Sergio Molina
pomocnik #14Sergio Molina jest piłkarzem występującym obecnie w FC Andorra. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.
Forma w ostatnich meczach Sergio Molina
OcenaTransfery

Profil gry
Ile zarabia Sergio Molina?
Na podstawie kontraktu z FC Andorra, Sergio Molina otrzymuje 270 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 22,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Molina w sierpniu 2026 to 5,2 tysiąca euro, a dziennie około 740 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Na jakiej pozycji gra Sergio Molina?
Sergio Molina najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Defensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Sergio Molina?
Wycena 30-letniego Sergio Molina według stanu na czerwiec 2026 wynosi 500 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 700 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Sergio Molina?
Sergio Molina urodził się 18 lutego 1996 w Madrid (Hiszpania). Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Sergio Molina – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Sergio Molina. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Mecze Sergio Molina
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05 2026 |
La Liga 2, 40. kolejka
|
2:1 | 8' | 0 | 0 | |||
| 10.05 2026 |
La Liga 2, 39. kolejka
|
5:1 | 8' | 0 | 0 | – | ||
| 01.05 2026 |
La Liga 2, 38. kolejka
|
0:1 | 28' | 0 | 0 | |||
| 26.04 2026 |
La Liga 2, 37. kolejka
|
0:4 | 45' | 0 | 1 | – | ||
| 19.04 2026 |
La Liga 2, 36. kolejka
|
1:0 | 9' | 0 | 0 | – | ||
| 21.03 2026 |
La Liga 2, 31. kolejka
|
0:1 | 45' | 0 | 0 | – | ||
| 15.03 2026 |
La Liga 2, 30. kolejka
|
1:1 | 65' | 0 | 1 | |||
| 08.03 2026 |
La Liga 2, 29. kolejka
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | ||
| 02.03 2026 |
La Liga 2, 28. kolejka
|
1:4 | 90' | 0 | 1 | – | ||
| 22.02 2026 |
La Liga 2, 27. kolejka
|
2:1 | 90' | 0 | 0 | – |
Sergio Molina – transfery
W trakcie kariery Sergio Molina zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
FC Andorra 2021 – obecnie
-
Salamanca CF UDS 2019 – 2021

-
Albacete 2019 – 2019
-
Salamanca CF UDS 2018 – 2019

-
Albacete 2018 – 2018
-
Navalcarnero 2017 – 2018
-
Albacete 2017 – 2017
-
Stoke City U23 2015 – 2017

-
Real Madryt U19 2014 – 2015
-
Real Madrid U18 2013 – 2014

-
Real Madrid U18 2012 – 2013

-
Real Madrid Youth do 2012

Sergio Molina – forma
W ostatnich 5 meczach Sergio Molina zanotował bilans 3 zwycięstwa, 0 remisów i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,61. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Sergio Molina – zarobki
Sergio Molina gra w FC Andorra na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 270 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
270 tys. € |
| 2023/24 |
|
270 tys. € |
| 2022/23 |
|
270 tys. € |
Ile zarabia Sergio Molina?
Na podstawie kontraktu z FC Andorra, Sergio Molina otrzymuje 270 tysięcy euro rocznej pensji, co daje około 22,5 tysiąca euro miesięcznie. Tygodniowe zarobki Molina w sierpniu 2026 to 5,2 tysiąca euro, a dziennie około 740 euro. Takie wynagrodzenie ma zagwarantowane do 29 czerwca 2028.
Sergio Molina – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Sergio Molina wynosi obecnie 500 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Sergio Molina na tle wieku
Jaka jest wartość rynkowa Sergio Molina?
Wycena Sergio Molina wynosi obecnie 500 tys. €. W szczycie kariery Sergio Molina wyceniano na 700 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.