Ivan Calero jest piłkarzem występującym obecnie w Karpaty Lwów. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Ivan Calero
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Ivan Calero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Calero wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.21. Ivan Calero oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Ivan Calero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivan Calero rozegrał w barwach Karpat Lwowa w Pucharze Ukrainy 3 mecze, w Premier-liha 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 836 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Historia transferów Ivan Calero
Pierwszy transfer Ivan Calero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Cartageny do Realu Saragossa za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ivan Calero było przejście z Cultural Leonesy do Karpat Lwowa w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 450 tysięcy euro.
Czy Ivan Calero ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ivan Calero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Calero to zerwanie więzadeł kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 257 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Ivan Calero?
Ivan Calero ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2015 roku.
Na jakiej pozycji gra Ivan Calero?
Ivan Calero najczęściej występuje jako Prawy obrońca (2).
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Calero?
Wycena 31-letniego Ivan Calero według stanu na czerwiec 2026 wynosi 700 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 900 tysięcy euro, a najniższa 0 euro.
Kiedy urodził się Ivan Calero?
Ivan Calero urodził się 21 kwietnia 1995 w Parla w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Ivan Calero – statystyki
Szczegółowe statystyki Ivan Calero w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Karpaty Lwów. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Ivan Calero vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Ivan Calero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Ivan Calero wyglądają następująco: 9 meczów, w których zdobył 1 bramkę i zanotował 1 asystę. Jego średnia ocena wynosi 5.21. Ivan Calero oddaje średnio 0,0 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ivan Calero – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Ivan Calero w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Ivan Calero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Ivan Calero rozegrał w barwach Karpat Lwowa w Pucharze Ukrainy 3 mecze, w Premier-liha 9 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 836 minut. Średnio dawało to 70 minut gry na spotkanie.
Ivan Calero – transfery
W trakcie kariery Ivan Calero zmieniał klub 17 razy, a łączna wartość jego transferów sięgnęła 750 tys. €. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Karpaty Lwów 2026 – obecnie
-
Cultural Leonesa 2025 – 2026
-
Real Saragossa 2024 – 2025
-
Cartagena 2022 – 2024
-
Malaga 2022 – 2022
-
Alcorcon 2022 – 2022
-
Malaga 2020 – 2022
-
Numancia 2019 – 2020
-
Elche 2019 – 2019
-
Salamanca CF UDS 2018 – 2019

-
Elche 2017 – 2018
-
Sparta Rotterdam 2016 – 2017
-
Derby County 2015 – 2016
-
Burton Albion 2015 – 2015
-
Derby County 2014 – 2015
-
Atletico Madryt B 2013 – 2014
-
Atlético Madrid C 2012 – 2013

-
Atlético Madryt U19 do 2012
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Ivan Calero
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 29.07.2026 |
|
450 tys. € | Transfer definitywny |
| 2025/26 | 30.08.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2024/25 | 15.07.2024 |
|
300 tys. € | Transfer definitywny |
| 2022/23 | 02.07.2022 |
|
— | Wolny transfer |
| 2022/23 | 29.06.2022 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2021/22 | 14.01.2022 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2020/21 | 27.08.2020 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 05.07.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 26.07.2018 |
![]() |
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 07.07.2017 |
|
— | Wolny transfer |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2014/15 | 01.03.2015 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2014/15 | 01.02.2015 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2014/15 | 17.07.2014 |
|
— | Wolny transfer |
| 2013/14 | 30.06.2013 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Historia transferów Ivan Calero
Pierwszy transfer Ivan Calero w seniorskiej karierze miał miejsce w 2024 roku, gdy przeniósł się z Cartageny do Realu Saragossa za 300 tysięcy euro.
Najdroższym transferem w karierze Ivan Calero było przejście z Cultural Leonesy do Karpat Lwowa w 2026 roku. Kwota tej transakcji wyniosła 450 tysięcy euro.
Ivan Calero – forma
W ostatnich 5 meczach Ivan Calero zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,40. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
Jak wypada na tle innych — śr. ocena
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Ivan Calero i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
25 Paź
Koniec
|
Czornomoreć Odessa
0
Karpaty Lwów
0
Premier-liha (Ukraina), 10. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Karpaty Lwów
2
Epicentr Kamieniec Podolski
2
Premier-liha (Ukraina), 9. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Dynamo Kijów
1
Karpaty Lwów
0
Premier-liha (Ukraina), 8. kolejka
|
23'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Karpaty Lwów
1
NK Veres Równe
1
Premier-liha (Ukraina), 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
11 Wrz
Koniec
|
Kołos Kowaliwka
0
Karpaty Lwów
2
Premier-liha (Ukraina), 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Wrz
Koniec
|
Karpaty Lwów
1
Szachtar Donieck
2
Premier-liha (Ukraina), 5. kolejka
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Istotny | 6.3 | |
|
29 Sie
Koniec
|
Liwyj Bereh Kijów
1
Karpaty Lwów
1
Premier-liha (Ukraina), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Sie
Koniec
|
Karpaty Lwów
3
Bukovyna
0
Premier-liha (Ukraina), 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Karpaty Lwów
3
FC LNZ Cherkasy
0
Premier-liha (Ukraina), 2. kolejka
|
82'
|
1 gol
· 33% goli drużyny
0 strzałów
|
Istotny | 7.7 | |
|
30 Maj
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
22'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
09 Maj
Koniec
|
Albacete
2
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 4.8 | |
|
02 Maj
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Cadiz
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
31'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Mirandes
2
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
53'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Cordoba CF
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Granada
1
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 35. kolejka
|
82'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Kwi
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Real Valladolid
0
La Liga 2, 34. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Huesca
1
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 33. kolejka
|
78'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
29 Mar
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
FC Andorra
4
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
23 Mar
Koniec
|
CD Castellón
1
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
74'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Mar
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Racing Santander
2
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Istotny | 7.4 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Almeria
3
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 29. kolejka
|
25'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Las Palmas
3
La Liga 2, 28. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
21 Lut
Koniec
|
Leganes
1
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
63'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
14 Lut
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Real Saragossa
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
85'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Malaga
2
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 25. kolejka
|
89'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (2 celne)
|
Istotny | 7.1 | |
|
31 Sty
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
89'
|
0 goli
6 strzałów (2 celne)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
26 Sty
Koniec
|
AD Ceuta FC
3
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
69'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.3 | |
|
17 Sty
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
Sporting Gijon
4
La Liga 2, 22. kolejka
|
63'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
6 strzałów (4 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.6 | |
|
13 Sty
Dogryw.
|
Cultural Leonesa
3
Athletic Bilbao
4
Puchar Hiszpanii, 1/16 finału
|
78'
|
2 gole
· 67% goli drużyny
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 8.3 | |
|
10 Sty
Koniec
|
FC Andorra
1
Cultural Leonesa
1
La Liga 2, 21. kolejka
|
2'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Real Sociedad II
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Las Palmas
4
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 19. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Levante
0
Puchar Hiszpanii, 1/32 finału
|
88'
|
0 goli
6 strzałów (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Huesca
2
La Liga 2, 18. kolejka
|
18'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
29 Lis
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Granada
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Lis
Koniec
|
Cadiz
1
Cultural Leonesa
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
81'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Malaga
0
La Liga 2, 14. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.9 | |
|
08 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
01 Lis
Koniec
|
Cultural Leonesa
3
Mirandes
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
3 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.2 | |
|
25 Paź
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
AD Ceuta FC
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
0
Cultural Leonesa
5
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (2 celne)
5 kluczowych podań
|
Istotny | 8.4 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Cordoba CF
1
Cultural Leonesa
0
La Liga 2, 9. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
CD Castellón
3
La Liga 2, 6. kolejka
|
89'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
2
Cultural Leonesa
4
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.9 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Cultural Leonesa
0
Leganes
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
23 Sie
Koniec
|
Real Saragossa
1
FC Andorra
3
La Liga 2, 2. kolejka
|
8'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Sie
Koniec
|
Real Sociedad II
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 1. kolejka
|
33'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
01 Cze
Koniec
|
CD Castellón
4
Real Saragossa
1
La Liga 2, 42. kolejka
|
70'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
25 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
1
Deportivo La Coruna
0
La Liga 2, 41. kolejka
|
13'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Maj
Koniec
|
Real Oviedo
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 40. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
Real Saragossa
3
Cartagena
2
La Liga 2, 39. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 38. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
1
Huesca
1
La Liga 2, 37. kolejka
|
62'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
19 Kwi
Koniec
|
Levante
5
Real Saragossa
2
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.5 | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Real Saragossa
2
Eibar
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Mar
Koniec
|
Racing Santander
2
Real Saragossa
0
La Liga 2, 33. kolejka
|
35'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
1
Cordoba CF
1
La Liga 2, 32. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Almeria
4
Real Saragossa
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 4.9 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
2
Eldense
4
La Liga 2, 30. kolejka
|
66'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Granada
2
Real Saragossa
2
La Liga 2, 28. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Burgos CF
1
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Lut
Koniec
|
Albacete
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 26. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
02 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Cadiz
0
La Liga 2, 25. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
26 Sty
Koniec
|
Malaga
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 24. kolejka
|
3'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
19 Sty
Koniec
|
Real Saragossa
2
Tenerife
2
La Liga 2, 23. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Sty
Koniec
|
Elche
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 22. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Real Saragossa
1
Racing Ferrol
0
La Liga 2, 21. kolejka
|
48'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
14 Gru
Koniec
|
Eibar
2
Real Saragossa
1
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
07 Gru
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 18. kolejka
|
83'
|
0 goli
4 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Gru
Karne
|
Real Saragossa
(4)
2
Granada
(5)
2
Puchar Hiszpanii, 2. runda
|
120'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Decydujący | – | |
|
30 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Albacete
1
La Liga 2, 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Lis
Koniec
|
Cordoba CF
2
Real Saragossa
2
La Liga 2, 16. kolejka
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
0
Malaga
0
La Liga 2, 15. kolejka
|
95'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Huesca
1
Real Saragossa
1
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
4 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Real Saragossa
2
Granada
1
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
26 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
CD Castellón
2
La Liga 2, 12. kolejka
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Eldense
2
Real Saragossa
3
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Almeria
2
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Tenerife
2
Real Saragossa
3
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
2
Racing Santander
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
89'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
82'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
2
Levante
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
15 Wrz
Koniec
|
Burgos CF
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
08 Wrz
Koniec
|
Real Saragossa
3
Elche
0
La Liga 2, 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
4 kluczowe podania
|
Istotny | 8.2 | |
|
01 Wrz
Koniec
|
Mirandes
0
Real Saragossa
0
La Liga 2, 3. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
26 Sie
Koniec
|
Cartagena
1
Real Saragossa
2
La Liga 2, 2. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Sie
Koniec
|
Cadiz
0
Real Saragossa
4
La Liga 2, 1. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.4 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Espanyol
3
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Cartagena
0
Huesca
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
19 Maj
Koniec
|
Eibar
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
04 Maj
Koniec
|
Cartagena
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
28 Kwi
Koniec
|
Levante
0
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.7 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Cartagena
2
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Cartagena
0
Real Valladolid
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Leganes
0
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Eldense
0
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
09 Mar
Koniec
|
Cartagena
2
Racing Ferrol
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
4 kluczowe podania
|
Decydujący | 7.7 | |
|
03 Lut
Koniec
|
Albacete
1
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
27 Sty
Koniec
|
Cartagena
1
Amorebieta
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Sty
Koniec
|
Racing Santander
0
Cartagena
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Cartagena
4
Villarreal B
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Sty
Dogryw.
|
Cartagena
1
Valencia
2
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.1 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Cartagena
0
Burgos CF
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Cartagena
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Lis
Koniec
|
Tenerife
1
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
19 Lis
Koniec
|
Cartagena
1
Albacete
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Lis
Karne
|
Azuaga
(2)
0
Cartagena
(3)
0
Puchar Hiszpanii
|
50'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Paź
Koniec
|
Cartagena
2
Racing Santander
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
08 Paź
Koniec
|
Racing Ferrol
1
Cartagena
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Cartagena
0
Espanyol
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
3 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Paź
Koniec
|
Amorebieta
0
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Eibar
2
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Sie
Koniec
|
FC Andorra
3
Cartagena
2
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
13 Sie
Koniec
|
Cartagena
0
Eldense
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
16 Kwi
Koniec
|
Malaga
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Cartagena
2
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Cartagena
0
FC Andorra
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
05 Mar
Koniec
|
Ponferradina
0
Cartagena
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Cartagena
2
Real Oviedo
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Ibiza
2
Cartagena
2
La Liga 2
|
28'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Sty
Koniec
|
Granada
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Cartagena
1
Villarreal
5
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
4 strzały (2 celne)
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
20 Gru
Karne
|
Alcorcon
(2)
1
Cartagena
(4)
1
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
17 Gru
Koniec
|
Cartagena
0
Racing Santander
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
5 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Mirandes
2
Cartagena
1
La Liga 2
|
84'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Cartagena
2
Malaga
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.9 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Cartagena
0
Granada
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
23 Paź
Koniec
|
Las Palmas
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
1
Cartagena
3
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
3 strzały (3 celne)
2 kluczowe podania
|
Istotny | 6.1 | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Cartagena
1
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Cartagena
2
Albacete
1
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
01 Maj
Koniec
|
Alcorcon
0
Girona
1
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
27 Mar
Koniec
|
Alcorcon
1
Real Valladolid
2
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.7 | |
|
06 Mar
Koniec
|
Lugo
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
88'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
13 Lut
Koniec
|
Alcorcon
0
Tenerife
2
La Liga 2
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
30 Sty
Koniec
|
Leganes
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
67'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Malaga
1
Amorebieta
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
Peña Sport
0
Malaga
3
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Malaga
1
Fuenlabrada
0
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Wrz
Koniec
|
Ponferradina
4
Malaga
0
La Liga 2
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Girona
0
Malaga
1
La Liga 2
|
16'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Malaga
1
Leganes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
15 Lis
Koniec
|
Ponferradina
1
Malaga
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
3 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Malaga
0
Espanyol
3
La Liga 2
|
71'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Paź
Koniec
|
Real Saragossa
1
Malaga
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
11 Paź
Koniec
|
Malaga
0
Las Palmas
0
La Liga 2
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
04 Lip
Koniec
|
Numancia
1
Extremadura 1924
0
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
2 strzały (1 celny)
|
Decydujący | – | |
|
18 Cze
Koniec
|
Numancia
1
Cadiz
2
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Cze
Koniec
|
Mirandes
2
Numancia
1
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | – | |
|
07 Mar
Koniec
|
Numancia
1
Racing Santander
2
La Liga 2
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Numancia
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
92'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Istotny | 7.2 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Alcorcon
2
Numancia
2
La Liga 2
|
85'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.6 | |
|
13 Paź
Koniec
|
Numancia
0
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
82'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Real Oviedo
1
Numancia
1
La Liga 2
|
92'
|
0 goli
1 strzał
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Deportivo La Coruna
3
Numancia
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.8 | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Extremadura 1924
0
Numancia
0
La Liga 2
|
86'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
31 Sie
Koniec
|
Numancia
2
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 |
W ostatnich 5 meczach Ivan Calero ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.40 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W ostatnich 10 meczach Ivan Calero 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.66 — wynik powyżej średniej ligowej (0.00).
W jakiej formie jest Ivan Calero?
Ivan Calero jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.40 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.21). Jego dyspozycja słabnie.
Ivan Calero – zarobki
Ivan Calero gra w Karpaty Lwów na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 380 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Ivan Calero w Karpaty Lwów (2025/26)
| Rocznie | 380 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 32 tys. € |
| Tygodniowo | 7 tys. € |
| Dziennie | 1 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Ivan Calero w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
380 tys. € |
| 2024/25 |
|
420 tys. € |
| 2023/24 |
|
220 tys. € |
| 2022/23 |
|
220 tys. € |
| 2021/22 |
|
70 tys. € |
| 2021/22 |
|
70 tys. € |
| 2020/21 |
|
70 tys. € |
| 2019/20 |
|
140 tys. € |
| 2016/17 |
|
50 tys. € |
| 2015/16 |
|
51 tys. € |
| 2014/15 |
|
58 tys. € |
Ivan Calero – kontuzje
W trakcie kariery Ivan Calero zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 32 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Ivan Calero
-
Uraz kostki
18.08.23 – 12.09.23 (26 dni)
Cartagena opuszczone: 3 mecze
-
Zerwanie więzadeł kolana
12.12.20 – 25.08.21 (257 dni)
Malaga opuszczone: 29 meczów
Czy Ivan Calero ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Ivan Calero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Ivan Calero to zerwanie więzadeł kolana z 2020 roku, który wykluczył go z gry na 257 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Ivan Calero – trofea
W trakcie kariery Ivan Calero zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Ivan Calero
Jakie trofea zdobył Ivan Calero?
Ivan Calero zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Burton Albion — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 4. ligi Anglii — 1 raz.
Ivan Calero – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Ivan Calero wynosi obecnie 700 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Ivan Calero na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Ivan Calero
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 21.06.2026 | 31 |
|
700 tys. € |
| 29.12.2025 | 30 |
|
700 tys. € |
| 23.06.2025 | 30 |
|
700 tys. € |
| 12.12.2024 | 29 |
|
900 tys. € |
| 13.10.2024 | 29 |
|
900 tys. € |
| 23.06.2024 | 29 |
|
700 tys. € |
| 19.12.2023 | 28 |
|
700 tys. € |
| 13.06.2023 | 28 |
|
700 tys. € |
| 28.12.2022 | 27 |
|
500 tys. € |
| 28.06.2022 | 27 |
|
300 tys. € |
| 26.12.2021 | 26 |
|
300 tys. € |
| 12.10.2021 | 26 |
|
400 tys. € |
| 23.06.2021 | 26 |
|
600 tys. € |
| 07.01.2021 | 25 |
|
600 tys. € |
| 22.11.2020 | 25 |
|
600 tys. € |
| 07.10.2020 | 25 |
|
400 tys. € |
| 07.04.2020 | 24 |
|
400 tys. € |
| 19.12.2019 | 24 |
|
500 tys. € |
| 31.12.2017 | 22 |
|
250 tys. € |
| 06.06.2017 | 22 |
|
250 tys. € |
| 17.01.2017 | 21 |
|
200 tys. € |
| 14.07.2016 | 21 |
|
200 tys. € |
| 11.07.2014 | 19 |
|
0 € |
| 23.04.2014 | 19 |
|
200 tys. € |
| 16.04.2014 | 18 |
|
0 € |
| 20.10.2013 | 18 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Ivan Calero?
Wycena Ivan Calero wynosi obecnie 700 tys. €. W szczycie kariery Ivan Calero wyceniano na 900 tys. €, a najniżej na 0 €.