Nicolas Reniero jest piłkarzem występującym obecnie w Ferro Carril Oeste. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Nicolas Reniero
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Nicolas Reniero w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Nicolas Reniero wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 9 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00, a skuteczność strzałów to 300,0%. Nicolas Reniero oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Nicolas Reniero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Nicolas Reniero rozegrał w barwach Lugo w Primera Division RFEF 32 mecze, a w barwach Ferro Carril Oeste w Primera Nacional 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 1 189 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Nicolas Reniero
Pierwszy transfer Nicolas Reniero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z San Lorenzo do Racing Club za 3,3 miliona euro.
Czy Nicolas Reniero ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Nicolas Reniero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolas Reniero to uraz kostki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 80 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Nicolas Reniero?
Nicolas Reniero ma na koncie 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował z Racing Club — 2 trofea. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2023 roku.
Na jakiej pozycji gra Nicolas Reniero?
Nicolas Reniero najczęściej występuje jako Napastnik (9).
Jaka jest wartość rynkowa Nicolas Reniero?
Wycena 31-letniego Nicolas Reniero według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3,5 miliona euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Nicolas Reniero?
Nicolas Reniero urodził się 18 marca 1995 w Chajarí w Argentynie. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Nicolas Reniero – statystyki
Szczegółowe statystyki Nicolas Reniero w sezonie 2025/2026 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Ferro Carril Oeste. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Nicolas Reniero vs. inni
Jakie statystyki ma Nicolas Reniero w sezonie 2025/2026?
W obecnym sezonie 2025/2026 statystyki Nicolas Reniero wyglądają następująco: 32 mecze, w których zdobył 9 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 0.00, a skuteczność strzałów to 300,0%. Nicolas Reniero oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Nicolas Reniero – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Nicolas Reniero w sezonie 2025/2026. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
Ile meczów rozegrał Nicolas Reniero w sezonie 2026?
W obecnym sezonie Nicolas Reniero rozegrał w barwach Lugo w Primera Division RFEF 32 mecze, a w barwach Ferro Carril Oeste w Primera Nacional 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 23 razy i spędził na boisku łącznie 1 189 minut. Średnio dawało to 30 minut gry na spotkanie.
Nicolas Reniero – transfery
W trakcie kariery Nicolas Reniero zmieniał klub 11 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 3,4 mln €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Ferro Carril Oeste 2026 – obecnie
-
Lugo 2025 – 2026
-
Racing Club 2023 – 2025
-
Tigre 2023 – 2023
-
Racing Club 2022 – 2023
-
Argentinos JRS 2021 – 2022
-
Racing Club 2019 – 2021
-
San Lorenzo 2017 – 2019
-
CA San Lorenzo de Almagro II 2017 – 2017

-
Almagro 2016 – 2017
-
CA San Lorenzo de Almagro II 2015 – 2016

-
Club Sportivo San Lorenzo U19 do 2015

Historia transferów Nicolas Reniero
Pierwszy transfer Nicolas Reniero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2019 roku, gdy przeniósł się z San Lorenzo do Racing Club za 3,3 miliona euro.
Nicolas Reniero – forma
W ostatnich 5 meczach Nicolas Reniero zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Zdobył przy tym 1 bramkę, wpisując się na listę strzelców w 1 z 5 spotkań przy średniej ocenie 6,98. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Nicolas Reniero 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.60, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.98.
W ostatnich 10 meczach Nicolas Reniero 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.50, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.82.
W jakiej formie jest Nicolas Reniero?
Nicolas Reniero jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zdobył 1 bramkę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.98. Trafiał na listę strzelców w 1 z 5 spotkań, a jego dyspozycja słabnie.
Nicolas Reniero – zarobki
Nicolas Reniero gra w Ferro Carril Oeste na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 312 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Nicolas Reniero w Ferro Carril Oeste (2024)
| Rocznie | 312 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 26 tys. € |
| Tygodniowo | 6 tys. € |
| Dziennie | 855 € |
Nicolas Reniero – kontuzje
W trakcie kariery Nicolas Reniero zanotował 1 kontuzję, przez którą opuścił łącznie 16 meczów. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Nicolas Reniero
-
Uraz kostki
09.06.23 – 27.08.23 (80 dni)
Racing Club opuszczone: 16 meczów
Czy Nicolas Reniero ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Nicolas Reniero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Nicolas Reniero to uraz kostki z 2023 roku, który wykluczył go z gry na 80 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Nicolas Reniero – trofea
W trakcie kariery Nicolas Reniero zdobył 2 trofea. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Nicolas Reniero?
Nicolas Reniero zdobył w karierze 2 trofea. Najwięcej sukcesów świętował w Racing Club — 2 trofea. Najczęściej zdobywał Supercopa Internacional — 1 raz.
Nicolas Reniero – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Nicolas Reniero wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Nicolas Reniero na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Nicolas Reniero?
Wycena Nicolas Reniero wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Nicolas Reniero wyceniano na 3,5 mln €, a najniżej na 200 tys. €.