Forma w lidze
Arenas Getxo w tabeli
20. miejsce / 2 punkty Strefa spadkowa
Strata do lidera: 17 punktów
Strata do bezpiecznego 15. miejsca: 6 punktów
Serie w ostatnich meczach
7 meczów bez zwycięstwa
2 mecze ze strzeloną bramką
7 meczów ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
1 pkt
2:6 bramki
0,67 gola/mecz
1 pkt
3:12 bramki
0,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Arenas Getxo
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 1 bramek | Hiszpania | 25 | obrońca | 6 | – | ||
![]() |
Najwięcej asyst 1 asyst | Hiszpania | 23 | napastnik | 7 | 100 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,65 średnia ocena | Hiszpania | 25 | obrońca | 6 | – | ||
![]() |
Najwięcej minut 521 minut | Gwinea Równikowa | 22 | pomocnik | 6 | 50 tys. € |
Przewidywany skład Arenas Getxo 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Arenas Getxo w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 19 |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
| ··· | |||||||
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | 5 |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | 2 |
Wyniki Arenas Getxo
Terminarz Arenas Getxo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 12:00
|
Arenas Getxo
Mérida AD
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Arenas Getxo
UD Ourense
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
|
|
01 Lis 16:30
|
CD Coria
Arenas Getxo
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
Ostatnie transfery Arenas Getxo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo |
Arenas Getxo to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Estadio Municipal de Gobela, który może pomieścić 1 221 widzów. Zespół prowadzi Ion Erice.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Arenas Getxo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Arenas Getxo trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Arenas Getxo w tabeli Primera Division RFEF?
Arenas Getxo zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 2 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 17 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Jak wygląda skład Arenas Getxo?
W wyjściowym ustawieniu Arenas Getxo między słupkami staje Manuel Obón Salido, a linię obrony najczęściej tworzą A. Dufur, Eneko Ebro Cortina. W środku pola grają E. Zabaleta, Gael Joel Akogo oraz A. Arnedo, a za skuteczność w ataku odpowiadają Martin Pedroarena Espinal, Erlantz Palacin Alfonso, U. Bujan, A. Oyón oraz Julen Lartitegi Ugarte. Trener Ion Erice ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Kiedy Arenas Getxo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Arenas Getxo to spotkanie z Mérida AD, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Estadio Municipal de Gobela w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Arenas Getxo?
Ostatni mecz Arenas Getxo to porażka z Cultural Leonesą 4:1 w Primera Division RFEF, 12 października 2026. Bramki zdobyli Delgado Caballero, Delgado Caballero, Vazquez (samobójcza) oraz Garcia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Arenas Getxo w tym sezonie?
Bilans Arenas Getxo w tym sezonie to 7 meczów i wynik 0-2-5 przy 5 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Arenas Getxo w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Arenas Getxo w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Arenas Getxo
Arenas Getxo terminarz
Kiedy Arenas Getxo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Arenas Getxo to spotkanie z Mérida AD, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 12:00 na obiekcie Estadio Municipal de Gobela w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki Arenas Getxo w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Arenas Getxo w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Arenas Getxo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Arenas Getxo wyniki
Arenas Getxo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-3-3 10 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-3-3 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 0,25 punktu. W pozostałych ustawieniach Arenas Getxo zdobywa 0,33 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Arenas Getxo?
Ostatni mecz Arenas Getxo to porażka z Cultural Leonesą 4:1 w Primera Division RFEF, 12 października 2026. Bramki zdobyli Delgado Caballero, Delgado Caballero, Vazquez (samobójcza) oraz Garcia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Arenas Getxo – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje Arenas Getxo w sezonie 2026/2027.
Miejsce Arenas Getxo w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cacereño
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 2 |
Lugo
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 3 |
Racing Ferrol
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 4 |
UD Logroñés
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Mirandes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Cultural Leonesa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ponferradina
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 8 |
Deportivo La Coruna B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 9 |
Mérida AD
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 10 |
Unionistas de Salamanca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 11 |
Barakaldo
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 12 |
Athletic Club B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 13 |
Real Unión
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 14 |
Zamora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 15 |
Pontevedra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 16 |
CD Coria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 17 |
UD Ourense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 4 | |
| 18 |
Extremadura 1924
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 19 |
Real Avilés
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 20 |
Arenas Getxo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugo
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
UD Logroñés
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 3 |
Athletic Club B
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Zamora
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
Extremadura 1924
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
| 6 |
Real Avilés
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 7 |
Racing Ferrol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 8 |
Mirandes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Cultural Leonesa
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 4 | |
| 10 |
Ponferradina
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Real Unión
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Pontevedra
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 13 |
Mérida AD
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 14 |
Cacereño
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 15 |
Deportivo La Coruna B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 16 |
Unionistas de Salamanca
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
CD Coria
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
UD Ourense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 19 |
Arenas Getxo
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 20 |
Barakaldo
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Arenas Getxo w tabeli Primera Division RFEF?
Arenas Getxo zajmuje obecnie 20. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 2 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 17 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 5:18, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 1 punkt.
Statystyki Arenas Getxo w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Arenas Getxo na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Arenas Getxo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 11,4
- Strzały celne / mecz 5,1
- Asysty / mecz 0,43
- Udane dryblingi / mecz 9,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 2,57
- Czyste konta 0%
- Odbiory / mecz 14,3
- Przechwyty / mecz 6,3
- Wybicia / mecz 19,3
- Zablokowane strzały / mecz 2,4
Rozkład bramek w czasie
Bramki Arenas Getxo i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Arenas Getxo to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 16–30 minuta z 1 trafieniem.
Przebieg meczu Arenas Getxo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Stracił pierwszą bramkę | 7 | 0-2-5 |
| Remis do przerwy | 2 | 0-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 5 | 0-1-4 |
Jak padają bramki dla Arenas Getxo
80% bramek Arenas Getxo pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 20% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Arenas Getxo zdobywa w sezonie średnio 0,29 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,29.
Aktualne serie Arenas Getxo
- Bez zwycięstwa rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 7 meczów
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Arenas Getxo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach Arenas Getxo
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 100%
- Powyżej 2,5 71%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 29%
- Powyżej 5,5 0%
W 71% meczów Arenas Getxo padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Arenas Getxo – faule i karne
- Faule / mecz 14,3
- Faule rywali / mecz 15,1
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Arenas Getxo fauluje średnio 14,3 razy na mecz, a wymusza 15,1 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Arenas Getxo, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Arenas Getxo zdobywa 0,33 punktu na mecz wobec 0,25 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Arenas Getxo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 80% goli Arenas Getxo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 1 z 7 meczów.
Arenas Getxo – strzały
- Celne / mecz 5,1
- Niecelne / mecz 6,3
- Celność strzałów 45%
- Skuteczność (gole / strzały) 6%
- Strzałów na gola 16,0
Arenas Getxo oddaje 11,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 45% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 16,0 strzału.
Arenas Getxo – posiadanie piłki
- U siebie 53,7%
- Na wyjeździe 51,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 1 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 3 z 7
- Najniższe w sezonie 41%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 3 z 7 meczów. Średnio Arenas Getxo utrzymuje przy piłce 52,1% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 41%.
Arenas Getxo – podania
- Kluczowe / mecz 10,7
- Dośrodkowania / mecz 21,3
- Celność dośrodkowań 25%
- Podania długie / mecz 64
- Celność długich podań 46%
Arenas Getxo wymienia średnio 444 podań na mecz przy celności 80%, z czego 10,7 to podania kluczowe.
Arenas Getxo – czyste konta
- U siebie 0 z 3
- Na wyjeździe 0 z 4
- Stracone / mecz 2,57
- Bez straty do przerwy 29%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 71%
Czyste konto Arenas Getxo to 0% meczów sezonu (0 z 7), z czego 0 w 3 meczach u siebie.
Arenas Getxo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 14%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
Arenas Getxo wykonuje średnio 4,4 rzutów rożnych na mecz wobec 4,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Arenas Getxo – kartki
- Żółte kartki 15
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 29%
- Kartki rywali / mecz 1,6
- Mecze bez kartki 0%
Arenas Getxo ogląda średnio 2,1 żółtej kartki na mecz, a rywale Arenas Getxo – 1,6.
Arenas Getxo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,33 | 2,33 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 0-0-2 | 0,00 | 1,00 | 3,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 1,00 | 2,50 |
Najwięcej punktów na mecz Arenas Getxo zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Arenas Getxo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,50 0,33 | 2,00 0,67 | 2,00 1,67 |
|
17.
|
1,50 0,00 | 1,25 0,33 | 1,00 2,00 |
|
18.
|
1,33 0,25 | 2,33 0,75 | 2,00 2,25 |
|
19.
|
1,00 0,33 | 0,25 0,67 | 1,00 2,00 |
|
20.
|
0,33 0,25 | 0,67 0,75 | 2,00 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Arenas Getxo
Skrajne wyniki i osiągnięcia Arenas Getxo w tym sezonie
- Najwyższa porażka Pontevedra - Arenas Getxo 4:1 Primera Division RFEF, 5.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Pontevedra - Arenas Getxo 4:1, Primera Division RFEF, 5.09.2026
- Najszybsza bramka 16. minuta Arenas Getxo - Zamora 1:2, Primera Division RFEF, 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+1 minuta Pontevedra - Arenas Getxo 4:1, Primera Division RFEF, 5.09.2026
Jakie statystyki ma Arenas Getxo w tym sezonie?
Bilans Arenas Getxo w tym sezonie to 7 meczów i wynik 0-2-5 przy 5 zdobytych bramkach i 18 straconych. Czyste konto padło w 0 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 11,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Arenas Getxo – zawodnicy
Jak wygląda kadra Arenas Getxo w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Arenas Getxo 4-3-3
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra Arenas Getxo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
![]() |
23 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 13' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
![]() |
23 | Hiszpania | 100 tys. € | 91 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 432' | 0 | 0 | |||||||
| 12 |
|
23 | Hiszpania | 50 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 114' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
29 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
30 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
31 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
33 | Gwinea Równikowa | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
23 | Hiszpania | 100 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
26 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 27 |
![]() |
19 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
22 | Gwinea Równikowa | 50 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 521' | 1 | 0 | |||||||
| 17 |
|
25 | Hiszpania | 50 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 171' | 0 | 0 | |||||||
| 24 |
|
30 | Hiszpania | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 164' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
30 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 10 |
![]() |
29 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
27 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 18 |
![]() |
22 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 22 |
|
25 | Hiszpania | – | – | 6 | 86% | 1 | 0 | 371' | 0 | 0 | |||||||
| 20 |
![]() |
34 | Hiszpania | 50 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 242' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
![]() |
27 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
25 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Hiszpania | 100 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
![]() |
33 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
32 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
24 | Hiszpania | 50 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Arenas Getxo
750 tys. €
śr. 26 tys. € / zawodnika
Ile Arenas Getxo wydaje na pensje
91 tys. € rocznie
śr. 3 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Hiszpania (27 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Arenas Getxo w sezonie 2026/2027
Arenas Getxo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Arenas Getxo
Jak wygląda skład Arenas Getxo?
W wyjściowym ustawieniu Arenas Getxo między słupkami staje Manuel Obón Salido, a linię obrony najczęściej tworzą A. Dufur, Eneko Ebro Cortina. W środku pola grają E. Zabaleta, Gael Joel Akogo oraz A. Arnedo, a za skuteczność w ataku odpowiadają Martin Pedroarena Espinal, Erlantz Palacin Alfonso, U. Bujan, A. Oyón oraz Julen Lartitegi Ugarte. Trener Ion Erice ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Arenas Getxo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Arenas Getxo w sezonie 2026/2027.
Arenas Getxo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo | |
| 08 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 24 |
|
za darmo | |
| 06 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo | |
| 18 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 33 |
|
za darmo | |
| 15 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
za darmo | |
| 14 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 25 |
|
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 23 |
![]() |
za darmo | |
| 12 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 26 |
|
za darmo | |
| 07 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
za darmo | |
| 03 Lip 2026 |
![]() |
Hiszpania | 25 |
|
za darmo |
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Arenas Getxo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Arenas Getxo trafiło 7 zawodników, a klub opuściło 5 piłkarzy.