Carlos Ramos jest piłkarzem występującym obecnie w Zamora. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnika.
Forma w ostatnich meczach Carlos Ramos
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Carlos Ramos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Carlos Ramos wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.25, a skuteczność strzałów to 11,8%. Carlos Ramos oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Carlos Ramos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Carlos Ramos rozegrał w barwach Zamory w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 841 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Jakie trofea zdobył Carlos Ramos?
Carlos Ramos ma na koncie 1 trofeum. Ostatni tytuł dopisał do gabloty w 2018 roku.
Na jakiej pozycji gra Carlos Ramos?
Carlos Ramos najczęściej występuje jako Środkowy pomocnik (8). W zależności od ustawienia pełni również rolę Ofensywny pomocnik.
Jaka jest wartość rynkowa Carlos Ramos?
Wycena 32-letniego Carlos Ramos według stanu na czerwiec 2026 wynosi 200 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 300 tysięcy euro, a najniższa 100 tysięcy euro.
Kiedy urodził się Carlos Ramos?
Carlos Ramos urodził się 31 sierpnia 1994 w Zamora w Hiszpanii. Obecnie piłkarz ma 32 lata.
Carlos Ramos – statystyki
Szczegółowe statystyki Carlos Ramos w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Zamora. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
Carlos Ramos vs. inni
Jakie statystyki ma Carlos Ramos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Carlos Ramos wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 2 asysty. Jego średnia ocena wynosi 6.25, a skuteczność strzałów to 11,8%. Carlos Ramos oddaje średnio 1,7 strzału na mecz, z czego 0,6 to strzały celne.
Carlos Ramos – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Carlos Ramos w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
1:3 | 90' | 0 | 1 | – | |||
|
29 Paź
Koniec
|
Puchar Hiszpanii, 1/64 finału
|
0:2 | 24' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
1:0 | 77' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
1:1 | 80' | 0 | 0 | ||||
|
10 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
1:1 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
04 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
2:0 | 90' | 1 | 0 | ||||
|
26 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
0:1 | 90' | 0 | 0 | ||||
|
20 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
1:2 | 90' | 1 | 0 | – | |||
|
13 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
06 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 1
|
1:2 | 90' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Carlos Ramos w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Carlos Ramos rozegrał w barwach Zamory w Copa del Rey 1 mecz, w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 9 razy i spędził na boisku łącznie 841 minut. Średnio dawało to 76 minut gry na spotkanie.
Carlos Ramos – transfery
W trakcie kariery Carlos Ramos zmieniał klub 12 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Zamora 2023 – obecnie
-
UD Logroñés 2023 – 2023
-
Atlético Baleares 2022 – 2023
-
Zamora 2018 – 2022
-
Pontevedra 2017 – 2018
-
Burgos CF 2016 – 2017
-
Atletico Madryt B 2016 – 2016
-
CD Guijuelo 2015 – 2016

-
Atletico Madryt B 2014 – 2015
-
Atlético Madrid C 2013 – 2014

-
Atlético Madryt U19 2012 – 2013
-
Atlético de Madrid U17 2011 – 2012

-
Zamora CF Youth do 2011

Carlos Ramos – forma
W ostatnich 5 meczach Carlos Ramos zanotował bilans 1 zwycięstwo, 2 remisy i 2 porażki. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,63. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Carlos Ramos 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.63.
W ostatnich 10 meczach Carlos Ramos 5 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 5.90, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.94.
W jakiej formie jest Carlos Ramos?
Carlos Ramos jest obecnie w niezłej formie. W ostatnich 5 meczach zaliczył 1 asystę, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.63 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (6.25). Jego dyspozycja rośnie.
Carlos Ramos – zarobki
Carlos Ramos gra w Zamora na podstawie kontraktu, na mocy którego zarabia 50 tys. €. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o jego wynagrodzeniu.
Zarobki Carlos Ramos w Zamora (2014/15)
| Rocznie | 50 tys. € |
|---|---|
| Miesięcznie | 4 tys. € |
| Tygodniowo | 953 € |
| Dziennie | 136 € |
Carlos Ramos – trofea
W trakcie kariery Carlos Ramos zdobył 1 trofeum. Poniżej znajdziesz pełną listę w podziale na rozgrywki — z klubami i latami zdobycia — oraz nagrody indywidualne.
Jakie trofea zdobył Carlos Ramos?
Carlos Ramos zdobył w karierze 1 trofeum. Najwięcej sukcesów świętował w Pontevedrze — 1 trofeum. Najczęściej zdobywał Copa RFEF — 1 raz.
Carlos Ramos – wartość rynkowa
Wartość rynkowa Carlos Ramos wynosi obecnie 200 tys. €. Poniżej znajdziesz przebieg jego wyceny na przestrzeni całej kariery.
Wartość rynkowa Carlos Ramos na tle wieku
- Wartość rynkowa (mln €)
Jaka jest wartość rynkowa Carlos Ramos?
Wycena Carlos Ramos wynosi obecnie 200 tys. €. W szczycie kariery Carlos Ramos wyceniano na 300 tys. €, a najniżej na 100 tys. €.