Forma w lidze
Barakaldo w tabeli
17. miejsce / 6 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 13 punktów
Strata do bezpiecznego 15. miejsca: 2 punkty
Serie w ostatnich meczach
4 mecze bez zwycięstwa
4 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
6 pkt
5:4 bramki
1,25 gola/mecz
0 pkt
1:6 bramki
0,33 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Barakalda
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Hiszpania | 24 | napastnik | 7 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Hiszpania | 22 | napastnik | 7 | – | ||
![]() |
Najwyższa ocena 5,80 średnia ocena | Hiszpania | 22 | napastnik | 7 | – | ||
|
|
Najwięcej minut 555 minut | Hiszpania | 31 | pomocnik | 7 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Barakalda 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Barakaldo w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 19 |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
| ··· | |||||||
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | 7 |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | 6 |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | 5 |
Wyniki Barakalda
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
UD Ourense
1
Barakaldo
0
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Barakaldo
1
Arenas Getxo
1
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Barakaldo
3
Real Avilés
3
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
Terminarz Barakalda
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:30
|
Barakaldo
Mirandes
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
|
|
24 Paź 18:45
|
Ponferradina
Barakaldo
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
|
|
28 Paź 20:30
|
Reddis
Barakaldo
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
Ostatnie transfery Barakalda
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Hiszpania | – | za darmo |
Barakaldo to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Estadio Nuevo Lasesarre, który może pomieścić 7 960 widzów. Zespół prowadzi Imanol de la Sota. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Barakaldo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Barakalda trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Barakaldo w tabeli Primera Division RFEF?
Barakaldo zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 6 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 13 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Jak wygląda skład Barakalda?
W wyjściowym ustawieniu Barakalda między słupkami staje G. Campos, a linię obrony najczęściej tworzą A. Muguruza, P. Trigueros, O. Marotias oraz Ander Zoilo Cerdeira. W środku pola grają A. Pena, Markel Ruiz Perez, U. Naveira oraz Julen Huidobro Betolaza, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Troncho, X. Sola. Trener Imanol de la Sota ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Kiedy Barakaldo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Barakalda to spotkanie z Mirandes, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Estadio Nuevo Lasesarre w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Barakalda?
Ostatni mecz Barakalda to porażka z UD Ourense 1:0 w Primera Division RFEF, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Barakaldo w tym sezonie?
Bilans Barakalda w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-3-3 przy 6 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Barakalda w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Barakaldo w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Barakalda
Barakaldo terminarz
Kiedy Barakaldo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Barakalda to spotkanie z Mirandes, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Estadio Nuevo Lasesarre w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki Barakalda w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Barakaldo w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Barakalda w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Barakaldo wyniki
Barakaldo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 14 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 7 meczów, ze średnią 0,86 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Barakalda?
Ostatni mecz Barakalda to porażka z UD Ourense 1:0 w Primera Division RFEF, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Barakaldo – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje Barakaldo w sezonie 2026/2027.
Miejsce Barakalda w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cacereño
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 2 |
Lugo
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 3 |
Racing Ferrol
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 4 |
UD Logroñés
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Mirandes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Cultural Leonesa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ponferradina
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 8 |
Deportivo La Coruna B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 9 |
Mérida AD
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 10 |
Unionistas de Salamanca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 11 |
Barakaldo
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 12 |
Athletic Club B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 13 |
Real Unión
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 14 |
Zamora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 15 |
Pontevedra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 16 |
CD Coria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 17 |
UD Ourense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 4 | |
| 18 |
Extremadura 1924
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 19 |
Real Avilés
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 20 |
Arenas Getxo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugo
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
UD Logroñés
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 3 |
Athletic Club B
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Zamora
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
Extremadura 1924
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
| 6 |
Real Avilés
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 7 |
Racing Ferrol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 8 |
Mirandes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Cultural Leonesa
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 4 | |
| 10 |
Ponferradina
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Real Unión
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Pontevedra
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 13 |
Mérida AD
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 14 |
Cacereño
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 15 |
Deportivo La Coruna B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 16 |
Unionistas de Salamanca
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
CD Coria
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
UD Ourense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 19 |
Arenas Getxo
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 20 |
Barakaldo
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Barakaldo w tabeli Primera Division RFEF?
Barakaldo zajmuje obecnie 17. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 6 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 13 punktów, a przewaga nad 18. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 6:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki Barakalda w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Barakalda na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Barakaldo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,7
- Strzały celne / mecz 3,1
- Asysty / mecz 0,43
- Udane dryblingi / mecz 6,6
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,43
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 14,4
- Przechwyty / mecz 12,0
- Wybicia / mecz 23,1
- Zablokowane strzały / mecz 3,0
Strzelcy Barakalda
-
Carlos Mattheus Caballero 2
-
Endika Mateos Bezana 1

-
Ager Badiola 1

-
Xemi 1
Rozkład bramek w czasie
Bramki Barakalda i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Barakalda to 31–45+ minuta, w której padły 2 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barakaldo - Mirandes Po przerwie pada 67% bramek Barakalda.Przebieg meczu Barakalda i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 2 | 1-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-1-3 |
| Prowadził do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Remis do przerwy | 4 | 0-2-2 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Barakaldo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 2 takie mecze.
Jak padają bramki dla Barakalda
83% bramek Barakalda pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 17% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Barakaldo zdobywa w sezonie średnio 0,86 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,86.
Aktualne serie Barakalda
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 4 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Bez zdobytej bramki rynek: drużyna nie strzeli gola 1 mecz
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 4 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Barakalda, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Barakaldo wygra mecz Barakaldo - Mirandes Barakaldo przegrał ostatni mecz, postaw na przełamanie.Bramki w meczach Barakalda
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 43%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 29%
- Powyżej 5,5 14%
W 29% meczów Barakalda padają co najmniej trzy bramki, a w 43% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barakaldo - Mirandes Powyżej 2,5 bramki padło w 29% meczów Barakalda.Barakaldo – faule i karne
- Faule / mecz 17,4
- Faule rywali / mecz 12,7
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Barakaldo fauluje średnio 17,4 razy na mecz, a wymusza 12,7 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Barakalda, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Barakaldo zdobywa 1,50 punktu na mecz wobec 0,00 na wyjeździe.
Barakaldo wygra mecz Barakaldo - Mirandes Barakaldo zdobywa u siebie 50% możliwych punktów, na wyjeździe 0%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Barakalda ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Barakalda, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Barakaldo wygra drugą połowę meczu Barakaldo - Mirandes Drugą połowę Barakaldo wygrywał w 1 z 7 meczów.Barakaldo – strzały
- Celne / mecz 3,1
- Niecelne / mecz 6,6
- Celność strzałów 32%
- Skuteczność (gole / strzały) 9%
- Strzałów na gola 11,3
Barakaldo oddaje 9,7 strzału na mecz. Do bramki trafia 32% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 11,3 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Barakaldo - Mirandes Barakaldo oddaje 9,7 strzałów na mecz.Barakaldo – posiadanie piłki
- U siebie 47,5%
- Na wyjeździe 55,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio Barakaldo utrzymuje przy piłce 50,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Barakaldo wygra mecz Barakaldo - Mirandes Barakaldo utrzymuje średnio 50,7% posiadania piłki.Barakaldo – podania
- Kluczowe / mecz 8,0
- Dośrodkowania / mecz 18,1
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 80
- Celność długich podań 46%
Barakaldo wymienia średnio 327 podań na mecz przy celności 71%, z czego 8,0 to podania kluczowe.
Barakaldo – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,43
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Barakalda to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Barakaldo - Mirandes Czyste konto Barakaldo zachowuje w 29% meczów.Barakaldo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 86%
- Pow. 10,5 w meczu 57%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 5,3
Barakaldo wykonuje średnio 5,1 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 86% spotkań.
Barakaldo – kartki
- Żółte kartki 18
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 71%
- Kartki rywali / mecz 2,4
- Mecze bez kartki 0%
Barakaldo ogląda średnio 2,6 żółtej kartki na mecz, a rywale Barakalda – 2,4. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Barakaldo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-2-0 | 1,67 | 1,33 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 2,00 |
Najwięcej punktów na mecz Barakaldo zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Barakaldo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
15.
|
1,00 1,33 | 1,75 0,67 | 1,75 1,00 |
|
16.
|
1,50 0,33 | 2,00 0,67 | 2,00 1,67 |
|
17.
|
1,50 0,00 | 1,25 0,33 | 1,00 2,00 |
|
18.
|
1,33 0,25 | 2,33 0,75 | 2,00 2,25 |
|
19.
|
1,00 0,33 | 0,25 0,67 | 1,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Barakalda
Skrajne wyniki i osiągnięcia Barakalda w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Barakaldo - Extremadura 1924 1:0 Primera Division RFEF, 11.09.2026
- Najwyższa porażka CD Coria - Barakaldo 4:1 Primera Division RFEF, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 6 bramek Barakaldo - Real Avilés 3:3, Primera Division RFEF, 27.09.2026
- Najszybsza bramka 32. minuta , Barakaldo - Extremadura 1924 1:0, Primera Division RFEF, 11.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 86. minuta , Barakaldo - Real Avilés 3:3, Primera Division RFEF, 27.09.2026
Jakie statystyki ma Barakaldo w tym sezonie?
Bilans Barakalda w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-3-3 przy 6 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 51%, a oddaje 9,7 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Barakaldo – zawodnicy
Jak wygląda kadra Barakalda w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Barakalda 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Barakalda
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
24 | Hiszpania | – | – | 7 | 100% | 2 | 0 | 298' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
25 | Hiszpania | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Hiszpania | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
26 | Hiszpania | 100 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 34' | 0 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Rosja | 300 tys. € | 120 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
33 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
23 | Hiszpania | – | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 169' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
28 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
![]() |
30 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
![]() |
24 | Hiszpania | 200 tys. € | 131 tys. € | 6 | 86% | 0 | 1 | 311' | 2 | 1 | |||||||
| 10 |
|
34 | Hiszpania | 50 tys. € | 87 tys. € | 4 | 57% | 0 | 0 | 75' | 1 | 0 | |||||||
| 26 |
![]() |
22 | Hiszpania | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 256' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
|
31 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
25 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
35 | Hiszpania | 0 € | 604 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
25 | Hiszpania | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
38 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
31 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 555' | 1 | 0 | |||||||
| 15 |
![]() |
36 | Panama | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
|
26 | Hiszpania | – | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 20' | 1 | 0 | |||||||
| 19 |
|
27 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
29 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 23 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
![]() |
26 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 507' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
|
33 | Hiszpania | 100 tys. € | 127 tys. € | 6 | 86% | 0 | 1 | 495' | 4 | 2 | |||||||
| 2 |
|
29 | Hiszpania | 100 tys. € | – | 4 | 57% | 0 | 0 | 114' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
24 | Hiszpania | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 389' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Hiszpania | 150 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
38 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
|
25 | Hiszpania | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 404' | 2 | 0 | |||||||
| 7 |
![]() |
27 | Hiszpania | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
27 | Hiszpania | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
24 | Hiszpania | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
|
39 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 0 |
|
29 | Hiszpania | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 540' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
24 | Hiszpania | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Barakalda
3,1 mln €
śr. 80 tys. € / zawodnika
Ile Barakaldo wydaje na pensje
1,1 mln € rocznie
śr. 28 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
3
najliczniej: Hiszpania (36 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Barakalda w sezonie 2026/2027
Barakaldo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Barakalda
Jak wygląda skład Barakalda?
W wyjściowym ustawieniu Barakalda między słupkami staje G. Campos, a linię obrony najczęściej tworzą A. Muguruza, P. Trigueros, O. Marotias oraz Ander Zoilo Cerdeira. W środku pola grają A. Pena, Markel Ruiz Perez, U. Naveira oraz Julen Huidobro Betolaza, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Troncho, X. Sola. Trener Imanol de la Sota ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Barakaldo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Barakaldo w sezonie 2026/2027.
Barakaldo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 31 |
|
za darmo | |
| 27 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 22 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 34 | – | za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo | |
| 06 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo | |
| 04 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 33 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
za darmo | |
| 01 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 25 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Barakalda
Barakaldo bilans transferowy
- +300 tys. € 2026
Rekordy transferowe w historii Barakalda
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Barakaldo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Barakalda trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 3 piłkarzy.