jest piłkarzem występującym obecnie w Barakaldo. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji napastnika.
Forma w ostatnich meczach Carlos Mattheus Caballero
OcenaProfil gry
Jakie statystyki ma Carlos Mattheus Caballero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Carlos Mattheus Caballero wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.94, a skuteczność strzałów to 14,3%. Carlos Mattheus Caballero oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Ile meczów rozegrał Carlos Mattheus Caballero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Carlos Mattheus Caballero rozegrał w barwach Barakalda w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 538 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Czy Carlos Mattheus Caballero ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Carlos Mattheus Caballero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Carlos Mattheus Caballero to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 213 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.
Na jakiej pozycji gra Carlos Mattheus Caballero?
Carlos Mattheus Caballero najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).
Kiedy urodził się Carlos Mattheus Caballero?
Carlos Mattheus Caballero urodził się 25 października 2001, ma narodowość hiszpańską. Obecnie piłkarz ma 25 lat.
Carlos Mattheus Caballero – statystyki
Szczegółowe statystyki Carlos Mattheus Caballero w sezonie 2026/2027 obejmujące wszystkie rozgrywki, w których bierze udział Barakaldo. Dane obejmują bramki, asysty, strzały, podania, drybling, statystyki defensywne i wiele więcej.
vs. inni
Jakie statystyki ma Carlos Mattheus Caballero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie 2026/2027 statystyki Carlos Mattheus Caballero wyglądają następująco: 10 meczów, w których zdobył 2 bramki i zanotował 0 asyst. Jego średnia ocena wynosi 5.94, a skuteczność strzałów to 14,3%. Carlos Mattheus Caballero oddaje średnio 1,4 strzału na mecz, z czego 0,5 to strzały celne.
Carlos Mattheus Caballero – występy
Szczegółowe zestawienie wszystkich meczów Carlos Mattheus Caballero w sezonie 2026/2027. Sprawdź liczbę występów, minuty na boisku, bramki, asysty, średnie oceny oraz udział w wyjściowej jedenastce w rozgrywkach klubowych.
| Data | Mecz | Wynik | Skład | Min. | Bramki | As. | Kartki | Ocena | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
01 Lis
Koniec
|
Primera Division RFEF, 10. kolejka grupy 1
|
0:0 | 77' | 0 | 0 | – | |||
|
24 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 9. kolejka grupy 1
|
0:0 | 79' | 0 | 0 | – | |||
|
17 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 8. kolejka grupy 1
|
2:0 | 84' | 0 | 0 | – | |||
|
10 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 7. kolejka grupy 1
|
1:0 | 21' | 0 | 0 | – | |||
|
03 Paź
Koniec
|
Primera Division RFEF, 6. kolejka grupy 1
|
1:1 | 14' | 0 | 0 | – | |||
|
27 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 5. kolejka grupy 1
|
3:3 | 55' | 1 | 0 | – | |||
|
19 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 4. kolejka grupy 1
|
1:0 | 90' | 0 | 0 | – | |||
|
11 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 3. kolejka grupy 1
|
1:0 | 74' | 1 | 0 | – | |||
|
05 Wrz
Koniec
|
Primera Division RFEF, 2. kolejka grupy 1
|
4:1 | 24' | 0 | 0 | – | |||
|
30 Sie
Koniec
|
Primera Division RFEF, 1. kolejka grupy 1
|
0:0 | 20' | 0 | 0 | – |
Ile meczów rozegrał Carlos Mattheus Caballero w sezonie 2026/2027?
W obecnym sezonie Carlos Mattheus Caballero rozegrał w barwach Barakalda w Primera Division RFEF 10 meczów. Wyszedł w pierwszym składzie 6 razy i spędził na boisku łącznie 538 minut. Średnio dawało to 54 minuty gry na spotkanie.
Carlos Mattheus Caballero – transfery
W trakcie kariery Carlos Mattheus Caballero zmieniał klub 6 razy. Poniżej znajdziesz pełną historię jego przenosin.
Kluby w karierze
-
Barakaldo 2026 – obecnie
-
Arenas Getxo 2025 – 2026
-
Ternana 2024 – 2025
-
Athletic Club B 2023 – 2024
-
Basconia 2021 – 2023
-
Urduliz FT 2020 – 2021

-
Leioa U19 do 2020

Carlos Mattheus Caballero – forma
W ostatnich 5 meczach Carlos Mattheus Caballero zanotował bilans 1 zwycięstwo, 3 remisy i 1 porażka. Jego średnia ocena z tego okresu to 6,36. Poniżej prześledzisz przebieg formy mecz po meczu oraz jej przełożenie na wyniki drużyny.
W ostatnich 5 meczach Carlos Mattheus Caballero 1 raz otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 5 spotkań to 6.36 — wynik powyżej średniej ligowej (3.78).
W ostatnich 10 meczach Carlos Mattheus Caballero 3 razy otrzymał ocenę co najmniej 7.00. Najniższa ocena w tym okresie wyniosła 6.10, a średnia ocena formy z 10 spotkań to 6.60 — wynik powyżej średniej ligowej (3.78).
W jakiej formie jest Carlos Mattheus Caballero?
Carlos Mattheus Caballero jest obecnie w przeciętnej formie. W ostatnich 5 meczach nie zdobył bramki ani asysty, utrzymując średnią ocen na poziomie 6.36 — to wynik powyżej jego średniej sezonowej (5.94). Jego dyspozycja rośnie.
Carlos Mattheus Caballero – kontuzje
W trakcie kariery Carlos Mattheus Caballero zanotował 1 kontuzję. Poniżej znajdziesz pełną historię urazów tego piłkarza.
Historia kontuzji Carlos Mattheus Caballero
- Uraz 28.08.21 – 28.03.22 (213 dni)
Czy Carlos Mattheus Caballero ma kontuzję?
Według stanu na 2 listopada 2026 Carlos Mattheus Caballero nie jest kontuzjowany i rozgrywa mecze w swoim zespole.
Najpoważniejszy uraz w karierze Carlos Mattheus Caballero to uraz z 2021 roku, który wykluczył go z gry na 213 dni.
Zestawienie uwzględnia rodzaj kontuzji, klub, w którym doszło do urazu, długość pauzy oraz liczbę opuszczonych spotkań. Dane są aktualizowane po każdej przerwie zdrowotnej zawodnika.