Matias Zaldivia jest piłkarzem występującym obecnie w Universidad de Chile. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Matias Zaldivia
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Matias Zaldivia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Matias Zaldivia wyglądają następująco: 20 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.04, a skuteczność strzałów to 11,8%. Matias Zaldivia oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Matias Zaldivia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matias Zaldivia rozegrał w barwach Universidad de Chile w Primera Division (Chile) 20 meczów, w Copa Chile 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 2 012 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Matias Zaldivia
Pierwszy transfer Matias Zaldivia w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Arsenal Sarandi do Colo Colo za 320 tysięcy euro.
Czy Matias Zaldivia ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matias Zaldivia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matias Zaldivia to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 222 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Matias Zaldivia?
Matias Zaldivia ma na koncie 10 trofeów. Najczęściej sięgał po Puchar Chile — 4 razy. Najwięcej sukcesów świętował z Colo Colo — 7 trofeów. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Matias Zaldivia?
Matias Zaldivia najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4). W zależności od ustawienia pełni również rolę Lewy obrońca lub Prawy obrońca.
Jaka jest wartość rynkowa Matias Zaldivia?
Wycena 36-letniego Matias Zaldivia według stanu na czerwiec 2026 wynosi 350 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 600 tysięcy euro, a najniższa 125 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Matias Zaldivia?
Matias Zaldivia urodził się 22 stycznia 1990 w San Isidro w Argentynie, ma narodowość chilijską. Obecnie piłkarz ma 36 lat.
Matias Zaldivia – statystyki
Szczegółowe statystyki Matias Zaldivia w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Universidad de Chile oraz reprezentacja Chile. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Matias Zaldivia vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Matias Zaldivia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Matias Zaldivia wyglądają następująco: 20 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 7.04, a skuteczność strzałów to 11,8%. Matias Zaldivia oddaje średnio 0,9 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Matias Zaldivia – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Matias Zaldivia w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Matias Zaldivia w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Matias Zaldivia rozegrał w barwach Universidad de Chile w Primera Division (Chile) 20 meczów, w Copa Chile 4 mecze. Wyszedł w pierwszym składzie 22 razy i spędził na boisku łącznie 2 012 minut. Średnio dawało to 84 minuty gry na spotkanie.
Matias Zaldivia – transfery
W trakcie kariery Matias Zaldivia zmieniał klub 4 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 320 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Universidad de Chile 2022 – obecnie
-
Colo Colo 2016 – 2022
-
Arsenal Sarandi 2012 – 2016
-
Chacarita Juniors 2010 – 2012
-
Club Atlético Chacarita Juniors II do 2010

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Matias Zaldivia
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2022/23 | 31.12.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2015/16 | 20.01.2016 |
|
320 tys. € | Transfer definitywny |
| 2012/13 | 08.08.2012 |
|
— | Wolny transfer |
| 2010/11 | 30.06.2010 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Matias Zaldivia
Pierwszy transfer Matias Zaldivia w seniorskiej karierze miał miejsce w 2016 roku, gdy przeniósł się z Arsenal Sarandi do Colo Colo za 320 tysięcy euro.
Matias Zaldivia – forma
W ostatnich 5 meczach Matias Zaldivia zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 7,19. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Matias Zaldivia i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
U. Catolica
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
4
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
62'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
6
Nublense
0
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.1 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Antofagasta
2
Universidad de Chile
0
Copa Chile, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Everton de Vina
1
Copa Chile, 1/8 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Everton de Vina
0
Universidad de Chile
1
Copa Chile, 1/8 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
D. La Serena
0
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
4
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Universidad de Concepcion
2
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Deportes Limache
1
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Palestino
1
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Union San Felipe
0
Universidad de Chile
1
Copa Chile, 6. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
1
U. Catolica
0
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Everton de Vina
0
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Nublense
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
4
D. La Serena
0
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Colo Colo
0
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 8.3 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Deportes Limache
2
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Palestino
0
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Huachipato
2
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Universidad de Chile
0
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Deportes Iquique
2
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
O'Higgins
0
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Universidad de Chile
4
Deportes Limache
3
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Huachipato
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lanus
1
Universidad de Chile
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Paź
Koniec
|
U. Catolica
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Lanus
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Palestino
1
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
D. La Serena
1
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
19'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Alianza Lima
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Alianza Lima
0
Universidad de Chile
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
0
Universidad de Chile
3
Superpuchar Chile, finał
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
A. Italiano
3
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Independiente
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
4
Union Espanola
1
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Union La Calera
0
Universidad de Chile
4
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Club Guarani
2
Universidad de Chile
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, play offy
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Nublense
2
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
5
Club Guarani
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, play offy
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Union Espanola
0
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Universidad de Chile
3
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Curico Unido
2
Copa Chile, 1/16 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Decydujący | 8.0 | |
|
08 Cze
Koniec
|
Curico Unido
2
Universidad de Chile
1
Copa Chile, 1/16 finału
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
6
O'Higgins
0
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.5 | |
|
24 Maj
Koniec
|
Deportes Limache
2
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Huachipato
1
Universidad de Chile
5
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
24'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Estudiantes L.P.
3
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
1
U. Catolica
0
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Palestino
2
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
3
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Universidad de Chile
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Botafogo
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Everton de Vina
2
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
3
Santiago Morning
0
Copa Chile, 4. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Mar
Koniec
|
Cobresal
2
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Santiago Morning
1
Universidad de Chile
3
Copa Chile, 3. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Kolumbia
4
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 10. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
11 Paź
Koniec
|
Chile
1
Brazylia
2
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 9. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Palestino
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Palestino
1
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
28 Lip
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
21 Lip
Koniec
|
Cobresal
3
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
05 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Deportes Iquique
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Palestino
2
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Cobresal
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
1
O'Higgins
0
Primera Division (Chile)
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Deportes Copiapo
1
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Universidad de Chile
1
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
09 Gru
Koniec
|
Universidad de Chile
3
Nublense
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile)
|
42'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
22 Lis
Koniec
|
Ekwador
1
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 6. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Lis
Koniec
|
Chile
0
Paragwaj
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 5. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Paź
Koniec
|
Wenezuela
3
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 4. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Deportes Copiapo
3
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Curico Unido
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 5.8 | |
|
30 Lip
Koniec
|
Magallanes
2
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Union Espanola
3
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
08 Lip
Koniec
|
Huachipato
1
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
29 Cze
Koniec
|
Universidad de Chile
3
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Cze
Karne
|
Universidad de Chile
(3)
0
O'Higgins
(5)
0
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
16 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Cobresal
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
11 Maj
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile)
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Colo Colo
0
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Union La Calera
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Lut
Koniec
|
O'Higgins
0
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Palestino
2
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Huachipato
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Paź
Koniec
|
Colo Colo
1
Curico Unido
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Palestino
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Antofagasta
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
31 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Lip
Koniec
|
Colo Colo
3
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Lip
Koniec
|
Internacional
4
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Cze
Koniec
|
Colo Colo
2
Internacional
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Cze
Koniec
|
Deportes Temuco
1
Colo Colo
5
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
22 Maj
Koniec
|
O'Higgins
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Maj
Koniec
|
River Plate
4
Colo Colo
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Alianza Lima
1
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
1
River Plate
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Kwi
Koniec
|
U. Catolica
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
2
Cobresal
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Union Espanola
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.0 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
Fortaleza EC
1
Colo Colo
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
4
Union La Calera
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Palestino
0
Colo Colo
5
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Mar
Koniec
|
Antofagasta
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Colo Colo
4
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile)
|
14'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Huachipato
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Lut
Koniec
|
Colo Colo
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sty
Koniec
|
U. Catolica
0
Colo Colo
2
Superpuchar Chile
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lis
Koniec
|
Colo Colo
0
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Lis
Koniec
|
Curico Unido
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Lis
Koniec
|
Colo Colo
1
D. Melipilla
0
Primera Division (Chile)
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Sie
Koniec
|
D. Melipilla
2
Colo Colo
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Colo Colo
1
A. Italiano
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
07 Cze
Koniec
|
Colo Colo
2
D. La Serena
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Cobresal
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Mar
Koniec
|
Colo Colo
0
Union La Calera
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Colo Colo
0
Curico Unido
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Colo Colo
0
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Colo Colo
3
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
01 Maj
Karne
|
Colo Colo
(0)
0
Universidad Catolica
(3)
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
3
O'Higgins
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Coquimbo Unido
2
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Universidad Catolica
0
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Curico Unido
3
Colo Colo
4
Primera Division (Chile)
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Colo Colo
0
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Huachipato
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
28 Paź
Koniec
|
A. Italiano
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Paź
Koniec
|
O'Higgins
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
U. Catolica
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
3
Antofagasta
4
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 6.4 | |
|
30 Sie
Koniec
|
Corinthians
2
Colo Colo
1
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
25 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Colo Colo
3
San Luis
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Sie
Koniec
|
Deportes Temuco
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Colo Colo
2
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Union Espanola
3
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Colo Colo
2
Bolívar
0
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Colo Colo
0
Deportes Iquique
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Colo Colo
3
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
03 Maj
Koniec
|
Delfin SC
1
Colo Colo
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
2
Deportes Temuco
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
15 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Kwi
Koniec
|
San Luis
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
0
Delfin SC
2
CONMEBOL Copa Libertadores
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Colo Colo
1
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Universidad de Concepcion
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Colo Colo
1
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
|
Decydujący | 8.0 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Huachipato
0
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Everton de Vina
2
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
21 Paź
Koniec
|
A. Italiano
0
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Paź
Koniec
|
Colo Colo
2
Santiago Wanderers
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Deportes Iquique
1
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Universidad de Concepcion
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
2
Santiago Wanderers
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
1
Palestino
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Colo Colo
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Colo Colo
2
San Luis
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 8.1 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Union La Calera
0
Colo Colo
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Colo Colo
2
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Deportes Iquique
0
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 |
W ostatnich 5 meczach Matias Zaldivia 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.57, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 7.19 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W ostatnich 10 meczach Matias Zaldivia 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.57, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 7.12 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W jakiej formie jest Matias Zaldivia?
Matias Zaldivia jest obecnie w dobrej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 7.19 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (7.04). Jego dyspozycja rośnie.
Matias Zaldivia – kontuzje
W trakcie kariery Matias Zaldivia zanotował 17 kontuzji, przez które opuścił łącznie 104 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Matias Zaldivia
-
Braki w przygotowaniu
19.07.26 – 29.07.26 (11 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
09.05.26 – 12.07.26 (65 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 10 meczów
-
Uraz
10.03.26 – 21.03.26 (12 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
28.02.25 – 11.03.25 (12 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
16.01.25 – 04.02.25 (20 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 2 mecze
-
Uraz barku
14.08.23 – 05.09.23 (23 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
29.07.23 – 10.08.23 (13 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 1 mecz
-
Uraz kolana
21.08.22 – 06.10.22 (47 dni)
Colo Colo opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
08.08.21 – 30.08.21 (23 dni)
Colo Colo opuszczone: 5 meczów
-
Uraz
06.05.21 – 12.05.21 (7 dni)
Colo Colo opuszczone: 1 mecz
-
Zerwanie ścięgna Achillesa
18.09.20 – 26.03.21 (190 dni)
Colo Colo opuszczone: 28 meczów
-
Uraz
01.09.20 – 16.09.20 (16 dni)
Colo Colo opuszczone: 4 mecze
-
Uraz
22.08.19 – 30.03.20 (222 dni)
Colo Colo opuszczone: 19 meczów
-
Uraz
07.08.19 – 19.08.19 (13 dni)
Colo Colo opuszczone: 2 mecze
-
Uraz barku
30.01.19 – 20.02.19 (22 dni)
Colo Colo opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
01.02.17 – 01.08.17 (182 dni)
Colo Colo opuszczone: 19 meczów
-
Uraz
06.03.16 – 14.03.16 (9 dni)
Colo Colo opuszczone: 2 mecze
Czy Matias Zaldivia ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Matias Zaldivia nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Matias Zaldivia to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 222 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Matias Zaldivia – trofea
W trakcie kariery Matias Zaldivia zdobył 10 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Matias Zaldivia
Jakie trofea zdobył Matias Zaldivia?
Matias Zaldivia zdobył w karierze 10 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Colo Colo — 7 trofeów. Najczęściej zdobywał Puchar Chile — 4 razy.
Matias Zaldivia – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Matias Zaldivia wynosi obecnie 350 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Matias Zaldivia na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Matias Zaldivia
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 35 |
|
350 tys. € |
| 09.12.2025 | 34 |
|
400 tys. € |
| 29.06.2025 | 34 |
|
450 tys. € |
| 11.11.2024 | 33 |
|
450 tys. € |
| 12.06.2024 | 33 |
|
450 tys. € |
| 12.12.2023 | 32 |
|
500 tys. € |
| 19.07.2023 | 32 |
|
500 tys. € |
| 03.04.2023 | 32 |
|
400 tys. € |
| 14.11.2022 | 31 |
|
175 tys. € |
| 15.06.2022 | 31 |
|
250 tys. € |
| 27.03.2022 | 31 |
|
300 tys. € |
| 21.10.2021 | 30 |
|
300 tys. € |
| 10.03.2021 | 30 |
|
300 tys. € |
| 09.11.2020 | 29 |
|
300 tys. € |
| 07.04.2020 | 29 |
|
350 tys. € |
| 06.12.2019 | 28 |
|
450 tys. € |
| 21.05.2019 | 28 |
|
600 tys. € |
| 02.06.2018 | 27 |
|
600 tys. € |
| 18.10.2017 | 26 |
|
450 tys. € |
| 13.07.2015 | 24 |
|
350 tys. € |
| 15.06.2011 | 20 |
|
125 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Matias Zaldivia?
Wycena Matias Zaldivia wynosi obecnie 350 tys. €. W szczycie kariery Matias Zaldivia wyceniano na 600 tys. €, a najniżej na 125 tys. €.