Roberto Pier jest piłkarzem występującym obecnie w Cultural Leonesa. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Róber Pier
Ocena760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Profil gry
Jakie statystyki ma Róber Pier w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Róber Pier wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Róber Pier oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Róber Pier w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Róber Pier rozegrał w barwach Cultural Leonesy w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 366 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Czy Róber Pier ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Róber Pier nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Róber Pier to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 367 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Jakie trofea zdobył Róber Pier?
Róber Pier ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2017 roku.
Na jakiej pozycji gra Róber Pier?
Róber Pier najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Róber Pier?
Wycena 31-letniego Róber Pier według stanu na maj 2026 wynosi 800 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 3 miliony euro, a najniższa 200 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Róber Pier?
Róber Pier urodził się 16 lutego 1995 w A Coruña w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 31 lat.
Róber Pier – statystyki
Szczegółowe statystyki Róber Pier w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Cultural Leonesa. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Roberto Pier vs. inni
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Jakie statystyki ma Róber Pier w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Róber Pier wyglądają następująco: 8 meczów, w których zdobył 0 bramek i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.46, a skuteczność strzałów to 0,0%. Róber Pier oddaje średnio 0,1 strzału na mecz, z czego 0,0 to strzały celne.
Róber Pier – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Róber Pier w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Ile meczów rozegrał Róber Pier w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Róber Pier rozegrał w barwach Cultural Leonesy w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 8 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 4 razy i spędził na boisku łącznie 366 minut. Średnio dawało to 41 minut gry na spotkanie.
Róber Pier – transfery
W trakcie kariery Róber Pier zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Cultural Leonesa 2026 – obecnie
-
Atlas 2025 – 2026
-
Sporting Gijon 2023 – 2025
-
Levante 2019 – 2023
-
Deportivo La Coruna 2019 – 2019
-
Levante 2018 – 2019
-
Deportivo La Coruna 2018 – 2018
-
Levante 2017 – 2018
-
Deportivo La Coruna 2017 – 2017
-
Levante 2016 – 2017
-
Deportivo La Coruna 2016 – 2016
-
Deportivo Fabril 2012 – 2016

-
Deportivo de La Coruña U19 do 2012

760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Transfery Róber Pier
| Sezon | Data transferu | Klub | Wartość | Typ |
|---|---|---|---|---|
| 2026/27 | 29.08.2026 |
|
— | Wolny transfer |
| 2025/26 | 05.07.2025 |
|
— | Wolny transfer |
| 2023/24 | 31.07.2023 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 01.09.2019 |
|
— | Wolny transfer |
| 2019/20 | 29.06.2019 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2018/19 | 06.07.2018 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2018/19 | 29.06.2018 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2017/18 | 02.08.2017 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2017/18 | 29.06.2017 |
|
— | Koniec wypożyczenia |
| 2016/17 | 05.07.2016 |
|
— | Wypożyczenie |
| 2016/17 | 30.06.2016 |
|
— | Wolny transfer |
| 2012/13 | 30.06.2012 |
![]() |
— | Wolny transfer |
Róber Pier – forma
W ostatnich 5 meczach Róber Pier zanotował bilans 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,93. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Forma Róber Pier i przełożenie na wynik
| Data | Mecz | Udział | Kluczowy wkład | Wpływ | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
UD Ourense
1
Cultural Leonesa
0
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Gimnástica Segoviana
0
Cultural Leonesa
1
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
24 Paź
Koniec
|
Cultural Leonesa
1
Pontevedra
2
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
18 Paź
Koniec
|
UD Logroñés
1
Cultural Leonesa
1
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
12 Paź
Koniec
|
Cultural Leonesa
4
Arenas Getxo
1
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Paź
Koniec
|
Unionistas de Salamanca
2
Cultural Leonesa
0
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Wrz
Koniec
|
Cultural Leonesa
2
CD Coria
2
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
6'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Extremadura 1924
0
Cultural Leonesa
1
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
13 Wrz
Koniec
|
Cacereño
1
Cultural Leonesa
0
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Maj
Koniec
|
CD Cruz Azul
1
Atlas
0
Liga MX (Meksyk), 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
03 Maj
Koniec
|
Atlas
2
CD Cruz Azul
3
Liga MX (Meksyk), 1/4 finału
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Kwi
Koniec
|
Club América
0
Atlas
1
Liga MX (Meksyk), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Kwi
Koniec
|
Atlas
0
Tigres UANL
0
Liga MX (Meksyk), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Kwi
Koniec
|
Santos Laguna
0
Atlas
1
Liga MX (Meksyk), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Kwi
Koniec
|
Atlas
0
CF Monterrey
0
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Club León
2
Atlas
0
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Mar
Koniec
|
Atlas
0
Club Querétaro
0
Liga MX (Meksyk), 12. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Mar
Koniec
|
Toluca
1
Atlas
1
Liga MX (Meksyk), 11. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Mar
Koniec
|
Atlas
1
Guadalajara Chivas
2
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
05 Mar
Koniec
|
Atlas
2
Club Tijuana
1
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
28 Lut
Koniec
|
FC Juárez
3
Atlas
1
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Lut
Koniec
|
Atlas
3
Atlético San Luis
2
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Lut
Koniec
|
CF Pachuca
3
Atlas
1
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lut
Koniec
|
Atlas
2
UNAM Pumas
2
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lut
Koniec
|
Atlas
1
Mazatlán
0
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sty
Koniec
|
Necaxa
0
Atlas
1
Liga MX (Meksyk), 3. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
15 Sty
Koniec
|
CD Cruz Azul
2
Atlas
0
Liga MX (Meksyk), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Sty
Koniec
|
Atlas
1
Puebla
0
Liga MX (Meksyk), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
08 Lis
Koniec
|
Club Tijuana
2
Atlas
0
Liga MX (Meksyk), 17. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Lis
Koniec
|
Atlas
0
Toluca
0
Liga MX (Meksyk), 16. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Guadalajara Chivas
4
Atlas
1
Liga MX (Meksyk), 15. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
23 Paź
Koniec
|
Atlas
2
Club León
0
Liga MX (Meksyk), 14. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Paź
Koniec
|
Atlético San Luis
2
Atlas
0
Liga MX (Meksyk), 13. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Wrz
Koniec
|
Tigres UANL
2
Atlas
0
Liga MX (Meksyk), 10. kolejka
|
56'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
20 Wrz
Koniec
|
Mazatlán
1
Atlas
1
Liga MX (Meksyk), 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Atlas
2
Santos Laguna
2
Liga MX (Meksyk), 8. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Wrz
Koniec
|
UNAM Pumas
1
Atlas
0
Liga MX (Meksyk), 7. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Sie
Koniec
|
Atlas
2
Club América
4
Liga MX (Meksyk), 6. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Sie
Koniec
|
Club Querétaro
3
Atlas
3
Liga MX (Meksyk), 5. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.1 | |
|
10 Sie
Koniec
|
Atlas
0
CF Pachuca
3
Liga MX (Meksyk), 4. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
27 Lip
Koniec
|
CF Monterrey
3
Atlas
1
Liga MX (Meksyk), 3. kolejka
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Lip
Koniec
|
Atlas
3
CD Cruz Azul
3
Liga MX (Meksyk), 2. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
12 Lip
Koniec
|
Puebla
2
Atlas
3
Liga MX (Meksyk), 1. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Maj
Koniec
|
Racing Ferrol
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 42. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
25 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Cartagena
2
La Liga 2, 41. kolejka
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
17 Maj
Koniec
|
Malaga
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 40. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Deportivo La Coruna
1
La Liga 2, 39. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Maj
Koniec
|
CD Castellón
4
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 38. kolejka
|
75'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
25 Kwi
Koniec
|
Cadiz
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 37. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
1
La Liga 2, 36. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Eldense
1
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 35. kolejka
|
90'
|
0 goli
2 strzały (1 celny)
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
05 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Tenerife
3
La Liga 2, 34. kolejka
|
73'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Albacete
2
La Liga 2, 32. kolejka
|
20'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 3.1 | |
|
15 Mar
Koniec
|
Cordoba CF
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 31. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
08 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Santander
1
La Liga 2, 30. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
01 Mar
Koniec
|
Real Saragossa
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 29. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
22 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Almeria
1
La Liga 2, 28. kolejka
|
45'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Levante
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 27. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
08 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Eibar
0
La Liga 2, 26. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Sty
Koniec
|
Granada
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 24. kolejka
|
58'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Elche
1
La Liga 2, 23. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Real Oviedo
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 22. kolejka
|
59'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
21 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Malaga
3
La Liga 2, 21. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
18 Gru
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 20. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
15 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Ferrol
3
La Liga 2, 19. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Cartagena
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 18. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
01 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Cordoba CF
0
La Liga 2, 17. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
24 Lis
Koniec
|
Deportivo La Coruna
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 16. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
16 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Granada
2
La Liga 2, 15. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Lis
Koniec
|
Burgos CF
0
Sporting Gijon
2
La Liga 2, 14. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Cadiz
0
La Liga 2, 13. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Albacete
3
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 12. kolejka
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
24 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Huesca
1
La Liga 2, 11. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Elche
2
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 10. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
CD Castellón
1
La Liga 2, 9. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
05 Paź
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
3
La Liga 2, 8. kolejka
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
28 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Saragossa
0
La Liga 2, 7. kolejka
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
22 Wrz
Koniec
|
Tenerife
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 6. kolejka
|
90'
|
1 gol
· 100% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.6 | |
|
14 Wrz
Koniec
|
Racing Santander
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2, 5. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
07 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Real Oviedo
1
La Liga 2, 4. kolejka
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
31 Sie
Koniec
|
Almeria
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2, 3. kolejka
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
13 Cze
Koniec
|
Espanyol
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
02 Cze
Koniec
|
Eldense
0
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
80'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
26 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Eibar
0
La Liga 2
|
79'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Sporting Gijon
5
FC Andorra
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
13 Kwi
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Cartagena
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Mirandes
1
Sporting Gijon
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.0 | |
|
30 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Racing Santander
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
24 Mar
Koniec
|
Amorebieta
3
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Alcorcon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Levante
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Burgos CF
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
76'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Valladolid
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
10 Lut
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
12'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
05 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
3
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Racing Ferrol
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 6.9 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
0
Huesca
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Gru
Koniec
|
Eibar
1
Sporting Gijon
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.3 | |
|
16 Gru
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Leganes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
02 Gru
Koniec
|
Cartagena
1
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Lis
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Eldense
0
La Liga 2
|
27'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Lis
Koniec
|
Alcorcon
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
28 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Espanyol
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Albacete
1
Sporting Gijon
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
14 Paź
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Real Saragossa
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
07 Paź
Koniec
|
Racing Santander
3
Sporting Gijon
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
23 Wrz
Koniec
|
FC Andorra
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
17 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Tenerife
1
La Liga 2
|
18'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Real Oviedo
0
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Sporting Gijon
2
Burgos CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Racing Ferrol
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
20 Sie
Koniec
|
Sporting Gijon
3
Mirandes
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
11 Sie
Koniec
|
Real Valladolid
2
Sporting Gijon
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
17 Cze
Dogryw.
|
Levante
0
Deportivo Alaves
1
La Liga 2
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
11 Cze
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
15 Maj
Koniec
|
Levante
0
Ibiza
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 8.4 | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Deportivo Alaves
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
22 Kwi
Koniec
|
Las Palmas
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.5 | |
|
17 Kwi
Koniec
|
Levante
1
Mirandes
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
31 Mar
Koniec
|
Levante
1
Real Saragossa
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
25 Mar
Koniec
|
Racing Santander
0
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Levante
0
Albacete
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Ponferradina
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Levante
1
FC Andorra
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
29 Sty
Koniec
|
Levante
1
Burgos CF
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
18 Sty
Koniec
|
Levante
0
Atletico Madryt
2
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
14 Sty
Koniec
|
Levante
3
Granada
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
06 Sty
Koniec
|
Sporting Gijon
1
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
03 Sty
Koniec
|
Levante
3
Getafe
2
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
21 Gru
Koniec
|
Levante
2
FC Andorra
1
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
18 Gru
Koniec
|
Levante
0
Eibar
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Gru
Koniec
|
Deportivo Alaves
0
Levante
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Albacete
2
Levante
3
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lis
Koniec
|
Granada
0
Levante
0
La Liga 2
|
39'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
22 Paź
Koniec
|
Ibiza
1
Levante
2
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Paź
Koniec
|
FC Andorra
3
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 | |
|
10 Wrz
Koniec
|
Levante
4
Villarreal B
1
La Liga 2
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
06 Maj
Koniec
|
Levante
2
Real Sociedad
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
02 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Villarreal
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
25 Lut
Koniec
|
Levante
3
Elche
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
16 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Levante
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
04 Lut
Koniec
|
Getafe
3
Levante
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
22 Sty
Koniec
|
Levante
0
Cadiz
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
20 Gru
Koniec
|
Levante
3
Valencia
4
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
14 Gru
Karne
|
Alcoyano
(3)
3
Levante
(1)
3
Puchar Hiszpanii
|
120'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 6.1 | |
|
05 Gru
Koniec
|
Levante
0
Osasuna
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
02 Gru
Koniec
|
![]()
CD Huracan Melilla
0
Levante
8
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
2 strzały
1 kluczowe podanie
|
Istotny | 7.7 | |
|
02 Paź
Koniec
|
Mallorca
1
Levante
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
18 Wrz
Koniec
|
Elche
1
Levante
1
La Liga
|
10'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Maj
Koniec
|
Getafe
2
Levante
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
11 Maj
Koniec
|
Levante
3
Barcelona
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.9 | |
|
08 Maj
Koniec
|
Deportivo Alaves
2
Levante
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
30 Kwi
Koniec
|
Celta Vigo
2
Levante
0
La Liga
|
83'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Elche
1
Levante
0
La Liga
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Levante
0
Sevilla
1
La Liga
|
73'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.4 | |
|
18 Kwi
Koniec
|
Levante
1
Villarreal
5
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
10 Kwi
Koniec
|
Eibar
0
Levante
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Mar
Koniec
|
Real Betis
2
Levante
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Levante
1
Valencia
0
La Liga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
04 Mar
Dogryw.
|
Levante
1
Athletic Bilbao
2
Puchar Hiszpanii
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
26 Lut
Koniec
|
Levante
1
Athletic Bilbao
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
20 Lut
Koniec
|
Atletico Madryt
0
Levante
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 5.6 | |
|
17 Lut
Koniec
|
Levante
1
Atletico Madryt
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
03 Lut
Dogryw.
|
Levante
1
Villarreal
0
Puchar Hiszpanii
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
30 Sty
Koniec
|
Real Madryt
1
Levante
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Gru
Koniec
|
Levante
2
Real Sociedad
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
21 Lis
Koniec
|
Levante
1
Elche
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
01 Lis
Koniec
|
Granada
1
Levante
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
26 Paź
Koniec
|
Levante
1
Celta Vigo
1
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
04 Paź
Koniec
|
Levante
0
Real Madryt
2
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
27 Wrz
Koniec
|
Osasuna
1
Levante
3
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
19 Lip
Koniec
|
Levante
1
Getafe
0
La Liga
|
–
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
16 Lip
Koniec
|
Celta Vigo
2
Levante
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
09 Lip
Koniec
|
Mallorca
2
Levante
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
27 Kwi
Koniec
|
Barcelona
1
Levante
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
24 Kwi
Koniec
|
Levante
4
Real Betis
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
21 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Espanyol
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
07 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Huesca
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.6 | |
|
10 Mar
Koniec
|
Levante
0
Villarreal
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.3 | |
|
23 Gru
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Levante
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Gru
Koniec
|
Eibar
4
Levante
4
La Liga
|
90'
|
1 gol
· 25% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
|
Decydujący | 7.0 | |
|
03 Gru
Koniec
|
Levante
3
Athletic Bilbao
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.1 | |
|
09 Lis
Koniec
|
Levante
1
Real Sociedad
3
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.0 | |
|
04 Lis
Koniec
|
Villarreal
1
Levante
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
30 Paź
Koniec
|
Lugo
1
Levante
1
Puchar Hiszpanii
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
27 Paź
Koniec
|
Levante
2
Leganes
0
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
20 Paź
Koniec
|
Real Madryt
1
Levante
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
06 Paź
Koniec
|
Getafe
0
Levante
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Levante
2
Deportivo Alaves
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.0 | |
|
02 Wrz
Koniec
|
Levante
2
Valencia
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
27 Sie
Koniec
|
Levante
1
Celta Vigo
2
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
16 Mar
Koniec
|
Levante
2
Eibar
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
04 Mar
Koniec
|
Levante
1
Espanyol
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
1 strzał
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.3 | |
|
30 Wrz
Koniec
|
Levante
0
Deportivo Alaves
2
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 6.8 | |
|
16 Wrz
Koniec
|
Levante
1
Valencia
1
La Liga
|
45'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
09 Wrz
Koniec
|
Real Madryt
1
Levante
1
La Liga
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
10 Cze
Koniec
|
Levante
1
Huesca
2
La Liga 2
|
56'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 5.8 | |
|
20 Maj
Koniec
|
Tenerife
0
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.6 | |
|
13 Maj
Koniec
|
Levante
2
Girona
1
La Liga 2
|
90'
|
1 gol
· 50% goli drużyny
1 strzał (1 celny)
1 kluczowe podanie
|
Decydujący | 7.6 | |
|
06 Maj
Koniec
|
Rayo Vallecano
2
Levante
1
La Liga 2
|
7'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
29 Kwi
Koniec
|
Levante
1
Real Oviedo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 6.4 | |
|
01 Kwi
Koniec
|
Levante
2
Mirandes
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.9 | |
|
19 Mar
Koniec
|
Levante
1
Almeria
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Mar
Koniec
|
Real Valladolid
0
Levante
4
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.7 | |
|
18 Lut
Koniec
|
Levante
3
Cordoba CF
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.5 | |
|
11 Lut
Koniec
|
Real Saragossa
0
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
2 kluczowe podania
|
Bez udziału | 8.0 | |
|
28 Sty
Koniec
|
Alcorcon
2
Levante
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
15 Sty
Koniec
|
Huesca
0
Levante
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
1 kluczowe podanie
|
Bez udziału | 7.4 | |
|
11 Sty
Koniec
|
Ucam Murcia
0
Levante
2
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
07 Sty
Koniec
|
Levante
1
Lugo
0
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał
|
Bez udziału | 7.2 | |
|
06 Lis
Koniec
|
Reddis
0
Levante
1
La Liga 2
|
1'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | – | |
|
09 Paź
Koniec
|
Almeria
2
Levante
2
La Liga 2
|
34'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.2 | |
|
24 Wrz
Koniec
|
Elche
0
Levante
1
La Liga 2
|
90'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 7.8 | |
|
14 Maj
Koniec
|
Deportivo La Coruna
0
Real Madryt
2
La Liga
|
19'
|
0 goli
1 strzał (1 celny)
|
Bez udziału | 6.7 | |
|
12 Mar
Koniec
|
Atletico Madryt
3
Deportivo La Coruna
0
La Liga
|
31'
|
0 goli
0 strzałów
|
Bez udziału | 6.1 |
W ostatnich 5 meczach Róber Pier 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.93.
W ostatnich 10 meczach Róber Pier 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.20, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.93.
W jakiej formie jest Róber Pier?
Róber Pier jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.93 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.46). Jego dyspozycja rośnie.
Róber Pier – zarobki
Róber Pier gra w Cultural Leonesa na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 571 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Róber Pier w Cultural Leonesa (2025/26)
| Rocznie | 571 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 48 tys. € |
| Tygodniowo | 11 tys. € |
| Dziennie | 2 tys. € |
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Zarobki Róber Pier w poszczególnych sezonach
| Sezon | Klub | Wynagrodzenie |
|---|---|---|
| 2025/26 |
|
571 tys. € |
| 2024/25 |
|
545 tys. € |
| 2023/24 |
|
521 tys. € |
| 2022/23 |
|
232 tys. € |
| 2021/22 |
|
282 tys. € |
| 2020/21 |
|
316 tys. € |
| 2019/20 |
|
407 tys. € |
| 2018/19 |
|
399 tys. € |
Róber Pier – kontuzje
W trakcie kariery Róber Pier zanotował 2 kontuzje, przez które opuścił łącznie 33 mecze. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Róber Pier
-
Uraz
11.05.19 – 11.05.20 (367 dni)
Levante opuszczone: 31 meczów
-
Uraz
26.11.17 – 01.12.17 (6 dni)
Levante opuszczone: 2 mecze
Czy Róber Pier ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Róber Pier nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Róber Pier to uraz z 2019 roku, który wykluczył go z gry na 367 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Róber Pier – trofea
W trakcie kariery Róber Pier zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
760 zł łączny pakiet bonusów Zagraj ›
255 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
285 zł łączna wartość bonusów Zagraj ›
Trofea Róber Pier
Jakie trofea zdobył Róber Pier?
Róber Pier zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Levante — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Mistrzostwo 2. ligi Hiszpanii — 1 raz.
Róber Pier – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Róber Pier wynosi obecnie 800 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Róber Pier na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Historia wartości rynkowej Róber Pier
| Data | Wiek | Klub | Wartość |
|---|---|---|---|
| 19.05.2026 | 31 |
|
800 tys. € |
| 28.12.2025 | 30 |
|
1 mln € |
| 23.06.2025 | 30 |
|
1 mln € |
| 26.03.2025 | 30 |
|
1,2 mln € |
| 12.12.2024 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 23.06.2024 | 29 |
|
1,5 mln € |
| 19.12.2023 | 28 |
|
1,5 mln € |
| 13.06.2023 | 28 |
|
1,2 mln € |
| 28.12.2022 | 27 |
|
1,2 mln € |
| 02.06.2022 | 27 |
|
1,5 mln € |
| 29.12.2021 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 09.06.2021 | 26 |
|
1,2 mln € |
| 04.01.2021 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 07.10.2020 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 07.04.2020 | 25 |
|
1,2 mln € |
| 19.12.2019 | 24 |
|
1,5 mln € |
| 10.06.2019 | 24 |
|
2,5 mln € |
| 20.12.2018 | 23 |
|
3 mln € |
| 29.05.2018 | 23 |
|
2 mln € |
| 31.12.2017 | 22 |
|
1,5 mln € |
| 28.06.2017 | 22 |
|
1 mln € |
| 23.01.2017 | 21 |
|
400 tys. € |
| 14.07.2016 | 21 |
|
200 tys. € |
Jaka jest wartość rynkowa Róber Pier?
Wycena Róber Pier wynosi obecnie 800 tys. €. W szczycie kariery Róber Pier wyceniano na 3 mln €, a najniżej na 200 tys. €.