Gael Joel Akogo

pomocnik #30
Wiek / data ur.22 lat (21.12.2003)
Wzrostb.d.
Wagab.d.
Pozycjapomocnik
Preferowana nogaprawa
Zarobkib.d.
Dołączyłb.d.
Kontrakt do29.06.2027
Wartość rynkowa50 tys. €

Gael Joel Akogo Esono Nchama jest piłkarzem. Najczęściej wystawiany jest przez trenera na pozycji pomocnik.

Forma w ostatnich meczach Gael Joel Akogo

Ocena
11.01 Granada CD Castellón 0:0 0.0
06.01 Granada Rayo Vallecano 1:3 0.0
04.12 Tenerife Granada 0:1 0.0
09.11 Granada Real Saragossa 3:1 0.0
25.10 Granada Cadiz 0:0 0.0
Najbliższy hitowy mecz
NK Celje Maribor
01.08.2026·20:15
Kursy bukmacherskie
Odbierz bonus na start w Superbet Zagraj
Superbet to legalny bukmacher. Graj odpowiedzialnie. +18 Reklama

Transfery

ostatni transfer30.06.2024
wolny transferza darmo
Zobacz transfery

Wartość rynkowa

50 tys. €
0 € (0,0%)
Zobacz szczegóły

Profil gry

Pozycje
Główna pozycja Lewoskrzydłowy (11)
Preferowana noga Prawa
Mapa pozycji

Na jakiej pozycji gra Gael Joel Akogo?

Gael Joel Akogo najczęściej występuje jako Lewoskrzydłowy (11).

Jaka jest wartość rynkowa Gael Joel Akogo?

Wycena 22-letniego Gael Joel Akogo według stanu na czerwiec 2026 wynosi 50 tysięcy euro. Najwyższa wartość w karierze tego piłkarza sięgnęła 50 tysięcy euro, a najniższa 25 tysięcy euro.

Kiedy urodził się Gael Joel Akogo?

Gael Joel Akogo urodził się 21 grudnia 2003. Obecnie piłkarz ma 22 lata.