Forma w lidze
Lugo w tabeli
1. miejsce / 19 punktów Lider tabeli
Przewaga nad 2. miejscem: 3 punkty
Przewaga nad 6. miejscem: 8 punktów
Serie w ostatnich meczach
5 zwycięstw z rzędu
9 meczów bez porażki
5 meczów ze strzeloną bramką
2 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
9 pkt
5:1 bramki
1,67 gola/mecz
10 pkt
7:3 bramki
1,75 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Lugo
Wartość drużyny: 1,5 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Hiszpania | 34 | napastnik | 7 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej asyst 2 asyst | Meksyk | 24 | pomocnik | 5 | 500 tys. € | ||
![]() |
Najwyższa ocena 7,54 średnia ocena | Meksyk | 24 | pomocnik | 5 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Argentyna | 24 | obrońca | 7 | 400 tys. € |
Przewidywany skład Lugo 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Lugo w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 19 |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 13 |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 12 |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 12 |
Wyniki Lugo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Lugo
3
UD Logroñés
1
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
|
|
02 Paź Koniec
|
Real Avilés
1
Lugo
2
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Lugo
1
Racing Ferrol
0
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
Terminarz Lugo
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 16:30
|
Lugo
Deportivo La Coruna B
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
|
|
23 Paź 19:00
|
Real Unión
Lugo
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
|
|
01 Lis 18:45
|
Lugo
Mérida AD
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
Ostatnie transfery Lugo
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Portugalia |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo |
Lugo to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Estadio Anxo Carro, który może pomieścić 8 168 widzów. Zespół prowadzi Borja Fernandez. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 1,5 miliona euro.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lugo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Lugo trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.
Które miejsce zajmuje Lugo w tabeli Primera Division RFEF?
Lugo zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 19 punktów po 7 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Jak wygląda skład Lugo?
W wyjściowym ustawieniu Lugo między słupkami staje M. Martinez, a linię obrony najczęściej tworzą R. Lucero, I. Garriz, E. Hermoso, P. Moreno oraz P. Haro. W środku pola grają A. Palma, K. Presa oraz Antonio Perera Calderon, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Gallar, M. Dauda. Trener Borja Fernandez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Kiedy Lugo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lugo to spotkanie z Deportivo La Coruna B, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Estadio Anxo Carro w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lugo?
Ostatni mecz Lugo to wygrana z UD Logroñésem 3:1 w Primera Division RFEF, 12 października 2026. Bramki zdobyli Castellano, Castellano, Morales oraz Godoy. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Lugo w tym sezonie?
Bilans Lugo w tym sezonie to 7 meczów i wynik 6-1-0 przy 12 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Lugo w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Lugo w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Lugo
Lugo terminarz
Kiedy Lugo gra następny mecz?
Najbliższy mecz Lugo to spotkanie z Deportivo La Coruna B, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 16:30 na obiekcie Estadio Anxo Carro w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki Lugo w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Lugo w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Lugo w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Lugo wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
12 Paź Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
3:1 | 4-2-3-1 | 5/10 | 3/7 | |
|
02 Paź Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
1:2 | 4-2-3-1 | 6/9 | 0/0 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
1:0 | 4-2-3-1 | 2/15 | 5/7 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
1:2 | 4-2-3-1 | 1/2 | 3/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
1:0 | 4-2-3-1 | 8/14 | 1/4 | |
|
04 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 1
|
0:0 | 4-2-3-1 | 4/9 | 1/2 | |
|
30 Sie Koniec
|
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 1
|
1:3 | 4-2-3-1 | 4/7 | 2/6 | |
|
23 Maj Koniec
|
Primera Division RFEF, 38. kolejka grupy 1
|
0:0 | 5-4-1 | 2/5 | 3/4 | |
|
17 Maj Koniec
|
Primera Division RFEF, 37. kolejka grupy 1
|
0:1 | 4-3-3 | 3/6 | 2/3 | |
|
10 Maj Koniec
|
Primera Division RFEF, 36. kolejka grupy 1
|
1:3 | 4-3-3 | 0/12 | 5/7 |
Lugo ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 7 z 7 meczów, ze średnią 2,71 punktu.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Lugo?
Ostatni mecz Lugo to wygrana z UD Logroñésem 3:1 w Primera Division RFEF, 12 października 2026. Bramki zdobyli Castellano, Castellano, Morales oraz Godoy. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Lugo – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje Lugo w sezonie 2026/2027.
Miejsce Lugo w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cacereño
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 2 |
Lugo
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 3 |
Racing Ferrol
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 4 |
UD Logroñés
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Mirandes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Cultural Leonesa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ponferradina
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 8 |
Deportivo La Coruna B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 9 |
Mérida AD
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 10 |
Unionistas de Salamanca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 11 |
Barakaldo
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 12 |
Athletic Club B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 13 |
Real Unión
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 14 |
Zamora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 15 |
Pontevedra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 16 |
CD Coria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 17 |
UD Ourense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 4 | |
| 18 |
Extremadura 1924
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 19 |
Real Avilés
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 20 |
Arenas Getxo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugo
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
UD Logroñés
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 3 |
Athletic Club B
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Zamora
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
Extremadura 1924
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
| 6 |
Real Avilés
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 7 |
Racing Ferrol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 8 |
Mirandes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Cultural Leonesa
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 4 | |
| 10 |
Ponferradina
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Real Unión
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Pontevedra
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 13 |
Mérida AD
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 14 |
Cacereño
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 15 |
Deportivo La Coruna B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 16 |
Unionistas de Salamanca
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
CD Coria
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
UD Ourense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 19 |
Arenas Getxo
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 20 |
Barakaldo
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Lugo w tabeli Primera Division RFEF?
Lugo zajmuje obecnie 1. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 19 punktów po 7 kolejkach. Przewaga nad 2. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 12:4, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 15 punktów.
Statystyki Lugo w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Lugo na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Lugo na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 10,4
- Strzały celne / mecz 4,9
- Asysty / mecz 1,14
- Udane dryblingi / mecz 10,1
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,57
- Czyste konta 43%
- Odbiory / mecz 15,1
- Przechwyty / mecz 10,7
- Wybicia / mecz 25,3
- Zablokowane strzały / mecz 1,7
Strzelcy Lugo
-
Alex Gallar 3
-
Oscar Castellano 2
-
Alan Godoy 2
-
Kevin Presa 1
-
Alex Costa 1
-
Arturo Palma 1

Rozkład bramek w czasie
Bramki Lugo i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Lugo to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 61–75 minuta z 3 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Lugo - Deportivo La Coruna B Po przerwie pada 50% bramek Lugo.Przebieg meczu Lugo i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 5 | 5-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Prowadził do przerwy | 4 | 4-0-0 |
| Remis do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Przegrywał do przerwy | 1 | 1-0-0 |
Gdy Lugo otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 5 razy na 5 takich meczów.
Jak padają bramki dla Lugo
75% bramek Lugo pada z gry. Z karnych odpowiadają za 25% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Lugo zdobywa w sezonie średnio 2,71 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 2,71.
Aktualne serie Lugo
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 7 meczów
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 5 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 5 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 2 mecze
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 2 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 2 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Lugo, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Lugo wygra mecz Lugo - Deportivo La Coruna B Lugo nie przegrywa od 7 meczów.Bramki w meczach Lugo
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 57%
- Powyżej 2,5 57%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 57% meczów Lugo padają co najmniej trzy bramki, a w 57% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Lugo - Deportivo La Coruna B Powyżej 2,5 bramki padło w 57% meczów Lugo.Lugo – faule i karne
- Faule / mecz 11,4
- Faule rywali / mecz 15,9
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Lugo fauluje średnio 11,4 razy na mecz, a wymusza 15,9 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Lugo, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Lugo zdobywa 3,00 punktu na mecz wobec 2,50 na wyjeździe.
Lugo wygra mecz Lugo - Deportivo La Coruna B Lugo zdobywa u siebie 100% możliwych punktów, na wyjeździe 83%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Lugo ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Lugo, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 7 meczów.
Lugo wygra drugą połowę meczu Lugo - Deportivo La Coruna B Drugą połowę Lugo wygrywał w 4 z 7 meczów.Lugo – strzały
- Celne / mecz 4,9
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 47%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Lugo oddaje 10,4 strzału na mecz. Do bramki trafia 47% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Lugo - Deportivo La Coruna B Lugo oddaje 10,4 strzałów na mecz.Lugo – posiadanie piłki
- U siebie 48,7%
- Na wyjeździe 44,0%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 36%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio Lugo utrzymuje przy piłce 46,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 36%.
Lugo wygra mecz Lugo - Deportivo La Coruna B Lugo utrzymuje średnio 46,0% posiadania piłki.Lugo – podania
- Kluczowe / mecz 8,9
- Dośrodkowania / mecz 13,0
- Celność dośrodkowań 22%
- Podania długie / mecz 53
- Celność długich podań 51%
Lugo wymienia średnio 404 podań na mecz przy celności 82%, z czego 8,9 to podania kluczowe.
Lugo – czyste konta
- U siebie 2 z 3
- Na wyjeździe 1 z 4
- Stracone / mecz 0,57
- Bez straty do przerwy 71%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 0%
Czyste konto Lugo to 43% meczów sezonu (3 z 7), z czego 2 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Lugo - Deportivo La Coruna B Czyste konto Lugo zachowuje w 43% meczów.Lugo – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 29%
- Rożne u siebie / mecz 5,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 3,8
Lugo wykonuje średnio 4,3 rzutów rożnych na mecz wobec 5,1 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Lugo – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 57%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 43%
- Kartki rywali / mecz 1,9
- Mecze bez kartki 14%
Lugo ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Lugo – 1,9. W sezonie zespół otrzymał 2 czerwone kartki.
Lugo według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 3 | 2-1-0 | 2,33 | 1,33 | 0,67 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Lugo zdobywa z drużynami z top 6 tabeli, najmniej z drużynami z środka tabeli (7–14).
Lugo na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
1.
|
3,00 2,50 | 1,67 1,75 | 0,33 0,75 |
|
2.
|
2,33 2,25 | 1,67 2,75 | 1,00 1,75 |
|
3.
|
3,00 1,00 | 2,00 0,50 | 0,67 0,75 |
|
4.
|
1,25 2,33 | 1,25 2,33 | 1,50 0,67 |
|
5.
|
2,50 0,67 | 1,50 0,33 | 0,25 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Lugo
Skrajne wyniki i osiągnięcia Lugo w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Unionistas de Salamanca - Lugo 1:3 Primera Division RFEF, 30.08.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Unionistas de Salamanca - Lugo 1:3, Primera Division RFEF, 30.08.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 9. minuta Castellano, Lugo - UD Logroñés 3:1, Primera Division RFEF, 12.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+9 minuta Godoy, Real Avilés - Lugo 1:2, Primera Division RFEF, 2.10.2026
Jakie statystyki ma Lugo w tym sezonie?
Bilans Lugo w tym sezonie to 7 meczów i wynik 6-1-0 przy 12 zdobytych bramkach i 4 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 46%, a oddaje 10,4 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Lugo – zawodnicy
Jak wygląda kadra Lugo w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Lugo 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Lugo
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 11 |
|
28 | Ghana | 150 tys. € | 420 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 422' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
34 | Hiszpania | 50 tys. € | 444 tys. € | 7 | 100% | 3 | 1 | 377' | 0 | 0 | |||||||
| 10 |
|
23 | Hiszpania | 300 tys. € | 240 tys. € | 5 | 71% | 2 | 0 | 88' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 7 |
|
37 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
|
23 | Hiszpania | – | – | 6 | 86% | 1 | 0 | 111' | 0 | 1 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 16 |
![]() |
24 | Meksyk | 500 tys. € | 80 tys. € | 5 | 71% | 1 | 2 | 390' | 1 | 0 | |||||||
| 8 |
|
29 | Hiszpania | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
23 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
32 | Hiszpania | 100 tys. € | – | 7 | 100% | 1 | 0 | 344' | 0 | 0 | |||||||
| 18 |
![]() |
19 | Portugalia | 300 tys. € | – | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
32 | Hiszpania | 200 tys. € | 272 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 629' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
|
24 | Argentyna | 400 tys. € | 80 tys. € | 7 | 100% | 0 | 1 | 630' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
25 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 502' | 0 | 0 | |||||||
| 3 |
![]() |
22 | Hiszpania | 50 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 531' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
27 | Hiszpania | 300 tys. € | 50 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 96' | 2 | 0 | |||||||
| 17 |
![]() |
27 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 33 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 25 |
![]() |
23 | Gwinea Bissau | – | – | 6 | 86% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
36 | Hiszpania | 50 tys. € | 141 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
![]() |
30 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
Wartość całej kadry Lugo
2,6 mln €
śr. 113 tys. € / zawodnika
Ile Lugo wydaje na pensje
1,7 mln € rocznie
śr. 75 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
6
najliczniej: Hiszpania (14 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Lugo w sezonie 2026/2027
Lugo wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Lugo
Jak wygląda skład Lugo?
W wyjściowym ustawieniu Lugo między słupkami staje M. Martinez, a linię obrony najczęściej tworzą R. Lucero, I. Garriz, E. Hermoso, P. Moreno oraz P. Haro. W środku pola grają A. Palma, K. Presa oraz Antonio Perera Calderon, a za skuteczność w ataku odpowiadają A. Gallar, M. Dauda. Trener Borja Fernandez ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Lugo – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Lugo w sezonie 2026/2027.
Lugo transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Portugalia | 19 |
![]() |
za darmo | |
| 03 Wrz 2026 |
![]() |
Hiszpania | 31 |
|
za darmo | |
| 01 Wrz 2026 |
|
Hiszpania | 27 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 32 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Argentyna | 31 |
|
za darmo | |
| 30 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 22 |
|
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Serbia | – |
|
wypożyczenie | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | – |
![]() |
za darmo |
Kluczowe transfery Lugo
Lugo bilans transferowy
- -10 tys. € 2026
- 0 € 2025
- +700 tys. € 2024
- +2,7 mln € 2023
- +300 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Lugo
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Lugo w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Lugo trafiło 10 zawodników, a klub opuściło 12 piłkarzy.