Ramiro Gonzalez jest piłkarzem występującym obecnie w Everton de Vina. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Ramiro Gonzalez
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Ramiro Gonzalez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Ramiro Gonzalez wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.79, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ramiro Gonzalez oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ramiro Gonzalez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ramiro Gonzalez rozegrał w barwach Everton de Vina w Primera Division (Chile) 22 mecze, w Copa Chile 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 659 minut. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Ramiro Gonzalez
Pierwszy transfer Ramiro Gonzalez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z CD Juventud Unida (Gualeguaychú) do Club León za 450 tysięcy euro.
Czy Ramiro Gonzalez ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ramiro Gonzalez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ramiro Gonzalez to problemy z udem z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 8 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ramiro Gonzalez?
Ramiro Gonzalez ma na koncie 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Colo Colo — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Ramiro Gonzalez?
Ramiro Gonzalez najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Ramiro Gonzalez?
Wycena 35-letniego Ramiro Gonzalez według stanu na czerwiec 2026 wynosi 100 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,2 miliona euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Ramiro Gonzalez?
Ramiro Gonzalez urodził się 21 listopada 1990 w Santa Fe w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 35 lat.
Ramiro Gonzalez – statystyki
Szczegółowe statystyki Ramiro Gonzalez w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Everton de Vina. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Jakie statystyki ma Ramiro Gonzalez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Ramiro Gonzalez wyglądają następująco: 22 mecze, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 1.79, a skuteczność strzałów to 0,0%. Ramiro Gonzalez oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ramiro Gonzalez – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ramiro Gonzalez w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Ile meczów rozegrał Ramiro Gonzalez w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Ramiro Gonzalez rozegrał w barwach Everton de Vina w Primera Division (Chile) 22 mecze, w Copa Chile 6 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 659 minut. Średnio dawało to 24 minuty gry na spotkanie.
Ramiro Gonzalez – transfery
W trakcie kariery Ramiro Gonzalez zmieniał klub 14 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 450 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Everton de Vina 2025 – obecnie
-
Colo Colo 2022 – 2025
-
Platense 2022 – 2022
-
Talleres Cordoba 2022 – 2022
-
Club León 2021 – 2022
-
Atlético San Luis 2020 – 2021
-
Club León 2019 – 2020
-
CD Juventud Unida (Gualeguaychú) 2018 – 2019

-
Union Espanola 2017 – 2018
-
CD Juventud Unida (Gualeguaychú) 2017 – 2017

-
Instituto Cordoba 2016 – 2017
-
CD Juventud Unida (Gualeguaychú) 2015 – 2016

-
Unión Aconquija 2013 – 2015

-
Alvarado 2012 – 2013
-
CA Alvarado II do 2012

Transfery Ramiro Gonzalez
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2024/25 | 03.01.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 31.12.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 18.06.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 22.01.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2021/22 | 29.06.2021 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2020/21 | 30.06.2020 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 24.01.2019 |
|
450 tys. € | Transfer definitywny |
| 2018/19 | 30.12.2018 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 02.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
![]() |
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 31.07.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2015/16 | 31.12.2015 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 31.12.2013 |
![]() |
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 31.12.2012 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Ramiro Gonzalez
Pierwszy transfer Ramiro Gonzalez w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z CD Juventud Unida (Gualeguaychú) do Club León za 450 tysięcy euro.
Ramiro Gonzalez – forma
W ostatnich 5 meczach Ramiro Gonzalez zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Forma Ramiro Gonzalez i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Cobresal
2
Everton de Vina
2
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
4
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Everton de Vina
3
D. La Serena
2
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Everton de Vina
0
U. Catolica
1
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Sie
Koniec
|
Deportes Limache
0
Everton de Vina
3
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Everton de Vina
3
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Sie
Koniec
|
Huachipato
1
Everton de Vina
4
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Everton de Vina
3
Colo Colo
4
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lip
Koniec
|
Union La Calera
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Deportes Copiapo
0
Everton de Vina
1
Copa Chile, 6. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
04 Lip
Koniec
|
San Luis
2
Everton de Vina
2
Copa Chile, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Lip
Koniec
|
U. Catolica
2
Everton de Vina
1
Copa Chile, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
27 Cze
Koniec
|
Everton de Vina
3
Deportes Copiapo
0
Copa Chile, 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
Everton de Vina
1
U. Catolica
3
Copa Chile, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Cze
Koniec
|
Everton de Vina
2
San Luis
2
Copa Chile, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Everton de Vina
1
Palestino
2
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
O'Higgins
2
Everton de Vina
3
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Everton de Vina
3
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Everton de Vina
0
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Kwi
Koniec
|
D. La Serena
1
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Everton de Vina
0
Nublense
0
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
U. Catolica
2
Everton de Vina
2
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Everton de Vina
1
Deportes Limache
0
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Universidad de Concepcion
0
Everton de Vina
3
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
A. Italiano
1
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Lut
Koniec
|
Everton de Vina
0
Huachipato
3
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Colo Colo
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Everton de Vina
3
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Gru
Koniec
|
O'Higgins
1
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Everton de Vina
0
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lis
Koniec
|
A. Italiano
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Cobresal
1
Everton de Vina
2
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Paź
Koniec
|
Everton de Vina
0
U. Catolica
3
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
37'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.5 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Union La Calera
1
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Everton de Vina
3
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Everton de Vina
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Lip
Koniec
|
Everton de Vina
0
Deportes Limache
0
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Cze
Koniec
|
Everton de Vina
0
O'Higgins
1
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
17 Cze
Koniec
|
Deportes Iquique
1
Everton de Vina
2
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Cze
Koniec
|
Everton de Vina
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Everton de Vina
2
Cobresal
2
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Union Espanola
0
Everton de Vina
3
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 7.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Everton de Vina
2
U. Catolica
1
Copa Chile, 6. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | 7.0 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Everton de Vina
1
Palestino
2
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
U. Catolica
6
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Everton de Vina
1
Union La Calera
1
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
D. La Serena
2
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Everton de Vina
2
Union La Calera
0
Copa Chile, 5. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Mar
Koniec
|
Everton de Vina
2
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
98'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
San Luis
3
Everton de Vina
2
Copa Chile, 4. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
16 Mar
Koniec
|
Everton de Vina
0
Coquimbo Unido
0
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Mar
Karne
|
Union Espanola
(3)
2
Everton de Vina
(1)
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Everton de Vina
1
Nublense
2
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Huachipato
4
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Everton de Vina
1
San Luis
0
Copa Chile, 3. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Union La Calera
1
Everton de Vina
0
Copa Chile, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Union La Calera
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Huachipato
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
River Plate
1
Colo Colo
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Magallanes
3
Colo Colo
0
Copa Chile
|
78'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Colo Colo
2
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Everton de Vina
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Sie
Koniec
|
Junior
1
Colo Colo
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Junior
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Cze
Koniec
|
Colo Colo
3
O'Higgins
1
Copa Chile
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Cze
Koniec
|
O'Higgins
2
Colo Colo
2
Copa Chile
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Cze
Koniec
|
![]()
Deportes Quillon
0
Colo Colo
6
Copa Chile
|
30'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
30 Maj
Koniec
|
Cerro Porteno
1
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Alianza Lima
1
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Maj
Koniec
|
A. Italiano
1
Colo Colo
4
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cobresal
2
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Nublense
3
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Sportivo Trinidense
1
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Mar
Koniec
|
Colo Colo
0
Godoy Cruz
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lut
Koniec
|
Godoy Cruz
0
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Lis
Koniec
|
A. Italiano
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lis
Koniec
|
Colo Colo
2
Union La Calera
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Magallanes
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
84'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Colo Colo
2
U. Catolica
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Cobreloa
2
Colo Colo
2
Copa Chile
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Sie
Koniec
|
U. Catolica
0
Colo Colo
0
Copa Chile
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Lip
Koniec
|
Colo Colo
3
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lip
Koniec
|
América Mineiro
5
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Colo Colo
6
Union La Calera
1
Copa Chile
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Cze
Koniec
|
Boca Juniors
1
Colo Colo
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
76'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Monagas SC
1
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Colo Colo
2
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Colo Colo
0
Boca Juniors
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
3
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Huachipato
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Colo Colo
0
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Colo Colo
2
Coquimbo Unido
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Colo Colo
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Colo Colo
1
Nublense
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Sty
Koniec
|
O'Higgins
5
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Sty
Koniec
|
Deportes Copiapo
2
Colo Colo
5
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Rosario Central
1
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 6.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Platense
1
Union Santa Fe
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Platense
0
Talleres Cordoba
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
17 Sie
Koniec
|
San Lorenzo
2
Platense
0
Liga Profesional (Argentyna)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Sie
Koniec
|
Boca Juniors
2
Platense
1
Liga Profesional (Argentyna)
|
83'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
Sarmiento Junin
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Talleres Cordoba
1
U. Catolica
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Gimnasia L.P.
2
Talleres Cordoba
1
Copa de la Liga Profesional
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Talleres Cordoba
2
Godoy Cruz
1
Copa de la Liga Profesional
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Mar
Koniec
|
Racing Club
1
Talleres Cordoba
0
Copa de la Liga Profesional
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Patronato
0
Talleres Cordoba
0
Copa de la Liga Profesional
|
48'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Gru
Koniec
|
Club León
3
Atlas
2
Liga MX (Meksyk)
|
55'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Puebla
2
Club León
1
Liga MX (Meksyk)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lis
Koniec
|
Club León
3
Necaxa
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Club León
3
Seattle Sounders
2
Leagues Cup
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Sie
Koniec
|
Sporting Kansas City
1
Club León
6
Leagues Cup
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Sie
Koniec
|
Club León
2
Club Tijuana
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Atlético San Luis
1
CF Pachuca
5
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.5 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
CD Cruz Azul
3
Atlético San Luis
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Atlético San Luis
1
Puebla
4
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Atlético San Luis
1
Santos Laguna
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Club León
3
Atlético San Luis
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Sty
Koniec
|
Club América
2
Atlético San Luis
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
07 Lis
Koniec
|
Puebla
1
Atlético San Luis
0
Liga MX (Meksyk)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Paź
Koniec
|
Atlético San Luis
2
Club Querétaro
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Atlético San Luis
0
Club León
2
Liga MX (Meksyk)
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
UNAM Pumas
3
Atlético San Luis
0
Liga MX (Meksyk)
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Atlético San Luis
1
Club América
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Istotny | 5.0 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Guadalajara Chivas
2
Atlético San Luis
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Atlético San Luis
1
Atlas
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Club León
1
Mazatlán
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
01 Lis
Koniec
|
CD Cruz Azul
1
Club León
0
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Club León
3
Atlético San Luis
2
Liga MX (Meksyk)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Paź
Koniec
|
UNAM Pumas
1
Club León
2
Liga MX (Meksyk)
|
93'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Puebla
2
Club León
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Sie
Koniec
|
Club León
4
Guadalajara Chivas
3
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
27 Maj
Koniec
|
Club León
0
Tigres UANL
0
Liga MX (Meksyk)
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Club León
0
Club América
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Club Tijuana
1
Club León
3
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Club León
2
CF Pachuca
1
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Club León
5
Atlas
2
Liga MX (Meksyk)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Mazatlán
2
Club León
3
Liga MX (Meksyk)
|
11'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Lis
Koniec
|
Union Espanola
1
Union La Calera
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.4 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Colo Colo
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Union Espanola
1
U. Catolica
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Sie
Koniec
|
O'Higgins
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
6 strzałów (2 celne)
|
Decydujący | 6.9 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Union Espanola
1
Universidad de Chile
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Huachipato
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Maj
Koniec
|
A. Italiano
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Antofagasta
3
Everton de Vina
2
Primera Division (Chile)
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Deportes Temuco
2
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Antofagasta
3
Deportes Temuco
2
Primera Division (Chile)
|
21'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.2 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Union Espanola
4
San Luis
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Deportes Iquique
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.9 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Union Espanola
2
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
19 Mar
Koniec
|
U. Catolica
3
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Union Espanola
2
Universidad de Concepcion
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Curico Unido
4
Union Espanola
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Lut
Koniec
|
Union Espanola
1
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Union Espanola
2
Palestino
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Union Espanola
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Curico Unido
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Union Espanola
0
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
19 Sie
Koniec
|
Union Espanola
1
San Luis
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
12 Sie
Koniec
|
O'Higgins
0
Union Espanola
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
O'Higgins
1
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
64'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
31 Paź
Koniec
|
Colo Colo
2
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Santiago Wanderers
1
Primera Division (Chile)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 |
Podsumowanie formy Ramiro Gonzalez
W ostatnich 10 meczach Ramiro Gonzalez 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.32, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66.
W jakiej formie jest Ramiro Gonzalez?
W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty.
Ramiro Gonzalez – zarobki
Ramiro Gonzalez gra w Everton de Vina na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 188 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ramiro Gonzalez w Everton de Vina (2022)
| Rocznie | 188 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 16 tys. € |
| Tygodniowo | 4 tys. € |
| Dziennie | 514 € |
Zarobki Ramiro Gonzalez w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2022 |
|
188 tys. € |
| 2021/22 |
|
116 tys. € |
| 2021 |
|
393 tys. € |
| 2020/21 |
|
474 tys. € |
| 2019/20 |
|
304 tys. € |
| 2018/19 |
|
304 tys. € |
Ramiro Gonzalez – kontuzje
W trakcie kariery Ramiro Gonzalez zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 1 mecz. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ramiro Gonzalez
-
Problemy z udem
13.05.23 – 20.05.23 (8 dni)
Colo Colo opuszczone: 1 mecz
Czy Ramiro Gonzalez ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Ramiro Gonzalez nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ramiro Gonzalez to problemy z udem z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 8 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ramiro Gonzalez – trofea
W trakcie kariery Ramiro Gonzalez zdobył 4 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Trofea Ramiro Gonzalez
Jakie trofea zdobył Ramiro Gonzalez?
Ramiro Gonzalez zdobył w karierze 4 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Colo Colo — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo Chile — 1 raz.
Ramiro Gonzalez – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ramiro Gonzalez wynosi obecnie 100 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ramiro Gonzalez na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ramiro Gonzalez
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 35 |
|
100 tys. € |
| 09.12.2025 | 35 |
|
150 tys. € |
| 29.06.2025 | 34 |
|
175 tys. € |
| 11.11.2024 | 33 |
|
200 tys. € |
| 12.06.2024 | 33 |
|
200 tys. € |
| 12.12.2023 | 33 |
|
275 tys. € |
| 19.07.2023 | 32 |
|
350 tys. € |
| 03.04.2023 | 32 |
|
350 tys. € |
| 25.10.2022 | 31 |
|
350 tys. € |
| 05.09.2022 | 31 |
|
400 tys. € |
| 23.05.2022 | 31 |
|
800 tys. € |
| 14.10.2021 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 20.04.2021 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 17.12.2020 | 30 |
|
800 tys. € |
| 26.06.2020 | 29 |
|
800 tys. € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
800 tys. € |
| 09.01.2020 | 29 |
|
1 mln € |
| 12.08.2019 | 28 |
|
1 mln € |
| 07.02.2019 | 28 |
|
400 tys. € |
| 02.06.2018 | 27 |
|
300 tys. € |
| 18.10.2017 | 26 |
|
250 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ramiro Gonzalez?
Wycena Ramiro Gonzalez wynosi obecnie 100 tys. €. W szczycie kariery Ramiro Gonzalez wyceniano na 1,2 mln €, a najniżej na 100 tys. €.