Forma w lidze
Cultural Leonesa w tabeli
8. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 5. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
3 mecze ze straconą bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
7 pkt
7:3 bramki
2,33 gola/mecz
4 pkt
1:3 bramki
0,25 gola/mecz
Lepszy bilans u siebie
Zawodnicy Cultural Leonesy
Wartość drużyny: 4 mln €| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 3 bramek | Hiszpania | 26 | napastnik | 7 | 300 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Hiszpania | 24 | obrońca | 7 | 250 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,57 średnia ocena | Hiszpania | 27 | pomocnik | 6 | 500 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 628 minut | Hiszpania | 20 | obrońca | 7 | 150 tys. € |
Przewidywany skład Cultural Leonesy 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Cultural Leonesa w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 19 |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
| ··· | |||||||
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 11 |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 11 |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 11 |
Wyniki Cultural Leonesy
Terminarz Cultural Leonesy
Ostatnie transfery Cultural Leonesy
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Rumunia |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo |
Cultural Leonesa to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Estadio Municipal Reino de León, który może pomieścić 13 451 widzów. Zespół prowadzi Jandro Castro. Łączna wartość rynkowa kadry wynosi około 4 miliony euro. Poza rozgrywkami ligowymi klub rywalizuje w Puchar Hiszpanii.
Przegląd klubu
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cultural Leonesę?
Klub piłkarski Cultural Leonesa zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cultural Leonesa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cultural Leonesy trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 450 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ivan Calero do Karpat Lwowa za 450 tys. €.
Które miejsce zajmuje Cultural Leonesa w tabeli Primera Division RFEF?
Cultural Leonesa zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 11 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Jak wygląda skład Cultural Leonesy?
W wyjściowym ustawieniu Cultural Leonesy między słupkami staje Miguel San Roman, a linię obrony najczęściej tworzą I. López, Guzman Ortega Sanjuan, A. Jaso oraz C. Pomares. W środku pola grają Sergio Maestre Garcia, Bicho, A. Algobia oraz A. Cardero, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Queipo, Pedro Alberto Benito Ponomar. Trener Jandro Castro ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Kiedy Cultural Leonesa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cultural Leonesy to spotkanie z UD Logroñésem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cultural Leonesy?
Ostatni mecz Cultural Leonesy to wygrana z Arenas Getxo 4:1 w Primera Division RFEF, 12 października 2026. Bramki zdobyli Delgado Caballero, Delgado Caballero, Vazquez (samobójcza) oraz Garcia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Cultural Leonesa w tym sezonie?
Bilans Cultural Leonesy w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-2-2 przy 8 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Cultural Leonesy w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Cultural Leonesa w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Cultural Leonesy
Cultural Leonesa terminarz
Kiedy Cultural Leonesa gra następny mecz?
Najbliższy mecz Cultural Leonesy to spotkanie z UD Logroñésem, które odbędzie się 18 października 2026 o godzinie 20:30 na obiekcie Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki Cultural Leonesy w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Cultural Leonesa w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Cultural Leonesy w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Cultural Leonesa wyniki
Cultural Leonesa ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-4-2 18 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-4-2 – w 3 z 7 meczów, ze średnią 2,33 punktu. W pozostałych ustawieniach Cultural Leonesa zdobywa 1,00 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Cultural Leonesy?
Ostatni mecz Cultural Leonesy to wygrana z Arenas Getxo 4:1 w Primera Division RFEF, 12 października 2026. Bramki zdobyli Delgado Caballero, Delgado Caballero, Vazquez (samobójcza) oraz Garcia. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Cultural Leonesa – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje Cultural Leonesa w sezonie 2026/2027.
Miejsce Cultural Leonesy w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cacereño
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 2 |
Lugo
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 3 |
Racing Ferrol
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 4 |
UD Logroñés
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Mirandes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Cultural Leonesa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ponferradina
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 8 |
Deportivo La Coruna B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 9 |
Mérida AD
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 10 |
Unionistas de Salamanca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 11 |
Barakaldo
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 12 |
Athletic Club B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 13 |
Real Unión
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 14 |
Zamora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 15 |
Pontevedra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 16 |
CD Coria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 17 |
UD Ourense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 4 | |
| 18 |
Extremadura 1924
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 19 |
Real Avilés
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 20 |
Arenas Getxo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugo
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
UD Logroñés
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 3 |
Athletic Club B
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Zamora
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
Extremadura 1924
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
| 6 |
Real Avilés
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 7 |
Racing Ferrol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 8 |
Mirandes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Cultural Leonesa
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 4 | |
| 10 |
Ponferradina
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Real Unión
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Pontevedra
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 13 |
Mérida AD
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 14 |
Cacereño
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 15 |
Deportivo La Coruna B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 16 |
Unionistas de Salamanca
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
CD Coria
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
UD Ourense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 19 |
Arenas Getxo
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 20 |
Barakaldo
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Cultural Leonesa w tabeli Primera Division RFEF?
Cultural Leonesa zajmuje obecnie 8. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 11 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 8:6, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 7 punktów.
Statystyki Cultural Leonesy w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Cultural Leonesy na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Cultural Leonesa na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 9,6
- Strzały celne / mecz 4,0
- Asysty / mecz 0,29
- Udane dryblingi / mecz 5,9
- Bramki z rzutów wolnych 0
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 0,86
- Czyste konta 43%
- Odbiory / mecz 16,6
- Przechwyty / mecz 7,9
- Wybicia / mecz 22,9
- Zablokowane strzały / mecz 4,0
Strzelcy Cultural Leonesy
Rozkład bramek w czasie
Bramki Cultural Leonesy i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Cultural Leonesy to 31–45+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 76–90+ minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu UD Logroñés - Cultural Leonesa Po przerwie pada 50% bramek Cultural Leonesy.Przebieg meczu Cultural Leonesy i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 4 | 3-1-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 2 | 0-0-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 1-1-0 |
| Remis do przerwy | 5 | 2-1-2 |
Gdy Cultural Leonesa otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 4 takie mecze.
Jak padają bramki dla Cultural Leonesy
88% bramek Cultural Leonesy pada z gry. Samobójcze rywali odpowiadają za 13% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Cultural Leonesa zdobywa w sezonie średnio 1,57 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,57.
Aktualne serie Cultural Leonesy
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Zwycięstw z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 1 mecz
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 1 mecz
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Powyżej 2,5 bramki rynek: over 2,5 1 mecz
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 3 mecze
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Cultural Leonesy, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Cultural Leonesa wygra mecz UD Logroñés - Cultural Leonesa Cultural Leonesa nie przegrywa od 1 meczu.Bramki w meczach Cultural Leonesy
- Powyżej 0,5 86%
- Powyżej 1,5 43%
- Powyżej 2,5 29%
- Powyżej 3,5 29%
- Powyżej 4,5 14%
- Powyżej 5,5 0%
W 29% meczów Cultural Leonesy padają co najmniej trzy bramki, a w 29% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu UD Logroñés - Cultural Leonesa Powyżej 2,5 bramki padło w 29% meczów Cultural Leonesy.Cultural Leonesa – faule i karne
- Faule / mecz 13,1
- Faule rywali / mecz 17,0
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Cultural Leonesa fauluje średnio 13,1 razy na mecz, a wymusza 17,0 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Cultural Leonesy, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Cultural Leonesa zdobywa 2,33 punktu na mecz wobec 1,00 na wyjeździe.
Cultural Leonesa wygra mecz UD Logroñés - Cultural Leonesa Cultural Leonesa zdobywa u siebie 78% możliwych punktów, na wyjeździe 33%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Cultural Leonesy ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 50% goli Cultural Leonesy, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 3 z 7 meczów.
Cultural Leonesa wygra drugą połowę meczu UD Logroñés - Cultural Leonesa Drugą połowę Cultural Leonesa wygrywał w 3 z 7 meczów.Cultural Leonesa – strzały
- Celne / mecz 4,0
- Niecelne / mecz 5,6
- Celność strzałów 42%
- Skuteczność (gole / strzały) 12%
- Strzałów na gola 8,4
Cultural Leonesa oddaje 9,6 strzału na mecz. Do bramki trafia 42% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 8,4 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu UD Logroñés - Cultural Leonesa Cultural Leonesa oddaje 9,6 strzałów na mecz.Cultural Leonesa – posiadanie piłki
- U siebie 53,7%
- Na wyjeździe 50,8%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 2 z 7
- Najniższe w sezonie 46%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 2 z 7 meczów. Średnio Cultural Leonesa utrzymuje przy piłce 52,0% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 46%.
Cultural Leonesa wygra mecz UD Logroñés - Cultural Leonesa Cultural Leonesa utrzymuje średnio 52,0% posiadania piłki.Cultural Leonesa – podania
- Kluczowe / mecz 10,6
- Dośrodkowania / mecz 17,7
- Celność dośrodkowań 17%
- Podania długie / mecz 69
- Celność długich podań 47%
Cultural Leonesa wymienia średnio 396 podań na mecz przy celności 79%, z czego 10,6 to podania kluczowe.
Cultural Leonesa – czyste konta
- U siebie 1 z 3
- Na wyjeździe 2 z 4
- Stracone / mecz 0,86
- Bez straty do przerwy 100%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Cultural Leonesy to 43% meczów sezonu (3 z 7), z czego 1 w 3 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu UD Logroñés - Cultural Leonesa Czyste konto Cultural Leonesa zachowuje w 43% meczów.Cultural Leonesa – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 100%
- Pow. 8,5 w meczu 71%
- Pow. 10,5 w meczu 43%
- Rożne u siebie / mecz 4,3
- Rożne na wyjeździe / mecz 4,8
Cultural Leonesa wykonuje średnio 4,6 rzutów rożnych na mecz wobec 5,0 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 71% spotkań.
Cultural Leonesa – kartki
- Żółte kartki 13
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 57%
- Kartki rywali / mecz 2,6
- Mecze bez kartki 0%
Cultural Leonesa ogląda średnio 1,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Cultural Leonesy – 2,6.
Cultural Leonesa według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 1 | 0-0-1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 |
| Środka tabeli (7–14) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 4 | 1-2-1 | 1,25 | 1,50 | 1,25 |
Najwięcej punktów na mecz Cultural Leonesa zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Cultural Leonesa na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
6.
|
2,33 1,00 | 1,33 1,50 | 0,33 1,75 |
|
7.
|
1,00 2,33 | 1,25 1,33 | 1,25 0,67 |
|
8.
|
2,33 1,00 | 2,33 0,25 | 1,00 0,75 |
|
9.
|
1,75 1,33 | 0,50 1,00 | 0,50 1,00 |
|
10.
|
1,67 1,00 | 2,33 1,50 | 1,33 1,75 |
Ciekawe rekordy w meczach Cultural Leonesy
Skrajne wyniki i osiągnięcia Cultural Leonesy w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Cultural Leonesa - Arenas Getxo 4:1 Primera Division RFEF, 12.10.2026
- Najwyższa porażka Unionistas de Salamanca - Cultural Leonesa 2:0 Primera Division RFEF, 3.10.2026
- Najwięcej bramek w meczu 5 bramek Cultural Leonesa - Arenas Getxo 4:1, Primera Division RFEF, 12.10.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 17. minuta Algobia, Cultural Leonesa - CD Coria 2:2, Primera Division RFEF, 26.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+7 minuta Benito Ponomar, Extremadura 1924 - Cultural Leonesa 0:1, Primera Division RFEF, 20.09.2026
Jakie statystyki ma Cultural Leonesa w tym sezonie?
Bilans Cultural Leonesy w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-2-2 przy 8 zdobytych bramkach i 6 straconych. Czyste konto padło w 3 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 52%, a oddaje 9,6 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Cultural Leonesa – zawodnicy
Jak wygląda kadra Cultural Leonesy w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Cultural Leonesy 4-4-2
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.


Kadra Cultural Leonesy
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 19 |
|
28 | Hiszpania | 400 tys. € | 31 tys. € | 4 | 57% | 0 | 1 | 218' | 0 | 0 | |||||||
| 22 |
![]() |
24 | Hiszpania | 600 tys. € | 360 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 612' | 1 | 0 | |||||||
| 9 |
|
23 | Hiszpania | 300 tys. € | – | 7 | 100% | 2 | 0 | 500' | 0 | 0 | |||||||
| 0 |
|
26 | Hiszpania | 300 tys. € | 77 tys. € | 7 | 100% | 3 | 1 | 605' | 3 | 0 | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 23 |
|
27 | Hiszpania | 500 tys. € | 280 tys. € | 6 | 86% | 1 | 0 | 430' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
30 | Hiszpania | 300 tys. € | 310 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 533' | 1 | 0 | |||||||
| 10 |
![]() |
23 | Hiszpania | 400 tys. € | 121 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 446' | 0 | 0 | |||||||
| 6 |
|
35 | Hiszpania | 100 tys. € | 310 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 196' | 0 | 0 | |||||||
| 8 |
|
27 | Hiszpania | 300 tys. € | 91 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 118' | 1 | 0 | |||||||
| 31 |
|
23 | Hiszpania | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 20 |
|
27 | Hiszpania | 150 tys. € | 174 tys. € | 6 | 86% | 0 | 0 | 450' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
33 | Hiszpania | 200 tys. € | 420 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 349' | 2 | 0 | |||||||
| 16 |
|
24 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 294' | 1 | 0 | |||||||
| 2 |
|
22 | Hiszpania | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 180' | 0 | 0 | |||||||
| 5 |
|
31 | Hiszpania | 800 tys. € | 571 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 96' | 1 | 0 | |||||||
| 21 |
|
23 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 28' | 0 | 0 | |||||||
| 4 |
|
23 | Hiszpania | 200 tys. € | 150 tys. € | 1 | 14% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| 15 |
|
29 | Hiszpania | 150 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 521' | 2 | 0 | |||||||
| 24 |
|
32 | Rumunia | 200 tys. € | 116 tys. € | 5 | 71% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 13 |
|
29 | Hiszpania | 400 tys. € | 250 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 270' | 0 | 0 | |||||||
| 1 |
|
30 | Hiszpania | 300 tys. € | 303 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 360' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Cultural Leonesy
6,3 mln €
śr. 298 tys. € / zawodnika
Ile Cultural Leonesa wydaje na pensje
3,6 mln € rocznie
śr. 170 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
2
najliczniej: Hiszpania (20 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Cultural Leonesy w sezonie 2026/2027
Cultural Leonesa wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Cultural Leonesy
Jak wygląda skład Cultural Leonesy?
W wyjściowym ustawieniu Cultural Leonesy między słupkami staje Miguel San Roman, a linię obrony najczęściej tworzą I. López, Guzman Ortega Sanjuan, A. Jaso oraz C. Pomares. W środku pola grają Sergio Maestre Garcia, Bicho, A. Algobia oraz A. Cardero, a za skuteczność w ataku odpowiadają D. Queipo, Pedro Alberto Benito Ponomar. Trener Jandro Castro ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Cultural Leonesa – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Cultural Leonesa w sezonie 2026/2027.
Cultural Leonesa transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 Sie 2026 |
|
Rumunia | 32 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 27 |
|
za darmo | |
| 31 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 22 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 31 |
|
za darmo | |
| 26 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 22 |
![]() |
za darmo | |
| 24 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 29 |
|
za darmo | |
| 17 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
za darmo | |
| 16 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 24 |
|
za darmo | |
| 12 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 23 |
|
za darmo | |
| 11 Sie 2026 |
|
Serbia | 33 |
|
za darmo |
Kluczowe transfery Cultural Leonesy
Cultural Leonesa bilans transferowy
- +550 tys. € 2026
- 0 € 2025
- -30 tys. € 2024
- +250 tys. € 2023
- +200 tys. € 2022
Rekordy transferowe w historii Cultural Leonesy
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Cultural Leonesa w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Cultural Leonesy trafiło 11 zawodników, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 450 tys. € wpływów. Najwyższą sprzedażą był transfer Ivan Calero do Karpat Lwowa za 450 tys. €.
Cultural Leonesa – trofea
Jakie trofea w swojej historii zdobył klub piłkarski Cultural Leonesa? Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki krajowe i międzynarodowe — z latami zdobycia.
Jakie trofea zostały zdobyte przez Cultural Leonesę?
Klub piłkarski Cultural Leonesa zdobył w swojej historii 1 trofeum — 1 w kraju i 0 na arenie międzynarodowej. Najczęściej wygrywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii.