Forma w lidze
Zamora w tabeli
7. miejsce / 11 punktów Bezpieczna strefa
Strata do lidera: 8 punktów
Strata do 5. miejsca: 1 punkt
Serie w ostatnich meczach
3 mecze bez porażki
7 meczów ze strzeloną bramką
Wyniki u siebie / na wyjeździe
4 pkt
5:5 bramki
1,25 gola/mecz
7 pkt
4:2 bramki
1,33 gola/mecz
Lepszy bilans na wyjeździe
Zawodnicy Zamory
| Zawodnik | Kategoria | Narodowość | Wiek | Pozycja | Mecze | Wartość | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
Najlepszy strzelec 2 bramek | Hiszpania | 32 | pomocnik | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej asyst 1 asyst | Hiszpania | 32 | pomocnik | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwyższa ocena 6,09 średnia ocena | Hiszpania | 32 | pomocnik | 7 | 200 tys. € | ||
|
|
Najwięcej minut 630 minut | Hiszpania | 24 | bramkarz | 7 | – |
Przewidywany skład Zamory 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Zamora w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | PKT |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 19 |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 16 |
| ··· | |||||||
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 11 |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 11 |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 11 |
Wyniki Zamory
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Mirandes
1
Zamora
1
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
|
|
04 Paź Koniec
|
Zamora
2
CD Coria
0
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
|
|
26 Wrz Koniec
|
Extremadura 1924
0
Zamora
1
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
Terminarz Zamory
| Data | Mecz | |
|---|---|---|
|
17 Paź 18:45
|
Zamora
Ponferradina
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
|
|
24 Paź 18:45
|
Cacereño
Zamora
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
|
|
01 Lis 18:45
|
Zamora
Deportivo La Coruna B
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
Ostatnie transfery Zamory
| Data | Zawodnik | Narodowość | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10 Paź 2026 |
|
Hiszpania |
![]() |
za darmo | |
| 05 Paź 2026 |
![]() |
Hiszpania |
![]() |
200 tys. € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Hiszpania |
|
wypożyczenie |
Zamora to klub piłkarski z Hiszpanii występujący w Primera Division RFEF. Swoim domowym obiektem jest Estadio Ruta de la Plata, który może pomieścić 7 818 widzów. Zespół prowadzi Óscar Cano.
Przegląd klubu
Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zamora w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Zamory trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 50 tys. €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Pau Mascaró z Racing Santander B za 50 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jaime Sancho do Al-Madina SC za 200 tys. €.
Które miejsce zajmuje Zamora w tabeli Primera Division RFEF?
Zamora zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 11 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Jak wygląda skład Zamory?
W wyjściowym ustawieniu Zamory między słupkami staje I. Piedra, a linię obrony najczęściej tworzą D. Moreno, U. Dufur, Aleix Gorjon, L. Luengo, E. Verges oraz I. Indias. W środku pola grają J. Albert, C. Ramos, a za skuteczność w ataku odpowiadają Javier Carbonell Piserra, M. Losada. Trener Óscar Cano ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Kiedy Zamora gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zamory to spotkanie z Ponferradiną, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Estadio Ruta de la Plata w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zamory?
Ostatni mecz Zamory to remis z Mirandes 1:1 w Primera Division RFEF, 10 października 2026. Bramki zdobyli Unzueta Arregui, Carbonell Piserra. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Jakie statystyki ma Zamora w tym sezonie?
Bilans Zamory w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-2-2 przy 9 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Terminarz Zamory w sezonie 2026/2027
Jakie mecze rozegra Zamora w sezonie 2026/2027.
Podgląd nadchodzących spotkań Zamory
Zamora terminarz
Kiedy Zamora gra następny mecz?
Najbliższy mecz Zamory to spotkanie z Ponferradiną, które odbędzie się 17 października 2026 o godzinie 18:45 na obiekcie Estadio Ruta de la Plata w ramach Primera Division RFEF (8. kolejka).
Wyniki Zamory w sezonie 2026/2027
Jakie wyniki osiągnął klub Zamora w sezonie 2026/2027.
Forma i bramki Zamory w ostatnich 20 meczach
zdobyte stracone
Zamora wyniki
| Data | Mecz | Wynik | Ustawienie | Rożne | Kartki | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
10 Paź Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
1:1 | 3-4-2-1 | 3/7 | 1/5 | |
|
04 Paź Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
2:0 | 3-4-2-1 | 2/3 | 5/7 | |
|
26 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
0:1 | 4-2-3-1 | 2/4 | 4/8 | |
|
20 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
1:2 | 4-2-3-1 | 1/2 | 3/6 | |
|
13 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
1:2 | 4-2-3-1 | 2/9 | 2/3 | |
|
06 Wrz Koniec
|
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 1
|
1:2 | 4-2-3-1 | 6/11 | 1/4 | |
|
29 Sie Koniec
|
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 1
|
1:1 | 4-4-2 | 3/7 | 4/6 | |
|
19 Cze Koniec
|
Primera Division RFEF
|
4:0 | 4-5-1 | 4/10 | 0/3 | |
|
13 Cze Koniec
|
Primera Division RFEF
|
1:0 | 4-5-1 | 2/5 | 3/4 | |
|
07 Cze Dogryw.
|
Primera Division RFEF
|
2:0 | 4-5-1 | 7/9 | 4/11 |
Zamora ustawienia
Najczęściej stosowane warianty taktyczne w sezonie.
w ustawieniu 4-2-3-1 15 zawodników
w wyjściowym składzie
Podstawowym wariantem jest 4-2-3-1 – w 4 z 7 meczów, ze średnią 1,50 punktu. W pozostałych ustawieniach Zamora zdobywa 1,67 punktu na spotkanie.
Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz Zamory?
Ostatni mecz Zamory to remis z Mirandes 1:1 w Primera Division RFEF, 10 października 2026. Bramki zdobyli Unzueta Arregui, Carbonell Piserra. Wszystkie rezultaty znajdziesz w tabeli powyżej.
Zamora – tabela Primera Division RFEF
Jakie miejsce w tabeli Primera Division RFEF zajmuje Zamora w sezonie 2026/2027.
Miejsce Zamory w tabeli Primera Division RFEF
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lugo
|
7 | 6 | 1 | 0 | 12:4 | 8 | 19 | |
2
|
UD Logroñés
|
7 | 5 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 16 | |
3
|
Racing Ferrol
|
7 | 4 | 1 | 2 | 8:5 | 3 | 13 | |
4
|
Athletic Club B
|
7 | 3 | 3 | 1 | 12:8 | 4 | 12 | |
5
|
Cacereño
|
7 | 3 | 3 | 1 | 7:4 | 3 | 12 | |
6
|
Mirandes
|
7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 2 | 11 | |
7
|
Zamora
|
7 | 3 | 2 | 2 | 9:7 | 2 | 11 | |
8
|
Cultural Leonesa
|
7 | 3 | 2 | 2 | 8:6 | 2 | 11 | |
9
|
Ponferradina
|
7 | 3 | 2 | 2 | 5:5 | 0 | 11 | |
10
|
Real Unión
|
7 | 2 | 3 | 2 | 13:11 | 2 | 9 | |
11
|
Extremadura 1924
|
7 | 3 | 0 | 4 | 9:8 | 1 | 9 | |
12
|
Mérida AD
|
7 | 3 | 0 | 4 | 11:12 | -1 | 9 | |
13
|
Real Avilés
|
7 | 2 | 2 | 3 | 11:10 | 1 | 8 | |
14
|
Deportivo La Coruna B
|
7 | 2 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 8 | |
15
|
Pontevedra
|
7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | |
16
|
Unionistas de Salamanca
|
7 | 2 | 1 | 4 | 10:13 | -3 | 7 | |
17
|
Barakaldo
|
7 | 1 | 3 | 3 | 6:10 | -4 | 6 | |
18
|
CD Coria
|
7 | 1 | 2 | 4 | 10:15 | -5 | 5 | |
19
|
UD Ourense
|
7 | 1 | 2 | 4 | 3:10 | -7 | 5 | |
20
|
Arenas Getxo
|
7 | 0 | 2 | 5 | 5:18 | -13 | 2 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Cacereño
|
4 | 3 | 1 | 0 | 6:1 | 5 | 10 | |
| 2 |
Lugo
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 4 | 9 | |
| 3 |
Racing Ferrol
|
3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 4 | 9 | |
| 4 |
UD Logroñés
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 5 |
Mirandes
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:1 | 3 | 7 | |
| 6 |
Cultural Leonesa
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 7 | |
| 7 |
Ponferradina
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2:2 | 0 | 7 | |
| 8 |
Deportivo La Coruna B
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 2 | 7 | |
| 9 |
Mérida AD
|
4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | |
| 10 |
Unionistas de Salamanca
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 0 | 6 | |
| 11 |
Barakaldo
|
4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 1 | 6 | |
| 12 |
Athletic Club B
|
4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | -1 | 5 | |
| 13 |
Real Unión
|
3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 3 | 5 | |
| 14 |
Zamora
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5:5 | 0 | 4 | |
| 15 |
Pontevedra
|
4 | 1 | 1 | 2 | 7:7 | 0 | 4 | |
| 16 |
CD Coria
|
3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 1 | 4 | |
| 17 |
UD Ourense
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:4 | -3 | 4 | |
| 18 |
Extremadura 1924
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | -1 | 3 | |
| 19 |
Real Avilés
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 0 | 3 | |
| 20 |
Arenas Getxo
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 |
| # | Drużyna | M | Z | R | P | B | RB | PKT | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Lugo
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 4 | 10 | |
| 2 |
UD Logroñés
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11:7 | 4 | 9 | |
| 3 |
Athletic Club B
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7:2 | 5 | 7 | |
| 4 |
Zamora
|
3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 2 | 7 | |
| 5 |
Extremadura 1924
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8:6 | 2 | 6 | |
| 6 |
Real Avilés
|
4 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | 1 | 5 | |
| 7 |
Racing Ferrol
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 8 |
Mirandes
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 9 |
Cultural Leonesa
|
4 | 1 | 1 | 2 | 1:3 | -2 | 4 | |
| 10 |
Ponferradina
|
3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 0 | 4 | |
| 11 |
Real Unión
|
4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | -1 | 4 | |
| 12 |
Pontevedra
|
3 | 1 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 4 | |
| 13 |
Mérida AD
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | -1 | 3 | |
| 14 |
Cacereño
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | -2 | 2 | |
| 15 |
Deportivo La Coruna B
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 1 | |
| 16 |
Unionistas de Salamanca
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | -3 | 1 | |
| 17 |
CD Coria
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | -6 | 1 | |
| 18 |
UD Ourense
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | -4 | 1 | |
| 19 |
Arenas Getxo
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3:12 | -9 | 1 | |
| 20 |
Barakaldo
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | -5 | 0 |
Które miejsce zajmuje Zamora w tabeli Primera Division RFEF?
Zamora zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli Primera Division RFEF z dorobkiem 11 punktów po 7 kolejkach. Strata do prowadzącego Lugo wynosi 8 punktów. Bilans bramkowy zespołu wynosi 9:7, a w ostatnich pięciu kolejkach drużyna wywalczyła 10 punktów.
Statystyki Zamory w sezonie 2026/2027
Kompleksowe statystyki Zamory na tle ligi w sezonie 2026/2027.
Zamora na tle ligi
Statystyki ofensywne
- Strzały / mecz 7,9
- Strzały celne / mecz 3,4
- Asysty / mecz 0,29
- Udane dryblingi / mecz 6,3
- Bramki z rzutów wolnych 1
Statystyki defensywne
- Stracone gole / mecz 1,00
- Czyste konta 29%
- Odbiory / mecz 13,9
- Przechwyty / mecz 7,6
- Wybicia / mecz 22,3
- Zablokowane strzały / mecz 3,4
Strzelcy Zamory
Rozkład bramek w czasie
Bramki Zamory i rywali według minuty w ostatnich 7 meczach
Strzelone Stracone
Najskuteczniejszy okres Zamory to 76–90+ minuta, w której padły 3 bramki. Drugi najlepszy okres to 0–15 minuta z 2 trafieniami.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zamora - Ponferradina Po przerwie pada 56% bramek Zamory.Przebieg meczu Zamory i wpływ na wynik
| Mecze | Z-R-P | |
|---|---|---|
| Strzelił pierwszą bramkę | 3 | 3-0-0 |
| Stracił pierwszą bramkę | 4 | 0-2-2 |
| Prowadził do przerwy | 2 | 2-0-0 |
| Remis do przerwy | 3 | 1-1-1 |
| Przegrywał do przerwy | 2 | 0-1-1 |
Gdy Zamora otwiera wynik, kończy mecz zwycięstwem 3 razy na 3 takie mecze.
Jak padają bramki dla Zamory
89% bramek Zamory pada z gry. Z karnych odpowiadają za 11% dorobku.
Trend punktów w sezonie
Średnia punktów na mecz po każdym rozegranym spotkaniu
Zamora zdobywa w sezonie średnio 1,57 punktu na mecz. W ostatnich 7 meczach średnia wynosi 1,57.
Aktualne serie Zamory
- Bez porażki rynek: wynik meczu (1X2) 3 mecze
- Porażek z rzędu rynek: wynik meczu (1X2) 0 meczów
- Ze zdobytą bramką rynek: drużyna strzeli gola 7 meczów
- Obie drużyny strzelały rynek: BTTS – tak 1 mecz
- Poniżej 2,5 bramki rynek: under 2,5 3 mecze
- Bez czystego konta rynek: rywal strzeli gola 1 mecz
Każdy kwadrat to jeden z ostatnich 7 meczów Zamory, najnowszy z prawej. Niebieskie tworzą trwającą serię, jasnoniebieskie to trafienia sprzed jej przerwania, a czerwone – mecze, które serię przerwały.
Zamora wygra mecz Zamora - Ponferradina Zamora nie przegrywa od 3 meczów.Bramki w meczach Zamory
- Powyżej 0,5 100%
- Powyżej 1,5 86%
- Powyżej 2,5 43%
- Powyżej 3,5 0%
- Powyżej 4,5 0%
- Powyżej 5,5 0%
W 43% meczów Zamory padają co najmniej trzy bramki, a w 71% spotkań trafiają obie drużyny.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zamora - Ponferradina Powyżej 2,5 bramki padło w 43% meczów Zamory.Zamora – faule i karne
- Faule / mecz 17,1
- Faule rywali / mecz 14,4
- Karne wykorzystane 0
- Karne wykorzystane przez rywali 0
Zamora fauluje średnio 17,1 razy na mecz, a wymusza 14,4 faulu. Bilans wykorzystanych karnych: 0 dla Zamory, 0 przeciw.
Statystyki u siebie i na wyjeździe
U siebie Zamora zdobywa 1,00 punktu na mecz wobec 2,33 na wyjeździe.
Zamora wygra mecz Zamora - Ponferradina Zamora zdobywa u siebie 33% możliwych punktów, na wyjeździe 78%.Statystyki pierwszej i drugiej połowy
Każda wartość dotyczy wskazanej połowy w 7 meczach Zamory ze znanym wynikiem do przerwy
Po przerwie pada 56% goli Zamory, a wygraną drugą połowę zespół zanotował w 4 z 7 meczów.
Zamora wygra drugą połowę meczu Zamora - Ponferradina Drugą połowę Zamora wygrywał w 4 z 7 meczów.Zamora – strzały
- Celne / mecz 3,4
- Niecelne / mecz 4,4
- Celność strzałów 44%
- Skuteczność (gole / strzały) 16%
- Strzałów na gola 6,1
Zamora oddaje 7,9 strzału na mecz. Do bramki trafia 44% prób, a na jedną bramkę zespół potrzebuje średnio 6,1 strzału.
Powyżej 2,5 bramki w meczu Zamora - Ponferradina Zamora oddaje 7,9 strzałów na mecz.Zamora – posiadanie piłki
- U siebie 50,5%
- Na wyjeździe 48,7%
- Mecze z posiadaniem > 60% 0 z 7
- Mecze z posiadaniem > 55% 0 z 7
- Najniższe w sezonie 44%
Kontrola gry (posiadanie powyżej 55%): 0 z 7 meczów. Średnio Zamora utrzymuje przy piłce 49,7% czasu gry, a najniższe posiadanie w sezonie to 44%.
Zamora wygra mecz Zamora - Ponferradina Zamora utrzymuje średnio 49,7% posiadania piłki.Zamora – podania
- Kluczowe / mecz 8,1
- Dośrodkowania / mecz 15,1
- Celność dośrodkowań 20%
- Podania długie / mecz 64
- Celność długich podań 45%
Zamora wymienia średnio 377 podań na mecz przy celności 77%, z czego 8,1 to podania kluczowe.
Zamora – czyste konta
- U siebie 1 z 4
- Na wyjeździe 1 z 3
- Stracone / mecz 1,00
- Bez straty do przerwy 43%
- Mecze z co najmniej 2 straconymi 29%
Czyste konto Zamory to 29% meczów sezonu (2 z 7), z czego 1 w 4 meczach u siebie.
Obie drużyny strzelą w meczu Zamora - Ponferradina Czyste konto Zamora zachowuje w 29% meczów.Zamora – rzuty rożne
- Pow. 6,5 w meczu 57%
- Pow. 8,5 w meczu 29%
- Pow. 10,5 w meczu 14%
- Rożne u siebie / mecz 3,0
- Rożne na wyjeździe / mecz 2,3
Zamora wykonuje średnio 2,7 rzutów rożnych na mecz wobec 3,4 rywali. Próg 8,5 rożnego w meczu padł w 29% spotkań.
Zamora – kartki
- Żółte kartki 20
- Pow. 3,5 kartki w meczu 86%
- Pow. 4,5 kartki w meczu 71%
- Kartki rywali / mecz 2,7
- Mecze bez kartki 0%
Zamora ogląda średnio 2,9 żółtej kartki na mecz, a rywale Zamory – 2,7.
Zamora według klasy rywala
Bilans w zależności od pozycji przeciwnika w aktualnej tabeli
| Rywal z… | Mecze | Bilans Z-R-P | Pkt / mecz | Bramki / mecz | Stracone / mecz |
|---|---|---|---|---|---|
| TOP 6 tabeli | 4 | 0-2-2 | 0,50 | 1,00 | 1,50 |
| Środka tabeli (7–14) | 1 | 1-0-0 | 3,00 | 1,00 | 0,00 |
| Dołu tabeli (15–20) | 2 | 2-0-0 | 3,00 | 2,00 | 0,50 |
Najwięcej punktów na mecz Zamora zdobywa z drużynami z środka tabeli (7–14), najmniej z drużynami z top 6 tabeli.
Zamora na tle rywali z sąsiedztwa w tabeli
Porównanie z czterema najbliższymi drużynami w tabeli, osobno u siebie i na wyjeździe
| Drużyna | Pkt / meczU siebie · Wyjazd | Bramki / meczU siebie · Wyjazd | Stracone / meczU siebie · Wyjazd |
|---|---|---|---|
|
5.
|
2,50 0,67 | 1,50 0,33 | 0,25 1,00 |
|
6.
|
2,33 1,00 | 1,33 1,50 | 0,33 1,75 |
|
7.
|
1,00 2,33 | 1,25 1,33 | 1,25 0,67 |
|
8.
|
2,33 1,00 | 2,33 0,25 | 1,00 0,75 |
|
9.
|
1,75 1,33 | 0,50 1,00 | 0,50 1,00 |
Ciekawe rekordy w meczach Zamory
Skrajne wyniki i osiągnięcia Zamory w tym sezonie
- Najwyższa wygrana Zamora - CD Coria 2:0 Primera Division RFEF, 4.10.2026
- Najwyższa porażka Zamora - UD Logroñés 1:2 Primera Division RFEF, 6.09.2026
- Najwięcej bramek w meczu 3 bramek Zamora - UD Logroñés 1:2, Primera Division RFEF, 6.09.2026
- Najdłużej bez straty gola 2 mecze z rzędu bez straconej bramki
- Najszybsza bramka 2. minuta Yurrieta Incera, Arenas Getxo - Zamora 1:2, Primera Division RFEF, 13.09.2026
- Najpóźniejsza bramka 90+4 minuta Yurrieta Incera, Zamora - Athletic Club B 1:1, Primera Division RFEF, 29.08.2026
Jakie statystyki ma Zamora w tym sezonie?
Bilans Zamory w tym sezonie to 7 meczów i wynik 3-2-2 przy 9 zdobytych bramkach i 7 straconych. Czyste konto padło w 2 meczach. Średnie posiadanie piłki wynosi 50%, a oddaje 7,9 strzału na mecz. Szczegóły znajdziesz w zakładce Statystyki.
Zamora – zawodnicy
Jak wygląda kadra Zamory w sezonie 2026/2027.
Przewidywany skład Zamory 4-2-3-1
Procentowa szansa, że zawodnik wyjdzie w pierwszej jedenastce.
Kadra Zamory
| # | Zawodnik | Wiek | Narodowość | Wartość | Zarobki | Ocena | Występy | % występów | Gole | Asysty | Minuty | Ocena | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Napastnicy | Napastnicy | ||||||||||||||||||
| 7 |
|
29 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 2 | 0 | 315' | 2 | 0 | |||||||
| 20 |
|
23 | Hiszpania | 150 tys. € | – | 5 | 71% | 2 | 0 | 358' | 2 | 0 | |||||||
| 9 |
|
29 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 326' | 2 | 0 | |||||||
| 19 |
![]() |
21 | Hiszpania | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 255' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
26 | Hiszpania | 250 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 2 |
![]() |
29 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
![]() |
34 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 7 |
|
37 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 9 |
![]() |
29 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
22 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 16 |
![]() |
26 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
28 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
– | Bułgaria | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
|
26 | Maroko | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 21 |
![]() |
34 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 24 |
|
23 | Kolumbia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Pomocnicy | Pomocnicy | ||||||||||||||||||
| 10 |
|
32 | Hiszpania | 200 tys. € | 50 tys. € | 7 | 100% | 2 | 1 | 570' | 1 | 0 | |||||||
| 0 |
![]() |
25 | Hiszpania | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
22 | Hiszpania | 50 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
19 | Mołdawia | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 0 |
|
28 | Hiszpania | 200 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
30 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
![]() |
25 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 8 |
![]() |
32 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
![]() |
31 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 12 |
|
22 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 5 | 71% | 0 | 0 | 303' | 0 | 0 | |||||||
| 17 |
|
29 | Hiszpania | 0 € | 32 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 25 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 26 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Obrońcy | Obrońcy | ||||||||||||||||||
| 5 |
|
24 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 559' | 0 | 0 | |||||||
| 23 |
|
29 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 1 | 474' | 1 | 0 | |||||||
| 3 |
|
25 | Hiszpania | 250 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 478' | 2 | 0 | |||||||
| 4 |
|
27 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 3 | 43% | 0 | 0 | 270' | 1 | 0 | |||||||
| 18 |
|
30 | Hiszpania | 150 tys. € | 180 tys. € | 7 | 100% | 2 | 0 | 394' | 1 | 0 | |||||||
| 14 |
|
25 | Hiszpania | 200 tys. € | 150 tys. € | 7 | 100% | 0 | 0 | 177' | 0 | 0 | |||||||
| 2 |
|
30 | Hiszpania | 75 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 3 |
![]() |
33 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 5 |
![]() |
25 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 6 |
|
30 | Hiszpania | 250 tys. € | 104 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 15 |
![]() |
26 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 17 |
|
30 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 19 |
![]() |
37 | Argentyna | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 20 |
![]() |
– | – | – | – | – | – | – | – | – | – | ||||||||
| 26 |
![]() |
– | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| Bramkarze | Bramkarze | ||||||||||||||||||
| 1 |
![]() |
32 | Hiszpania | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 1 |
|
24 | Hiszpania | – | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 630' | 0 | 0 | |||||||
| 13 |
|
28 | Zimbabwe | 25 tys. € | – | – | – | – | – | – | – | – | |||||||
| 13 |
|
20 | Hiszpania | 200 tys. € | – | 7 | 100% | 0 | 0 | 0' | 0 | 0 | |||||||
Wartość całej kadry Zamory
3,5 mln €
śr. 73 tys. € / zawodnika
Ile Zamora wydaje na pensje
515 tys. € rocznie
śr. 11 tys. € / zawodnika
Narodowości w kadrze
7
najliczniej: Hiszpania (41 zawodników)
Wyróżniający się zawodnicy Zamory w sezonie 2026/2027
Zamora wycena zawodników
Struktura wieku i wartości kadry Zamory
Jak wygląda skład Zamory?
W wyjściowym ustawieniu Zamory między słupkami staje I. Piedra, a linię obrony najczęściej tworzą D. Moreno, U. Dufur, Aleix Gorjon, L. Luengo, E. Verges oraz I. Indias. W środku pola grają J. Albert, C. Ramos, a za skuteczność w ataku odpowiadają Javier Carbonell Piserra, M. Losada. Trener Óscar Cano ma do dyspozycji także zmienników na każdej pozycji, co pozwala rotować składem w Primera Division RFEF i pucharach.
Zamora – transfery
Jakie transfery przeprowadził klub Zamora w sezonie 2026/2027.
Zamora transfery
| Data | Zawodnik | Narodowość | Wiek | Klub | Kwota | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 Paź 2026 |
|
Hiszpania | 28 |
![]() |
za darmo | |
| 05 Paź 2026 |
![]() |
Hiszpania | 26 |
![]() |
200 tys. € | |
| 30 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 31 |
|
za darmo | |
| 29 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 22 |
|
wypożyczenie | |
| 21 Sie 2026 |
|
Kenia | 31 |
|
za darmo | |
| 14 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 30 |
|
za darmo | |
| 13 Sie 2026 |
![]() |
Hiszpania | 21 |
|
50 tys. € | |
| 12 Sie 2026 |
|
Maroko | 26 |
![]() |
wypożyczenie | |
| 03 Sie 2026 |
|
Hiszpania | 32 |
|
za darmo | |
| 30 Lip 2026 |
|
Hiszpania | 20 |
|
wypożyczenie |
Kluczowe transfery Zamory


Zamora bilans transferowy
- +50 tys. € 2026
- -50 tys. € 2025
Rekordy transferowe w historii Zamory

Jakie transfery przeprowadził klub piłkarski Zamora w sezonie 2026/2027?
W sezonie 2026/2027 do Zamory trafiło 8 zawodników za łączną kwotę 50 tys. €, a klub opuściło 10 piłkarzy, co przyniosło 200 tys. € wpływów. Najdroższym wzmocnieniem został Pau Mascaró z Racing Santander B za 50 tys. €, a najwyższa sprzedaż to transfer Jaime Sancho do Al-Madina SC za 200 tys. €.