Forma w lidze
Ponferradina w tabeli
9. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 5. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
Brak trwających serii
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
2:2 bramki
0,50 gola/mecz
4 pkt
3:3 bramki
1,00 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Ponferradiny
Wartość drużyny: 300 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Hiszpania | 34 | napastnik | 7 | 150 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Hiszpania | 31 | napastnik | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,16 średnia ocena | Hiszpania | 28 | bramkarz | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Hiszpania | 28 | bramkarz | 7 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Ponferradiny 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Ponferradina w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 19 |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
| ··· | |||||||
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 11 |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 11 |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 9 |
Wyniki Ponferradiny
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Ponferradina
0
Real Avilés
2
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Ponferradina
1
Mirandes
0
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Pontevedra
1
Ponferradina
1
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
Terminarz Ponferradiny
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:45
|
Zamora
Ponferradina
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
|
|
24 Paź 18:45
|
Ponferradina
Barakaldo
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
|
|
31 Paź 16:30
|
Racing Ferrol
Ponferradina
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
Ostatnie transfery Ponferradiny
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Iran |
|
za darmo |
Ponferradina to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Estadio El Toralín, który może pomieścić 8 800 widzów. Zespół prowadzi Mehdi Nafti. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 300 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ponferradina w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ponferradiny trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Ponferradina w tabeli Primera Division RFEF?
Ponferradina zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 11 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 8 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Ponferradiny?
W wyjściowym ustawieniu Ponferradiny między słupkami staje A. Dominguez, a linię obrony najczęściej tworzą Jorge Iglesias Gonzalez, D. Andujar, Jose Luis Aranda oraz S. Nieto. W środku pola grają P. Munoz, E. Undabarrena oraz Arturo Molina Tornero, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Calderón, B. Valle oraz A. Chibozo. Trener Mehdi Nafti ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Kiedy Ponferradina gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ponferradiny to spotkanie z Zamorą, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Estadio Ruta de la Plata w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ponferradiny?
Ostatni mecz Ponferradiny to porażka z Real Avilés 0:2 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Bramki zdobyli Santamaria, Mahicas. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Ponferradina w tym sezonie?
Bilans Ponferradiny w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-2-2 przy 5 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Ponferradiny w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Ponferradina w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Ponferradiny
Ponferradina terminarz
Kiedy Ponferradina gra następny mecz?
Najbliższy mecz Ponferradiny to spotkanie z Zamorą, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Estadio Ruta de la Plata w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki Ponferradiny w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Ponferradina w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Ponferradiny w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Ponferradina wyniki
Ponferradina ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 1,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Ponferradina zdobywa 2,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Ponferradiny?
Ostatni mecz Ponferradiny to porażka z Real Avilés 0:2 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Bramki zdobyli Santamaria, Mahicas. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Ponferradina – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje Ponferradina w sezonie 2026/2027.
Miejsce Ponferradiny w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cacereño
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 2 |
Lugo
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 3 |
Racing Ferrol
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 4 |
UD Logroñés
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Mirandes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Cultural Leonesa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ponferradina
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 8 |
Deportivo La Coruna B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 9 |
Mérida AD
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 10 |
Unionistas de Salamanca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 11 |
Barakaldo
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 12 |
Athletic Club B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 13 |
Real Unión
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 14 |
Zamora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 15 |
Pontevedra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 16 |
CD Coria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 17 |
UD Ourense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 4 | |
| 18 |
Extremadura 1924
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 19 |
Real Avilés
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 20 |
Arenas Getxo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugo
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
UD Logroñés
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 3 |
Athletic Club B
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Zamora
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
Extremadura 1924
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
| 6 |
Real Avilés
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 7 |
Racing Ferrol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 8 |
Mirandes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Cultural Leonesa
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 4 | |
| 10 |
Ponferradina
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Real Unión
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Pontevedra
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 13 |
Mérida AD
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 14 |
Cacereño
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 15 |
Deportivo La Coruna B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 16 |
Unionistas de Salamanca
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
CD Coria
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
UD Ourense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 19 |
Arenas Getxo
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 20 |
Barakaldo
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Ponferradina w tabeli Primera Division RFEF?
Ponferradina zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 11 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 8 punktów, a przewaga nad 10. miejscem to 2 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:5, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Ponferradiny w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Ponferradiny na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Ponferradina na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 8,1
- Strzały celne / mecz 2,3
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 5,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,71
- Czyste konta 57%
- Odbiory / mecz 13,3
- Przechwyty / mecz 9,4
- Wybicia / mecz 23,7
- Zablokowane strzały / mecz 2,1
Strzelcy Ponferradiny
Rozkład bramek w czasie
Bramki Ponferradiny i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Ponferradiny to 0–15 minuta, w której padła 1 bramka. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zamora - Ponferradina Po przerwie pada 40% bramek Ponferradiny.Przebieg meczu Ponferradiny i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-0-1 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-1-1 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 2-0-1 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 0-1-0 |
Gdy Ponferradina otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Ponferradiny
60% bramek Ponferradiny pada z gry. Z karnych odpowiadają za 20% dorobku. Samobójcze rywali odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Ponferradina zdobywa w sezonie średnio 1,57 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,57.
Aktualne serie Ponferradiny
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 2 mecze
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 4 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Ponferradiny, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Ponferradina wygra mecz Zamora - Ponferradina Ponferradina przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Ponferradiny
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 43%
- Powyżej 2,5 14%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 14% meczów Ponferradiny padają co najmniej trzy bramki, a w 29% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zamora - Ponferradina Powyżej 2,5 bramki padło w 14% meczów Ponferradiny.Ponferradina – faule i karne
- Faule / mecz 18,3
- Faule rywali / mecz 10,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Ponferradina fauluje średnio 18,3 razy na mecz, a wymusza 10,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Ponferradiny, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Ponferradina zdobywa 1,75 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Ponferradina wygra mecz Zamora - Ponferradina Ponferradina zdobywa u siebie 58% możliwych punktów, na wyjeździe 44%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Ponferradiny ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 40% goli Ponferradiny, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 7 meczów.
Ponferradina wygra drugą połowę meczu Zamora - Ponferradina Drugą połowę Ponferradina wygrywał w 2 z 7 meczów.Ponferradina – strzały
- Celne / mecz 2,3
- Niecelne / mecz 5,9
- Celność strzałów 28%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,4
Ponferradina oddaje 8,1 strzału na mecz. Do bramki trafia 28% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zamora - Ponferradina Ponferradina oddaje 8,1 strzałów na mecz.Ponferradina – posiadanie piłki
- U siebie 48,3%
- Na wyjeździe 46,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 35%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio Ponferradina utrzymuje przy piłce 47,6% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 35%.
Ponferradina wygra mecz Zamora - Ponferradina Ponferradina utrzymuje średnio 47,6% posiadania piłki.Ponferradina – podania
- Kluczowe / mecz 6,6
- Dośrodkowania / mecz 18,1
- Celność dośrodkowań 24%
- Podania długie / mecz 64
- Celność długich podań 38%
Ponferradina wymienia średnio 339 podań na mecz przy celności 75%, z czego 6,6 to podania kluczowe.
Ponferradina – czyste konta
- U siebie 3 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 0,71
- Bez straty do przerwy 86%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Ponferradiny to 57% meczów sezonu (4 z 7), z czego 3 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Zamora - Ponferradina Czyste konto Ponferradina zachowuje w 57% meczów.Ponferradina – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 71%
- Pow. 8,5 w meczu 43%
- Pow. 10,5 w meczu 0%
- Rożne u siebie / mecz 3,5
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,0
Ponferradina wykonuje średnio 4,1 rzutów rożnych na mecz wobec 3,6 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 43% spotkań.
Ponferradina – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 71%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 14%
Ponferradina ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Ponferradiny – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
Ponferradina według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 0,50 | 0,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-0-2 | 1,00 | 0,67 | 1,33 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 1-1-0 | 2,00 | 1,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Ponferradina zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Ponferradina na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
7.
|
1,00 2,33 | 1,25 1,33 | 1,25 0,67 |
|
8.
|
2,33 1,00 | 2,33 0,25 | 1,00 0,75 |
|
9.
|
1,75 1,33 | 0,50 1,00 | 0,50 1,00 |
|
10.
|
1,67 1,00 | 2,33 1,50 | 1,33 1,75 |
|
11.
|
1,00 1,50 | 0,33 2,00 | 0,67 1,50 |
Ciekawe rekordy w meczach Ponferradiny
Skrajne wyniki i osiągnięcia Ponferradiny w tym sezonie
- Najwyższa wygrana UD Ourense - Ponferradina 0:1 Primera Division RFEF, 29.08.2026
- Najwyższa porażka Ponferradina - Real Avilés 0:2 Primera Division RFEF, 11.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Deportivo La Coruna B - Ponferradina 2:1, Primera Division RFEF, 13.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 11. minuta Jelbat, Ponferradina - Mérida AD 1:0, Primera Division RFEF, 19.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 78. minuta UD Ourense - Ponferradina 0:1, Primera Division RFEF, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Ponferradina w tym sezonie?
Bilans Ponferradiny w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-2-2 przy 5 zdobytych bramkach i 5 straconych. Czyste konto padło w 4 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 48%, a oddaje 8,1 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Ponferradina – zawodnicy
Jak wygląda kadra Ponferradiny w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Ponferradiny 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.

Kadra Ponferradiny
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
34 | Hiszpania | 150 tys. € | 174 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 479' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
22 | Dominikana | 150 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 146' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
23 | Benin | 150 tys. € | 162 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 164' | 0 | 0 | |||||||
| 19 |
|
23 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 167' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Hiszpania | 200 tys. € | 63 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 591' | 3 | 0 | |||||||
| 0 |
|
22 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
24 | Bułgaria | 400 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 21' | 0 | 0 | |||||||
| 11 |
|
24 | Gwinea Bissau | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 229' | 0 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
30 | Hiszpania | 150 tys. € | 116 tys. € | 7 | 100% | 1 | 0 | 533' | 1 | 0 | |||||||
| 5 |
|
33 | Hiszpania | 150 tys. € | 132 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 360' | 2 | 2 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
|
30 | Hiszpania | 150 tys. € | 358 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
25 | 250 tys. € | 184 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
27 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 611' | 1 | 0 | |||||||
| 24 |
|
21 | Hiszpania | 150 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 306' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
35 | Hiszpania | 50 tys. € | 28 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 270' | 2 | 0 | |||||||
| 14 |
![]() |
20 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 22' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
26 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 19' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
22 | Portugalia | 100 tys. € | 87 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
|
20 | Boliwia | – | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 27 |
|
24 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
28 | Hiszpania | 200 tys. € | 360 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 25 |
![]() |
23 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 25 |
|
33 | Iran | 300 tys. € | 160 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Ponferradiny
3,5 mln €
śr. 140 tys. € / zawodnika
Ile Ponferradina wydaje na pensje
1,8 mln € rocznie
śr. 73 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
9
najliczniej: Hiszpania (15 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Ponferradiny w sezonie 2026/2027
Ponferradina wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Ponferradiny
Jak wygląda skład Ponferradiny?
W wyjściowym ustawieniu Ponferradiny między słupkami staje A. Dominguez, a linię obrony najczęściej tworzą Jorge Iglesias Gonzalez, D. Andujar, Jose Luis Aranda oraz S. Nieto. W środku pola grają P. Munoz, E. Undabarrena oraz Arturo Molina Tornero, a za skuteczność w ataku odpowiadają C. Calderón, B. Valle oraz A. Chibozo. Trener Mehdi Nafti ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Ponferradina – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Ponferradina w sezonie 2026/2027.
Ponferradina transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 21 |
![]() |
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Iran | 33 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
|
Brazylia | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 10 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo | |
| 03 Sie 2026 |
![]() |
Ukraina | 21 |
|
wypożyczenie | |
| 02 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 35 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 31 |
|
za darmo |
Ponferradina bilans transferowy
- 0 € 2026
- +250 tys. € 2025
- +1,9 mln € 2024
- +835 tys. € 2023
- -1,4 mln € 2022
Rekordy transferowe w historii Ponferradiny
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Ponferradina w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Ponferradiny trafiło 16 zawodników, a klub opuściło 14 piłkarzy.