Forma w lidze
UD Ourense w tabeli
19. miejsce / 5 punktów Strefa spadkowa
Strata do lidera: 14 punktów
Strata do bezpiecznego 15. miejsca: 3 punkty
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
2 mecze ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
1:4 bramki
0,25 gola/mecz
1 pkt
2:6 bramki
0,67 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy UD Ourense
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() |
Najlepszy strzelec 1 bramek | 24 | napastnik | 7 | – | |||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Hiszpania | 38 | napastnik | 7 | 50 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 5,74 średnia ocena | Hiszpania | 38 | napastnik | 7 | 50 tys. € | ||
![]() |
Najwięcej minut 630 minut | 23 | obrońca | 7 | – |
Przewidywany skład UD Ourense 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





UD Ourense w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 19 |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
| ··· | |||||||
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | 5 |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | 5 |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | 2 |
Wyniki UD Ourense
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
UD Ourense
1
Barakaldo
0
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
|
|
03 Paź Koniec
|
Real Unión
1
UD Ourense
1
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
|
|
27 Wrz Koniec
|
UD Ourense
0
Cacereño
0
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
Terminarz UD Ourense
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
18 Paź 18:15
|
Real Avilés
UD Ourense
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
|
|
24 Paź 16:00
|
Arenas Getxo
UD Ourense
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
|
|
01 Lis 16:30
|
UD Ourense
Cultural Leonesa
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
UD Ourense to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Estadio O Couto, który może pomieścić 5 625 widzów.
Przegląd klubu
Które miejsce zajmuje UD Ourense w tabeli Primera Division RFEF?
UD Ourense zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 5 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 14 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Kiedy UD Ourense gra następny mecz?
Najbliższy mecz UD Ourense to spotkanie z Real Avilés, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:15 na obiekcie Estadio Román Suárez Puerta w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz UD Ourense?
Ostatni mecz UD Ourense to wygrana z Barakaldem 1:0 w Primera Division RFEF, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma UD Ourense w tym sezonie?
Bilans UD Ourense w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-2-4 przy 3 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 6,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz UD Ourense w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra UD Ourense w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań UD Ourense
UD Ourense terminarz
Kiedy UD Ourense gra następny mecz?
Najbliższy mecz UD Ourense to spotkanie z Real Avilés, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 18:15 na obiekcie Estadio Román Suárez Puerta w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki UD Ourense w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub UD Ourense w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki UD Ourense w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
UD Ourense wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
1:0 | 4-4-2 | 0/7 | 4/6 | |
|
03 Paź Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
1:1 | 4-4-2 | 3/6 | 4/6 | |
|
27 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
0:0 | 4-2-3-1 | 4/8 | 3/4 | |
|
19 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
3:1 | 4-3-3 | 3/8 | 4/6 | |
|
12 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
0:3 | 4-2-3-1 | 4/8 | 4/6 | |
|
05 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 1
|
2:0 | 4-4-2 | 6/14 | 4/5 | |
|
29 Sie Koniec
|
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 1
|
0:1 | 4-2-3-1 | 4/10 | 1/5 | |
|
31 Maj Koniec
|
Segunda Division RFEF
|
0:2 | – | 1/5 | 2/3 | |
|
24 Maj Koniec
|
Segunda Division RFEF
|
1:0 | – | 3/9 | 1/3 | |
|
16 Maj Koniec
|
Segunda Division RFEF
|
2:1 | – | 2/6 | 0/1 |
UD Ourense ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 10 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 3 z 7 meczów, ze średnią 1,33 punktu. W pozostałych ustawieniach UD Ourense zdobywa 0,25 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz UD Ourense?
Ostatni mecz UD Ourense to wygrana z Barakaldem 1:0 w Primera Division RFEF, 10 października 2026. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
UD Ourense – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje UD Ourense w sezonie 2026/2027.
Miejsce UD Ourense w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cacereño
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 2 |
Lugo
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 3 |
Racing Ferrol
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 4 |
UD Logroñés
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Mirandes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Cultural Leonesa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ponferradina
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 8 |
Deportivo La Coruna B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 9 |
Mérida AD
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 10 |
Unionistas de Salamanca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 11 |
Barakaldo
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 12 |
Athletic Club B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 13 |
Real Unión
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 14 |
Zamora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 15 |
Pontevedra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 16 |
CD Coria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 17 |
UD Ourense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 4 | |
| 18 |
Extremadura 1924
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 19 |
Real Avilés
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 20 |
Arenas Getxo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugo
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
UD Logroñés
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 3 |
Athletic Club B
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Zamora
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
Extremadura 1924
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
| 6 |
Real Avilés
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 7 |
Racing Ferrol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 8 |
Mirandes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Cultural Leonesa
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 4 | |
| 10 |
Ponferradina
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Real Unión
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Pontevedra
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 13 |
Mérida AD
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 14 |
Cacereño
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 15 |
Deportivo La Coruna B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 16 |
Unionistas de Salamanca
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
CD Coria
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
UD Ourense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 19 |
Arenas Getxo
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 20 |
Barakaldo
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje UD Ourense w tabeli Primera Division RFEF?
UD Ourense zajmuje obecnie 19. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 5 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 14 punktów, a przewaga nad 20. miejscem to 3 punkty. Bilans bramkowy zespołu wynosi 3:10, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 5 punktów.
Statystyki UD Ourense w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki UD Ourense na tle ligi w sezonie 2026/2027.
UD Ourense na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 6,3
- Strzały celne / mecz 1,7
- Asysty / mecz 0,00
- Udane dryblingi / mecz 6,4
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,43
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 14,9
- Przechwyty / mecz 7,6
- Wybicia / mecz 25,7
- Zablokowane strzały / mecz 2,1
Rozkład bramek w czasie
Bramki UD Ourense i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres UD Ourense to 46–60 minuta, w której padły 3 bramki.
Przebieg meczu UD Ourense i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 1 | 1-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 5 | 0-1-4 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 4 | 0-1-3 |
Gdy UD Ourense otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 1 raz na 1 taki mecz.
Jak padają bramki dla UD Ourense
100% bramek UD Ourense pada z gry.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
UD Ourense zdobywa w sezonie średnio 0,71 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 0,71.
Aktualne serie UD Ourense
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 2 mecze
- Nie obie strzelały rynek: BTTS – nie 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Z czystym kontem rynek: rywal nie strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów UD Ourense, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Bramki w meczach UD Ourense
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 57%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 14%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 29% meczów UD Ourense padają co najmniej trzy bramki, a w 29% spotkań trafiają obie drużyny.
UD Ourense – faule i karne
- Faule / mecz 14,0
- Faule rywali / mecz 14,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
UD Ourense fauluje średnio 14,0 razy na mecz, a wymusza 14,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla UD Ourense, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie UD Ourense zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 0,33 na wyjeździe.
Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach UD Ourense ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 100% goli UD Ourense, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 2 z 7 meczów.
UD Ourense – strzały
- Celne / mecz 1,7
- Niecelne / mecz 4,6
- Celność strzałów 27%
- Skuteczność (gole / strzały) 7%
- Strzałów na gola 14,7
UD Ourense oddaje 6,3 strzału na mecz. Do bramki trafia 27% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 14,7 strzału.
UD Ourense – posiadanie piłki
- U siebie 45,8%
- Na wyjeździe 38,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 1 z 7
- Najniższe w sezonie 30%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 1 z 7 meczów. Średnio UD Ourense utrzymuje przy piłce 42,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 30%.
UD Ourense – podania
- Kluczowe / mecz 6,1
- Dośrodkowania / mecz 14,4
- Celność dośrodkowań 21%
- Podania długie / mecz 63
- Celność długich podań 35%
UD Ourense wymienia średnio 356 podań na mecz przy celności 76%, z czego 6,1 to podania kluczowe.
UD Ourense – czyste konta
- U siebie 2 z 4
- Na wyjeździe 0 z 3
- Stracone / mecz 1,43
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 43%
Czyste konto UD Ourense to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 2 w 4 meczach u siebie.
UD Ourense – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 86%
- Pow. 8,5 w meczu 29%
- Pow. 10,5 w meczu 14%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,0
UD Ourense wykonuje średnio 3,4 rzutów rożnych na mecz wobec 5,3 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 29% spotkań.
UD Ourense – kartki
- Żółte kartki 23
- Pow. 3,5 kartki w meczu 100%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 71%
- Kartki rywali / mecz 1,7
- Mecze bez kartki 0%
UD Ourense ogląda średnio 3,3 żółtej kartki na mecz, a rywale UD Ourense – 1,7. W sezonie zespół otrzymał 1 czerwoną kartkę.
UD Ourense według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 3 | 0-1-2 | 0,33 | 0,00 | 1,67 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 0-1-1 | 0,50 | 0,50 | 1,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 1-0-1 | 1,50 | 1,00 | 1,50 |
Najwięcej punktów na mecz UD Ourense zdobywa z drużynami z dołu tabeli (15–20), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
UD Ourense na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
16.
|
1,50 0,33 | 2,00 0,67 | 2,00 1,67 |
|
17.
|
1,50 0,00 | 1,25 0,33 | 1,00 2,00 |
|
18.
|
1,33 0,25 | 2,33 0,75 | 2,00 2,25 |
|
19.
|
1,00 0,33 | 0,25 0,67 | 1,00 2,00 |
|
20.
|
0,33 0,25 | 0,67 0,75 | 2,00 3,00 |
Ciekawe rekordy w meczach UD Ourense
Skrajne wyniki i osiągnięcia UD Ourense w tym sezonie
- Najwyższa wygrana UD Ourense - Barakaldo 1:0 Primera Division RFEF, 10.10.2026
- Najwyższa porażka UD Ourense - UD Logroñés 0:3 Primera Division RFEF, 12.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 4 bramek Unionistas de Salamanca - UD Ourense 3:1, Primera Division RFEF, 19.09.2026
- Najszybsza bramka 50. minuta Dominguez, Real Unión - UD Ourense 1:1, Primera Division RFEF, 3.10.2026
- Najpóźniejsza bramka 55. minuta Unionistas de Salamanca - UD Ourense 3:1, Primera Division RFEF, 19.09.2026
Jakie statystyki ma UD Ourense w tym sezonie?
Bilans UD Ourense w tym sezonie to 7 meczów i wynik 1-2-4 przy 3 zdobytych bramkach i 10 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 43%, a oddaje 6,3 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
UD Ourense – zawodnicy
Jak wygląda kadra UD Ourense w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład UD Ourense 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.





Kadra UD Ourense
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 14 |
![]() |
30 | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 479' | 2 | 0 | ||||||||
| 19 |
![]() |
25 | – | – | 6 | 86% | 0 | 1 | 240' | 1 | 1 | ||||||||
| 27 |
![]() |
19 | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 86' | 0 | 0 | ||||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 3 |
|
41 | Hiszpania | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 4 |
![]() |
23 | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 3 | 0 | ||||||||
| 15 |
![]() |
21 | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 343' | 1 | 0 | ||||||||
Wartość całej kadry UD Ourense
50 tys. €
śr. 8 tys. € / zawodnika
Ile UD Ourense wydaje na pensje
0 € rocznie
śr. 0 € / zawodnika
Narodowości w kadrze
1
najliczniej: Hiszpania (1 zawodnik)