Benjamin Pauwels jest piłkarzem występującym obecnie w Casa Pia. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Benjamin Pauwels
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Benjamin Pauwels w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Benjamin Pauwels wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 20,0%. Benjamin Pauwels oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Benjamin Pauwels w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Benjamin Pauwels rozegrał w barwach Casa Pii w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 7 meczów, a w barwach Leganes w La Liga 2 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Belgii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 514 minut. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Benjamin Pauwels
Pierwszy transfer Benjamin Pauwels w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Camburu do Leganes za 1,3 miliona euro.
Czy Benjamin Pauwels ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Benjamin Pauwels nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Benjamin Pauwels to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Benjamin Pauwels?
Benjamin Pauwels ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2024 roku.
Na jakiej pozycji gra Benjamin Pauwels?
Benjamin Pauwels najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Jaka jest wartość rynkowa Benjamin Pauwels?
Wycena 22-letniego Benjamin Pauwels według stanu na maj 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 1,3 miliona euro, a najniższa 150 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Benjamin Pauwels?
Benjamin Pauwels urodził się 29 października 2004 w Belgii. Obecnie piłkarz ma 22 lata.
Benjamin Pauwels – statystyki
Szczegółowe statystyki Benjamin Pauwels w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Casa Pia oraz reprezentacja Belgii U-21. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Benjamin Pauwels vs. inni
Jakie statystyki ma Benjamin Pauwels w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Benjamin Pauwels wyglądają następująco: 7 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 6.53, a skuteczność strzałów to 20,0%. Benjamin Pauwels oddaje średnio 0,7 strzału na mecz, z czego 0,3 to strzały celne.
Benjamin Pauwels – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Benjamin Pauwels w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych i reprezentacyjnych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
30 Paź
Koniec
|
Liga Portugal, 10. kolejka
|
0:2 | 74' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Liga Portugal, 9. kolejka
|
0:2 | 83' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Liga Portugal, 8. kolejka
|
0:1 | 79' | 0 | 0 | – | |||
|
20 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 7. kolejka
|
1:2 | 25' | 1 | 0 | – | |||
|
12 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 6. kolejka
|
1:4 | 68' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Liga Portugal, 5. kolejka
|
0:0 | 57' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Liga Portugal, 4. kolejka
|
0:1 | 12' | 0 | 0 | – | |||
|
22 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 2. kolejka
|
0:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
16 Sie
Koniec
|
La Liga 2, 1. kolejka
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
23 Maj
Koniec
|
Eerste Divisie, finał
|
1:2 | 120' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Benjamin Pauwels w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Benjamin Pauwels rozegrał w barwach Casa Pii w Taça de Portugal 1 mecz, w Liga Portugal 7 meczów, a w barwach Leganes w La Liga 2 2 mecze. W tym samym sezonie zanotował również 1 występ w reprezentacji Belgii U-21. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 514 minut. Średnio dawało to 47 minut gry na spotkanie.
Benjamin Pauwels – transfery
W trakcie kariery Benjamin Pauwels zmieniał klub 6 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 1,3 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Casa Pia 2026 – obecnie
-
Leganes 2026 – 2026
-
FC Volendam 2026 – 2026
-
Leganes 2025 – 2026
-
Cambuur 2024 – 2025
-
Beerschot VA 2023 – 2024
-
KAA Gent U18 do 2023

Historia transferów Benjamin Pauwels
Pierwszy transfer Benjamin Pauwels w seniorskiej karierze miał miejsce w 2025 roku, gdy przeniósł się z Camburu do Leganes za 1,3 miliona euro.
Benjamin Pauwels – forma
W ostatnich 5 meczach Benjamin Pauwels zanotował bilans 2 zwycięstwa, 0 remisów i 3 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,52. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Benjamin Pauwels 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.52 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Benjamin Pauwels 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.84, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.50 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Benjamin Pauwels?
Benjamin Pauwels jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.52 — to wynik zbliżony do jego średniej sezonowej (6.53). Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Benjamin Pauwels – zarobki
Benjamin Pauwels gra w Casa Pia na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 120 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Benjamin Pauwels w Casa Pia (2025/26)
| Rocznie | 120 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 10 tys. € |
| Tygodniowo | 2 tys. € |
| Dziennie | 329 € |
Benjamin Pauwels – kontuzje
W trakcie kariery Benjamin Pauwels zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 2 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Benjamin Pauwels
-
Uraz mięśnia dwugłowego uda
01.03.26 – 15.03.26 (15 dni)
FC Volendam opuszczone: 2 mecze
Czy Benjamin Pauwels ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Benjamin Pauwels nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Benjamin Pauwels to uraz mięśnia dwugłowego uda z 2026 roku, który wykluczył go z gry na 15 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Benjamin Pauwels – trofea
W trakcie kariery Benjamin Pauwels zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Benjamin Pauwels?
Benjamin Pauwels zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Beerschot VA — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Belgii — 1 raz.
Benjamin Pauwels – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Benjamin Pauwels wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Benjamin Pauwels na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Benjamin Pauwels?
Wycena Benjamin Pauwels wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Benjamin Pauwels wyceniano na 1,3 mln €, a najniżej na 150 tys. €.