie | |
| 30 Cze 2026 |
|
Meksyk | 35 |
![]() |
za darmo | |
| 29 Mar 2026 |
|
Chile | 22 |
![]() |
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Everton de Vina
Everton de Vina bilans transferowy
- +116 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +440 tys. € 2024
- +1,3 mln € 2023
- -765 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Everton de Vina
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Everton de Vina w sezonie 2026?
W sezonie 2026 do Everton de Vina trafiło 12 zawodników za łączną kwotę 84 tys. €, a klub opuściło 11 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Braian Aaron Martinez z Independiente za 84 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Alvaro Madrid do Colo Colo za 200 tys. €.
Everton de Vina – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Everton de Vina? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Everton de Vina?
Klub piłkarski Everton de Vina zdobył w swojej historii 7 trofeów — 7 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo Chile oraz Mistrzostwo 2. ligi Chile. Ponadto triumfował w Puchar Chile.