Javier Altamirano jest piłkarzem występującym obecnie w Universidad de Chile. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Javier Altamirano
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Javier Altamirano w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Javier Altamirano wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.03, a skuteczność strzałów to 9,5%. Javier Altamirano oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Javier Altamirano w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Javier Altamirano rozegrał w barwach Universidad de Chile w Primera Division (Chile) 25 meczów, w Copa Chile 7 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Chile. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 497 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Historia transferów Javier Altamirano
Pierwszy transfer Javier Altamirano w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Huachipato do Estudiantes L.P. za 918,4 tysiąca euro.
Najdroższym transferem w karierze Javier Altamirano było przejście z Estudiantes L.P. do Universidad de Chile w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,3 miliona euro.
Czy Javier Altamirano ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Javier Altamirano nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javier Altamirano to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 149 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Javier Altamirano?
Javier Altamirano ma na koncie 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował z Estudiantes L.P. — 3 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2025 roku.
Na jakiej pozycji gra Javier Altamirano?
Javier Altamirano najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Javier Altamirano?
Wycena 27-letniego Javier Altamirano według stanu na czerwiec 2026 wynosi 2 miliony euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 2,3 miliona euro, a najniższa 50 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Javier Altamirano?
Javier Altamirano urodził się 21 sierpnia 1999 w Chile. Obecnie piłkarz ma 27 lat.
Javier Altamirano – statystyki
Szczegółowe statystyki Javier Altamirano w sezonie 2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Universidad de Chile oraz reprezentacja Chile. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Javier Altamirano vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Javier Altamirano w sezonie 2026?
W obecnym sezonie 2026 statystyki Javier Altamirano wyglądają następująco: 25 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.03, a skuteczność strzałów to 9,5%. Javier Altamirano oddaje średnio 0,8 strzału na mecz, z czego 0,2 to strzały celne.
Javier Altamirano – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Javier Altamirano w sezonie 2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Javier Altamirano w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Javier Altamirano rozegrał w barwach Universidad de Chile w Primera Division (Chile) 25 meczów, w Copa Chile 7 meczów. W tym samym sezonie zanotował również 2 występy w reprezentacji Chile. Wyszedł w pierwszym składzie 15 razy i spędził na boisku łącznie 1 497 minut. Średnio dawało to 44 minuty gry na spotkanie.
Javier Altamirano – transfery
W trakcie kariery Javier Altamirano zmieniał klub 5 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 2,2 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Universidad de Chile 2025 – obecnie
-
Estudiantes L.P. 2025 – 2025
-
Universidad de Chile 2025 – 2025
-
Estudiantes L.P. 2023 – 2025
-
Huachipato 2017 – 2023
-
Huachipato U21 do 2017

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Javier Altamirano
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2025/26 | 31.12.2025 |
|
1,3 mln € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 30.12.2025 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2024/25 | 20.01.2025 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2023/24 | 17.08.2023 |
|
918 tys. € | Transfer definitywny |
| 2017/18 | 31.12.2017 |
|
— | Wolny transfer |
Historia transferów Javier Altamirano
Pierwszy transfer Javier Altamirano w seniorskiej karierze miał miejsce w 2023 roku, gdy przeniósł się z Huachipato do Estudiantes L.P. za 918,4 tysiąca euro.
Najdroższym transferem w karierze Javier Altamirano było przejście z Estudiantes L.P. do Universidad de Chile w 2025 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 1,3 miliona euro.
Javier Altamirano – forma
W ostatnich 5 meczach Javier Altamirano zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Javier Altamirano i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
U. Catolica
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
14'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
6
Nublense
0
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Antofagasta
2
Universidad de Chile
0
Copa Chile, 1/4 finału
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Everton de Vina
1
Copa Chile, 1/8 finału
|
79'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Everton de Vina
0
Universidad de Chile
1
Copa Chile, 1/8 finału
|
77'
|
0 goli
1 strzał
5 kluczowych podań
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
13 Wrz
Koniec
|
D. La Serena
0
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
4
Coquimbo Unido
2
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sie
Koniec
|
Universidad de Concepcion
2
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
45'
|
0 goli
4 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sie
Koniec
|
Deportes Limache
1
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Palestino
1
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
24'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Sie
Koniec
|
Union San Felipe
0
Universidad de Chile
1
Copa Chile, 6. runda
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
29'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
26 Lip
Koniec
|
A. Italiano
1
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Lip
Koniec
|
Santiago Wanderers
2
Universidad de Chile
3
Copa Chile, 5. runda
|
45'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
0 strzałów
|
Decydujący | 6.7 | |
|
02 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Union La Calera
1
Copa Chile, 2. runda
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
28 Cze
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Union San Felipe
0
Copa Chile, 4. runda
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.6 | |
|
19 Cze
Koniec
|
Universidad de Chile
2
O'Higgins
0
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Cze
Koniec
|
Union La Calera
2
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Concepción
1
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
27'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Cobresal
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 12. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
1
U. Catolica
0
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Everton de Vina
0
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Nublense
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
4
D. La Serena
0
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
74'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.2 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Coquimbo Unido
0
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
64'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
88'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Palestino
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1. runda
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Colo Colo
0
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 5. kolejka
|
84'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Lut
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Deportes Limache
2
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.3 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Palestino
0
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Huachipato
2
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Universidad de Chile
0
A. Italiano
0
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Gru
Koniec
|
Deportes Iquique
2
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile), 30. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.5 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile), 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Lis
Koniec
|
O'Higgins
0
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 28. kolejka
|
89'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Universidad de Chile
4
Deportes Limache
3
Primera Division (Chile), 27. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.8 | |
|
05 Lis
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile), 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Huachipato
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lanus
1
Universidad de Chile
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Paź
Koniec
|
U. Catolica
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 25. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Lanus
2
CONMEBOL Copa Sudamericana, półfinał
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Palestino
1
Primera Division (Chile), 24. kolejka
|
49'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
D. La Serena
1
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 23. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Alianza Lima
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Alianza Lima
0
Universidad de Chile
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/4 finału
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Colo Colo
0
Universidad de Chile
3
Superpuchar Chile, finał
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 7.7 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Chile
0
Urugwaj
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 18. runda
|
76'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Brazylia
3
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 17. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Colo Colo
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 22. kolejka
|
57'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
A. Italiano
3
Primera Division (Chile), 20. kolejka
|
77'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
14 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Independiente
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, 1/16 finału
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
09 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
4
Union Espanola
1
Primera Division (Chile), 19. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
4 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
05 Sie
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Cobresal
1
Primera Division (Chile), 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Union La Calera
0
Universidad de Chile
4
Primera Division (Chile), 17. kolejka
|
81'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 9.0 | |
|
25 Lip
Koniec
|
Club Guarani
2
Universidad de Chile
1
CONMEBOL Copa Sudamericana, play offy
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Nublense
2
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile), 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
5
Club Guarani
0
CONMEBOL Copa Sudamericana, play offy
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
12 Lip
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Colo Colo
1
Primera Division (Chile), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
05 Lip
Koniec
|
Union Espanola
0
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile), 4. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Cze
Koniec
|
Universidad de Chile
3
Deportes Iquique
1
Primera Division (Chile), 15. kolejka
|
85'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Cze
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 14. kolejka
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
12 Cze
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Curico Unido
2
Copa Chile, 1/16 finału
|
64'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Boliwia
2
Chile
0
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 16. runda
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Chile
0
Argentyna
1
Kwalifikacje MŚ - Ameryka Płd., 15. runda
|
45'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
31 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
6
O'Higgins
0
Primera Division (Chile), 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Maj
Koniec
|
Botafogo
1
Universidad de Chile
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 6. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Huachipato
1
Universidad de Chile
5
Primera Division (Chile), 11. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Istotny | 8.2 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Estudiantes L.P.
3
CONMEBOL Copa Libertadores, 4. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Palestino
2
Universidad de Chile
3
Primera Division (Chile), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
3
D. La Serena
1
Primera Division (Chile), 8. kolejka
|
32'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
09 Kwi
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Universidad de Chile
2
CONMEBOL Copa Libertadores, 2. runda
|
8'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
03 Kwi
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Botafogo
0
CONMEBOL Copa Libertadores, 1. runda
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Mar
Koniec
|
Everton de Vina
2
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile), 6. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 2.9 | |
|
22 Mar
Koniec
|
Universidad de Chile
3
Santiago Morning
0
Copa Chile, 4. runda
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | – | |
|
02 Mar
Koniec
|
Cobresal
2
Universidad de Chile
1
Primera Division (Chile), 3. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Union La Calera
0
Primera Division (Chile), 2. kolejka
|
86'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Universidad de Chile
5
Nublense
0
Primera Division (Chile), 1. kolejka
|
72'
|
1 gol
· 20% goli drużyny
5 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Universidad de Chile
0
Magallanes
1
Copa Chile, 2. runda
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Recoleta
1
Universidad de Chile
6
Copa Chile, 1. runda
|
36'
|
1 gol
· 17% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.1 | |
|
13 Gru
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
Argentinos JRS
2
Liga Profesional (Argentyna)
|
5'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Sarmiento Junin
3
Estudiantes L.P.
1
Copa de la Liga Profesional, 10. runda
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lut
Koniec
|
Estudiantes L.P.
2
Newell's
0
Copa de la Liga Profesional, 6. runda
|
80'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Lut
Koniec
|
San Lorenzo
1
Estudiantes L.P.
1
Copa de la Liga Profesional, 5. runda
|
52'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Estudiantes L.P.
1
Belgrano Cordoba
0
Copa de la Liga Profesional, 1. runda
|
69'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Newell's
0
Estudiantes L.P.
1
Copa de la Liga Profesional
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Estudiantes L.P.
0
San Lorenzo
0
Copa de la Liga Profesional
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
29 Lip
Koniec
|
Colo Colo
3
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
14 Lip
Koniec
|
Cobresal
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lip
Koniec
|
Huachipato
1
Universidad de Chile
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Maj
Koniec
|
A. Italiano
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Huachipato
2
Nublense
0
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
2 strzały
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Huachipato
2
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Deportes Copiapo
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Huachipato
1
Union Espanola
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
18 Mar
Koniec
|
Huachipato
3
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
82'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Curico Unido
1
Huachipato
3
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.2 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Palestino
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
07 Lut
Koniec
|
O'Higgins
0
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 6.3 | |
|
23 Sty
Koniec
|
Universidad de Chile
1
Huachipato
3
Primera Division (Chile)
|
89'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Huachipato
4
Universidad de Chile
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
|
Istotny | 7.8 | |
|
16 Paź
Koniec
|
Magallanes
1
Huachipato
1
Copa Chile
|
68'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Paź
Koniec
|
Huachipato
0
Magallanes
1
Copa Chile
|
64'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
08 Paź
Koniec
|
Huachipato
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Huachipato
1
Everton de Vina
1
Primera Division (Chile)
|
72'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Coquimbo Unido
0
Huachipato
0
Copa Chile
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
30 Lip
Koniec
|
Huachipato
2
Union Espanola
5
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
3 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Istotny | 8.8 | |
|
18 Lip
Koniec
|
Huachipato
1
O'Higgins
2
Primera Division (Chile)
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lip
Koniec
|
A. Italiano
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.2 | |
|
03 Lip
Koniec
|
Huachipato
2
Curico Unido
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
5 strzałów (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 8.6 | |
|
26 Cze
Koniec
|
Huachipato
3
D. Puerto Montt
0
Copa Chile
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | – | |
|
21 Maj
Koniec
|
Universidad de Chile
3
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Huachipato
1
Nublense
3
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Coquimbo Unido
1
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
79'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Huachipato
1
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Mar
Koniec
|
Huachipato
2
D. La Serena
3
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
13 Mar
Koniec
|
Union La Calera
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lut
Koniec
|
Huachipato
1
Colo Colo
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
28 Lis
Koniec
|
U. Catolica
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
32'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Huachipato
2
Santiago Wanderers
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Huachipato
0
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Paź
Koniec
|
Huachipato
0
Antofagasta
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Paź
Koniec
|
Huachipato
1
Curico Unido
4
Primera Division (Chile)
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Cobresal
1
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sie
Koniec
|
D. Melipilla
1
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
12 Sie
Koniec
|
Huachipato
0
Union Espanola
1
Copa Chile
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lip
Koniec
|
Palestino
2
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
87'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
06 Cze
Koniec
|
Huachipato
0
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Rosario Central
5
Huachipato
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
59'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
13 Maj
Koniec
|
12 de Octubre
1
Huachipato
2
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
69'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
09 Maj
Koniec
|
Curico Unido
2
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
76'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
5 kluczowych podań
|
Decydujący | 8.6 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Huachipato
1
Rosario Central
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
73'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | – | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Huachipato
0
12 de Octubre
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
86'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
22 Kwi
Koniec
|
San Lorenzo
0
Huachipato
1
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
79'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | – | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Huachipato
5
Nublense
3
Primera Division (Chile)
|
80'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Huachipato
3
Antofagasta
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
83'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | – | |
|
14 Lut
Koniec
|
Everton de Vina
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Cobresal
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
75'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Huachipato
4
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Huachipato
4
Union La Calera
3
Primera Division (Chile)
|
86'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
5 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
04 Sty
Koniec
|
U. Catolica
3
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
27 Gru
Koniec
|
Huachipato
0
Coquimbo Unido
1
Primera Division (Chile)
|
71'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Universidad de Chile
2
Huachipato
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Huachipato
1
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
4'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Huachipato
2
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Paź
Koniec
|
Union La Calera
3
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
80'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Deportes Iquique
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
30'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Huachipato
1
Cobresal
0
Primera Division (Chile)
|
44'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Lut
Koniec
|
Huachipato
1
Deportivo Pasto
0
CONMEBOL Copa Sudamericana
|
77'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Huachipato
1
Universidad de Concepcion
1
Primera Division (Chile)
|
95'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
01 Lut
Koniec
|
Palestino
1
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
30'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Huachipato
2
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
82'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
O'Higgins
0
Huachipato
3
Primera Division (Chile)
|
72'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Union La Calera
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
06 Kwi
Koniec
|
Huachipato
3
Cobresal
1
Primera Division (Chile)
|
90'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.2 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Huachipato
0
Coquimbo Unido
0
Primera Division (Chile)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Union Espanola
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
54'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Huachipato
2
A. Italiano
0
Primera Division (Chile)
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Palestino
3
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Palestino
3
Huachipato
0
Primera Division (Chile)
|
73'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Huachipato
1
Colo Colo
2
Primera Division (Chile)
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Huachipato
0
O'Higgins
1
Primera Division (Chile)
|
66'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Huachipato
3
U. Catolica
0
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
29 Wrz
Koniec
|
San Luis
2
Huachipato
4
Primera Division (Chile)
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Huachipato
1
Curico Unido
0
Primera Division (Chile)
|
82'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
18 Sie
Koniec
|
A. Italiano
3
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
28'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Lip
Koniec
|
Huachipato
1
Union Espanola
1
Primera Division (Chile)
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
12 Maj
Koniec
|
Huachipato
1
Palestino
1
Primera Division (Chile)
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Maj
Koniec
|
U. Catolica
3
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Kwi
Koniec
|
Huachipato
0
Deportes Temuco
0
Primera Division (Chile)
|
38'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Huachipato
2
Everton de Vina
0
Primera Division (Chile)
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
03 Mar
Koniec
|
Colo Colo
2
Huachipato
1
Primera Division (Chile)
|
16'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
24 Lut
Koniec
|
Huachipato
3
Universidad de Concepcion
0
Primera Division (Chile)
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Huachipato
0
Colo Colo
3
Primera Division (Chile)
|
69'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 |
W ostatnich 5 meczach Javier Altamirano 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.61 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W ostatnich 10 meczach Javier Altamirano 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.23, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.55 — wynik powyżej średniej ligowej (5.83).
W jakiej formie jest Javier Altamirano?
Javier Altamirano jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.61 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.03). Jego dyspozycja słabnie.
Javier Altamirano – kontuzje
W trakcie kariery Javier Altamirano zanotował 11 kontuzji, przez które opuścił łącznie 71 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Javier Altamirano
-
Uraz
16.10.26 – 27.10.26 (12 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
18.06.26 – 25.06.26 (8 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 2 mecze
-
Naderwanie mięśnia
06.05.26 – 12.05.26 (7 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 1 mecz
-
Naderwanie mięśnia
05.03.25 – 15.03.25 (11 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 1 mecz
-
Uraz
07.02.25 – 11.02.25 (5 dni)
Universidad de Chile opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
26.11.24 – 06.12.24 (11 dni)
Estudiantes L.P. opuszczone: 2 mecze
-
Uraz
25.09.24 – 02.11.24 (39 dni)
Estudiantes L.P. opuszczone: 7 meczów
-
Uraz mięśnia
24.08.24 – 24.09.24 (32 dni)
Estudiantes L.P. opuszczone: 6 meczów
-
Uraz
17.03.24 – 12.08.24 (149 dni)
Estudiantes L.P. opuszczone: 29 meczów
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
30.09.23 – 30.11.23 (62 dni)
Estudiantes L.P. opuszczone: 13 meczów
-
Uraz
25.08.23 – 15.09.23 (22 dni)
Estudiantes L.P. opuszczone: 7 meczów
Czy Javier Altamirano ma kontuzję?
Według stanu na 3 listopada 2026 Javier Altamirano nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Javier Altamirano to uraz z 2024 roku, który wykluczył go z gry na 149 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Javier Altamirano – trofea
W trakcie kariery Javier Altamirano zdobył 5 trofeów. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Javier Altamirano
Jakie trofea zdobył Javier Altamirano?
Javier Altamirano zdobył w karierze 5 trofeów. Najwięcej sukcesów świętował w Estudiantes L.P. — 3 trofea. Najczęściej zdobywał Superpuchar Chile — 1 raz.
Javier Altamirano – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Javier Altamirano wynosi obecnie 2 mln €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Javier Altamirano na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Javier Altamirano
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 07.06.2026 | 26 |
|
2 mln € |
| 09.12.2025 | 26 |
|
2,3 mln € |
| 29.06.2025 | 25 |
|
2 mln € |
| 15.04.2025 | 25 |
|
2 mln € |
| 12.12.2024 | 25 |
|
1,7 mln € |
| 11.06.2024 | 24 |
|
1,8 mln € |
| 18.12.2023 | 24 |
|
1,8 mln € |
| 19.07.2023 | 23 |
|
2 mln € |
| 03.04.2023 | 23 |
|
1,2 mln € |
| 14.11.2022 | 23 |
|
650 tys. € |
| 15.06.2022 | 22 |
|
500 tys. € |
| 27.03.2022 | 22 |
|
500 tys. € |
| 21.10.2021 | 22 |
|
750 tys. € |
| 10.03.2021 | 21 |
|
750 tys. € |
| 09.11.2020 | 21 |
|
750 tys. € |
| 07.04.2020 | 20 |
|
675 tys. € |
| 06.12.2019 | 20 |
|
750 tys. € |
| 21.05.2019 | 19 |
|
450 tys. € |
| 02.06.2018 | 18 |
|
50 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Javier Altamirano?
Wycena Javier Altamirano wynosi obecnie 2 mln €. W szczycie kariery Javier Altamirano wyceniano na 2,3 mln €, a najniżej na 50 tys. €.