Iago Indias jest piłkarzem występującym obecnie w Zamora. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji obrońcy.
Forma w ostatnich meczach Iago Indias
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Iago Indias w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Iago Indias wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.41, a skuteczność strzałów to 33,3%. Iago Indias oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Iago Indias w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Iago Indias rozegrał w barwach Zamory w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 549 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Na jakiej pozycji gra Iago Indias?
Iago Indias najczęściej występuje jako Środkowy obrońca (4).
Jaka jest wartość rynkowa Iago Indias?
Wycena 30-letniego Iago Indias według stanu na czerwiec 2026 wynosi 150 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 250 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Iago Indias?
Iago Indias urodził się 3 stycznia 1996 w Vigo w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 30 lat.
Iago Indias – statystyki
Szczegółowe statystyki Iago Indias w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Zamora. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Iago Indias vs. inni
Jakie statystyki ma Iago Indias w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Iago Indias wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 3.41, a skuteczność strzałów to 33,3%. Iago Indias oddaje średnio 0,6 strzału na mecz, z czego 0,1 to strzały celne.
Iago Indias – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Iago Indias w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
1:3 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:2 | 66' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
1:0 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
1:1 | 89' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
1:1 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
2:0 | 64' | 0 | 0 | – | |||
|
26 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
20 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
1:2 | 0' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 1
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Iago Indias w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Iago Indias rozegrał w barwach Zamory w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 7 razy i spędził na boisku łącznie 549 minut. Średnio dawało to 50 minut gry na spotkanie.
Iago Indias – transfery
W trakcie kariery Iago Indias zmieniał klub 7 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Zamora 2026 – obecnie
-
Ibiza 2024 – 2026
-
CD Castellón 2022 – 2024
-
Sabadell 2021 – 2022
-
CD Castellón 2020 – 2021
-
Espanyol B 2015 – 2020
-
Espanyol U19 2013 – 2015

-
RCD Espanyol U18 do 2013

Iago Indias – forma
W ostatnich 5 meczach Iago Indias zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,10. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Iago Indias ani razu nie otrzymał oceny co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.10 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W ostatnich 10 meczach Iago Indias 2 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00, w tym 1 raz co najmniej 8.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.00, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.82 — wynik powyżej średniej ligowej (2.94).
W jakiej formie jest Iago Indias?
Iago Indias jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.10 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (3.41).
Iago Indias – zarobki
Iago Indias gra w Zamora na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 179 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Iago Indias w Zamora (2020/21)
| Rocznie | 179 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 15 tys. € |
| Tygodniowo | 3 tys. € |
| Dziennie | 491 € |
Iago Indias – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Iago Indias wynosi obecnie 150 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Iago Indias na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Iago Indias?
Wycena Iago Indias wynosi obecnie 150 tys. €. W szczycie kariery Iago Indias wyceniano na 250 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.