Forma w lidze
Pontevedra w tabeli
15. miejsce / 8 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 11 punktów
Strata do 5. miejsca: 4 punkty
Serie w ostatnich meczach
2 porażki z rzędu
5 meczów bez zwycięstwa
6 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
7:7 bramki
1,75 gola/mecz
4 pkt
2:3 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Pontevedry
Wartość drużyny: 350 tys. €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Hiszpania | 27 | napastnik | 7 | 200 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Portugalia | 24 | obrońca | 5 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,73 średnia ocena | Hiszpania | 32 | bramkarz | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Hiszpania | 32 | bramkarz | 7 | 200 tys. € |
Przewidywany skład Pontevedry 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Pontevedra w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 19 |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
| ··· | |||||||
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 8 |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | 8 |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | 7 |
Wyniki Pontevedry
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
11 Paź Koniec
|
Pontevedra
1
Mérida AD
2
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Racing Ferrol
2
Pontevedra
0
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
Pontevedra
1
Ponferradina
1
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
Terminarz Pontevedry
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 16:00
|
Pontevedra
Cacereño
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
|
|
24 Paź 21:00
|
Cultural Leonesa
Pontevedra
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
|
|
01 Lis 12:00
|
Barakaldo
Pontevedra
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
Ostatnie transfery Pontevedry
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Senegal |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Włochy |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
|
Maroko |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Argentyna |
|
za darmo |
Pontevedra to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Estadio Municipal de Pasarón, który może pomieścić 16 500 widzów. Zespół prowadzi Ruben Dominguez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 350 tysięcy euro.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Pontevedrę?
Klub piłkarski Pontevedra zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Copa RFEF oraz Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pontevedra w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pontevedry trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Pontevedra w tabeli Primera Division RFEF?
Pontevedra zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 8 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 11 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Jak wygląda skład Pontevedry?
W wyjściowym ustawieniu Pontevedry między słupkami staje Raul Marqueta Ribagorda, a linię obrony najczęściej tworzą Juanra, D. Alba, A. Perez, R. Ergouai oraz Rui Pedro Fernandes Ferreira. W środku pola grają A. Vidorreta, J. Ramos, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Omoregbe, A. Gil oraz Inaki Elejalde Rodriguez. Trener Ruben Dominguez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Kiedy Pontevedra gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pontevedry to spotkanie z Cacereñem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Estadio Municipal de Pasarón w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pontevedry?
Ostatni mecz Pontevedry to porażka z Mérida AD 1:2 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Bramki zdobyli El Ftouhi, Hallsson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Pontevedra w tym sezonie?
Bilans Pontevedry w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-2-3 przy 9 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Pontevedry w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Pontevedra w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Pontevedry
Pontevedra terminarz
Kiedy Pontevedra gra następny mecz?
Najbliższy mecz Pontevedry to spotkanie z Cacereñem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 16:00 na obiekcie Estadio Municipal de Pasarón w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki Pontevedry w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Pontevedra w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Pontevedry w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Pontevedra wyniki
Pontevedra ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 10 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 1,00 punktu. W pozostałych ustawieniach Pontevedra zdobywa 1,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Pontevedry?
Ostatni mecz Pontevedry to porażka z Mérida AD 1:2 w Primera Division RFEF, 11 października 2026. Bramki zdobyli El Ftouhi, Hallsson. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Pontevedra – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje Pontevedra w sezonie 2026/2027.
Miejsce Pontevedry w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cacereño
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 2 |
Lugo
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 3 |
Racing Ferrol
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 4 |
UD Logroñés
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Mirandes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Cultural Leonesa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ponferradina
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 8 |
Deportivo La Coruna B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 9 |
Mérida AD
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 10 |
Unionistas de Salamanca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 11 |
Barakaldo
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 12 |
Athletic Club B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 13 |
Real Unión
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 14 |
Zamora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 15 |
Pontevedra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 16 |
CD Coria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 17 |
UD Ourense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 4 | |
| 18 |
Extremadura 1924
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 19 |
Real Avilés
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 20 |
Arenas Getxo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugo
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
UD Logroñés
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 3 |
Athletic Club B
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Zamora
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
Extremadura 1924
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
| 6 |
Real Avilés
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 7 |
Racing Ferrol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 8 |
Mirandes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Cultural Leonesa
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 4 | |
| 10 |
Ponferradina
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Real Unión
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Pontevedra
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 13 |
Mérida AD
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 14 |
Cacereño
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 15 |
Deportivo La Coruna B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 16 |
Unionistas de Salamanca
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
CD Coria
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
UD Ourense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 19 |
Arenas Getxo
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 20 |
Barakaldo
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Pontevedra w tabeli Primera Division RFEF?
Pontevedra zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 8 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 11 punktów, a przewaga nad 16. miejscem to 1 punkt. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 2 punkty.
Statystyki Pontevedry w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Pontevedry na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Pontevedra na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,3
- Strzały celne / mecz 2,7
- Asysty / mecz 0,29
- Udane dryblingi / mecz 7,0
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,43
- Czyste konta 14%
- Odbiory / mecz 15,7
- Przechwyty / mecz 8,6
- Wybicia / mecz 23,4
- Zablokowane strzały / mecz 2,6
Strzelcy Pontevedry
Rozkład bramek w czasie
Bramki Pontevedry i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Pontevedry to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 46–60 minuta z 2 trafieniami.
Przebieg meczu Pontevedry i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 2-2-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 3 | 0-0-3 |
| Prowadził do przerwy | 3 | 1-2-0 |
| Remis do przerwy | 1 | 1-0-0 |
| Przegrywał do przerwy | 3 | 0-0-3 |
Gdy Pontevedra otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 2 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Pontevedry
89% bramek Pontevedry pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Pontevedra zdobywa w sezonie średnio 1,14 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,14.
Aktualne serie Pontevedry
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 2 mecze
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 6 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Pontevedry, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Pontevedry
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Pontevedry padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Pontevedra – faule i karne
- Faule / mecz 11,7
- Faule rywali / mecz 16,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Pontevedra fauluje średnio 11,7 razy na mecz, a wymusza 16,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Pontevedry, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Pontevedra zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 1,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Pontevedry ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 67% goli Pontevedry, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 7 meczów.
Pontevedra – strzały
- Celne / mecz 2,7
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 37%
- Skuteczność (gole / strzały) 18%
- Strzałów na gola 5,7
Pontevedra oddaje 7,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 37% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 5,7 strzału.
Pontevedra – posiadanie piłki
- U siebie 49,3%
- Na wyjeździe 50,3%
- Mecze z posiadaniem > 60% 2 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 42%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio Pontevedra utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 42%.
Pontevedra – podania
- Kluczowe / mecz 6,6
- Dośrodkowania / mecz 17,0
- Celność dośrodkowań 18%
- Podania długie / mecz 62
- Celność długich podań 38%
Pontevedra wymienia średnio 362 podań na mecz przy celności 78%, z czego 6,6 to podania kluczowe.
Pontevedra – czyste konta
- U siebie 0 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,43
- Bez straty do przerwy 57%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto Pontevedry to 14% meczów sezonu (1 z 7), z czego 0 w 4 meczach u siebie.
Pontevedra – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 5,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,3
Pontevedra wykonuje średnio 4,9 rzutów rożnych na mecz wobec 5,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Pontevedra – kartki
- Żółte kartki 14
- Pow. 3,5 kartki w meczu 71%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
Pontevedra ogląda średnio 2,0 żółtej kartki na mecz, a rywale Pontevedry – 2,7. W sezonie zespół otrzymał 3 czerwone kartki.
Pontevedra według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,67 | 2,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 1-1-1 | 1,33 | 1,00 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 4,00 | 1,00 |
Najwięcej punktów na mecz Pontevedra zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Pontevedra na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
13.
|
1,00 1,25 | 1,33 1,75 | 1,33 1,50 |
|
14.
|
1,75 0,33 | 1,25 1,00 | 0,75 1,67 |
|
15.
|
1,00 1,33 | 1,75 0,67 | 1,75 1,00 |
|
16.
|
1,50 0,33 | 2,00 0,67 | 2,00 1,67 |
|
17.
|
1,50 0,00 | 1,25 0,33 | 1,00 2,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Pontevedry
Skrajne wyniki i osiągnięcia Pontevedry w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Pontevedra - Arenas Getxo 4:1 Primera Division RFEF, 5.09.2026
- Najwyższa porażka Pontevedra - Athletic Club B 1:3 Primera Division RFEF, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Pontevedra - Arenas Getxo 4:1, Primera Division RFEF, 5.09.2026
- Najszybsza bramka 11. minuta Elejalde Rodriguez, Pontevedra - Arenas Getxo 4:1, Primera Division RFEF, 5.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+2 minuta Pontevedra - Mérida AD 1:2, Primera Division RFEF, 11.10.2026
Jakie statystyki ma Pontevedra w tym sezonie?
Bilans Pontevedry w tym sezonie to 7 meczów i wynik 2-2-3 przy 9 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 1 meczu. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Pontevedra – zawodnicy
Jak wygląda kadra Pontevedry w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Pontevedry 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.




Kadra Pontevedry
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
27 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 446' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 311' | 0 | 1 | |||||||
| 19 |
|
22 | Włochy | 350 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 39' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
20 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
39 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
23 | Senegal | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 14 |
|
29 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 8 |
|
30 | Republika Zielonego Przylądka | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 336' | 3 | 0 | |||||||
| 7 |
|
37 | Hiszpania | – | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
30 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
|
27 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
29 | Hiszpania | 300 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 11 |
![]() |
30 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
– | 250 tys. € | 51 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | ||||||||
| 26 |
![]() |
24 | Argentyna | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
![]() |
24 | Portugalia | 100 tys. € | – | 5 | 71% | 1 | 1 | 431' | 1 | 1 | |||||||
| 18 |
|
23 | Maroko | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 273' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
27 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 308' | 1 | 0 | |||||||
| 4 |
![]() |
31 | Hiszpania | 100 tys. € | – | 2 | 29% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
36 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
30 | Hiszpania | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 624' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
|
32 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 28 |
![]() |
28 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 29 |
![]() |
27 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
|
32 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 1 | 0 | |||||||
| 1 |
|
38 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
28 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
23 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
22 | Hiszpania | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
![]() |
25 | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
Wartość całej kadry Pontevedry
2,3 mln €
śr. 75 tys. € / zawodnika
Ile Pontevedra wydaje na pensje
51 tys. € rocznie
śr. 2 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
8
najliczniej: Hiszpania (21 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Pontevedry w sezonie 2026/2027
Pontevedra wycena zawodników

Struktura wieku i wartości kadry Pontevedry
Jak wygląda skład Pontevedry?
W wyjściowym ustawieniu Pontevedry między słupkami staje Raul Marqueta Ribagorda, a linię obrony najczęściej tworzą Juanra, D. Alba, A. Perez, R. Ergouai oraz Rui Pedro Fernandes Ferreira. W środku pola grają A. Vidorreta, J. Ramos, a za skuteczność w ataku odpowiadają B. Omoregbe, A. Gil oraz Inaki Elejalde Rodriguez. Trener Ruben Dominguez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Pontevedra – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Pontevedra w sezonie 2026/2027.
Pontevedra transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01 Wrz 2026 |
|
Senegal | 20 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Włochy | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
|
Maroko | 23 |
|
za darmo | |
| 28 Lip 2026 |
|
Argentyna | 26 |
|
za darmo | |
| 25 Lip 2026 |
|
Argentyna | 31 |
|
za darmo | |
| 20 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 27 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 25 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 13 Lip 2026 |
![]() |
Portugalia | 24 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Pontevedra w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Pontevedry trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 6 piłkarzy.
Pontevedra – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Pontevedra? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Pontevedrę?
Klub piłkarski Pontevedra zdobył w swojej historii 4 trofea. Najczęściej wygrywał Copa RFEF oraz Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.