Forma w lidze
FC Andorra w tabeli
17. miejsce / 10 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 6. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
2 czyste konta z rzędu
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
8:8 bramki
1,60 gola/mecz
4 pkt
5:7 bramki
1,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy FC Andorry
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 4 bramek | Hiszpania | 31 | napastnik | 9 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 2 asyst | Hiszpania | 31 | napastnik | 9 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 6,69 średnia ocena | Hiszpania | 20 | obrońca | 8 | 700 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 799 minut | Francja | 27 | obrońca | 9 | 800 tys. € |
Przewidywany skład FC Andorry 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



FC Andorra w tabeli La Liga 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 21 |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 21 |
| ··· | |||||||
16
|
Leganes
|
9 | 3 | 2 | 4 | 6:14 | 11 |
17
|
FC Andorra
|
9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | 10 |
18
|
Cordoba CF
|
9 | 3 | 0 | 6 | 14:20 | 9 |
Wyniki FC Andorry
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
FC Andorra
1
CD Castellón
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Sabadell
0
FC Andorra
0
La Liga 2, 8. kolejka
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Granada
2
FC Andorra
3
La Liga 2, 7. kolejka
|
Terminarz FC Andorry
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 18:30
|
Girona
FC Andorra
La Liga 2, 10. kolejka
|
|
|
26 Paź 20:30
|
FC Andorra
Burgos CF
La Liga 2, 11. kolejka
|
|
|
29 Paź 20:00
|
![]()
CD Varea
FC Andorra
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Ostatnie transfery FC Andorry
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Gwinea Równikowa |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo |
FC Andorra to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w La Liga 2. Swoim domowym obiektem jest Estadi Nacional, który może pomieścić 3 306 widzów. Zespół prowadzi Carles Manso. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Andorrę?
Klub piłkarski FC Andorra zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Copa Catalunya.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Andorra w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Andorry trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 320 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 700 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Lautaro Marco Spatz z Villarreal B za 320 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Daniel Villahermosa do Realu Oviedo za 700 tys. €.
Które miejsce zajmuje FC Andorra w tabeli La Liga 2?
FC Andorra zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli La Liga 2 z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Almerii wynosi 11 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład FC Andorry?
W wyjściowym ustawieniu FC Andorry między słupkami staje J. Owono, a linię obrony najczęściej tworzą T. Carrique, Marc Bombardo Poyato, D. Alende oraz Marti Vila Garcia. W środku pola grają Marc Domenech Costa, E. Akman oraz S. Molina, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. López, J. Cano oraz M. Sidibe. Trener Carles Manso ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga 2 i pucharach.
Kiedy FC Andorra gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Andorry to spotkanie z Gironą, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Estadi Municipal de Montilivi w ramach La Liga 2 (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Andorry?
Ostatni mecz FC Andorry to wygrana z CD Castellón 1:0 w La Liga 2, 11 października 2026. Bramkę zdobył Sidibe. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma FC Andorra w tym sezonie?
Bilans FC Andorry w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-1-5 przy 13 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz FC Andorry w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra FC Andorra w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań FC Andorry

FC Andorra terminarz
| Data | Mecz | Miejsce | Rywal | |
|---|---|---|---|---|
|
18 Paź 18:30
|
La Liga 2, 10. kolejka
|
Estadi Municipal de Montilivi Wyjazd | Umiarkowany | |
|
26 Paź 20:30
|
La Liga 2, 11. kolejka
|
Estadi Nacional U siebie | Umiarkowany | |
|
29 Paź 20:00
|
![]() Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Wyjazd | – | |
|
01 Lis 17:00
|
La Liga 2, 12. kolejka
|
Estadio Heliodoro Rodríguez Lopéz Wyjazd | Umiarkowany | |
|
08 Lis 17:00
|
La Liga 2, 13. kolejka
|
Estadi Nacional U siebie | Trudny | |
|
15 Lis 17:00
|
La Liga 2, 14. kolejka
|
Power Horse Stadium – Estadio de los Juegos Mediterráneos Wyjazd | Trudny | |
|
22 Lis 17:00
|
La Liga 2, 15. kolejka
|
Estadi Nacional U siebie | Łatwy | |
|
29 Lis 17:00
|
La Liga 2, 16. kolejka
|
Estadio de Gran Canaria Wyjazd | Łatwy | |
|
06 Gru 17:00
|
La Liga 2, 17. kolejka
|
Estadi Nacional U siebie | Umiarkowany | |
|
13 Gru 17:00
|
La Liga 2, 18. kolejka
|
Estadio Municipal Nuevo Pepico Amat Wyjazd | Łatwy |
Kiedy FC Andorra gra następny mecz?
Najbliższy mecz FC Andorry to spotkanie z Gironą, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:30 na obiekcie Estadi Municipal de Montilivi w ramach La Liga 2 (10. kolejka). Transmisję pokażą STS TV, Fortuna TV.
Wyniki FC Andorry w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub FC Andorra w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki FC Andorry w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
FC Andorra wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
La Liga 2, 9. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 4/11 | 4/6 | |
|
04 Paź Koniec
|
La Liga 2, 8. kolejka
|
0:0 | 4-2-3-1 | 0/11 | 5/7 | |
|
26 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 7. kolejka
|
2:3 | 4-3-3 | 4/18 | 8/10 | |
|
19 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 6. kolejka
|
1:3 | 4-3-3 | 9/13 | 1/4 | |
|
12 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 5. kolejka
|
1:3 | 4-3-3 | 7/9 | 1/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
La Liga 2, 4. kolejka
|
1:0 | 4-2-3-1 | 4/6 | 4/7 | |
|
30 Sie Koniec
|
La Liga 2, 3. kolejka
|
0:1 | 4-3-3 | 7/9 | 1/2 | |
|
24 Sie Koniec
|
La Liga 2, 2. kolejka
|
4:2 | 4-3-3 | 4/8 | 3/7 | |
|
15 Sie Koniec
|
La Liga 2, 1. kolejka
|
5:1 | 4-3-3 | 2/4 | 3/4 | |
|
31 Maj Koniec
|
La Liga 2, 42. kolejka
|
1:0 | 4-3-3 | 2/4 | 2/4 |
FC Andorra ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 22 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 7 z 9 meczów, ze średnią 1,29 punktu. W pozostałych ustawieniach FC Andorra zdobywa 0,50 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz FC Andorry?
Ostatni mecz FC Andorry to wygrana z CD Castellón 1:0 w La Liga 2, 11 października 2026. Bramkę zdobył Sidibe. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
FC Andorra – tabela La Liga 2
Jakie miejsce w tabeli La Liga 2 zajmuje FC Andorra w sezonie 2026/2027.
Miejsce FC Andorry w tabeli La Liga 2
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 11 | 21 | |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 9 | 21 | |
3
|
CD Castellón
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 20 | |
4
|
Mallorca
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 17 | |
5
|
Sabadell
|
9 | 4 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 16 | |
6
|
Sporting Gijon
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
7
|
Girona
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:9 | 6 | 15 | |
8
|
Burgos CF
|
9 | 4 | 2 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
9
|
Real Oviedo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 14 | |
10
|
Granada
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:13 | 1 | 14 | |
11
|
Real Valladolid
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 12 | |
12
|
Tenerife
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Celta de Vigo B
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:15 | -1 | 11 | |
14
|
Eldense
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 11 | |
15
|
Las Palmas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
16
|
Leganes
|
9 | 3 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 11 | |
17
|
FC Andorra
|
9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | -2 | 10 | |
18
|
Cordoba CF
|
9 | 3 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 9 | |
19
|
Real Sociedad II
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 8 | |
20
|
Cadiz
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 7 | |
21
|
AD Ceuta FC
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:20 | -12 | 5 | |
22
|
Albacete
|
9 | 0 | 1 | 8 | 5:20 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Almeria
|
9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | 11 | 21 | |
2
|
Eibar
|
9 | 7 | 0 | 2 | 19:10 | 9 | 21 | |
3
|
CD Castellón
|
9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | 11 | 20 | |
4
|
Mallorca
|
9 | 5 | 2 | 2 | 11:4 | 7 | 17 | |
5
|
Sabadell
|
9 | 4 | 4 | 1 | 10:7 | 3 | 16 | |
6
|
Sporting Gijon
|
9 | 5 | 1 | 3 | 9:8 | 1 | 16 | |
7
|
Girona
|
9 | 4 | 3 | 2 | 15:9 | 6 | 15 | |
8
|
Burgos CF
|
9 | 4 | 2 | 3 | 12:10 | 2 | 14 | |
9
|
Real Oviedo
|
9 | 4 | 2 | 3 | 11:9 | 2 | 14 | |
10
|
Granada
|
9 | 4 | 2 | 3 | 14:13 | 1 | 14 | |
11
|
Real Valladolid
|
9 | 3 | 3 | 3 | 13:11 | 2 | 12 | |
12
|
Tenerife
|
9 | 3 | 3 | 3 | 11:13 | -2 | 12 | |
13
|
Leganes
|
10 | 3 | 3 | 4 | 6:14 | -8 | 12 | |
14
|
Celta de Vigo B
|
9 | 3 | 2 | 4 | 14:15 | -1 | 11 | |
15
|
Eldense
|
9 | 3 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 11 | |
16
|
Las Palmas
|
9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | |
17
|
FC Andorra
|
9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | -2 | 10 | |
18
|
Cordoba CF
|
10 | 3 | 1 | 6 | 14:20 | -6 | 10 | |
19
|
Real Sociedad II
|
9 | 2 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 8 | |
20
|
Cadiz
|
9 | 1 | 4 | 4 | 11:11 | 0 | 7 | |
21
|
AD Ceuta FC
|
9 | 1 | 2 | 6 | 8:20 | -12 | 5 | |
22
|
Albacete
|
9 | 0 | 1 | 8 | 5:20 | -15 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Almeria
|
5 | 5 | 0 | 0 | 13:3 | 10 | 15 | |
| 2 |
Mallorca
|
5 | 4 | 0 | 1 | 10:2 | 8 | 12 | |
| 3 |
Sabadell
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 4 |
Burgos CF
|
5 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | 3 | 10 | |
| 5 |
Eibar
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8:5 | 3 | 9 | |
| 6 |
Real Valladolid
|
4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | 5 | 9 | |
| 7 |
CD Castellón
|
4 | 2 | 2 | 0 | 8:1 | 7 | 8 | |
| 8 |
Girona
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 4 | 8 | |
| 9 |
Real Oviedo
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:2 | 3 | 8 | |
| 10 |
Tenerife
|
5 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | 2 | 8 | |
| 11 |
Eldense
|
5 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | 3 | 8 | |
| 12 |
Sporting Gijon
|
5 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 7 | |
| 13 |
Celta de Vigo B
|
5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | |
| 14 |
Leganes
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4:4 | 0 | 6 | |
| 15 |
FC Andorra
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 16 |
Cordoba CF
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | -2 | 6 | |
| 17 |
Las Palmas
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 0 | 5 | |
| 18 |
Cadiz
|
6 | 1 | 2 | 3 | 6:5 | 1 | 5 | |
| 19 |
Granada
|
3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 1 | 4 | |
| 20 |
AD Ceuta FC
|
5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | |
| 21 |
Real Sociedad II
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:6 | -3 | 1 | |
| 22 |
Albacete
|
4 | 0 | 0 | 4 | 3:8 | -5 | 0 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Eibar
|
5 | 4 | 0 | 1 | 11:5 | 6 | 12 | |
| 2 |
CD Castellón
|
5 | 4 | 0 | 1 | 7:3 | 4 | 12 | |
| 3 |
Granada
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 10 | |
| 4 |
Sporting Gijon
|
4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | 2 | 9 | |
| 5 |
Girona
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6:4 | 2 | 7 | |
| 6 |
Real Sociedad II
|
5 | 2 | 1 | 2 | 9:11 | -2 | 7 | |
| 7 |
Almeria
|
4 | 2 | 0 | 2 | 3:2 | 1 | 6 | |
| 8 |
Sabadell
|
5 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | -1 | 6 | |
| 9 |
Real Oviedo
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | -1 | 6 | |
| 10 |
Las Palmas
|
5 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | -3 | 6 | |
| 11 |
Mallorca
|
4 | 1 | 2 | 1 | 1:2 | -1 | 5 | |
| 12 |
Leganes
|
6 | 1 | 2 | 3 | 2:10 | -8 | 5 | |
| 13 |
Burgos CF
|
4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | -1 | 4 | |
| 14 |
Tenerife
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:10 | -4 | 4 | |
| 15 |
Celta de Vigo B
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | -1 | 4 | |
| 16 |
FC Andorra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:7 | -2 | 4 | |
| 17 |
Real Valladolid
|
5 | 0 | 3 | 2 | 4:7 | -3 | 3 | |
| 18 |
Eldense
|
4 | 1 | 0 | 3 | 1:5 | -4 | 3 | |
| 19 |
Cordoba CF
|
5 | 1 | 0 | 4 | 8:12 | -4 | 3 | |
| 20 |
Cadiz
|
3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 2 | |
| 21 |
AD Ceuta FC
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 22 |
Albacete
|
5 | 0 | 1 | 4 | 2:12 | -10 | 1 |
Które miejsce zajmuje FC Andorra w tabeli La Liga 2?
FC Andorra zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli La Liga 2 z dorobkiem 10 punktów po 9 kolejkach. Strata do prowadzącego Almerii wynosi 11 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 13:15, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki FC Andorry w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki FC Andorry na tle ligi w sezonie 2026/2027.
FC Andorra na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 12,8
- Strzały celne / mecz 5,4
- Asysty / mecz 1,00
- Udane dryblingi / mecz 6,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,67
- Czyste konta 22%
- Odbiory / mecz 14,0
- Przechwyty / mecz 6,2
- Wybicia / mecz 28,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy FC Andorry
-
Jordi Cano 4
-
Hugo López 2

-
Nacho Quintana 2
-
Thomas Carrique 1
-
Marc Domenech Costa 1
-
Alejandro Calvo Mata 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki FC Andorry i rywali według minuty w ostatnich 9 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres FC Andorry to 46–60 minuta, w której padły 4 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Girona - FC Andorra Po przerwie pada 69% bramek FC Andorry.Przebieg meczu FC Andorry i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-0-4 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 3-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 0-1-2 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy FC Andorra otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla FC Andorry
100% bramek FC Andorry pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
FC Andorra zdobywa w sezonie średnio 1,11 punktu na mecz. W ostatnich 9 meczach średnia wynosi 1,11.
Aktualne serie FC Andorry
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 9 meczów FC Andorry, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
FC Andorra wygra mecz Girona - FC Andorra FC Andorra nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach FC Andorry
- Powyżej 0,5 89%
- Powyżej 1,5 56%
- Powyżej 2,5 56%
- Powyżej 3,5 56%
- Powyżej 4,5 33%
- Powyżej 5,5 22%
W 56% meczów FC Andorry padają co najmniej trzy bramki, a w 56% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Girona - FC Andorra Powyżej 2,5 bramki padło w 56% meczów FC Andorry.FC Andorra – faule i karne
- Faule / mecz 17,7
- Faule rywali / mecz 10,6
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
FC Andorra fauluje średnio 17,7 razy na mecz, a wymusza 10,6 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla FC Andorry, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie FC Andorra zdobywa 1,20 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
FC Andorra wygra mecz Girona - FC Andorra FC Andorra zdobywa u siebie 40% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 9 meczach FC Andorry ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 69% goli FC Andorry, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 9 meczów.
FC Andorra wygra drugą połowę meczu Girona - FC Andorra Drugą połowę FC Andorra wygrywał w 2 z 9 meczów.FC Andorra – strzały
- Celne / mecz 5,4
- Niecelne / mecz 7,3
- Celność strzałów 43%
- Skuteczność (gole / strzały) 11%
- Strzałów na gola 8,8
FC Andorra oddaje 12,8 strzału na mecz. Do bramki trafia 43% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,8 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Girona - FC Andorra FC Andorra oddaje 12,8 strzałów na mecz.FC Andorra – posiadanie piłki
- U siebie 64,2%
- Na wyjeździe 52,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 5 z 9
- Mecze z posiadaniem > 55% 6 z 9
- Najniższe w sezonie 38%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 6 z 9 meczów. Średnio FC Andorra utrzymuje przy piłce 58,8% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 38%.
FC Andorra wygra mecz Girona - FC Andorra FC Andorra utrzymuje średnio 58,8% posiadania piłki.FC Andorra – podania
- Kluczowe / mecz 12,9
- Dośrodkowania / mecz 18,3
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 63
- Celność długich podań 45%
FC Andorra wymienia średnio 487 podań na mecz przy celności 84%, z czego 12,9 to podania kluczowe.
FC Andorra – czyste konta
- U siebie 1 z 5
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 1,67
- Bez straty do przerwy 67%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 44%
Czyste konto FC Andorry to 22% meczów sezonu (2 z 9), z czego 1 w 5 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Girona - FC Andorra Czyste konto FC Andorra zachowuje w 22% meczów.FC Andorra – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 78%
- Pow. 8,5 w meczu 67%
- Pow. 10,5 w meczu 44%
- Rożne u siebie / mecz 5,8
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,0
FC Andorra wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 67% spotkań.
Powyżej 8,5 rzutu rożnego w meczu Girona - FC Andorra Powyżej 8,5 rożnego padło w 67% meczów FC Andorry.FC Andorra – kartki
- Żółte kartki 30
- Pow. 3,5 kartki w meczu 89%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 67%
- Kartki rywali / mecz 2,3
- Mecze bez kartki 0%
FC Andorra ogląda średnio 3,3 żółtej kartki na mecz, a rywale FC Andorry – 2,3.
FC Andorra według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 7 tabeli | 4 | 1-1-2 | 1,00 | 0,50 | 1,00 |
| Środka tabeli (8–15) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 1,67 | 2,33 |
| Dołu tabeli (16–22) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 3,00 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz FC Andorra zdobywa z drużynami z dołu tabeli (16–22), najmniej z drużynami z środka tabeli (8–15).
FC Andorra na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
15.
|
1,25 1,20 | 1,25 1,60 | 1,25 2,20 |
|
16.
|
2,00 0,83 | 1,33 0,33 | 1,33 1,67 |
|
17.
|
1,20 1,00 | 1,60 1,25 | 1,60 1,75 |
|
18.
|
1,50 0,60 | 1,50 1,60 | 2,00 2,40 |
|
19.
|
0,25 1,40 | 0,75 1,80 | 1,50 2,20 |
Ciekawe rekordy w meczach FC Andorry
Skrajne wyniki i osiągnięcia FC Andorry w tym sezonie
- Najwyższa wygrana FC Andorra - AD Ceuta FC 5:1 La Liga 2, 15.08.2026
- Najwyższa porażka Celta de Vigo B - FC Andorra 4:2 La Liga 2, 24.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek FC Andorra - AD Ceuta FC 5:1, La Liga 2, 15.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 7. minuta Cano, Granada - FC Andorra 2:3, La Liga 2, 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+3 minuta Calvo Mata, FC Andorra - AD Ceuta FC 5:1, La Liga 2, 15.08.2026
Jakie statystyki ma FC Andorra w tym sezonie?
Bilans FC Andorry w tym sezonie to 9 meczów i wynik 3-1-5 przy 13 zdobytych bramkach i 15 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 59%, a oddaje 12,8 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
FC Andorra – zawodnicy
Jak wygląda kadra FC Andorry w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład FC Andorry 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.



Kontuzje w kadrze FC Andorry
-
Pau López Bramkarz Rana pauzuje od 19 dniopuszczone: 2 mecze
-
Gael Alonso Obrońca Rana pauzuje od 90 dniopuszczone: 15 meczów
-
Lautaro de León Napastnik Rana pauzuje od 90 dniopuszczone: 9 meczów
-
Theo le Normand Pomocnik Kolano skoczka pauzuje od 159 dniopuszczone: 20 meczów

Kadra FC Andorry
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
25 | Urugwaj | 800 tys. € | 310 tys. € | 6 | 67% | 1 | 0 | 271' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
|
31 | Hiszpania | 500 tys. € | – | 9 | 100% | 4 | 2 | 492' | 1 | 0 | |||||||
| 29 |
![]() |
19 | Hiszpania | 1 mln € | – | 9 | 100% | 2 | 0 | 452' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
20 | Serbia | 100 tys. € | – | 8 | 89% | 0 | 0 | 182' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
|
22 | Hiszpania | 400 tys. € | 90 tys. € | 9 | 100% | 1 | 1 | 144' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
20 | Rumunia | 700 tys. € | 289 tys. € | 4 | 44% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
20 | Turcja | 500 tys. € | 310 tys. € | 9 | 100% | 0 | 1 | 734' | 4 | 0 | |||||||
| 14 |
|
30 | Hiszpania | 500 tys. € | 270 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 503' | 2 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Hiszpania | 700 tys. € | 90 tys. € | 9 | 100% | 1 | 0 | 631' | 4 | 0 | |||||||
| 19 |
|
25 | Hiszpania | 400 tys. € | 241 tys. € | 9 | 100% | 2 | 1 | 234' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
23 | Hiszpania | 400 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 1 | 401' | 3 | 0 | |||||||
| 16 |
|
25 | Filipiny | 400 tys. € | 210 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 118' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
21 | Holandia | 750 tys. € | 241 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 151' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
26 | Francja | 300 tys. € | 270 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
![]() |
20 | Hiszpania | 700 tys. € | 150 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 720' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
27 | Francja | 800 tys. € | 270 tys. € | 9 | 100% | 1 | 1 | 799' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
![]() |
25 | Hiszpania | 100 tys. € | – | 8 | 89% | 1 | 2 | 462' | 1 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Hiszpania | 500 tys. € | 170 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 681' | 4 | 0 | |||||||
| 20 |
|
27 | Hiszpania | 300 tys. € | 90 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 453' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
24 | Argentyna | 250 tys. € | – | 9 | 100% | 0 | 0 | 319' | 2 | 0 | |||||||
| 18 |
|
30 | Hiszpania | 200 tys. € | 90 tys. € | 8 | 89% | 0 | 0 | 213' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
24 | Hiszpania | 300 tys. € | 150 tys. € | 9 | 100% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
24 | Hiszpania | 1 mln € | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
31 | Hiszpania | 1,5 mln € | 2,5 mln € | 7 | 78% | 0 | 0 | 540' | 1 | 0 | |||||||
| 25 |
|
25 | Gwinea Równikowa | 900 tys. € | 240 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
33 | Argentyna | 200 tys. € | 180 tys. € | 6 | 67% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry FC Andorry
14,2 mln €
śr. 546 tys. € / zawodnika
Ile FC Andorra wydaje na pensje
6,4 mln € rocznie
śr. 245 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
10
najliczniej: Hiszpania (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy FC Andorry w sezonie 2026/2027
FC Andorra wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry FC Andorry
Jak wygląda skład FC Andorry?
W wyjściowym ustawieniu FC Andorry między słupkami staje J. Owono, a linię obrony najczęściej tworzą T. Carrique, Marc Bombardo Poyato, D. Alende oraz Marti Vila Garcia. W środku pola grają Marc Domenech Costa, E. Akman oraz S. Molina, a za skuteczność w ataku odpowiadają H. López, J. Cano oraz M. Sidibe. Trener Carles Manso ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w La Liga 2 i pucharach.
FC Andorra – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub FC Andorra w sezonie 2026/2027.
FC Andorra transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 31 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 25 Sie 2026 |
|
Gwinea Równikowa | 25 |
|
za darmo | |
| 19 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 31 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 25 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 19 |
|
wypożyczenie | |
| 05 Sie 2026 |
|
Rumunia | 20 |
|
za darmo | |
| 04 Sie 2026 |
|
Grecja | 31 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Andora | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Sie 2026 |
|
Argentyna | 24 |
|
320 tys. € |
Kluczowe transfery FC Andorry
FC Andorra bilans transferowy
- +380 tys. € 2026
- -500 tys. € 2025
- +380 tys. € 2024
- +900 tys. € 2023
Rekordy transferowe w historii FC Andorry
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski FC Andorra w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do FC Andorry trafiło 14 zawodników za łączną kwotę 320 tys. €, a klub opuściło 8 piłkarzy, co przyniosło 700 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Lautaro Marco Spatz z Villarreal B za 320 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Daniel Villahermosa do Realu Oviedo za 700 tys. €.
FC Andorra – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski FC Andorra? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez FC Andorrę?
Klub piłkarski FC Andorra zdobył w swojej historii 3 trofea. Najczęściej wygrywał Copa Catalunya.